PDA

View Full Version : Как да си я върна?Тя е всичко за мен



alex861
07-29-2009, 11:14
Здравеите,.Имам голям проблем и незнам как да го разреша.
Много я обичам и знам,че и тя ме обича.
Сега ще ви разкажа как всичко което имахме се срути точно за един миг.
Когато се запознахме аз имах и друга приятелка,но нещата невървяха.
Бях супер объркан и незнаех как да постъпя.Реших да отложа малко нещата и продържах връзка и с двете.Минаха два месеца и започнах да се влюбвам в момичето което обичам сега.Казах на другата ,че си имам приятелка която обичам, и всичко между нас прикючи.Мина малко време и започнахме да живеем заедно.Връската ни се развиваше прекрасно докато бившата ми се обади.Искаше да се видим,но аз и отказах и затворих, след което ме затрупаха с въпроси.На другия ден когато аз съм отишъл на работа Петя(момичето което обичам сега) се е свързала по някъкъв начин с бившата и си направили среща.Бившата не и е спестила нищо и даже е окрасила нещата.След тази среща минаха две седмици в които Петя е таяла всичко в себе си(незнам защо).Последната вечер преди да се разделим беше най прекрасната.Каза ми ,че никога не се е чуствала така с никои и че ме обича. На другата сутрин аз я изпратих до училище и реших да мина през бившата която живее много близо до училишето на Петя.Не я намерих и си тръгнах и когато слезнах пред блока видях как двете си говорят.Вече си бяха казали всичко и аз и Петя тръгнахме кам вкъщи.Тя си събра багажа и си тръгна.Не се вслуша в думите ми нито за миг.Просто си отиде.Преживява раздялата ни много тежко. Сега сме разделени от месец.Пишем си и се виждаме когато можем.Виждам че и липсвам страшно много но иска да бъдем приятели.Казва че е загубила доверието си в мен и не ми вярва на нито една моя дума.Незнам какво да направя за да си я върна отново. ТЯ Е КАТЕГОРИЧНА А АЗ СТРАШНО МНОГО Я ОБИЧАМ И НЕМОГА ДА СИ ПРЕДСТАВЯ ЖИВОТА СИ БЕЗ НЕЯ!!!

NeZaPoznat
07-29-2009, 11:16
Здравеите,.Имам голям проблем и незнам как да го разреша.
Много я обичам и знам,че и тя ме обича.
Сега ще ви разкажа как всичко което имахме се срути точно за един миг.
Когато се запознахме аз имах и друга приятелка,но нещата невървяха.
Бях супер объркан и незнаех как да постъпя.Реших да отложа малко нещата и продържах връзка и с двете.Минаха два месеца и започнах да се влюбвам в момичето което обичам сега.Казах на другата ,че си имам приятелка която обичам, и всичко между нас прикючи.Мина малко време и започнахме да живеем заедно.Връската ни се развиваше прекрасно докато бившата ми се обади.Искаше да се видим,но аз и отказах и затворих, след което ме затрупаха с въпроси.На другия ден когато аз съм отишъл на работа Петя(момичето което обичам сега) се е свързала по някъкъв начин с бившата и си направили среща.Бившата не и е спестила нищо и даже е окрасила нещата.След тази среща минаха две седмици в които Петя е таяла всичко в себе си(незнам защо).Последната вечер преди да се разделим беше най прекрасната.Каза ми ,че никога не се е чуствала така с никои и че ме обича. На другата сутрин аз я изпратих до училище и реших да мина през бившата която живее много близо до училишето на Петя.Не я намерих и си тръгнах и когато слезнах пред блока видях как двете си говорят.Вече си бяха казали всичко и аз и Петя тръгнахме кам вкъщи.Тя си събра багажа и си тръгна.Не се вслуша в думите ми нито за миг.Просто си отиде.Преживява раздялата ни много тежко. Сега сме разделени от месец.Пишем си и се виждаме когато можем.Виждам че и липсвам страшно много но иска да бъдем приятели.Казва че е загубила доверието си в мен и не ми вярва на нито една моя дума.Незнам какво да направя за да си я върна отново. ТЯ Е КАТЕГОРИЧНА А АЗ СТРАШНО МНОГО Я ОБИЧАМ И НЕМОГА ДА СИ ПРЕДСТАВЯ ЖИВОТА СИ БЕЗ НЕЯ!!!

Божеее боже !! Прибери си вересиите :?

Kukumqvka
07-29-2009, 11:18
ТЯ Е КАТЕГОРИЧНА А АЗ СТРАШНО МНОГО Я ОБИЧАМ И НЕМОГА ДА СИ ПРЕДСТАВЯ ЖИВОТА СИ БЕЗ НЕЯ!!!

тя е категорична,мойто момче .. остави я ! Да не си забърквал такива каши 8-)

elsy
07-29-2009, 11:22
Щом вече ти няма доверие и е категорична...

alex861
07-29-2009, 11:48
ТЯ Е КАТЕГОРИЧНА А АЗ СТРАШНО МНОГО Я ОБИЧАМ И НЕМОГА ДА СИ ПРЕДСТАВЯ ЖИВОТА СИ БЕЗ НЕЯ!!!

тя е категорична,мойто момче .. остави я ! Да не си забърквал такива каши 8-)
ТОГАВА НИЩО НЕБЕШЕ СЪЩОТО.

Kukumqvka
07-29-2009, 11:52
ТЯ Е КАТЕГОРИЧНА А АЗ СТРАШНО МНОГО Я ОБИЧАМ И НЕМОГА ДА СИ ПРЕДСТАВЯ ЖИВОТА СИ БЕЗ НЕЯ!!!

тя е категорична,мойто момче .. остави я ! Да не си забърквал такива каши 8-)
ТОГАВА НИЩО НЕБЕШЕ СЪЩОТО.

Добре бе,мен .. кво искаш от нас? Сърцето си е нейно все пак :lol: Смисъл тя решава с кого да е ..

SunSmile
07-29-2009, 11:53
Остави я малко. Дай й време... Не й досаждай, че моми4етата не обичат много (според моите наблюдения и опит). Така е решила сега, категорично.... остави я!

AnincetoSexy
07-29-2009, 12:16
Да остави я малко за размисъл .. Ако иска ще ти се обади ако не не .. няма смисъл да и досаждаш .. :)

alex861
07-29-2009, 13:03
nie si pi6em vseki den
tq me tursi

8992LIGHTER
07-29-2009, 13:10
Направи и някфа изненада бъди по изобретателен ебати като искаш да си я върнеш измисли нещо ...
Като си скъсал с оная кфо ходиш до тях ..да си беше гледал момичето ...звъняла ти е ок и кфо да беше споделил с гаджето си за да види че си честен с нея ... :?

Faces
07-29-2009, 13:11
Яко си се преебал така стаа като не можеш да си играч не се опитвай да играеш 8)

alex861
07-29-2009, 13:22
kogato obi4a6 nqkogo nemoje6 da si igra4 brat mi
tova mi se slu4va za pruv put i sum izomen ot sebe si no..........kakvo da spravi vsqko ne6to si ima purvi put i vseki si napira maistora nali znae6

pLqmi92
07-29-2009, 13:25
Опитай се да върнеш доверието..някакси,щом толкова я обичаш. :)
Докажи й,че я обичаш,щом не вярва на думи..и така. :)

kypo
07-29-2009, 13:28
ше ти мине, концентрирай се върху отрицателните и черти, след време като срещнеш друга ще видиш че не си е струвало да се тормозиш, защото като сравниш предишната със сегашната ще видиш че новата има по-дълги крака, по-слаба е, има по-хубава усмивка, по-големи цици, обича те повече и тн. при мен подейства щото срещнах друга с по-добри параметри :lol: , е сещам се за бившата (която обичах много) но погледна ли снимката и и сравня ли с това което имам сега ми става ясно че съм бил глупак кат осъм казвал че никога няма да срещна по-добра... та така, остава само едно приятно чувство от бившата, спомняш си с кеф за хубавите моменти, но хич не те интересува с кой е и какво прави, живееш си живота и се кефиш на новата си приятелка
айде весело

NOBU
07-29-2009, 14:12
Имам задача за теб:

Вземи си един студен душ. Пии едно горещо кафе. Излез навън с приятели. Виж, че има и хора, които са по-добре от теб. Издразни се на това и им покажи, че твоя живот е много по-гаден и неблагодарен от техния. Те каквото ти отговорят си го записваш. И го помниш, защото това е отговорът на въпроса ти и тайната на доброто им настрение.

Мисля, че това е добро начало за теб :? , мрънкало такова.

RaZzer
07-29-2009, 17:13
Е, какво се правиш и ти на "ни лук ял, ни лук мирисал": реших да мина през бившата която живее много близо до училишето на Петя

Все едно, че случайно апартаментът й ти се е изпречил на пътя и ти се е наложило да влезнеш... Ако може, кажи с какъв замисъл отиде да търсиш бившата при положение, че си й отказвал да се видите и си й затварял преди тва? :?

Относно това как да си я върнеш - не мисля, че ще стане с подаръци и изненади... Щом те търси - това е добре, постойте известно време така и използвай всеки удобен момент да й показваш, че може да ти има доверие, а когато усетиш, че се е убедила в това - я помоли да се върне при теб...

Nakadah
07-29-2009, 17:14
ctrl + z

lorinka29
07-29-2009, 18:18
Амиии...нз какво да кажа. :-k Според мен мн зависи какво то4но си направил и какво то4но е разказала бившата! "Бившата не и е спестила нищо и даже е окрасила нещата"-кво ще ре4е това?Мисля 4е трябва да разясниш малко що за неща си направил и после искай помощ.А ако нямаш вина може би бившата просто ревнува ,а?И за тва гледа да те натопи.Все пак моето мнение е,4е трябва да се срещнеш очи в очи с Петя, да се пробваш да и обясниш по деликатен начин нещата, след което да споделиш колко държиш на нея ,4е е вси4ко за теб! Ако не желае да ти повярва ,то тогава я пусни да си отиде и продължи смело напред-защото когато оби4аш някого ,трябва да си готов на жерви ,за да бъде той щастлив,нали! :)

DevilWish
07-29-2009, 18:35
Е интересно е ,защо минаваш просто през нейният апартамент.Търсиш си сам проблеми.. това ,че те търси е добре ;) Остави нещата така за сега и не й досаждай ;) Покажи и ,че можеш да я чакаш ;)

alex861
07-29-2009, 20:27
Е интересно е ,защо минаваш просто през нейният апартамент.Търсиш си сам проблеми.. това ,че те търси е добре ;) Остави нещата така за сега и не й досаждай ;) Покажи и ,че можеш да я чакаш ;)
minah prez apartamenta i za6toto kogato se razdelihme i kazah 4e vinagi 6te i pomogna ako imam takava vuzmojnos.
prez vsi4kite tezi dni dokato ne otidoh da q potursq mi minaha milion gluposti prez glavi4kata.petq moje bi znae 4e ne sum oti6al da tursq lubov.a moje bi se sumnqva to4no v tova.

pisenceto90
07-29-2009, 21:07
ММММММ мъже мъже! Само да знаехте колко малко ни трябвааа ! А относно случея ти!Хъмммм загазил си го Дааааа!Но има шанс нещата да се оправят.....Казваш обичаш я ами направи нищо по въпроса де.......чакаш тя да те търси тя да ти званни еммм сорри ама тва не е любов .........За жените още повече!Действие му е майката!За да ти повярва една жена трябва да се почувства желана ,обичана ,защитена!Най-малките жестове са от най-голямо значение!
Иначе вие и иначе мже да се сдобрите ,тя ще търси ще се искуши ще ти повярва и ще се съберете но нямя дя го има доверието все ще се карате и пак ще е до под кривата круша!За това първо спечели доверието със жестове пък тогава другото!ЕЕЕЕ успех!

RaZzer
07-29-2009, 21:15
Е интересно е ,защо минаваш просто през нейният апартамент.Търсиш си сам проблеми.. това ,че те търси е добре ;) Остави нещата така за сега и не й досаждай ;) Покажи и ,че можеш да я чакаш ;)
minah prez apartamenta i za6toto kogato se razdelihme i kazah 4e vinagi 6te i pomogna ako imam takava vuzmojnos.
prez vsi4kite tezi dni dokato ne otidoh da q potursq mi minaha milion gluposti prez glavi4kata.petq moje bi znae 4e ne sum oti6al da tursq lubov.a moje bi se sumnqva to4no v tova.

тогаа що не каза на петя :?

Hilary_
07-29-2009, 21:17
.. След като е категорична в решението си ии ти няма доверие няма смисъл .. :? :? :(

myNameIsImmortal
07-29-2009, 21:43
Стигнах до втория ред с фразата: "Много я обичам и знам,че и тя ме обича."

Ако те обича и тя щеше да е с теб..

alex861
07-29-2009, 22:33
ctrl + z
ctrl+z nestava we priqtel.kaji ne6to drugo

Nakadah
07-29-2009, 22:46
ctrl + z
ctrl+z nestava we priqtel.kaji ne6to drugo

земи се научи да пишеш на кирилица
защо ли после те е резнала? :-o !

beb4yy
07-29-2009, 22:54
никъф шанс изгуби я край

fe6an_alex
07-29-2009, 23:36
Винаги има начин..в това съм сигурен :booooomb: ама не се връзвай така лесно на нея ,че така стават разбитите сърца :) Ако толкова не иска почни да и правиш мръсно и напук с други мацки (аз така бих направил),ако е обича няма да издържи :D Ако и това не помогне просто разбери ,че те е лъгала през цялото време..Излизай с повечко момичета,с готини и забавни най-добри приятели...и така...
Е успей с мацката ,дано си я върнеш :o

Dgaduin
07-29-2009, 23:40
Винаги има начин..в това съм сигурен :booooomb: ама не се връзвай така лесно на нея ,че така стават разбитите сърца :) Ако толкова не иска почни да и правиш мръсно и напук с други мацки (аз така бих направил),ако е обича няма да издържи :D Ако и това не помогне просто разбери ,че те е лъгала през цялото време..Излизай с повечко момичета,с готини и забавни най-добри приятели...и така...
Е успей с мацката ,дано си я върнеш :oТака рискува да я отблъсне от себе си :Х Доста тъпо решение е да и правиш напук, почти също толкова колкото да ходиш и да и се молиш на колене. Намери среден вариант, който нито унижава теб, нито би я накарал да ти се ядоса или да изпитва друи лоши чувства.

fe6an_alex
07-30-2009, 00:47
Винаги има начин..в това съм сигурен :booooomb: ама не се връзвай така лесно на нея ,че така стават разбитите сърца :) Ако толкова не иска почни да и правиш мръсно и напук с други мацки (аз така бих направил),ако е обича няма да издържи :D Ако и това не помогне просто разбери ,че те е лъгала през цялото време..Излизай с повечко момичета,с готини и забавни най-добри приятели...и така...
Е успей с мацката ,дано си я върнеш :oТака рискува да я отблъсне от себе си :Х Доста тъпо решение е да и правиш напук, почти също толкова колкото да ходиш и да и се молиш на колене. Намери среден вариант, който нито унижава теб, нито би я накарал да ти се ядоса или да изпитва друи лоши чувства.
А какво да прави,щом тя се прави на недостъпна и обидена :o За мен това е решението ,тя да ревнува ;)

Aicken
07-30-2009, 05:52
ти луд ли си... ако и говориш както трябва винаги ще си я върнеш дори не много трудно ти не си виновен за нищо пич , нормално е мъжете да постъпваме така казвам го от опит

valdesbg
07-30-2009, 06:17
Ае, мрънкало такова, я земи се успокой. На по колко сте, че хем живеете заедно хем сте на училище?

Чий го дириш с бившата си, като имаш сегашна приятелка? На всичкото отгоре скришом от нея....

И айде обясни ми как Петя ще се свърже с бившата ти, просто така...

Нещо не се връзва в цялата история.

Или я обясни като хората, или ходи да ревеш в ъгъла.

Мразя лигавите, мрънкащи момченца!

curka87
07-30-2009, 06:29
Казваш, че си обещал на бившата винаги да й помогнеш ако мойеш....ОК. Но ти това казал ли си го на Петя още в началото. Според мен ако бяхте поговорили още тогава, сега това нямаше да се случва. Но както и да е.
Другото....казваш, че бившата ти е разказала много неща и е окрасила доста. А ще ни светнеш ли какво толкова е казала или по-скоро какво толкова си направил.
И накрая, щом толкова я обичаш , ами бори се за нея. Обаче като начало не бива да пришпорваш нещата. Остави я малко да си поеме въздух и да се успокои. После може да се опиташ да поговориш с нев и да й изясниш всичко, което я тревожи.
И разбира се, през това време намери начин да й показваш, че наистина ти липсва и че я обичаш.