PDA

View Full Version : Странен проблем



t1n4e7o
07-29-2009, 14:47
Значи по принцип нямам здравословни проблеми, но когато правих секс последните 2 пъти и било то с презерватив или без имам някакво странно гъсто бяло течение.. Мисля се да отида на лекар, но нали трябва да са минали 6 месеца когато отиваш пак с направление.. Незнам :neutral: А по принцип това течение го има само при секс, иначе нищо ми няма.. На някой случвало ли му се е?

П.С Незнам дали темата е за тук или за Здравословни проблеми и болести. Моля ако съм объркала раздела, нека бъде преместена. Благодаря.

slun4evka
07-29-2009, 14:53
Мила, и аз имах такъв проблем, но след няколко седмици, точно когато мислех да отида на лекар и ми се махна. Всъщност до колкото знам е нормално ПО ВРЕМЕ на секс на имаш влагалищен секрет (от възбуда) и според мен може и да е от това ... Нз ... Според мен почай още няколко дни и ако продължи да ти се случва след секс се консултирай с лекар ... Мани ги тия направления, отиди на частен ако трябва ;) А някаква болка има ли ?

t1n4e7o
07-29-2009, 14:56
^^^ Не, абсолютно никаква болка, всичко си е нормално. Само дето като започнем и като се появи това бяло гадно нещо и направо е отвратително :( Убива ти желанието :( Но сега ми се очертава пътуване с приятелят ми за 10тина дни извън града и след това ако още го има мисля да отида на лекар.. Просто исках да знам дали и на друго се е случвало подобно нещо... :?

l0lz
07-29-2009, 14:57
Сигурно си много разтворена и капе сперма от момчето.. :lol: 8-)

slun4evka
07-29-2009, 15:05
Сигурно си много разтворена и капе сперма от момчето.. :lol: 8-)

А ти си толкова разтворен, че и мозъка ти е изтекъл ...

По темата: Мацко нема се притесняваш ... Това е от възбуда ... Явно сте стигнали до този момент, в който адски много те е възбудил ... Не се притеснявай, ясно ?! ;) Всичко си е точно :grin:

l0lz
07-29-2009, 15:06
Сигурно си много разтворена и капе сперма от момчето.. :lol: 8-)

А ти си толкова разтворен, че и мозъка ти е изтекъл ...

АХАХХА.. :oops:

slun4evka
07-29-2009, 15:10
Сигурно си много разтворена и капе сперма от момчето.. :lol: 8-)

А ти си толкова разтворен, че и мозъка ти е изтекъл ...

АХАХХА.. :oops:

пич си иначе ... ама бива ли така да се гъбаркаш с момичето :lol: :lol:

l0lz
07-29-2009, 15:14
Сигурно си много разтворена и капе сперма от момчето.. :lol: 8-)

А ти си толкова разтворен, че и мозъка ти е изтекъл ...

АХАХХА.. :oops:

пич си иначе ... ама бива ли така да се гъбаркаш с момичето :lol: :lol:

Обаче представи си, ако наистина е затва и да й тече сперма? :shock: :razz: :razz:

t1n4e7o
07-29-2009, 15:16
Да бе и аз си мислех за тва... Може би са ми израстнали тестиси вместо яйчници :D

slun4evka
07-29-2009, 15:22
Да бе и аз си мислех за тва... Може би са ми израстнали тестиси вместо яйчници :D

глупости на търкалета ... народа превъртя ... Дишай спокойно .. Живей !

Ufff
07-29-2009, 15:47
ммм нормално е при секс, не е проблем

ItalianMafia
07-29-2009, 16:39
Въйй.. много сте зле..
Вие биология учите ли?.. Всъщност кой ти ходи вече на даскало..
При полов контакт се отделя обилно течност от половите органи на жената! Добро утрро..

l0lz
07-29-2009, 17:05
Ти млъкни ма, овца заспала.. :booooomb:

ItalianMafia
07-29-2009, 17:10
schoolgirl, това НЕ Е Кофата!
Ако имаш мнение по въпроса зададен от авторката изкажи го, ако си тук само за да спамиш и обиждаш по-добре напусни !

l0lz
07-29-2009, 17:12
Сигурно си много разтворена и капе сперма от момчето.. :lol: 8-)

А ти си толкова разтворен, че и мозъка ти е изтекъл ...

АХАХХА.. :oops:

пич си иначе ... ама бива ли така да се гъбаркаш с момичето :lol: :lol:

Обаче представи си, ако наистина е затва и да й тече сперма? :shock: :razz: :razz:

ТИ 12 ГОДИШНО МОМЧЕНЦЕ НЕ СИ ВИЖДАЛ п***а ПРЕЗ ЖИВОТА СИ ЯСНО ЛИ ТИ Е ОЩЕ ПО МАЛКО БЯЛО ТЕЧЕНИЕ ЗА ТВА МЛЪКВАЙ И СПРИ ДА ПИШЕШ ПРОСТОТИЙ В ТЕМИ КОИТО НЕ ТЕ ЗАСЯГАТ :-x :-x :-x :-x :-x ПЪЛЕН ПРОСТАК! :-x :?
АЬ :booooomb:

Млъквай, курво и недей да спамиш.. Идвай в кофата като искаш да се разправяш. :)

ItalianMafia
07-29-2009, 17:15
^ Не го е казал за теб!
Като е необразован не значи, че трябва да оспамвате темата с излишните си обидни коментари!
СПРЕТЕ !

l0lz
07-29-2009, 17:16
^ Не го е казал за теб!
Като е необразован не значи, че трябва да оспамвате темата с излишните си обидни коментари!
СПРЕТЕ !

Не съм необразован, а лигав. Има разлика и ай аз спирам със спама.

ItalianMafia
07-29-2009, 17:24
И все пак е по-интелигентен от теб, schoolgirl, защото спира да спами в момента в който му се направи забележка, не повишава тон, не се държи невъзпитано и не обижда, най-вече.. А ти няма да спреш със спама, защото не можеш да разбереш какво ти се говори.. Убедена съм, че ще отговориш и на този ми пост, но ще бъдеш игнорирана, защото от моя страна спама беше до тук.. Оправяй се..

Пп:Нямам какво да се преглеждам, защото знам, че от мен не излиза сперма, ако от теб излиза проблема си е лично твой..

По темата: Мисля, че проблема е решен, защото момичето сигурно разбра, че няма нищо ненормално в това..

t1n4e7o
07-29-2009, 17:45
Въйй.. много сте зле..
Вие биология учите ли?.. Всъщност кой ти ходи вече на даскало..
При полов контакт се отделя обилно течност от половите органи на жената! Добро утрро..


Естествено, че знам че има вагинален секрет при възбуда, добро утро.. Все пак и аз съм имала, но по принцип не трябва да има цвят, докато сега е гъсто и бяло..

ItalianMafia
07-29-2009, 17:54
^ Пак повтарям - не бяха за теб ..

t1n4e7o, само по време на секс ли го имаш ?

t1n4e7o
07-29-2009, 17:56
^ Пак повтарям - не бяха за теб ..

t1n4e7o, само по време на секс ли го имаш ?


ДА

Made_of_Pain
07-29-2009, 20:35
МНЕНИЕ ПО ВЪПРОСА ИЗКАЗАХ ПЪРВА В ТЕМАТА И ПО ТЕМАТА!
АКО ТЕБ ТИ Е КЕФ НЕКЪВ ПРОСТАК ДА ТИ КАЗВА ТИ ТЕЧЕ СПЕРМА ОТ ПУТКАТАА В СЕРИОЗНА ТЕМА...ТВОЙ ПРОБЛЕМ :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x АЗ КАТО МОМИЧЕ МИ Е НЕ ПРИЯТНО :-x
АЬ :-x :booooomb:



Речникът ти и без това не е на момиче, не виждам какво си седнала да се тръшкаш.

Авторката има мозък, колкото този на амеба...

ianchety
07-31-2009, 06:53
неси ли чувала че и момичетата свършват като момчетата обаче при нас е малко по различно за това не се притеснявай няма нищо страшно но ако искаш за да си по спокойна иди на доктор той ще ти каже със сигурност дали е нормално или не защото ние не сме доктори и не можем да ти гарантираме спокойствие такаче не чакай а отивай