PDA

View Full Version : Много правене на секс...?



mtveSlick
07-29-2009, 22:43
Замислял съм се дали има болести които се причиняват от много правене на секс,защото днеска стана дума за това и сестра ми вика,че от много правене на секс можело да имаш болки в главата или нещо подобно и за това реших да попитам(предполагам че тя се бъзика),но дори и да е така все пак искам да знам 8)

graceless
07-29-2009, 22:46
Не я познавам сестра ти
Според мен ти си този,който има болки у мозъка :(

mtveSlick
07-29-2009, 22:53
Не я познавам сестра ти
Според мен ти си този,който има болки у мозъка :(
Цитирам: Много секс на млади години увеличава риска от рак на простатата!

При проучването /публикувано в специализираното издание "BJU International"/ се установява, че повишен риск от заболяване на рак на простата има най-вече за мъжете, които в периода между 20-тата и 40-тата си година са водили особено интензивен сексуален живот. Те са уязвими в много по-голяма степен от връстниците си, които са били по-въздържани в сексуалния си живот.

Това засяга на първо място мъжете, които на възраст между 20 и 30 години са еякулирали между 20 и 30 пъти на месец или дори по-често. Причината е във високата хормонална концентрация, която е свързана с по-усиления полов нагон. А именно хормоните възбуждат растежа на раковите клетки.

Сексът след 50 е полезен

На границата между твърде многото и по-малкото количество секс са били определени като най-уместни 12 сексуални контакта на месец - става ясно още от проучването на изследователите в Нотингам. По отношение на риска от заболяване либидото играе по-скоро неутрална роля между 40 и 50-годишна възраст. А от 50 нататък честотата на сексуалните контакти започва да играе положителна роля по отношение защитата от заболяване от рак.

Все пак още не е докрай изяснено на какво се дължи увеличението на защитните сили с напредването на възрастта. Предположенията на учените са, че при секс в простатата се освобождават натрупаните отровни вещества така, че около жлезите се образуват ракови клетки.
ПП. И без повече неподготвени постове ако може... :)

ivana0895
07-30-2009, 00:23
Сексът след 50 е полезен


ако го вдигаш ......... :lol:

BePoHuKa
07-30-2009, 03:35
Moже да доведе и до цистит ;)

sme6ko123
07-30-2009, 06:14
Замислял съм се дали има болести които се причиняват от много правене на секс,защото днеска стана дума за това и сестра ми вика,че от много правене на секс можело да имаш болки в главата или нещо подобно и за това реших да попитам(предполагам че тя се бъзика),но дори и да е така все пак искам да знам 8)
Сам прецени:

28-годишният руснак Сергей К. почина вследствие секс-маратон, от който хванал гангрена на пениса и издъхнал в адски мъки от отравяне на кръвта, съобщава Life.ru. Живеещият в Подмосковието Сергей правил секс в продължение на 12 часа в тройка с лина А. и Галина З, които му платили 4350 евро, ако успее да ги задоволява без прекъсване 12 часа. Сергей го държал вдигнат цели 8 часа без стимулатни, след което налапал няколко хапчета виагра. Аля и Галя му дали обещаните пари на 12-ия час, но пенисът на Сергей вече бил посинял и те го закарали в болница. Въпреки опитите на лекарите да спаднат отока с лед и инжекции, вече гангрената била обхванала еректиралия член

Macallan
07-30-2009, 06:25
само не разбрах какво общо има главата :-o

sme6ko123
07-30-2009, 06:29
само не разбрах какво общо има главата :-o
Ми от прекалено мислене, като правиш секс се иска стратегия :D има си точно място за нападане.

Macallan
07-30-2009, 06:30
само не разбрах какво общо има главата :-o
Ми от прекалено мислене, като правиш секс се иска стратегия :D има си точно място за нападане.
хитър си ... аз си мислех, че докато правят секс се блъска на мацката главата в стената ...

NeZaPoznat
07-30-2009, 08:12
Цитирам: Много секс на млади години увеличава риска от рак на простатата!
:)
И защо само за мъжете :D Значи ние да се стискаме а момичетата да се чукат като невидели :D

Няма да стане !! :-P :-P

mtveSlick
07-30-2009, 08:36
Сексът след 50 е полезен


ако го вдигаш ......... :lol:

Е защо да не го дигаш ти пък 8)



Цитирам: Много секс на млади години увеличава риска от рак на простатата!
:)
И защо само за мъжете :D Значи ние да се стискаме а момичетата да се чукат като невидели :D

Няма да стане !! :-P :-P

Става дума за наистина много секс :P :P :P

maybelline
07-30-2009, 08:37
и сестра ми вика,че от много правене на секс можело да имаш болки в главата или нещо подобно

Болки в коя глава? В едната от двете със сигурност... :-D

t0d1t0
07-30-2009, 08:42
Хора , наистина ме отчайвате вече ... Иде ми да се гръмна :? Бъти и идиотите разбираш ... Нищо няма да ти стане , ако ебеш. Ся да няма 23 часа да ебеш по цял ден бе ебахти ... Когато правиш секс , ако те боли глава - минава ти , ако ти има нещо - олеква ти , развиваш и по-голям имунитет с/у инфекции , а не обратното! Ще ебеш по цял ден и тялото ти само ще поиска да се зарази само за да спреш :D А бе направо не ми се мисли , то аман от такива въпроси :D
www.google.bg - търси венерически болести и да видим дали ще ти се прави секс ;)

xplay
07-30-2009, 09:08
http://www.fallen-legion.eu/news/data/upimages/DoubleFacePalm.jpg

slun4evka
07-30-2009, 10:36
Цитирам: Много секс на млади години увеличава риска от рак на простатата!
:)
И защо само за мъжете :D Значи ние да се стискаме а момичетата да се чукат като невидели :D

Няма да стане !! :-P :-P

Става дума за наистина много секс :P :P :P[/quote]

Става дума за 20 пъти месечно ... Това не е "много" секс .. :lol:

vampirekiss
07-30-2009, 11:12
Сестрати голяма гавра си е направила с теб,а ти трябва да си много наивен за да й вярваш.

ianchety
07-30-2009, 12:29
това са пълни ГЛУПОСТИ :D

SoFarSoG00d
07-30-2009, 13:33
:razz: :razz: :razz: :razz:

dimitar123
07-30-2009, 14:08
чукай на воля няма да живееш 2 живота :D

vaaanko
07-30-2009, 14:16
най-много та заболи хуйовата глава :lol: :D :D :lol: ако наистина прекалиш

bunit0
07-30-2009, 14:49
xaxax теб май те боли главата от слънцето :D :D

LesbianGirl
07-30-2009, 16:30
По-скоро ще ме заболи главата ако не правя секс, отколкото обратното. :lol:

rakiQ
07-31-2009, 12:57
1. Сексът разхубавява. Доказано е, че жена, която редовно практикува секс, произвежда естроген, което прави косата й красива и мека.

2. Намалява се вероятността да се получат дерматити и акне. При отделянето на пот порите се почистват и кожата става по-блестяща.

3. По време на секс се изгарят изключително много калории (дори и тези, които може да сте приели по време на любовната игра..сметана, шоколад...)

4. Сексът е една от най-безопасните спортни дисциплини. Той укрепва и тонизира цялата мускулатура. И е значително по-приятен от 20 дължини в басейна.

5. Сексът помага мигновено срещу депресията. Той освобождава ендорфин в кръвта и създава усещане за щастие и лекота.

6. Колкото повече секс правим, толкова повече можем да правим. Сексуално активното тяло освобождава големи количества феромони. Този пронизителен аромат възбужда противоположния пол.

7. Сексът е най-доброто успокоително на света. По-добър е дори от всепризнатия валиум.

8. Ежедневните целувки предпазват от посещения при зъболекар. Целувките помагат на слюнката да почисти зъбите и намаляват количеството на киселините, които разрушават емайла.

9. Сексът помага при главоболие. Всеки път, когато правим любов се освобождава напрежението в мозъка.

10.Половият акт може да излекува и носната секреция. Сексът е естествен антихистамин. Може да ви помогне при астма и пролетни алергии.

Xitap
07-31-2009, 13:14
Ще ви стане нещо, при това хубаво. То ако производителите на гуми правеха гумите си от полови органи, щяхме да имаме неизтриваеми гуми!

vichevv
08-04-2009, 00:09
Абе правете повече секс всичко е наред

miminkaa
08-21-2009, 10:30
Хаха глупости... 20 пъти на месец си е нормално
:D

rapitof
08-22-2009, 20:24
Случвало ми се е да получа цистит от много секс и сега и още и още не мога да го доизлекувам напълно тоя цистит :?

BePoHuKa
08-22-2009, 20:34
Случвало ми се е да получа цистит от много секс и сега и още и още не мога да го доизлекувам напълно тоя цистит :?Еее най-сетне още някой да подкрепи моята теория за цистита! :lol:

dontgiveafuck
08-23-2009, 00:17
ще се самоубия...

Passi0n
08-23-2009, 19:04
ще се самоубия...
е що ти като има някой друг който може да го свърши вместо теб http://www.getsmile.com/emoticons/smileys-91853/aiw/butcher.gif