PDA

View Full Version : мислите ли ,че ... ?



misslowe
08-04-2009, 19:02
Сексът или превръща отношенията в истинска връзка, или ги приключва завинаги! :? :?

Punisherrr
08-04-2009, 19:06
Истинска връзка може да има и без секс (зависи кой как гледа на нещата и как стоят за него..)
А защо секса трябва да приключва отношенията? :-o

misslowe
08-04-2009, 19:10
ами не знам .. попринцип има и случей в който имат приятелство правят секс и после дори не се поглеждат :-D

sweetchef
08-04-2009, 19:13
Нито едното,нито другото-чрез сексът показваш на даден човек,че го харесваш изразяваш чувствата си.

misslowe
08-04-2009, 19:16
да но не всички мислят това , повечето са на принципът за една вечер и после нищо няма

LovelyGirl
08-04-2009, 19:17
[quote="Punisherrr"
А защо секса трябва да приключва отношенията? :-o[/quote]

Примерно, ако секса в една връзка не върви.Колкото и да се опитват партньорите може да не се получава.
Секса е много важен в една връзка.

Punisherrr
08-04-2009, 19:18
ами не знам .. попринцип има и случей в който имат приятелство правят секс и после дори не се поглеждат :-D

Е това е друг въпрос.
хмм значи искаш да кажеш,че във въпроса ти ''отношенията'' = просто приятелство? ... хмм :? е тогава вече си е тъпотия за мен.
Аз мислех,че говориш за двама,които имат връзка.


LovelyGirl секса,че е важен - важен е Но ако двама се обичат вярвам,че каквито и проблеми да имат ще намерят начин да ги решат. (споменавам,че се обичат,защото за мен това трябва да е на лице,за да има секс. )

misslowe
08-04-2009, 19:26
LovelyGirl секса,че е важен - важен е Но ако двама се обичат вярвам,че каквито и проблеми да имат ще намерят начин да ги решат. (споменавам,че се обичат,защото за мен това трябва да е на лице,за да има секс. )[/quote]

Да съгласна съм с теб че любовта е на лице .. но не мислиш ли че, напоследък рядко има секс заради любов :? :?

Punisherrr
08-04-2009, 19:31
LovelyGirl секса,че е важен - важен е Но ако двама се обичат вярвам,че каквито и проблеми да имат ще намерят начин да ги решат. (споменавам,че се обичат,защото за мен това трябва да е на лице,за да има секс. )

Да съгласна съм с теб че любовта е на лице .. но не мислиш ли че, напоследък рядко има секс заради любов :? :?[/quote]

Ами мисля..и го виждам,да. И е много жалкичко :?

hamacs563
08-04-2009, 21:53
Според мен двете вървят ръка за ръка,защото в една истинска връзка ако партньорите се обичат и си имат доверие и държат един на друг тогава сексът е много по-добър :)

beliqsmok
08-04-2009, 23:15
Според мен двете вървят ръка за ръка,защото в една истинска връзка ако партньорите се обичат и си имат доверие и държат един на друг тогава сексът е много по-добър :)

+1 \:D/

BePoHuKa
08-05-2009, 00:24
Според мен задълбочава връзката и я прави по-силна...

Sladurcho
08-05-2009, 02:37
Каквото и да си говорим секса е важен но не и най-важния ! и не мисля че ако двама се обичат и имат сексуални проблеми ще се разделят само заради тях! а по принцип секса е за да зближи още повече двойката и нещата да са още по сериозни така да се каже :) но напоследък има и много такива бройкаджий които искат просто да правят секс независимо дали обичат,харесват или им е безразличен човека отсреща :)

ItalianMafia
08-05-2009, 03:04
Когато в една връзка се стигне до секс значи е достатъчно важна и сериозна, може само да се задълбочи.. Истински връзки без секс няма..

KimBerLy1912
08-05-2009, 12:51
Сексът или превръща отношенията в истинска връзка, или ги приключва завинаги! :? :?
Сексът пренася връзката на следващото ниво... : )))
А иначе приятели,които правят секс и пак са си приятели/или пък вече не са ... :? Ами зависи от хората,ако съумеят да се разберат,може от секса между тях връзка да излезе,но ако са на различни етапи (само единия има чувства,или пък само единия иска връзка...),по-вероятно е да приключат всякакви по-тататъшни отношения...
Да не би да правиш секс със приятел,и вече да искаш нещо повече? :-D

beliqsmok
08-05-2009, 12:54
.. и след сичко казано може да се каже просто : секса трябва да е просто резултат от любовта между двама души :)

mariqqqqq
08-05-2009, 13:23
ами според мене сексът сближава двама човека..когато връзката е сериозна де.. :)

misslowe
08-05-2009, 13:51
Да не би да правиш секс със приятел,и вече да искаш нещо повече? :-D

Неммм ... просто питам какво ви е мнението по този въпрос :)

KimBerLy1912
08-05-2009, 14:05
.. и след сичко казано може да се каже просто : секса трябва да е просто резултат от любовта между двама души :)
Но в повечето случаи не е така... : ))

epizod
08-05-2009, 14:47
Истинска връзка може да има и без секс (зависи кой как гледа на нещата и как стоят за него..)
Не съм много съгласен, точно истинска надали ще може без секс... не говоря за 15-16 годишните. Все пак секса не е някакво мъчение и изтезание, това е взаимно удоволствие и не виждам защо някой трябва да се лишава от него без причина. :)
За мен лично не е от голямо значение, смисъл че не била толкова добра, че еди какво си... дори вече взе да ме мързи. :D Наскоро докато го правихме и аз супер много ожаднях, ама направо си виждах некролога от жажда.. та взех шишето и се напих(до кревата е), но не спрях и моита като видя какви ги върша ми се нацупи, станало и тъпо/кофти и т.н.. Трябваше после да вадя 1500 теории за хидросферата. :)