PDA

View Full Version : edin vypros?



nqkafsi_tam
08-04-2009, 21:03
от доста време на сам ми се върти една луда мисъл в главата, харесал си една колежка тя е по-голяма от мен ама за мен това няма значение, а пък и май и за нея, днеска цял ден ми правеше разни намеци усмихваше ми се, както и аз на нея. Харесах я още в първия момент, когато я видях, познаваме се от около месец и нещо вече, проблема е че тя си има нещо като гадже, но от нея знам, че не го обича или нещо такова, по-скоро са повече заедно заради секса или нещо такова... и също, че скоро ще заминава на море и после ще изгубим връзка и общо взето до края на седмицата само ще я виждам ..., което е малко гадно. Въпроса ми е, като имам чувства към нея трябва ли да правя нещо по-въпроса или просто да си бъда естествен пак ако е писано да стане то ще стане ?

rozovsluncho
08-04-2009, 21:08
Положи някфи усилия де...ти пък без нищо искаш да се получи.Да си естествен незначи че нетрябва да полагаш усилия :? напротив трябва да се стараеш да я впечатлиш,но не като се правиш на клоун просто заприказвай я флиртувай с нея ала бала те нещата ще се случат

nqkafsi_tam
08-04-2009, 21:37
опитвам се колкото мога повече да говоря с нея, защото наистини ми харесва да си говоря с нея или просто да съм близо до нея, някак си се надявам, че може би има няква малка вероятност нещо да стане, гадното е, че може би имам още 3 дена с нея на работа после .... може и да не я видя за доста време, а наистина не искам тя да излиза от живота ми, много я харесах, дори само като приятел, пак си е много готина :)

Kukumqvka
08-04-2009, 21:42
А пробвал ли си да и кажеш всичко директно ??

sladur4etyYy
08-04-2009, 21:43
покани я на по питие след работа примерно или пък на кафе. ако приеме, значи имаш шанс

FeelMyPain
08-04-2009, 21:47
ГРЕШКА ЩЕ Е ДА СИ ПРИЗНАЕШ.
Най-голямата.
Просто защото каквото и да кажеш, едва ли няма да отиде на море заради тебе, или да си промени плановете.
Глупаво е да си го мислиш.
Моя съвет е поискай и телефона и поддържайте връзка докато я няма.Казвай и че ти липсва,че работата без нея е по-скучна, че искаш да се видите като се върне и ей такива.
Не прибързвай.
Подходи с намеци и бъди предпазлив.Щом тя е по-голяма от теб, гаджето и ще е още по-голям.Знаеш какво може да се случи, ако разбере какво правиш зад гърба му. 8-)

nqkafsi_tam
08-04-2009, 21:51
ако й кажа всичко директно, не само че ще си убия всички шансове някога да бъда с нея ама и ако ми откаже ще искам да потъна в земята ще умра от срам сигорно :) ама не тряа се казва всичко, някой неща не трябва да се казват, просто трябва да се доказват, ама още не съм сигурен кое как трябва да стане защото не я познавам още толкова добре, а какво кафе след работа аз и на работа мога да си лафя с нея за всичко едно 80-90% от повечето време все съм покрай нея и ми е супер готино да работя с нея , супер точна е и разбира доста от това, което прави и като почне нещо да ми обяснява, от време на време спирам да я слушам без да искам и просто си казвам на ум трябва да направя нещо, такова момиче или по-скоро тя си е жена не се среща всеки ден, невероятна е ! :) ама и 6 години разлика са доста мисля, че тя ме приема просто малко като някаф по-малък от нея от време на време ама някой път ме гледа с един поглед при който ми става едно хем готино хем напрежение леко и стигам навлизал в подробности, общо взето ми трябва нещо да измисля за да разбера как да я задържа в живота си, защото просто така го чувствам и така го искам това да стане и само трябва да го измисля по-някаф начин, до скоро си повтарях, само не се влюбвай в нея ама нещо трудна работа е това :)

nqkafsi_tam
08-04-2009, 21:56
мен от такива работи като бой и смърт не ме е страх отдавна съм ги надживял тея работи, пак за бой, последно време се съмнявам, че има някой, който може да ме набие, щото доста тренирам и знам почти всички стилове и като видя човека с какъв стил се бие знам с кой да го набия общо взето ... ама това е тъпо нещо аз го правя повече като хоби и не обичам да малтретирам или да се бия с някой освен ако не за забавление или няква тренировка :)

Oligofren
08-04-2009, 22:43
Вземи едно ласо и я отвлечи :-D

Kukumqvka
08-04-2009, 22:46
Вземи едно ласо и я отвлечи :-D

Ако няма да даваш адекватни отговори по темата .. защо въобще пишеш в нея ??

Faces
08-04-2009, 22:58
мен от такива работи като бой и смърт не ме е страх отдавна съм ги надживял тея работи, пак за бой, последно време се съмнявам, че има някой, който може да ме набие, щото доста тренирам и знам почти всички стилове и като видя човека с какъв стил се бие знам с кой да го набия общо взето ... ама това е тъпо нещо аз го правя повече като хоби и не обичам да малтретирам или да се бия с някой освен ако не за забавление или няква тренировка :)
:razz: :razz: :razz: :razz: Давай ся и си повярвай :razz: ся по темата...шанс нямаш доколкото си спомням ти май си ученик все още ? Кво можеш ти да и дадеш и предложиш тя вече гледа на по високо ниво не на къде ще се съберем или къде ще отидем на кафе целиш се твърде на високо 8)

valdesbg
08-05-2009, 05:07
Въпроса ми е, като имам чувства към нея трябва ли да правя нещо по-въпроса или просто да си бъда естествен пак ако е писано да стане то ще стане ?

Всеки ден тряб ада се молиш на бог и да му принасяш в жертва по един жертвен агнец. След 9 дена ще видиш знак на тавана, на стаята ти, точно след като се събудиш. По него ще разбереш дали ще се получи нещо между вас.

Забравих - девойката по никакъв наичин не бива да те вижда, нито ти да общуваш с нея. Все пак не бива да се месим в плановете Божии.

BePoHuKa
08-05-2009, 05:08
Тя си има НЕЩО КАТО гадже ? :-o

Sh@d0w
08-05-2009, 05:12
Живота обича смелите,действай.Ако те отхвърли кво толко изправяш си главата и продължаваш напред 8)

BePoHuKa
08-05-2009, 05:15
Живота обича смелите,действай.Ако те отхвърли кво толко изправяш си главата и продължаваш напред 8) Tемата със мъдростите относно живота беше по-нагоре :lol:

Sh@d0w
08-05-2009, 05:18
Аз съм философ на тази тема :oops: :P

BePoHuKa
08-05-2009, 05:21
:D Лошо няма.. ама си и спамер на тази тема :D

nqkafsi_tam
08-05-2009, 05:36
i za vsi4ki deto samo hranqt MAINATA VI :) Faces ako iska6 ela da te vidq kolko si zdrav ;D ti si misli6 bazik rabota ;DDD i 6to da ne si vqrvam kato si znam vyzmojnostite

Aicken
08-05-2009, 05:46
кои всички стилове знаеш ??

Faces
08-05-2009, 08:10
i za vsi4ki deto samo hranqt MAINATA VI :) Faces ako iska6 ela da te vidq kolko si zdrav ;D ti si misli6 bazik rabota ;DDD i 6to da ne si vqrvam kato si znam vyzmojnostite
Братле иди си бий една чикия или си бръкни в дупенцето не знам по кво си падаш и се успокой тез виртуалните всеки ги знае тъй че тихичко си стой в ъгъла и не ми се пъни 8)

valdesbg
08-05-2009, 08:16
Адаш иди приказвай на радиото. По голяма полза ще има. Точно на тоя субект е загубена кауза.

Иначе как сме? :) Лили ко прави? :)

Faces
08-05-2009, 08:41
Адаш иди приказвай на радиото. По голяма полза ще има. Точно на тоя субект е загубена кауза.

Иначе как сме? :) Лили ко прави? :)
Хах знам го филма на тоя субект и не ми е интересен ама доза сутрешен смях не ми идва хич зле :D 8)

Magic_Girl
08-05-2009, 09:18
Ми кажи й го. Това е по-добрия вариант отколкото да стойш и да чакаш според мен.

nqkafsi_tam
08-05-2009, 13:43
vie ste unikalno typi ne vsi4ki ama pove4eto :)

sweetchef
08-05-2009, 13:50
Направи нещо по въпроса :)

Faces
08-05-2009, 13:51
vie ste unikalno typi ne vsi4ki ama pove4eto :)

Еми и ти си уникално смешен ама никой не ти го натяква нали тъй че недей писка 8) и пиши на кирилица е...зелена барета :D

Amateur
08-06-2009, 00:46
Е то от горе няма да ти падне :D трябва малко усилия!

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-06-2009, 01:17
ако е писано ще стане... иначе аз за сега на твое място не бих си изливала душата... :)

tami
08-10-2009, 18:42
po dobre pogovori s neq i 6te vidish kak 6te se razviqt ne6tata :) nqma smisal da go kriesh tva v sebe si i posle da sajalqvash 4e ne si i go kazal :) pogovori s neq pak tq ako naistina kakto kazvash ti si ima priqtel samo za sex 6te go ostavi i 6te e s teb a ako ne i ako go obi4a 6te ostane s nego ;) probvai ni6to ne gybish :):):)

uspeh ot men :-)