PDA

View Full Version : Влюбена съм безгранично/безусловно/фикс идейно много.



woshata
08-07-2009, 16:20
Обичам го. Знам, че и той ме обича.
Проблема е, че нашите не са съгласни, а аз дори съм бременна, но те не знаят. И той не знаеше, преди да му кажа и да заплаша, че ще се самоубия, а така ще убия и детето ни, ако не се съгласи да се ожени за мен. Но това няма значение, важното е че казва, че ме обича.
Сега към истинския проблем.
Ето негова снимка :
http://http://www.preisvergleich.org/pimages/Prodigy_88__P-389.140_40.jpg
Знам, че майка ми му завижда за косата, знам, че и баща ми въпреки, че е само витаещ дух също иска в отвъдното да имат фризьор, но как могат да ми забраняват да се омъжа за него и дори да имат смелостта да ми заяват, че Т ОЙ Н Е М Е О Б И Ч А Л :shock: След това изказване изпаднах в дълбока депресия и спрях да ям ролца от раци и да си слагам фон дьо тен цели ДВА дни ..
След това попитах мама защо не го харесва. Тя отвърна, че имал кофти грим. Опитах се да я убдея, че това е хубаво, защото не е изглежда по-добре от мен, но тя отказа да ме чуе.. има слухови проблеми.
Попитах татко защо не го харесва, като за това ми начинание трябваше да посетя оракул, все пак той се разхожда из отвъдното като ебаси пича, а едно локи токи не си е взел, таа чрез нея разговорях с него доста дълго време, късметлийка.. одра ме от пари, но пък и аз после я набих и си ги взех, таа питах го защо, и той ми отвърна, че му завиждал за косата. Обещах му че като умра и него ще го боядисам със зелена боя за москвич, но той ми каза, че на митницата за към ада бил забранен вноса на лесно запалими стоки :-o Не ми каза защо.
Мисля си, че всичките тези причини са пълна заблуда. Причините са други и аз успях да ги разбера...



да, мама е лесбийка, а татко гей.
За мама е нормално да не го харесва, но сигурно се питате татко защо. Ще ви кажа... ревнува !
Кажете ми как да вкарам нашите в правия път и да мога да се омъжа за любовта на живота си, умолявам ви. Иначе ще се самонарежа/самоубия/самонакажа/метна от балкона на първия етаж и ще умра по ваша вина..

Благодаря ви предварително.

Scr3amerka
08-07-2009, 16:44
Мила,ти си психично болна!

AFT
08-07-2009, 16:47
Май ти е много скучно, м?

l0lz
08-07-2009, 16:48
Ебавка? :lol:

woshata
08-07-2009, 16:49
Мила,ти си психично болна!Не е вярно, излекувах се преди година.

sladur4etyYy
08-07-2009, 16:49
не ми отваря снимката :(

woshata
08-07-2009, 16:49
Май ти е много скучно, м?Неее, няма такова нещо 8-)

woshata
08-07-2009, 16:50
Ебавка? :lol:Никога не бих се ебавала с такова нещо, става дума за живота ми и този на детето в корема ми, все пак.

woshata
08-07-2009, 16:52
не ми отваря снимката :(Няма нищо, иначе щом го видиш, ще се влюбиш и ще се наложи да те убия с неоткриваема отрова, която ще ти сложа в яденето и никой няма да предположи че съм била аз.

DevilWish
08-07-2009, 16:53
Въпросът ебавка е излишен ,важното е ,да сме се позабавлявали с четивото ;)

AFT
08-07-2009, 16:55
На мен пък ми спи, но не бива да заспивам и само се чудя какво да правя, за да не гледам към мекото, удобно, пухено, прекрасно, чакащо само мен легло ейй там. ;/
П.П. Искам да видя колко ще са идиотите, които ще ти се вържат. Сигурно ще са отчайващо много. Забелязала съм, че тук гъмжи от хора без абсолютно никакво чувство за хумор. Тъжно.

eikichi
08-07-2009, 16:57
Обичам го. Знам, че и той ме обича.
Проблема е, че нашите не са съгласни, а аз дори съм бременна, но те не знаят. И той не знаеше, преди да му кажа и да заплаша, че ще се самоубия, а така ще убия и детето ни, ако не се съгласи да се ожени за мен. Но това няма значение, важното е че казва, че ме обича.
Сега към истинския проблем.
Ето негова снимка :
http://http://www.preisvergleich.org/pimages/Prodigy_88__P-389.140_40.jpg
Знам, че майка ми му завижда за косата, знам, че и баща ми въпреки, че е само витаещ дух също иска в отвъдното да имат фризьор, но как могат да ми забраняват да се омъжа за него и дори да имат смелостта да ми заяват, че Т ОЙ Н Е М Е О Б И Ч А Л :shock: След това изказване изпаднах в дълбока депресия и спрях да ям ролца от раци и да си слагам фон дьо тен цели ДВА дни ..
След това попитах мама защо не го харесва. Тя отвърна, че имал кофти грим. Опитах се да я убдея, че това е хубаво, защото не е изглежда по-добре от мен, но тя отказа да ме чуе.. има слухови проблеми.
Попитах татко защо не го харесва, като за това ми начинание трябваше да посетя оракул, все пак той се разхожда из отвъдното като ебаси пича, а едно локи токи не си е взел, таа чрез нея разговорях с него доста дълго време, късметлийка.. одра ме от пари, но пък и аз после я набих и си ги взех, таа питах го защо, и той ми отвърна, че му завиждал за косата. Обещах му че като умра и него ще го боядисам със зелена боя за москвич, но той ми каза, че на митницата за към ада бил забранен вноса на лесно запалими стоки :-o Не ми каза защо.
Мисля си, че всичките тези причини са пълна заблуда. Причините са други и аз успях да ги разбера...



да, мама е лесбийка, а татко гей.
За мама е нормално да не го харесва, но сигурно се питате татко защо. Ще ви кажа... ревнува !
Кажете ми как да вкарам нашите в правия път и да мога да се омъжа за любовта на живота си, умолявам ви. Иначе ще се самонарежа/самоубия/самонакажа/метна от балкона на първия етаж и ще умра по ваша вина..

Благодаря ви предварително.

Смях се с глас на тази историйка! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ех, ама какви ги измисляте.. м/у другото ставате все по-добри, още малко да се по-оправите и ще станете изпечени лъжци. :razz: :razz: Тъкмо за пазара.. :grin: :grin: :grin:

Snickers
08-07-2009, 17:08
шизофреничка
и аз съм такава, спокойно :lol:

woshata
08-07-2009, 17:50
Не знам, но съм на път да си тегля ножа и докато кръвта ми изтича да се хвърля от партера на земята.

Iliqn4eto
08-07-2009, 19:06
Въпросът ебавка е излишен ,важното е ,да сме се позабавлявали с четивото ;)

на мен пaк дори и историйката не ми бе интересна ,а леко казано тyпа ..

Beautyful
08-07-2009, 19:13
Заинтригува ме. :-o

woshata
08-07-2009, 20:03
И кво ? Никой ли няма да ми помогне ?


Колко сте безсърдечни...

Priceless
08-07-2009, 20:04
Убий вашите?! 8)

woshata
08-07-2009, 20:18
Е той тате се самоуби още щом се родих, но духа му ме преследва, пак мама ако я убия ше ме вкарат в затвора сигурно...

kindergarden
08-07-2009, 20:19
Вале,сипи по едно и ще се наред нещата 8-) :-)

SunSmile
08-07-2009, 20:25
Като за фейк тема е добре... Напиши книга, публикувай си историята във вестници и списания. Тряа да види бял свят. Добра фантазия имаш.... жалко, че я използваш за глупости!

0nem0retIme
08-07-2009, 20:26
:shock: :lol:

woshata
08-07-2009, 20:34
Вале,сипи по едно и ще се наред нещата 8-) :-)Сипах вече... виждам мама двойно.. следователно и проблема се удвои 8-)

woshata
08-07-2009, 20:35
Като за фейк тема е добре... Напиши книга, публикувай си историята във вестници и списания. Тряа да види бял свят. Добра фантазия имаш.... жалко, че я използваш за глупости!Какви глупости те гонят, тва е драмата в живота ми. :-o

А и след частта със снимката не знам кой идиот би се вързал 8-)

tuzaro
08-07-2009, 20:42
на хероин майна!

kindergarden
08-07-2009, 20:42
аз снимката не я видях :-o

woshata
08-07-2009, 20:46
на хероин майна!тва колко пъти и в колко теми ше ми го повториш, майна 8-)

woshata
08-07-2009, 20:47
аз снимката не я видях :-oчак сега разбрах че линка не бачка 8-) нищо по-добре

tuzaro
08-07-2009, 20:47
на хероин майна!тва колко пъти и в колко теми ше ми го повториш, майна 8-)докат науча нещо ново майна :lol:

kindergarden
08-07-2009, 20:57
аз снимката не я видях :-oчак сега разбрах че линка не бачка 8-) нищо по-добреама аз искам да видя :D

woshata
08-07-2009, 21:00
на хероин майна!тва колко пъти и в колко теми ше ми го повториш, майна 8-)докат науча нещо ново майна :lol: поразрови се в хooligans bg може си харесаш нещо друго :lol:

woshata
08-07-2009, 21:00
аз снимката не я видях :-oчак сега разбрах че линка не бачка 8-) нищо по-добреама аз искам да видя :Dоня зеления от продижди знаеш ли го :oops:

kindergarden
08-07-2009, 21:03
аз снимката не я видях :-oчак сега разбрах че линка не бачка 8-) нищо по-добреама аз искам да видя :Dоня зеления от продижди знаеш ли го :oops:да 8-) май ти беше за аватар по едно време :-o

tuzaro
08-07-2009, 21:03
на хероин майна!тва колко пъти и в колко теми ше ми го повториш, майна 8-)докат науча нещо ново майна :lol: поразрови се в хooligans bg може си харесаш нещо друго :lol:аз съм модератор там майна 8)

woshata
08-07-2009, 21:25
аз снимката не я видях :-oчак сега разбрах че линка не бачка 8-) нищо по-добреама аз искам да видя :Dоня зеления от продижди знаеш ли го :oops:да 8-) май ти беше за аватар по едно време :-oсъщия... :D :D :D

woshata
08-07-2009, 21:25
на хероин майна!тва колко пъти и в колко теми ше ми го повториш, майна 8-)докат науча нещо ново майна :lol: поразрови се в хooligans bg може си харесаш нещо друго :lol:аз съм модератор там майна 8) о, майна ти си бил вип бе, майна 8-)

tuzaro
08-07-2009, 21:28
на хероин майна!тва колко пъти и в колко теми ше ми го повториш, майна 8-)докат науча нещо ново майна :lol: поразрови се в хooligans bg може си харесаш нещо друго :lol:аз съм модератор там майна 8) о, майна ти си бил вип бе, майна 8-)къде отиваш ти майна, в Пловдив сме най мошните :lol:

woshata
08-07-2009, 21:30
оспами ми спамерската тема вееееее 8-) 8-) 8-)

myHeartIsOnlyForYou
08-07-2009, 21:48
Първоначално си мислех,че е истина 8-) .После прочетох някакви глупости за отвъдното и спрях просто ми се спи и не ми се занимава :o

woshata
08-08-2009, 17:44
Ама тате ти се обиди :-o как може да говориш, че са глупости... :shock:

lillytheone
09-04-2009, 17:53
Много си зле, горката

w0sh
09-04-2009, 17:55
Много си зле, горката

Освен че извади антична тема, печелиш и точки за идиотия, защото не загряваш какво се случва около теб.

Боже колко мъка има по този свят.

ShtrudeL
09-04-2009, 19:44
Обичам го. Знам, че и той ме обича.
Проблема е, че нашите не са съгласни, а аз дори съм бременна, но те не знаят. И той не знаеше, преди да му кажа и да заплаша, че ще се самоубия, а така ще убия и детето ни, ако не се съгласи да се ожени за мен. Но това няма значение, важното е че казва, че ме обича.
Сега към истинския проблем.
Ето негова снимка :
http://http://www.preisvergleich.org/pimages/Prodigy_88__P-389.140_40.jpg
Знам, че майка ми му завижда за косата, знам, че и баща ми въпреки, че е само витаещ дух също иска в отвъдното да имат фризьор, но как могат да ми забраняват да се омъжа за него и дори да имат смелостта да ми заяват, че Т ОЙ Н Е М Е О Б И Ч А Л :shock: След това изказване изпаднах в дълбока депресия и спрях да ям ролца от раци и да си слагам фон дьо тен цели ДВА дни ..
След това попитах мама защо не го харесва. Тя отвърна, че имал кофти грим. Опитах се да я убдея, че това е хубаво, защото не е изглежда по-добре от мен, но тя отказа да ме чуе.. има слухови проблеми.
Попитах татко защо не го харесва, като за това ми начинание трябваше да посетя оракул, все пак той се разхожда из отвъдното като ебаси пича, а едно локи токи не си е взел, таа чрез нея разговорях с него доста дълго време, късметлийка.. одра ме от пари, но пък и аз после я набих и си ги взех, таа питах го защо, и той ми отвърна, че му завиждал за косата. Обещах му че като умра и него ще го боядисам със зелена боя за москвич, но той ми каза, че на митницата за към ада бил забранен вноса на лесно запалими стоки :-o Не ми каза защо.
Мисля си, че всичките тези причини са пълна заблуда. Причините са други и аз успях да ги разбера...



да, мама е лесбийка, а татко гей.
За мама е нормално да не го харесва, но сигурно се питате татко защо. Ще ви кажа... ревнува !
Кажете ми как да вкарам нашите в правия път и да мога да се омъжа за любовта на живота си, умолявам ви. Иначе ще се самонарежа/самоубия/самонакажа/метна от балкона на първия етаж и ще умра по ваша вина..

Благодаря ви предварително.

Човече,обичам те. ^^

Nefarian
09-04-2009, 19:49
Гледаш прекалено много турски сериали

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
09-04-2009, 21:14
:lol: :lol: :lol:

bloodyF
09-05-2009, 10:48
Въпросът ебавка е излишен ,важното е ,да сме се позабавлявали с четивото ;)


е на мен ми беше тъпо :(

marti93
09-05-2009, 10:54
Не знам, но съм на път да си тегля ножа и докато кръвта ми изтича да се хвърля от партера на земята. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: #-o

ali13
09-05-2009, 12:06
:razz:

ri41
09-05-2009, 18:38
Ебавка? :lol:Никога не бих се ебавала с такова нещо, става дума за живота ми и този на детето в корема ми, все пак.
лъжииииииииии :-D

y0uRfav0ritedRuG
09-05-2009, 18:54
:lol: без думи

gabiiTu
09-10-2009, 20:23
Ти се ебаваш с нас :lol: