PDA

View Full Version : Относно първото момче в живота на всяко момиче



let_me_be
08-11-2009, 07:06
Здравейте,спорих с една приятелка по следната тема:Кой би бил най-подходящият партньор при първия път.Тя твърди,че е най-добре е да се направи с човек,към когото няма никакви чувства,за да не изпада в депресии след това,да не се чувства използвана.Аз,обаче, не съм съгласна с това мнение.Смятам,че първият път е много важно и значимо събитие за всяко момиче и е редно да се направи с наистина специален човек,да със сигурност е по-кофти след края на връзката....и все пак....

Ваше мнение? :)

Epicphail
08-11-2009, 07:10
Най-добре си е първия път да е с някого който наистина обичаш :)

BePoHuKa
08-11-2009, 07:10
Разбира се, че трябва да е с човек, към който момичето има чувства. Ако е някой за 1 вечер, то тя по-скоро би се чувствала като изнасилена!!! Трябва да има чувства хора.. дори и да не е за 1-ви път пак трябва. Не може от страх да не те наранят да го карате само на забивки за по една вечер! :x

Aicken
08-11-2009, 07:13
различно е - зависи от момичето , някои го правят с момчета които имат славата на "изучени" и големи ебачи уж за да минело всичко по гладко , просто те не знаят че за да мине гладко зависи само от самото момиче

други го правят с човека към който имат чуства на момента , при някои се получава , при други с проблеми , но то 1-ви път без проблеми и с НАСЛАДА от самия секс е рядкост при първи път

а 3-ти просто са малко немърливи и не им пука мн мн за това се изпляскат с някои за репутация и това е...


мисля че е най добре първия път да го правиш с приятеля си към който имаш чуства . или приятелката разбира се ...


а иначе за изказването че щял да се чустваш използван........... как да не се чустваш използван , вечна любов няма , все някога този които те е отворил ще те остави , ще се скарате ще се разделите.. и после какво - тои те е използвал ? не мисля така. пък ако някои са си първите и после направо се оженят и си живеят щастливо цял живот... евала 8-)

Ilikeliljon
08-11-2009, 07:21
Разбира се, че трябва да е с чувства. Тези, които го правят с някой без чувства просто нямат акъл, нямат акъл, защото дори не разбират, колко жестоко се нараняват душевно по този начин. Изумително е колко са нечувствително хората спрямо изискванията на своята душа. :-o :-o :-o

YourPoison
08-11-2009, 08:45
разбира се,че трябва да е с момче към което имаш чувства ..това е моето мнение .. иначе тези ,които го правят без чувства..по-скоро биха се чувствали изнасилени и както казаха други душевно наранени,но това си е до човека,защото някои предпочитат втория начин .. : )

Dimana99
08-11-2009, 08:47
Разбира се, че трябва да е с човек, към който момичето има чувства. Ако е някой за 1 вечер, то тя по-скоро би се чувствала като изнасилена!!! Трябва да има чувства хора.. дори и да не е за 1-ви път пак трябва. Не може от страх да не те наранят да го карате само на забивки за по една вечер! :x
+++++1

sweetchef
08-11-2009, 09:34
Права си :) Девственоста е нещо мн ценно за едно момиче и някак не се връзва да я загубиш от човек на които не му пука за теб :)

Tokra
08-11-2009, 09:39
Нека по-добре си пази девствеността сега, не да мисли, с кого ще го направи. ;)

let_me_be
08-11-2009, 10:09
мхм....Не стига,че е същински мазохизъм,а да го правиш и с човек,когото не обичаш :?

shokoto91
08-11-2009, 11:38
не мисля, че е по кофти.. тя ако е някаква откачеа да не може да се откъсне от него да, но добре.. имала е хубавия момент.. имала е и други след това... какво като скъсат? света не свършва. За мен е по-добре с любим човек заради доверието и сигурността, а и самото чувство, че се отдаваш на някого, когото обичаш е приятно, въпреки, че доверие и сигурност може да се постигне и с добър приятел, но го няма хубавото чувство.

t0d1t0
08-11-2009, 11:42
а бе зависи от момичето :-D Ама най-добре с някой на който имаш вяра. :)

woo
08-11-2009, 11:54
Разбира се, че трябва да е с чувства. Тези, които го правят с някой без чувства просто нямат акъл, нямат акъл, защото дори не разбират, колко жестоко се нараняват душевно по този начин. Изумително е колко са нечувствително хората спрямо изискванията на своята душа. :-o :-o :-o

+1

Anabel
08-11-2009, 13:09
По-добре парвият път да е с човек,който истински обичаш,към който малко или много си споделила някаква част от живота ти,а не в някоя тоалетна с момче от импулса или "хубавия братовчет на мимето" (пр. казано).Това все пак е нещо важно и ново за момичето,и ако се нае_е с първия срещнат,който дори може и да е заразен от нещо,да я отфори колкото за бройката о после да си хвали,че е оправял дефственица-сори ама тфа не е нормално вече :?

ThisIsMe
08-11-2009, 13:24
тази твоя приятелка има доста прости разсъждения,чист пример за различното мислене на женската аудитория,а ако тази твоя приятелка всъщност си ти и се чудиш дали първия път да го направиш от любов или не,ще се изумя :shock: Най-добре е първия път да е с човека ,когото обичаш,на когото имаш доверие.С него би се чувствала по-спокойна и сигурна,а колко е хубаво да си в сигурни ръце :)

sladkata_bebz
08-11-2009, 13:30
Не знам къде отидоха вярванията в едно от най-личните и хубави неща,които се случват в живота на всяко момиче.Нали сексът трябваше да означава нещо много специално,чувства към специален човек,които вярва в теб и те подкрепя?Нали сексът беше начин да покажеш на половинката си че я обичаш,когато си готов за това,а не просто да го задържиш?
Мисля,че приятелката ти не е мислила много по този въпрос,пък и всички 12-13 годишни момиченца(защото те наистина са малки)които избират модата(колкото и грозно да изглежда)да спят с някой батко,за да станат готини.Просто е тъжно,че се случва по-често.

lifelesscorpse
08-11-2009, 14:52
Независимо дали е за първи или двадесети път,трябва да е с човек,към който има чувства...Така е според мен...

candy_girl4e
08-11-2009, 16:24
Не знам къде отидоха вярванията в едно от най-личните и хубави неща,които се случват в живота на всяко момиче.Нали сексът трябваше да означава нещо много специално,чувства към специален човек,които вярва в теб и те подкрепя?Нали сексът беше начин да покажеш на половинката си че я обичаш,когато си готов за това,а не просто да го задържиш?
Мисля,че приятелката ти не е мислила много по този въпрос,пък и всички 12-13 годишни момиченца(защото те наистина са малки)които избират модата(колкото и грозно да изглежда)да спят с някой батко,за да станат готини.Просто е тъжно,че се случва по-често.

много точно казано! :)

chrz
08-11-2009, 16:30
Приятелката ти е зле. :o

monincetyyy
08-11-2009, 18:36
Окей и аз мисля че секса е хубав когато има чувства. Обаче моя първи път беше с човек, който обичах само като приятел. Познавахме се от години и просто по едно време се появи някакво глупаво привличане. Любопитно ми беше, чувствах се готова, мислех че ще ми е хубаво и го направих. Трябва ли мен да ме съдят че съм го направила? След ч месец той замина и още пазим приятелските си взаимоотношения и подкрепата която ми е оказал той малко хора са готови да я предложат на някой... Това прави ли ме и мен глупава?

Sexy_boy_94
08-11-2009, 19:35
По-добре парвият път да е с човек,който истински обичаш,към който малко или много си споделила някаква част от живота ти,а не в някоя тоалетна с момче от импулса или "хубавия братовчет на мимето" (пр. казано).Това все пак е нещо важно и ново за момичето,и ако се нае_е с първия срещнат,който дори може и да е заразен от нещо,да я отфори колкото за бройката о после да си хвали,че е оправял дефственица-сори ама тфа не е нормално вече :?

+ 1 :-P

GerYy
08-11-2009, 20:01
Не знам къде отидоха вярванията в едно от най-личните и хубави неща,които се случват в живота на всяко момиче.Нали сексът трябваше да означава нещо много специално,чувства към специален човек,които вярва в теб и те подкрепя?Нали сексът беше начин да покажеш на половинката си че я обичаш,когато си готов за това,а не просто да го задържиш?
Мисля,че приятелката ти не е мислила много по този въпрос,пък и всички 12-13 годишни момиченца(защото те наистина са малки)които избират модата(колкото и грозно да изглежда)да спят с някой батко,за да станат готини.Просто е тъжно,че се случва по-често.

AceXe
08-11-2009, 20:12
А защо никой не попита за първото момиче в живота на едно момче? :(

let_me_be
08-11-2009, 20:57
Не знам къде отидоха вярванията в едно от най-личните и хубави неща,които се случват в живота на всяко момиче.Нали сексът трябваше да означава нещо много специално,чувства към специален човек,които вярва в теб и те подкрепя?Нали сексът беше начин да покажеш на половинката си че я обичаш,когато си готов за това,а не просто да го задържиш?
Мисля,че приятелката ти не е мислила много по този въпрос,пък и всички 12-13 годишни момиченца(защото те наистина са малки)които избират модата(колкото и грозно да изглежда)да спят с някой батко,за да станат готини.Просто е тъжно,че се случва по-често.

Откъде възникна спорът,ами,влюбих се в едно момче,привързах е много,заобичах го,той беше първото момче....Дойде време и за раздялата,чувствах се много зле,оттам чух упреци от рода на "Не трябваше да лягаш с него,нямаше да ти е толкова гадно сега".Напротив,радвам се,че БЯХ с него,ако можеше да върна времето бих го направила отново.Наистина ми е кофти за раздялата и все пак всичко има край.Тогава ми каза,че тя на мое място би легнала с момче,което я харесва,но тя няма чувствалНещо от сорта на "Отвори ме и чао",което за мен не е правилно

Titirito
08-11-2009, 21:13
Първия път, та първия път. Голямо събитие било, боляло ли, не боляло ли, кръв ли текло, гной ли.... Аман!
Гледайте на секса като на естественото продължение на връзката с човека с който сте. Не си давайте зор - когато/както стане- тогава/така.
Таа да се обобщя - мисля че е по-добре с човек когото обичаш и познаваш.

Glamm
08-11-2009, 21:44
със сигурност трябва да е човек, който наистина обичаш и му имаш доверие,а не да го направиш с някой и после да съжаляваш ..

BePoHuKa
08-11-2009, 21:46
А защо никой не попита за първото момиче в живота на едно момче? :(Защото момчетата са закоравели копелете на които за нищо не ги боли :-P

uNvaLuabL3
08-11-2009, 21:50
Най-добре си е първия път да е с някого който наистина обичаш :)
Напълно съм съгласна ;)

miminkaa
08-20-2009, 20:11
Според мен с човека с които искаш.. а не го правиш на сила или , за да се хвалиш пред приятелите ти
:) :) :)

Dimana99
08-20-2009, 20:12
Първия ми път беше с момче което не обичах, но ходихме доста време...
Преди това и след това..
Не виждам някакво значение просто...

malkotoo
08-20-2009, 21:37
и аз съм ЗА секса с чувства определено.... особено пък първия път :)

LadyDi
08-20-2009, 21:44
Първия ми път беше с момче което не обичах, но ходихме доста време...
Преди това и след това..
Не виждам някакво значение просто...

Съгласна. И при мен беше така.
Освен това, кое му е толкова специалното на първия път? То боли, цапа... Гадно е. Плюс това, изпитваш неудобство и срам почти през цялото време и ефекта от цялото преживяване заминава на кино.

Не е важен Първият път, а Първият път със Специалният човек. И по моя скромен опит, е далеч по-хубаво да си вече отворена.

shmurkam
08-20-2009, 21:53
Абе добре е да има чувства, но дори после да се разделим или нещо такова, е, какво толкова, просто секс, не може да се промени миналото.
Не е баш такъв стрес първия път, ако е човек, който те кара да се чувстваш спокойна. Абе все ми е тая за секса, не мисля, че е най-важното нещо в една връзка, защото можеш да си го правиш и без чувства.
И все пак не си го представям с някое момче хванато от улицата, трябва да ми е поне малко симпатичен, а не за спорта :?

LadyDi
08-20-2009, 21:56
Абе добре е да има чувства, но дори после да се разделим или нещо такова, е, какво толкова, просто секс, не може да се промени миналото.
Не е баш такъв стрес първия път, ако е човек, който те кара да се чувстваш спокойна. Абе все ми е тая за секса, не мисля, че е най-важното нещо в една връзка, защото можеш да си го правиш и без чувства.
И все пак не си го представям с някое момче хванато от улицата, трябва да ми е поне малко симпатичен, а не за спорта :?

Кой говори за стрес? Аз казах само, че боли и цапа и че не е чак толкова специално, колкото го представят навсякъде. Верно си е само секс. И то гаден, в общи линии. Хубавото идва после.

А и ставаше дума дали да е с чувства или без чувства. А не дали да е с някой от улицата.

shmurkam
08-20-2009, 21:58
Абе добре е да има чувства, но дори после да се разделим или нещо такова, е, какво толкова, просто секс, не може да се промени миналото.
Не е баш такъв стрес първия път, ако е човек, който те кара да се чувстваш спокойна. Абе все ми е тая за секса, не мисля, че е най-важното нещо в една връзка, защото можеш да си го правиш и без чувства.
И все пак не си го представям с някое момче хванато от улицата, трябва да ми е поне малко симпатичен, а не за спорта :?

Кой говори за стрес? Аз казах само, че боли и цапа и че не е чак толкова специално, колкото го представят навсякъде. Верно си е само секс. И то гаден, в общи линии. Хубавото идва после.

А и ставаше дума дали да е с чувства или без чувства. А не дали да е с някой от улицата.
Обясни ми само какви чувства ше имаш с някого от улицата, беше метафора, просто метафора :?

LadyDi
08-20-2009, 22:00
Обясни ми само какви чувства ше имаш с някого от улицата, беше метафора, просто метафора :?

Привличане. Адско, първично, силно, сексуално привличане. Това пак се брои за чувство, нали? Във всеки случай си е емоция :P

shmurkam
08-20-2009, 22:05
Обясни ми само какви чувства ше имаш с някого от улицата, беше метафора, просто метафора :?

Привличане. Адско, първично, силно, сексуално привличане. Това пак се брои за чувство, нали? Във всеки случай си е емоция :P
Не мисля, че авторката имаше такова чувство на предвид...Сеш се, нали? :)

LadyDi
08-20-2009, 22:11
Сещам се. Но отговорът ми не беше към авторката, а към теб :)

qn1to0o1
08-21-2009, 09:04
и аз мисля че първият път трябва да е с някой който те обича и който обичаш всмисъл да му имаш доверие! :) Въпреки че с мен не беше така :(