PDA

View Full Version : Закъснява ми



roadrunner
08-14-2009, 19:59
Здравейте..
Преди около две седмици с приятеля ми правихме секс. Беше ми за първи път. Трябваше да ми дойде 2-3 дена след това, а все още закъснява :shock: Ползвахме презерватив, 'сичко точно..
Може ли да закъснява от това, че ми е било за пръв път :-o
И двамата много се страхуваме..
by the way утре мисля да си направя и тест :(

Ilikeliljon
08-14-2009, 20:03
By the way направи си като искаш, но сле седмица от акта. Иначе да принципно е нормално да ти закъснява. :) :)

roadrunner
08-14-2009, 20:05
Как така е нормално да ми закъснява :shock:

Ilikeliljon
08-14-2009, 20:12
Не се плаши, това е някак си биологична функция на организма. Идеята на нещата е, че уж организма трябва да е подготвен за оплождане. Това се нарича биология :) :) :) Може да се случи да ти закъснее, както и парадоксално може да се случи, когато желаеш много да правиш секс да ти дойде по-рано :) :) Пък и ти на колко години си, имаш ли редовен цикъл вече, че да се плашиш :-o

roadrunner
08-14-2009, 20:19
Годините нямат значение
Откакто имам цикъл ( 4 години пък и повече.. ) ми е редовен..
Забравих да кажа, че предния месец ми дойде малко по-рано.. Може ли и от това да е :-o

sladkata_bebz
08-14-2009, 20:34
Факторите са много.Но щом си правила секс за първи път там е причината най-вероятно.Почти при всички момичета се случва.Нали не е имало гафове.Няма причина да се притесняваш.

Ilikeliljon
08-14-2009, 20:37
Досега това приказвах, а пък и цикъла има значение, проблема ти е, че го отписваш :-o

desimikalsen
08-14-2009, 20:43
Годините нямат значение
Откакто имам цикъл ( 4 години пък и повече.. ) ми е редовен..
Забравих да кажа, че предния месец ми дойде малко по-рано.. Може ли и от това да е :-o :D нямат значение сигурно си някъде на 14... ам няма значение,спокойно не си бременна ;) просто организъм.. вълнение около новото абе ей такива простотии :D няма се шашкаш че още повече ще ти закъснее,на мен като ми идва от три години,и сега този месец ми закъсня две седмици,а само с презерватив сме го правили и аз се шашкам и се вкарвам в некфи филми,ей т'ва му е тъпото на секса ...

Banderas
08-14-2009, 20:43
Гълтай за да не се страхуваш

LambOfGod
08-14-2009, 20:44
Ех, най- ги обичаме тези теми...

snupito
08-14-2009, 21:00
Споко, най-късно след месец ще кървиш ;)

theoneudontknow
08-14-2009, 21:00
Вземете да прочетете и другите теми, защото точна такива случаи са 1вите няколко теми...

t0d1t0
08-14-2009, 21:52
офф има 1000 такива теми. Значи щом като ти е за първи път то е нормално да имаш някакви промени в менструацията.

Di
08-14-2009, 21:54
Ех, най- ги обичаме тези теми...
адски много..

playaa
08-14-2009, 21:56
Ех, най- ги обичаме тези теми...
адски много..

аз като гледам маии на всеко 2ро момиче и закъснява ...

amk933
08-14-2009, 22:58
Ех, най- ги обичаме тези теми...
адски много..

аз като гледам маии на всеко 2ро момиче и закъснява ...

Нов си, ама бързо се ориентира. И обикновено всяка втора е "бременна", а всяка трета пие Ескапел, като Тик-Так. Народът изтрещя тотално! А раздел Секс се превърна в кошчето за вагинални отпадъци, които не са успели да минат през централния преди да се напишат. :)

LambOfGod
08-14-2009, 23:15
Ех, най- ги обичаме тези теми...
адски много..

аз като гледам маии на всеко 2ро момиче и закъснява ...

Нов си, ама бързо се ориентира. И обикновено всяка втора е "бременна", а всяка трета пие Ескапел, като Тик-Так. Народът изтрещя тотално! А раздел Секс се превърна в кошчето за вагинални отпадъци, които не са успели да минат през централния преди да се напишат. :)

Сигурно е от кризата, жегите или деградацията... :-|

roadrunner
08-15-2009, 07:18
Човек да не отвори тема.. Нямам време като вас по цял ден да седя във форума и да следя всеки един нов пост...
Просто исках бърза инфо дали има нещо и дали е нормално да ми закъснява след първия път :-o
Съжелявам ако съм ви отегчила или съм загубила част от времето ви :-o

l0lz
08-15-2009, 07:21
Как така е нормално да ми закъснява :shock:

Абе тва да не е някво точно събитие, че да е ненормално?
Ебахти глупавото дете си.. No offence, ама не знаеш ли, че е нормално да ти закъснява без да е "станал гафа"..?

BePoHuKa
08-15-2009, 07:21
Човек да не отвори тема.. Нямам време като вас по цял ден да седя във форума и да следя всеки един нов пост...
Просто исках бърза инфо дали има нещо и дали е нормално да ми закъснява след първия път :-o
Съжелявам ако съм ви отегчила или съм загубила част от времето ви :-o Аааа споко бе, ние нямаме живот. ;) Не се притеснявай :)

l0lz
08-15-2009, 07:26
Човек да не отвори тема.. Нямам време като вас по цял ден да седя във форума и да следя всеки един нов пост...
Просто исках бърза инфо дали има нещо и дали е нормално да ми закъснява след първия път :-o
Съжелявам ако съм ви отегчила или съм загубила част от времето ви :-o Аааа споко бе, ние нямаме живот. ;) Не се притеснявай :)

Yes. :lol: :lol:

BePoHuKa
08-15-2009, 08:01
Човек да не отвори тема.. Нямам време като вас по цял ден да седя във форума и да следя всеки един нов пост...
Просто исках бърза инфо дали има нещо и дали е нормално да ми закъснява след първия път :-o
Съжелявам ако съм ви отегчила или съм загубила част от времето ви :-o Аааа споко бе, ние нямаме живот. ;) Не се притеснявай :)

Yes. :lol: :lol: :D

Punisherrr
08-15-2009, 16:32
Заключена по желание на авторката.