PDA

View Full Version : antoni



FallOutGirl
08-15-2009, 08:45
Амиии тръгнахме! Месец всичко беше ок, почнахме много да се караме - скъскахме за 1 седмица, Аз се постарах да си го върна, липсваше ми ужасноо много! С 300 зора се събрахме.. но не беше точно същото, може би няма същите чувства или е бил разочарован от това че преди се карахаме. Та, ок аз се опитах да се променя, за да не се караме за глупости ии мисля че успях :). Прекарахме един ден заедно - беше просто перфектно :) ! Няколко дни по-късно той почна работа... знаех си, че няма да се виждаме толкова често и не го тормозих, но мина една седмица почти и той така и не ми се обади, отидох в работата да го видя, да го изненадам а той едва ми каза здрасти - нито целувка, нито нищо. Стана ми гадно и си тръгнах. Мина се още някакво време, не ми отговаряше и аз се вкиснах много ! И му написах (понеже нямаше как да го видя) "ти не струваш" , "мерси и довиждане".. той и на това не отговори. Минаха се още дни и една вечер негов приятел ми се обажда на домашния и ме пита защо сме се скарали, но той ми беше противен и го припсувах :D ! И Отново почнах да се чудя "ами, ако" "дали ме харесва" ... Снощи му се обадихме с една фр и тя го викна на нашия купон :D . Той дойде с още двама глупаци от ши*аната му работа... - "чукнахме си 5" с него и това беше :D . Мен ме сваляше един точно пред него! Аз бягах де и се затворих в една стая с още хора, а той в другата. И нали са момчета едните почват да се заяждат с другите, междувременно мои фр и негови го убеждават да тръгне с мен или да говорим нещо такова.. и изведнъж излизам от стаята със маска от scary movie :Д:Д малко бях подпиинала и ги гледам как сa на вратата и тръгват. и неговите фрс го викат ела да я видиш бее и той се засмя, казах му да остане малко, но той не пожела мисля и в същия момент този дето ме сваляше го бута такъв и му вика айде момче айде пътя ! ПЪЛНА ОБЪРКВАЦИЯ ! ии това беше :( след два дена заминавам , той след повече ии искам да съм в добри отношения с него въпреки всичко.. съвет ?

smiirnoff
08-15-2009, 08:57
басии , как си го описала , аз нищо не разбрах :?

3oPuTy
08-15-2009, 09:05
Честно казано нищо не разбрах :?

GossipGirl89
08-15-2009, 09:14
И аз не разбрах много, много...
Ама защо си му казала, че не струва ? После си псувала и приятелят му... Глупаво е. Може в работата да не е било удобно да те целува пред всички... Може момчето да си има някакви лични проблеми, които не е готов да ти сподели... Всичко е възможно, но според мен щом е дошъл и на купона ти значи не му е напълно безразлично... Трябва да намериш начин да поговорите не 4 очи и да се изясните :) Друг вариант не виждам ...

fire_cat
08-15-2009, 09:16
Аз горе-долу разбрах. :D Ами ако наистина чувствата му към теб не са вече същите - няма смисъл да опитваш. Изчакай и виж дали нещата ще се възстановят. Можеш и да му се обадиш и да му поискаш обяснение защо нещата не са както преди и дали още изпитва нещо към теб.

newii
08-15-2009, 09:43
:shock: научи се да обесняваш :shock:

Sladurchoo
08-15-2009, 09:52
може чувствата му вече да не са като преди .. и ако наистина е така няма какво да се опитваш да си го върнеш .. приятели сигурно може да останете, но все пак трябва да поговорите ..
и не мога да си обясня защо си направила някои неща .. в смисъл един път го искаш и се променяш заради него .. а после му пишеш "ти не струваш" .. ами може би трябва да се замислиш искаш ли го или не .. :) :)

bebity12340
08-15-2009, 10:24
Офф нищо не ти се разбира :?

rozovsluncho
08-15-2009, 10:27
Кфо се занимаваш... :? :-o Момчета под път и над път.Никога не бягай след автобус и момче,следващите са на 5 минути!

producenta
08-15-2009, 11:03
Тоа не ти обръща внимание,ти си тръгна се косиш за него!Що не земеш се поставиш на негово място,и да се замислиш защо прави така!

RaZzer
08-15-2009, 11:45
Тоа не ти обръща внимание,ти си тръгна се косиш за него!Що не земеш се поставиш на негово място,и да се замислиш защо прави така!

Напълно подкрепям... Няма смисъл ти да му тичаш след гъза, а той да се прави на велик. Остави го, пък той ако е стока ще те потърси поне за приятелски отношения!

BlueFace
08-15-2009, 11:57
Момиче за кфо си хабиш нервите за това момче...Не е единствен пък и като гледаш ,че нещата не върват и не се отнасся с тебе както трябва просто продължи напред...Намери си друг който ще те задоволява няма смисъл да продължаваш да се занимаваш с него :)

Hilary_
08-15-2009, 11:59
Ммм Вики според мен си направила това, което е било нужно ... а именно, че си го поканила ... според мен той ако имаше желание да дойде при теб и да поговорите щеше да го направи ... :? Според мен не си заслужава ... изчакай да видиш дали той ще направи нещо по въпроса или не ... :-o :?

MartyParty
08-15-2009, 14:51
Глупаво написан пост.Как искате хората да ви помогнат,когато не можете да опишете положението,в което се намирате?
1.Научете се да отделяте ненужната информация,от цялата история.Хич не ме ебе как е греело слънцето и откъде е духал вятърът.
2. Спрете със съкращенията.Не стига,че ми бутате някакви шибани английски думи,за да заменяте прекрасните български такива,ами и ми го съкращавате.Все едно,ако напишеш морално остарялата дума "приятел" ще ти се откачат ръцете.
3.Съществуват главни букви в началото на всяко изречение,а многоточието се пише така-"..."
4.Друга загадка се оказва и новият ред.За такова нещо нито сме чували някъде,нито имаме желание да разберем нещо повече.
:smt102

mArMaLaDkA
08-15-2009, 15:00
Лапешка история.
То ти и без това май беше на 12-13 или те бъркам с друга потребителка. :-o

0nem0retIme
08-15-2009, 16:24
Аз горе-долу разбрах. :D Ами ако наистина чувствата му към теб не са вече същите - няма смисъл да опитваш. Изчакай и виж дали нещата ще се възстановят. Можеш и да му се обадиш и да му поискаш обяснение защо нещата не са както преди и дали още изпитва нещо към теб.


++++ :)

Hilary_
08-15-2009, 16:26
Лапешка история.
То ти и без това май беше на 12-13 или те бъркам с друга потребителка. :-o

Бъркаш се ... на 17 е ако не се лъжа ... :-o

FallOutGirl
08-15-2009, 17:01
И двамата сме на 17. Той се прави, че страда после, че не му пука, абе вече нищо не разбирам.. снощи всичко се обърка тотално, мисля че не е хубаво пак да му звъня, а искам само д аму кажа едно съжалявам и да останеме френдс поне. Ама те като са го карали снощи да се събира с мен..

FallOutGirl
08-16-2009, 06:17
ъп :D

Sh@d0w
08-16-2009, 06:30
Не го влечеш просто,това е.Ако те ценеше или поне искаше да сте заедно би ти го показал,не мислиш ли?Няма смисъл да мислиш повече за него,щом той няма желание да се обвърже с теб. :?

m0ney
08-16-2009, 09:44
басии , как си го описала , аз нищо не разбрах :?

+