PDA

View Full Version : Запитване предимно към момичетата



Bvlgar
08-17-2009, 16:32
Така, тъй като това да разбера какво мисли една жена не е в моята компетенция и едва ли има някой от мъжкия пол, който напълно може да разбере какви ги мъдри една жена бих изкал да отправя запитване към нежната половина от форума.

Ако момиче на моменти проявява абсолютно безразличие към мен, а понякога направо ми се радва. Ако за от най-милото същество се превръща в ледена кралица как бихте протълкували подобно държание, защото аз колкото и да размишлявах по този въпрос не достигнах до задоволяващ отговор.

Да не би аз да съм причината за това двоинствено държание?
Да не би да иска да ми покаже нещо, което немога да разбера :?

BlueCat
08-17-2009, 16:34
Може би като не е в добро настроение си го изкарва на теб.

rozovsluncho
08-17-2009, 16:36
Харесва те ;-) Може би като се прави на "ледена кралица" иска да те накара да и обърнеш внимание :)

Djanny
08-17-2009, 16:39
Харесва те..
Просто понякога поставяш стени около себе си,не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие .. ;]

bog4eto
08-17-2009, 16:40
Ми всеки си Има моменти когато му е весело и когато му е кофти :-|

slun4ice_90
08-17-2009, 16:58
Разкривате ни... :oops: :D И аз правя така,когато искам да видя реакцията на момчето. :-P

AFT
08-17-2009, 17:02
Djanny хахахахахаха.. сетих се за абсолютно същото нещо докато четях темата. ;д

GossipGirl89
08-17-2009, 17:05
Харесва те..
Просто понякога поставяш стени около себе си,не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие .. ;]

+1 ;)

golqmumnik
08-17-2009, 17:19
Просто кифла,която се прави на вафла Мура

BlackWings
08-17-2009, 17:42
Просто понякога поставяш стени около себе си,не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие .. ;]
А така тука уцели в десятката и моето мнение.
ОБАЧЕ не толерирам постоянно такова поведение защото от един момент нататък това почва да се превръща в подигравка с търпението и чувствата на отсрещният човек.
Може би мацката на автора не се е усетила че вече трябва да спре с проверките.

elena_k
08-17-2009, 17:46
Според мен пък не те харесва достатъчно и за това се държи добре с теб понякога (когато е в добро настроение) и не толкова добре,когато .. просто не й се занимава с теб.Ако наистина те харесва ще бъде мила през цялото време :wink:

MirCa1
08-17-2009, 18:21
Харесва те ;-) Може би като се прави на "ледена кралица" иска да те накара да и обърнеш внимание :)

+
и аз понякога го прая тоя номер :-D

umri
08-17-2009, 18:34
Грешката ти е, че задаваш този въпрос към женската аудитория. Никоя няма да може да ти отговори на този въпрос, защото дори самите те не знаят "защо" го правят. Ако отношението ти към нея е все едно тя е богиня и всеки път, когато ти изрече името и те помоли да направиш нещо за нея ти се хвърляш като спасителят й.... значи ясно, защо ти ги върти тия номера. Кажи ми, ако греша. Всеки път, когато те потърси за нещо ти си готов. Всеки път се държиш прекалено добре с нея и никога не и отказваш нищо. Кажи ми, че съм прав. Колкото и да повтарят жените,че обичат да им се обръща внимание и да ги третират като кралици толкова това не е вярно. Ако вече си и показал, че я харесваш се отдръпни малко... започни да се срещаш с други за да не мислиш само за нея и като те помоли да направиш нещо за нея кажи, че си зает или някое очевидно оправдание да видиш как ше клъвне.

Не задавай подобни въпроси на момичета, защото няма да получиш адекватен отговор. ( без да се обиждате )

А на въпроса "харесва ли ме или не?" ще си отговориш по горепосочения начин. Ако няма реакция значи си на червено, което ще рече, че трябва окончателно да я забравиш и да се пробваш на друго място.

Tokra
08-17-2009, 18:46
Кога си прави на недостъпна, а друг път ти се радва?

BlackWings
08-17-2009, 19:02
Айде специалиста по жени рече и отсече , че знае това което и те самите не знаели за себе си :D
Аз пък съм от типа жени , които отвръщат на поведението на човека отсреща със същото поведение. Ако ме уважава , ако виждам че държи на мен , ако е отзивчив и проявява разбиране - аз също ще се държа коректно с него , и ще се старая да му е хубаво и да е доволен с мен. И няма да има "въртене на номера" от сорта на да се цупя без да кажа защо.
И това е факт и винаги съм го практикувала.
И сека к'во ще ми спориш и ще ми кажеш че няма такова нещо? 8-)
Или ще посъветваш приятелят ми да се отдръпне от мен , защото се държал "прекалено добре"? 8-)

Типове момичета всякакви. И да има ти такива дето не знаят какво искат. И ми се струва че "umri" ти си попаднал на някоя такава и сега взе да даваш не много актуални съвети наляво-надясно :)

0nem0retIme
08-17-2009, 19:25
Просто кифла,която се прави на вафла Мура

:lol: :lol: :lol:

Bvlgar
08-17-2009, 19:26
Мнения много, но все пак истината е някаде там... :D

Slave4You
08-17-2009, 19:32
Разкривате ни... :oops: :D И аз правя така,когато искам да видя реакцията на момчето. :-P
И аз и аз :D Ако я харесваш когато се държи като ледената кралица се направи на ударен, обърни и внимание, питай я кво и има и тей;)

MaLkaTa_LaDy
08-17-2009, 20:08
Според мен пък не те харесва достатъчно и за това се държи добре с теб понякога (когато е в добро настроение) и не толкова добре,когато .. просто не й се занимава с теб.Ако наистина те харесва ще бъде мила през цялото време :wink:
Съгласна съм, особено ако и ти проявяваш постоянен интерес към нея.

Bvlgar
08-17-2009, 21:07
Мисля да спра да занимавам въпросното момиче с моето перманентно присъствие. :D

BlackWings
08-17-2009, 21:25
Е ами добре си решил :wink:

666malkata666
08-17-2009, 21:54
mrazite ebava se s teb

Neopitom3na
08-18-2009, 10:36
мда харесва те.. като не е в настроение си го изкарва на теб.. гушни я и нещата ще се управят, поне при мен тфа винаги помага :grin:

sweetchef
08-18-2009, 10:47
Явно си пада па теб 8-)

ImmortalForever
08-18-2009, 11:14
Ако лошото настроение е на всеки 28 дни, значи е ПМС. Засичай.

sulley
08-18-2009, 12:35
Мисля че почти всички,ако не и всички момичета постъпват така понякога.Някои несъзнателно,други нарочно.Аз съм постъпвала така,когато съм се колебаела в чувствата си или когато съм се чувствала несигурна.. :?
Но мисля,че те харесва.Само тогава едно момиче се държи така. :D

umri
08-18-2009, 13:54
Айде специалиста по жени рече и отсече , че знае това което и те самите не знаели за себе си :D
Аз пък съм от типа жени , които отвръщат на поведението на човека отсреща със същото поведение. Ако ме уважава , ако виждам че държи на мен , ако е отзивчив и проявява разбиране - аз също ще се държа коректно с него , и ще се старая да му е хубаво и да е доволен с мен. И няма да има "въртене на номера" от сорта на да се цупя без да кажа защо.
И това е факт и винаги съм го практикувала.
И сека к'во ще ми спориш и ще ми кажеш че няма такова нещо? 8-)
Или ще посъветваш приятелят ми да се отдръпне от мен , защото се държал "прекалено добре"? 8-)

Типове момичета всякакви. И да има ти такива дето не знаят какво искат. И ми се струва че "umri" ти си попаднал на някоя такава и сега взе да даваш не много актуални съвети наляво-надясно :)

Нормално е да има отзвук след това, което написах.. особено в тоя форум. Не карам никой да ми вярва, просто си казвам мнението, което е подкрепено с личен опит и случаи с мои приятели и познати. Големи умозаключения си правиш, че съм попаднал на "някоя такава" и сега раздавам съвети.. не е точно така. Само ще кажа, че винаги, когато единия гони, другият бяга. Авторът сам да решава за себе си. А с теб не искам да споря.

Moonchild
08-18-2009, 15:03
Жените просто не знаят какво точно искат !!!!

stup1fy
08-18-2009, 15:05
Жените просто не знаят какво точно искат !!!!
А мъжете знаят? :razz: :razz: :razz: :lol: :lol:

ShtrudeL
08-18-2009, 15:06
Жените просто не знаят какво точно искат !!!!

Клишета...

BlackWings
08-18-2009, 15:21
Айде специалиста по жени рече и отсече , че знае това което и те самите не знаели за себе си :D
Аз пък съм от типа жени , които отвръщат на поведението на човека отсреща със същото поведение. Ако ме уважава , ако виждам че държи на мен , ако е отзивчив и проявява разбиране - аз също ще се държа коректно с него , и ще се старая да му е хубаво и да е доволен с мен. И няма да има "въртене на номера" от сорта на да се цупя без да кажа защо.
И това е факт и винаги съм го практикувала.
И сека к'во ще ми спориш и ще ми кажеш че няма такова нещо? 8-)
Или ще посъветваш приятелят ми да се отдръпне от мен , защото се държал "прекалено добре"? 8-)

Типове момичета всякакви. И да има ти такива дето не знаят какво искат. И ми се струва че "umri" ти си попаднал на някоя такава и сега взе да даваш не много актуални съвети наляво-надясно :)

Нормално е да има отзвук след това, което написах.. особено в тоя форум. Не карам никой да ми вярва, просто си казвам мнението, което е подкрепено с личен опит и случаи с мои приятели и познати. Големи умозаключения си правиш, че съм попаднал на "някоя такава" и сега раздавам съвети.. не е точно така. Само ще кажа, че винаги, когато единия гони, другият бяга. Авторът сам да решава за себе си. А с теб не искам да споря.

Че и аз не споря с теб бе човек :)
И аз си казвам мнението , давайки пример , действителен , съществуващ , от личен опит , който пък доказва противоположното на твоето твърдение.
Което пък веднага разбива теорията , че ВСИЧКИ били такива , и че всички въртели номера , щото се държали прекалено добре с тях.

И ми се стори странно , при въпрос , зададен към и отнасящ се до мисленето и разбиранията на женския пол , да се включи някой от мъжкия пол , и да твърди , че те жените не знаели , па той знаел :-D

Bvlgar
08-18-2009, 16:58
Тука малко ми осквернихте темичката с тези спорове за мъжете и жените, което е излишно, при положение че всяка страна защитава своята гледна точка и така никога няма да се достигне консенсус по темата :).

Нека и аз да се отклоня. Според мен мъжете по просто и ясно набелязват своята цел, но повечето незнаят как да я постигнат (включително и аз). Апък момичетата се лутат и се чудят какво искат и колкото повече мислят, толкова повече се объркват.

Но не можем да сложим всички под общ знаменател все пак :-D

umri
08-18-2009, 17:52
Айде специалиста по жени рече и отсече , че знае това което и те самите не знаели за себе си :D
Аз пък съм от типа жени , които отвръщат на поведението на човека отсреща със същото поведение. Ако ме уважава , ако виждам че държи на мен , ако е отзивчив и проявява разбиране - аз също ще се държа коректно с него , и ще се старая да му е хубаво и да е доволен с мен. И няма да има "въртене на номера" от сорта на да се цупя без да кажа защо.
И това е факт и винаги съм го практикувала.
И сека к'во ще ми спориш и ще ми кажеш че няма такова нещо? 8-)
Или ще посъветваш приятелят ми да се отдръпне от мен , защото се държал "прекалено добре"? 8-)

Типове момичета всякакви. И да има ти такива дето не знаят какво искат. И ми се струва че "umri" ти си попаднал на някоя такава и сега взе да даваш не много актуални съвети наляво-надясно :)

Нормално е да има отзвук след това, което написах.. особено в тоя форум. Не карам никой да ми вярва, просто си казвам мнението, което е подкрепено с личен опит и случаи с мои приятели и познати. Големи умозаключения си правиш, че съм попаднал на "някоя такава" и сега раздавам съвети.. не е точно така. Само ще кажа, че винаги, когато единия гони, другият бяга. Авторът сам да решава за себе си. А с теб не искам да споря.

Че и аз не споря с теб бе човек :)
И аз си казвам мнението , давайки пример , действителен , съществуващ , от личен опит , който пък доказва противоположното на твоето твърдение.
Което пък веднага разбива теорията , че ВСИЧКИ били такива , и че всички въртели номера , щото се държали прекалено добре с тях.

И ми се стори странно , при въпрос , зададен към и отнасящ се до мисленето и разбиранията на женския пол , да се включи някой от мъжкия пол , и да твърди , че те жените не знаели , па той знаел :-D
Ем кака не ми се спори ти ги разбираш най-добре. Съгласявам се с теб.

Ka7iU
08-18-2009, 18:04
Аз пък мисля,че играе игрички. За да не мислиш,че си заковал мадамата. Нещо като "доброто ченге" и "лошото ченге" (кофти пример) . Надявам се,че ме разбра. Но ако прекалява,я остави да си се прави на интересна. Сигурно около теб има и други момичета,които си заслужават. Не позволявай да те правят на идиот,такива момчета не вдъхват респект :)

w0sh
08-18-2009, 18:06
Единственото нещо, което ми се струва логично е да страда от раздвоение на личността.

Случайно да си забелязвал да отговаря на друго име, или да проявява нескрит интерес към световната политическа сцена?

PHaNToM373
08-18-2009, 18:37
Може би не е сигурна .. Покажи и ,че я искаш .. и след това не я търси.. ако не те потърси .. остави я .. ако те потърси , дръж се леко на разстояние . :) Нека малко и тя да върви след теб .

shmurkam
08-18-2009, 18:57
Ми... :lol:
Сложен въпрос.
Понякога, когато се поотпусна, момченцето ми започва да се успокоява и да не е толкова заинтересован. Това ме дразни и започвам и аз да се държа хладно. Друг път не ми е до лигавщини, друг път ми е весело да го гледам как се мъчи, а най се смея като се нацупи и той и си тръгне, чака ме, чака ме и после му писва и идва при мен :lol:
Но го обичам, повече от всичко на тоя свят, макар че не му го показвам мн сполучливо. Но ефектът е да не ставаш банален и като казваш нещо, да направи впечатление.
На мацката може просто да не й е ден. Такива сме луди жените, но мъжете са недосетливи и не разбират, че имаме нужда само от мъничко подкрепа и любов...

lipsvashh_mi
08-18-2009, 19:12
Просто кифла,която се прави на вафла Мура
съгласна :D
мацката не знае какво иска или по-точно не знае къде я сърби и как да се почеше :lol: остави я да порастне и си намери по-голямо на акъл същество

Hilary_
08-18-2009, 19:15
Не знае какво иска ... :? :? Покажи й какво може да загуби ако продължи така да се държи и дано да се осъзнае на време ... :?

Moonchild
08-23-2009, 16:21
Жените просто не знаят какво точно искат !!!!

Клишета...
Жена съм,от личен опит го казвам :-D

XxPsychicSuicidexX
08-23-2009, 16:32
Харесва те..
Просто понякога поставяш стени около себе си,не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие .. ;]

+1 ;)
;-)

evi_vd
08-23-2009, 17:34
Тука малко ми осквернихте темичката с тези спорове за мъжете и жените, което е излишно, при положение че всяка страна защитава своята гледна точка и така никога няма да се достигне консенсус по темата :).

Нека и аз да се отклоня. Според мен мъжете по просто и ясно набелязват своята цел, но повечето незнаят как да я постигнат (включително и аз). Апък момичетата се лутат и се чудят какво искат и колкото повече мислят, толкова повече се объркват.

Но не можем да сложим всички под общ знаменател все пак :-D
леле човек не подозираш колко си прав. 8)
вероятно момичето те харесва, но не знаем ти как се държиш с нея, а това е важно, защото това нейно дъжание може да е реакция на твоето поведение :) искам да кажа, че ако ти веднъж я гледаш, а др път си безразличен.. няма как да е надяваш на др поведение от нея, но знай че може би е харесва

LadyDi
08-23-2009, 17:36
Да не би да иска да ми покаже нещо, което немога да разбера :?
Най-вероятно.

loveisgonee
08-23-2009, 18:02
Харесва те ;-) Може би като се прави на "ледена кралица" иска да те накара да и обърнеш внимание :)


напълно съгласна :-)

teenems
08-23-2009, 19:12
еми сигурно има само симпатия и нищо повече .
аз веднъж също бях така с един и имах само симпатия към него .
но повечето пъти се държах добре с него ,той може да си е мислил нещо ,щото искаше да ме целува и др. идиотщини ,но аз не исках.
просто ме кефеше като човек ,а той си е помислил друго

Jericho
08-23-2009, 20:15
^ Всичко това, или просто мацката е Близнаци.

therichbitch
08-23-2009, 20:16
Разкривате ни... :oops: :D И аз правя така,когато искам да видя реакцията на момчето. :-P

MaCe_Za_MiLi0nI
08-23-2009, 21:11
и аз съм така на моменти.. когато не съм в добро настроение си го изкарвам на най - близките ми хора.. нормално е

vampirekiss
08-24-2009, 09:53
Труден характир или просто лигла.Страхува се да не бъде наранена или просто си го изкарва на теб.

Adda
08-24-2009, 09:57
Мърла, не я харесвам нейната тактика. И момчета го праявят това, досадно е. Ама иначе си те харесва, две мнения по въпроса няма..

mynichka09
08-24-2009, 10:53
Може би само те пробва

cookie66
08-25-2009, 18:48
:D :D споко повечето момичета правиме така заедно с мен :D просто искаме да видиме реакцията на момчето или просто прилвличаме внимание и се правиме на "ледени кралици" (поне аз) :D

marti93
08-29-2009, 14:31
Харесва те..
Просто понякога поставяш стени около себе си,не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие .. ;]
+1 8)

111111111
08-29-2009, 18:10
Може би като не е в добро настроение си го изкарва на теб.

Подкрепям

m0n4yyy
08-29-2009, 18:45
държи се тъпо .. или е мила или студена.. дори аз не мога да обясня държанието и :(

Jeuelle
08-29-2009, 18:46
Емоционална нестабилност :-|

zagadkataa
08-29-2009, 22:33
Харесва те ;-) Може би като се прави на "ледена кралица" иска да те накара да и обърнеш внимание :)

+
и аз понякога го прая тоя номер :-D

аа аз даже много често .. хахаха

anonimchetou
08-30-2009, 06:06
милото и добро момиче и хоп.. ледена кралица.. когато е милото момиче и се радваш.. когато е ледената кралица ти чакаш пак да стане милото момиче.. губиш ли инетерес към нея като се държи така ? Не нали ? еми ... ето ти моя отговор.. все едно доброто и лощото ченге.. когато е лошото ти мирно си чакаш да дойде доброто.. ха

deikaaa
08-30-2009, 19:17
az mislq 4e te haresva :)

bekhama
08-30-2009, 23:15
попринцип така правим като искаме да засилим интереса му.И показваме че несме лесни :? :? :? :-P