PDA

View Full Version : ОБЕЦИ



jakata1
08-21-2009, 17:34
Интересувам се къде в Младост и в центъра на София има козметични салони.Трябва ми място за пробиване на уши :D :D :D

justt
08-21-2009, 17:38
На пазара в Младост-3 във фризьорския салон пробиват уши.(;
Цена: 5 лева 8-)

SuNsEt
08-21-2009, 20:55
На пазара в Младост-3 във фризьорския салон пробиват уши.(;
Цена: 5 лева 8-)

Да е със пистолет,да не си луда? :?

Как ше ходиш във фризьорски салон бе?!Отиди в някое професионално студио...Въобще всички пиърси,дори и най-обикновено пробиване на ушите трябва да е с абокат.
Освен това,то пистолета да се дезинфекцира е изключително трудно, пък по тия салони се съмнявам, че въобще се занимават да го правят.

tuzaro
08-21-2009, 20:58
На пазара в Младост-3 във фризьорския салон пробиват уши.(;
Цена: 5 лева 8-)

Да е със пистолет,да не си луда? :?

Как ше ходиш във фризьорски салон бе?!Отиди в някое професионално студио...Въобще всички пиърси,дори и най-обикновено пробиване на ушите трябва да е с абокат.
Освен това,то пистолета да се дезинфекцира е изключително трудно, пък по тия салони се съмнявам, че въобще се занимават да го правят.те щото с абокати ги пробиват от 100 години... едно време са си ги пробивали с обикновенна игла а вие ся лигава работа...

bubinkaa
08-21-2009, 21:01
вие пък и вие....една дупка+тва на ухото :x ....дайте аз ще ви ги пробия без пари 8-) пробивала съм се ...нищо страшно няма 8)

SuNsEt
08-21-2009, 21:02
Абе tuzaro...и едно време колко инфекции са имали.Айде айде...абоката е къде по-добре.Освен това ще ти го правят в професионално студио(Маниа,Трип Хаус и т.н.),не някакъв долнопробен фризьорски салон,дето кака Пенка от 4 етаж работи и има 3 деца... :?

plamka
08-21-2009, 21:05
И трите ми дупки на ушите са ми пробивани с пистолет и съм си жива и здрава и съм нямала инфекции..

tuzaro
08-21-2009, 21:05
Абе tuzaro...и едно време колко инфекции са имали.Айде айде...абоката е къде по-добре.Освен това ще ти го правят в професионално студио(Маниа,Трип Хаус и т.н.),не някакъв долнопробен фризьорски салон,дето кака Пенка от 4 етаж работи и има 3 деца... :?айде айде тва да се пробиеш в някое известно студио после само да се фалиш майна... на бебетата сигурно пак с абокат ги правят... ръгай с пистолета и не се плаши 8)

SuNsEt
08-21-2009, 21:07
Епа айде ръгайте,ушите са си ваши...

justt
08-22-2009, 05:35
На пазара в Младост-3 във фризьорския салон пробиват уши.(;
Цена: 5 лева 8-)

Да е със пистолет,да не си луда? :?

Как ше ходиш във фризьорски салон бе?!Отиди в някое професионално студио...Въобще всички пиърси,дори и най-обикновено пробиване на ушите трябва да е с абокат.
Освен това,то пистолета да се дезинфекцира е изключително трудно, пък по тия салони се съмнявам, че въобще се занимават да го правят.

Ххх.. не съм луда.(;
Аз и още две приятелки се пробихме там и не сме имали никви проблеми.(;
Но.... както и да е! (:

POLLINA
08-22-2009, 06:08
лоол каква болка ще ее :lol:

vampirekiss
08-22-2009, 06:41
един приятел си ги проби в домашни услодвия и се дезинфекцира с домашна ракийка.На крака е момчето вече година откакто се самопроби. 8-) Мойте дупки са правени с пистолет.

gabi7u
08-22-2009, 07:38
пфф .. според мен за ухо си е предназначен пистолета. моите са със пистолет и нищо ми няма . . трретата даже сама си я правих - също нищо ми няма.
с абокат боли повече, а ефекта - същият

cherrypezz
08-22-2009, 08:54
На мен ми ги пробиха преди няколко години във фризьорски салон :D

Bianca
08-22-2009, 09:09
На мен пък в козметичен. :D

Madness
08-22-2009, 09:16
На пазара в Младост-3 във фризьорския салон пробиват уши.(;
Цена: 5 лева 8-)

Да е със пистолет,да не си луда? :?

Как ше ходиш във фризьорски салон бе?!Отиди в някое професионално студио...Въобще всички пиърси,дори и най-обикновено пробиване на ушите трябва да е с абокат.
Освен това,то пистолета да се дезинфекцира е изключително трудно, пък по тия салони се съмнявам, че въобще се занимават да го правят.те щото с абокати ги пробиват от 100 години... едно време са си ги пробивали с обикновенна игла а вие ся лигава работа...

Той абоката си е игла.
А и все ми се струва,че иглата(обикновената) пак е по-добър вариант от пистолет.

thelideto
08-22-2009, 10:42
Мойте са с пистолет и съм доволна.

PepSsSi
08-22-2009, 11:04
рискувам да бъда нападната от почти всички ама :D ако става дума за меката част на ухото, можеш и сама :) 4 броя така си ги направих и никога не съм имала възпаления, болка, кръв и т.н (освен малко в момента на пробивване де) :Д
Иначе дори във фр. салон няма проблем, просто гледай да е стерилно всичко :) НО ако е за хръщял дай повечко пари, но иди в някое реномирано студио в София :)

RoseDawn
08-22-2009, 18:38
Отиди във фризьорския салон,ще ти излезе и по-евтино!Имам 10 дупки по ушите,от които 2 са на хеликса(хрущяла),всички са правени с пистолет,жива и здрава съм!Какъв е смисъла да ходи в някое студио за една обеца лобе(меката част на ухото),да дава 20 лева?!

bloodyF
08-22-2009, 20:13
И трите ми дупки на ушите са ми пробивани с пистолет и съм си жива и здрава и съм нямала инфекции..



и аз така...и 6те дупки преди последните ми и те са с пистолет правени...

Sarafina
08-22-2009, 20:32
На мен пък в козметичен. :D
И на мен :D

KimBerLy1912
08-23-2009, 12:06
Всичките ми дупки по ушите-имам 4-са правени със пистолет...
Жива и здрава съм си,щом даже и за случая разказвам 8-)


Простотии само-в голям салон,бля-бля... И в малък да е,много ясно,че ще поогледаш да е чистичък и спретнат, и слагаш 5 лева на масата и си готова 8-)


Сериозно,престаравате се...


Аз също сама съм си пробивала ушите-с лед и игла... Просто на кофти място го напраих,и реших да оставя дупката да си зарастне,и после се доверих на професионалист-срещу въпросните 5лв 8-)

Затва не издребнявайте прекалено 8)

LuniChkaa
08-23-2009, 16:59
аз пък имам 6 дупки на ушите и всички са с пистолет нищо ми няя жива съм си и уши си имам :lol:

DiddyFilth
08-23-2009, 18:03
И петте ми дупки са правени с пистолет - его на жива съм...Първите две...са ми правени на 5 годишна възраст ... Пистолета чиста работа ;)

djuki
08-23-2009, 18:03
На пазара в Младост-3 във фризьорския салон пробиват уши.(;
Цена: 5 лева 8-) аз моите пробих там :)

justt
08-23-2009, 18:08
На пазара в Младост-3 във фризьорския салон пробиват уши.(;
Цена: 5 лева 8-) аз моите пробих там :)

И аз, и аз! 8-)

Adda
08-23-2009, 18:12
има едно много добро студио на Графа малко след Попа, не е много скъпо, не е и без пари, но са професионалисти и със сигурност ще стане безболезнено и сигурно