PDA

View Full Version : ..................



coteto
08-21-2009, 20:46
..............

NamelessRomantic
08-21-2009, 20:50
Ю дисгъст ми.

ThePowerOfLove
08-21-2009, 21:03
Може би след 3-4 години приятелят ти е свикнал, че си с него. А мъжете по принцип правят така желаните комплименти когато свалят някое момиче ;) Няма как след 3 години приятелят ти все още да 'флиртува' с теб. На теб това ли ти липсва? И ето го идеалният чаровник - момчето с войнишката униформа :D Ахх тези униформи колко са секси,а? :lol: Иска ти се нещо ново и различно, някакво разнообразие. Но се замисли държиш ли на всичко, което си изградила с приятеля си? Не ти ли дава той всичко, от което имаш нужда? Помисли и ако трябва говорете, но не за*бавай така лесно връзката ви :) Дълго сте я градили :]

coteto
08-21-2009, 21:12
..............

3oPuTy
08-21-2009, 21:16
Е и твоя приятел се е държал мило и нежно в началото,но с времето всичко се променя :) Дори и да тръгнеш с това момче след време нещата ще се повторят,а и военните са хора със студено държание и със сигурност след време ще е още по-зле,от колкото ти е със сегашния ти приятел ;)

coteto
08-21-2009, 21:20
...........

ThePowerOfLove
08-21-2009, 21:21
Виж сега, ние тук само можем да предлагаме какво можеш да направиш. Накрая ти си решаваш. Но като гледам не си никак наясно със себе си :? Това е основният ти проблем. Има и друга страна - това, че сте заедно 3г не значи, че цял живот трябва да сте, но все пак за това време си го опознала достатъчно добре, знаеш що за човек е. И би трябвало да прециниш дали занапред ще ти е добре с него :)
Лично според мен това с войника е някакво временно увлечение. Може би ви липсва малко разнообразие във връзката ;)

Zaharinka
08-21-2009, 21:22
Никой не знае какво иска 8-)

coteto
08-21-2009, 21:25
...

3oPuTy
08-21-2009, 21:29
Е и твоя приятел се е държал мило и нежно в началото,но с времето всичко се променя :) Дори и да тръгнеш с това момче след време нещата ще се повторят,а и военните са хора със студено държание и със сигурност след време ще е още по-зле,от колкото ти е със сегашния ти приятел ;)
ее не всички са такива но сякаш ми липсва тази нежност.не искам да се мъча но и не искам да го нараня
Дори да не е като ВСИЧКИ останали военни той пак ще спре да се държи мило след някой друг месец и после ще се чудиш,с кого да го замениш,защото ще ти липсват милите очички и нежните думи :? А и как може дори да си помисляш да загърбваш 3-4 годишна връзка (въпреки,че самия факт,че ти самата не знаеш,колко точно време ходите (или поне така изглежда от това 3-4 ГОДИНИ ... ако беше месеца - окей ... ама години ...) с момче,за което знаеш,че те обича,заради някакъв тип с готина усмивка,когото все още НЕ ПОЗНАВАШ достатъчно :? От къде си сигурна,че интереса му към теб не се дължи на факта,че той (95% поне) знае за твоите симпатии и не иска просто да те вкара в леглото си?! :-o

coteto
08-21-2009, 21:34
....

3oPuTy
08-21-2009, 21:39
А защо не си дадете почивка от няколко дена,в които да не се търситеащо не си дадете почивка от няколко дена,в които да не се търсите,да не се чувате и т.н. :) Не се виждай и с военния (т.е. трябва почивката ви да е събота и неделя например).Помисли си добре,какво точно чувстваш към твоя,помисли си дали си струва да сложиш край на всичко,помисли си дали си готова да поемеш риска да си с човек,за когото не знаеш нищо и после реши,какво да правиш :)

coteto
08-21-2009, 21:43
....

FiRe_LaDy
08-21-2009, 21:44
Може би след 3-4 години приятелят ти е свикнал, че си с него. А мъжете по принцип правят така желаните комплименти когато свалят някое момиче ;) Няма как след 3 години приятелят ти все още да 'флиртува' с теб. На теб това ли ти липсва? И ето го идеалният чаровник - момчето с войнишката униформа :D Ахх тези униформи колко са секси,а? :lol: Иска ти се нещо ново и различно, някакво разнообразие. Но се замисли държиш ли на всичко, което си изградила с приятеля си? Не ти ли дава той всичко, от което имаш нужда? Помисли и ако трябва говорете, но не за*бавай така лесно връзката ви :) Дълго сте я градили :]


+1

ShtrudeL
08-21-2009, 21:45
Мхм...
После да няма тема "Тръгнах с друг,но бившия започна да ми липсва...щото нали...сещате се...когато загубим някой,едва тогава осъзнаваме какво сме имали..."

Представи си себе си,без него и тогава ще разбереш какво искаш.

3oPuTy
08-21-2009, 21:46
То е ясно,че тия 2 дена са съвсем малко ... Щом е така се опитай да игнорираш другото момче ... Не му обръщай внимание докато е в заведението,не се заглеждай по него абе с нищо не показвай на него и на себе си,че го харесваш :) Мисли си за тия 3-4 години,за нещата,които сте преживяли с твоя и т.н. и на края (може би) ще разбереш,какво точно искаш :)
Успех :-)

coteto
08-21-2009, 21:48
Thank's :-)

coteto
08-21-2009, 21:53
..........

Hilary_
08-21-2009, 22:13
Може би след 3-4 години приятелят ти е свикнал, че си с него. А мъжете по принцип правят така желаните комплименти когато свалят някое момиче ;) Няма как след 3 години приятелят ти все още да 'флиртува' с теб. На теб това ли ти липсва? И ето го идеалният чаровник - момчето с войнишката униформа :D Ахх тези униформи колко са секси,а? :lol: Иска ти се нещо ново и различно, някакво разнообразие. Но се замисли държиш ли на всичко, което си изградила с приятеля си? Не ти ли дава той всичко, от което имаш нужда? Помисли и ако трябва говорете, но не за*бавай така лесно връзката ви :) Дълго сте я градили :]


+1

++++

vampirekiss
08-22-2009, 05:55
Може просто да флиртува с теб без наистина да има по-сериозни намерения.ако видиш,че е сериозен и ти е писнало от гаджето ти,давай,но ако е просто увлечение и няма реални шансове-не рискувай.

haritov
08-22-2009, 06:48
Мхм...
После да няма тема "Тръгнах с друг,но бившия започна да ми липсва...щото нали...сещате се...когато загубим някой,едва тогава осъзнаваме какво сме имали..."

Представи си себе си,без него и тогава ще разбереш какво искаш.

пък и да не разбереш стой си на гъза!Сегашния ти се е доказал и те обича,ще е тъпо за едно крато искушение да оставиш някой който е толкова дълго с теб

coteto
08-22-2009, 06:51
....

coteto
08-22-2009, 06:54
...

lLady_MooN_RaiN
08-22-2009, 09:49
Случвало ми се е подобно нещо. Избрах да бъда с моето момче. Реших, че щом след всичкото това време сме заедно, значи така трябва, и възприех изкушението, като изпитание. Не съм казала, че ми е било лесно. Не съм сигурна, че все още не мисля за онзи другия. На моменти бях на път да се предам, да се откажа от борбата (тъй като не бях сигурна, че има за какво да се боря), но...някак си устоях и не задълбочих отношенията си с този човек, повече от необходимото. Изживях нещо различно. Бях безумно желана от друг мъж. Имаше тръпка. Но...дотам. Предложих му да сме приятели, тъй като исках да го опозная като човек и той отначалосе съгласи, защото така поне щеше да ме вижда. Но впоследствие се оказа, че за него е невъзможно да бъдем само приятели. Така спряхме да се виждаме.

PlayMyMusic
08-22-2009, 10:05
Е и твоя приятел се е държал мило и нежно в началото,но с времето всичко се променя :) Дори и да тръгнеш с това момче след време нещата ще се повторят,а и военните са хора със студено държание и със сигурност след време ще е още по-зле,от колкото ти е със сегашния ти приятел ;)
И що трябва да е студен като е военен :-o Няма такова правило според мен всичко зависи от характера.
Към авторката: Аз не бих зарязала приятеля си на твое място.

evi_vd
08-22-2009, 10:05
според мен си обичаш гаджето. просто сега си се занесла по този другия.. не прави глупости ;)

Kostadin_682
08-22-2009, 10:07
Това се вика да не знаеш какво искаш :?

sulley
08-22-2009, 12:33
Не оставяй питомното,за да гониш дивото. 8)

GossipGirl89
08-22-2009, 12:42
Аз също смятам, че това с войника е временно увлечение и не си заслужава да за*беш сериозното си гадже заради него... Според мен ви трябва малко разнообразие с приятелят ти. Седнете и поговорете и измислете нещо, с което да вкарате малко тръпка във връзката си - отидете някйде за 2-3 дни или пък си спретнете нещо романтично...
А колкото до униформения - той просто те сваля. Прави ти комплименти и мили очички, за да те свали. Недей да се заблуждаваш, че и за напред ще е така. 2-3 месеца докато му се вържеш и после ще почне да се държи по-хладно демек това, което в момента е с приятелят ти ще почнеш да го усещаш и с войника...

coteto
08-22-2009, 12:56
....

marti93
08-22-2009, 12:57
приятеля ти трябва да ти прави комплименти и подаръчета защото рано или късно ще те загуби,поговори с гаджето си и му кажи как се чувстваш.....а с другото момче или излез (но да е наясно че си имаш гадже) или се отдалечи от него

coteto
08-22-2009, 12:57
..

Adda
08-22-2009, 12:58
Задай си един много важен приятел 'Обичаш ли приятеля си?'. Ако 'да' тогава няма как да зарежеш толкова дълга връзка заради някакво увлечение, но ако се съмняваш, защо да не опиташ нещо ново и по-вълнуващо ?

coteto
08-22-2009, 13:02
..

marti93
08-22-2009, 13:03
абе хора кво ?вие не сте наред..ако ще и 50 години да е с него ,щом не я разбира има ли смисъл да е с него !една фр гаджето и я прибиваше и тя не го напуска защото са от 3 години заедно pfff are stiga бе ,я ако не те разбира и огъня угасва не се двоуми ,любовта е удоволствие и болка

Adda
08-22-2009, 13:18
Задай си един много важен приятел 'Обичаш ли приятеля си?'. Ако 'да' тогава няма как да зарежеш толкова дълга връзка заради някакво увлечение, но ако се съмняваш, защо да не опиташ нещо ново и по-вълнуващо ?
в 1 момент мога да кажа Едно Голямо Да но в др момент Не.
няколко човека ме посъветваха да определя чувствата си и това се опитвам да направя но Не ми е лесно
Помисли кое се случва по-често - да се колебаеш или да си безкрайно шастлива с него =)

Black_Witch
08-22-2009, 15:00
имала съм , да не кажа имам такъв проблем . Според мен най-важното е как се чувстваш ти. Не слушаи коментари от рода ''ама вие сте заедно не знам от колко си хиляди години,не го зарязвай '', повярвай ми - това не е за добро. Най - важно в една връзка е това как се чувстваш ти - давай любов и радост - но никога не пренебрегвай това което искаш или от което се нуждаеш . Правила съм тази грешка преди ,ще си блъскаш главата ако е така.
Значи ... тоя войник .. ще видиш че до нqколко месеца ше забравиш за него. Това е просто някакво сексуално влечение, което бързо ще си избиеш от главата . Въпростът е , че 1 път случи ли се да пожелаеш друг - ще се случи отново. Ако не е Петьо войникът - ще е Митко таксиджията да речем . Такъв момент в една връзка говори , че вече почвате да си омръзвате и изчерпвате. Може би приятелят ти е много добро момче и много държи на теб ,както виждам и ти на него , но .. щом имаш изобщо съмнения дали го обичаш - отговорът е ясен . Рано или късно вие ще скъсате - и двамата сте МНОГО млади .
Ако питаш мен - не рискувай с този войник - тои се мъчи да те вкара в леглото ... щом ти приказва сладко ,сладко. не прави нищо зад гърба на приятелят си!!!
Но си младо момиче - живей си и не оставяй да те командорят ,защото 1 път се живэ и нqма кой да ти върне изпуснатото време. Нямам предвид сексуално , имам в предвид ,че вс е много различно когато си сама .
100 % ще е много трудно ,защото сте много привързани един към друг - но животът е пред вас , има още много хора да срещате и много избори да направите. Късмет ти желая и да си избистриш главата , никога не си мисли, че не можеш да живэш без някого - ВСИЧКО в този живот се забравя и всяка болка се лекува , колкото и време да отнеме. :-o :-o :-o

Gnidi4ka
08-22-2009, 15:41
А защо не си дадете почивка от няколко дена,в които да не се търситеащо не си дадете почивка от няколко дена,в които да не се търсите,да не се чувате и т.н. :) Не се виждай и с военния (т.е. трябва почивката ви да е събота и неделя например).Помисли си добре,какво точно чувстваш към твоя,помисли си дали си струва да сложиш край на всичко,помисли си дали си готова да поемеш риска да си с човек,за когото не знаеш нищо и после реши,какво да правиш :)
да добра идейка мислела съм си го :(
но не мисля 4е 2 дена биха ми били достатъ4ни но все пак :oops:
мерси за съветите и това 4е все пак ми помогнахте :-)


аз пък си мисля че тези почивки не прават нищо друго (поне в повечето наблюдавани от мен случеи) освен да съсипват връзката след тях започват едни въпроси ама ти защо как кога реши така, едни спорове след отговора не е вярно ти тва ти онова ... ей такива работи така че според мен не е най- добрата идея

за мен най-правилното решение е да си останеш с момчето с което си, никой не е казал че след 3 4 години връзка няма да успеете хубаво да я провалите ама след като се разбирате и ви е добре заедно не разбирам защо изобщо ти е да създаваш излишно напрежение м/у вас
ами ако тоя военния се окаже кретен най-вероятно ще изтичкаш при другото момче, ами той след като е с тебе толкова време значи те обича (толков дълго мисля че и секса не би ви задържал заедно) как би се почувствал той освен използван и захвърлен не е хубаво така ако нещата между вас не вървят окей ама да си е всичко наред и ти да го зарежеш щото искаш разнообразие ... нз много писах надявам се че разбра гледната ми точка... и за накрая аз на твое място бих си останала с момчето :)

peteto_love
08-22-2009, 22:30
Реши какво искаш и аз съм се изкушавала така..Но се запитай наистина какво чувстваш към приятеля ти.Да не е да го загубиш, с теб и войника да не стане нищо освен лека свалка и да разбереш какво си изуснала..В случая сама трябва да си изясниш чувствата.Ако искаш нещо ново и вече не обичаш приятеля ти ОК..Но аз лично не бих загубила толкова дълга връзка,заради една свалка,не си заслужава..Все пак войника не го знаеш какъв е и какво иска? А в приятеля ти си сигурна... Ти решаваш..

peteto_love
08-22-2009, 22:31
Реши какво искаш и аз съм се изкушавала така..Но се запитай наистина какво чувстваш към приятеля ти.Да не е да го загубиш, с теб и войника да не стане нищо освен лека свалка и да разбереш какво си изуснала..В случая сама трябва да си изясниш чувствата.Ако искаш нещо ново и вече не обичаш приятеля ти ОК..Но аз лично не бих загубила толкова дълга връзка,заради една свалка,не си заслужава..Все пак войника не го знаеш какъв е и какво иска? А в приятеля ти си сигурна... Ти решаваш..

Slave4You
08-23-2009, 21:00
Недей да зарязваш 4 годишна връзка заради първото момче, което ти каже 2-3 мили думи, като даже не знаеш дали това не е някакъв временен флирт;)

coteto
08-24-2009, 06:17
..

coteto
08-24-2009, 06:51
..

dimitar_ak
08-24-2009, 07:57
накратко имам си приятел от 3-4 год сме заедно.знам че той ме обича но се опитвам са сиизясня чувствата(за това знам няма как да ми помогнете) но сега пък и ми се появи едно мн сладко мом4е (той е военен и идва всеки ден да обядвя в бар4ето ни) и така от базик на базик миискаше номера после искаше да излизаме (нито номер съм му давала нито сме излизалли,макар 4е мн ми се иска)
сякаш започвам да хлътвам по него(и всеки ден ми говори някакви мили неща и ....)наистина ми е мн симпати4ен.
нзз на вас случвало ли ви се е така? :-o
объркана съм просто защото пр ми не ми прави такива комплименти и не се държи така както сега той се държи с мен. :(

Иска да те чука. Извинявай за директния език.

mynichka09
08-24-2009, 08:31
Най-важна си ти и твоите чувства,така че каквото и да направиш няма да сгрешиш :)

teenems
08-24-2009, 08:36
,а и военните са хора със студено държание и със сигурност след време ще е още по-зле,от колкото ти е със сегашния ти приятел ;)

не бъди толкова сигурна.
баща ми е военен :smt066
майка ми също :smt066 :smt066

coteto
08-24-2009, 19:00
,,,

coteto
08-26-2009, 19:37
....

ChimeRa
08-26-2009, 20:02
нещата не вървят на добрее :?

Случи ли се нещо, че ми стана интересно :)

coteto
08-26-2009, 20:06
,,,

ValzZi
08-26-2009, 20:07
Никой не знае какво иска 8-)

точно така ..

DevilWish
08-26-2009, 20:09
Военният ще си отиде след известно време и ще го забравиш.Просто флирт е ;) А пък с твоя приятел сте толкова дълго време заедно.Помисли си готова ли си да го изгубиш?Защото на мен не ми се вярва ;) После може да съжаляваш. ;)

Vans4y
08-26-2009, 20:31
Имах същия проблем.С приятеля ми сме заедно от около година и отидохме на лагер.Там имаше едно сладко момче,което ми обръщаше внимание и много си лафихме и се опознахме,но нали той знаеше,че аз ходя с някой.Те двамата също се сближиха,станаха приятели,но на мен ми беше много приятно като някой друг различен от гаджето ми ме зарибява.
После лагера свърши,върнахме се от морето и осъзнах какво можех да загубя,ако се бях отдала на изкушението и осъзнах,че щеше да е голяма грешка...Никога повече няма да се видя сигурно с това момче,а и за това се радвам
Трябва да оцениш това,което имаш защото ако го загубиш може и да не можеш да го върнеш! :P

coteto
08-27-2009, 05:37
...

coteto
08-27-2009, 05:38
...

ChimeRa
08-27-2009, 08:21
не ми се иска аз да го оставя като 4ета кой как е преживял раздялата и се плаша той как би реагирал макар 4е на майтап сме си приказвали вика ще те преживея и така ама нззз по добре той да ме остави.

Абе, момиче, осъзнай се малко...Помисли! Толкова време...а ти ще го захвърлиш зад гърба си? И на мене ми се беше случило това, но просто си дадох време и разбрах, че наистина си обичам момчето до мене. Дето се вика: "Стой си на задните части". Просто си да време и помисли, но аз съм сигурна, че ако го оставиш ще съжаляваш. Убедена съм. Ще ти липсва. И както някой по-горе беше казъл...после ще викаш оставих го пък сега ми лиспва...Замисли се, дай си време. Не прибързвай.