PDA

View Full Version : Просто исках да споделя с някого..



Onegirl321
08-25-2009, 11:30
Здравейте..
Аз съм на 15 години..и съм влюбена в момче (мъж) на 28 години.До преди няколко месеца той не живееше в България,но след като се върна тук ми направи много силно впечетление.Всичко започна Март месец.Всяка сутрин,когато чаках на спирката автобуса за училище,той минаваше с колата,намаляше и следваше една доста дълга размяна на погледи от двете страни.
Сега,през лятната ваканция започнах да го виждам всеки ден,защото живеем в един блок.Много често се засичаме..примерно аз излизам и след малко,той също..и отново следват погледи,усмивки...Един ден бях седнала с една приятелка на пейка,която се намира точно срещу неговия вход.Тогава той се прибираше и от колата слезна приятелката му..Той ме видя и нарочно на няколко метра от мен я целуна и прегърна,като през цялото време гледаше към мен..След няколко дена,аз и приятелката ми бяхме седнали в кафе,което се намира до моя блок.Тогава той излезна и се качи в кола,която го чакаше пред тях.Вместо да тръгнат,той каза нещо на момчето,което шофираше и с колата тръгнаха към кафето..доближиха се и след това се върнаха обратно.През цялото време той и приятеля му ме гледаха.След като се върнаха обратно си разменяхме погледи.
Миналата вечер,това същото момче (шофиора на колата) го чакаше отново,за да излизат някъде.Аз бях навън и като го видях се обърнах..той през цялото време не свали поглед от мен и наду музиката в колата..
Преди няколко дни момчето,което харесвам ме заговори..разминавахме се и той ми каза " Как я караш бе? " + чаровната му усмивка..Разменихме си 2-3 изречения и това беше.Сега сме на здравей и здрасти.Иначе моята майка е близка с неговата,ама това не е от значение,де.. 8-) На следващата вечер,когато излизаше ме видя,че съм на терасата,пусна музика в колата си,намали скороста и се наведе,махна ми и ми бипна..е тогава,сърцето ми изхвърча..
Харесвам го много..винаги,когато го видя (всяка вечер) сърцето ми започва да тупти адски силно и незнам къде се намирам.Преди няколко дни той е скъсал с приятелката си..
Благодаря предварително. :)

ShtrudeL
08-25-2009, 11:39
"Аз съм на 15 години..и съм влюбена в момче (мъж) на 28 години."

Не ми се чете след това.
Да не си търсиш втори баща?

LadyDi
08-25-2009, 11:44
"Аз съм на 15 години..и съм влюбена в момче (мъж) на 28 години."

Не ми се чете след това.
Да не си търсиш втори баща?
:shock:
Аз направих грешката да го прочета...
Въпросът ми е по-скоро - той какво си търси???

aloveyou
08-25-2009, 11:58
"Аз съм на 15 години..и съм влюбена в момче (мъж) на 28 години."

Не ми се чете след това.
Да не си търсиш втори баща?

+1

Adda
08-25-2009, 12:09
Той не я е доскоснал, нищо не и е направил. Харесват се, какво толкова? Консервативни хора, ей. Прекрасно ми се вижда това между другото и може би ще прерастне в нещо повече... въореки 13те години. Само че не бързай да порастваш заради него, рано ти е за връзка с толкова по-възрастен мъж. Ако имат приятелски отношения след време и си ги запазите за след 2-3 години и още има тръпка, тогава може и да се получи. Сега обаче си дете, не се насилвай да се превръщаш във... влюбена жена =)

vagarious
08-25-2009, 12:16
По-важно е да кажеш какво очакваш да излезе!?Първо, че разликата между вас е адски голяма(поне според мен) и второ - той си има приятелка.Ти като каква се вписваш...!? :-o Съжалявам, не разбирам увлечението ти и затова може мнението ми да не ти допадне особено..

glarus
08-25-2009, 12:16
Според мен ти интерпретираш погрешно поведението му :) Аз гледам госта жени така, всъщност всички момичета във входа ги гледам, усмихвам им се, говорим си това-онова, махам им от колата ако се засечем из града... но това не означава нищо...

А има и друго - ако мислиш че подобно поведение от негова страна е нормално значи си падаш по кофти мъже - такива, които имат приятелка но се задяват с по-малки, такива които са комплексари и искат да привличат внимание с музиката в колата си а по това което разбирам той явно е и безделник за да може по цял ден да се мота из квартала с разни джужки

Onegirl321
08-25-2009, 12:17
Той не я е доскоснал, нищо не и е направил. Харесват се, какво толкова? Консервативни хора, ей. Прекрасно ми се вижда това между другото и може би ще прерастне в нещо повече... въореки 13те години. Само че не бързай да порастваш заради него, рано ти е за връзка с толкова по-възрастен мъж. Ако имат приятелски отношения след време и си ги запазите за след 2-3 години и още има тръпка, тогава може и да се получи. Сега обаче си дете, не се насилвай да се превръщаш във... влюбена жена =)
Не,нямам никакво намерение да бързам.Всичко с времето си.
Благодаря ви за мненията :) !

Onegirl321
08-25-2009, 12:18
По-важно е да кажеш какво очакваш да излезе!?Първо, че разликата между вас е адски голяма(поне според мен) и второ - той си има приятелка.Ти като каква се вписваш...!? :-o Съжалявам, не разбирам увлечението ти и затова може мнението ми да не ти допадне особено..
Съжелявам..грешката е моя.Забравила съм да напиша,че те не са заедно от няколко дни. :)

Hilary_
08-25-2009, 12:22
Ехх мила ... добре го разказваш ама през твоите очи ? :( :(

Не се знае той какво иска и с каква цел ги прави тези неща ... :( ок .. за лошо или за добро си го харесала ... но бъди внимателна!!! Аз не бих се захванала с такъв човек, но пък и не мога да ти кажа забрави го, защото предполагам, че няма как да стане ... след акто живеете един до друг, но опитай се да погледнеш и от другата страна на нещата ... :-o

vagarious
08-25-2009, 12:23
Това няма особено значение, но както и да е. :-o
Кажи сега ти какво очакваш да излезе!?

Onegirl321
08-25-2009, 12:26
Ехх мила ... добре го разказваш ама през твоите очи ? :( :(

Не се знае той какво иска и с каква цел ги прави тези неща ... :( ок .. за лошо или за добро си го харесала ... но бъди внимателна!!! Аз не бих се захванала с такъв човек, но пък и не мога да ти кажа забрави го, защото предполагам, че няма как да стане ... след акто живеете един до друг, но опитай се да погледнеш и от другата страна на нещата ... :-o
Благодаря ти.. :-)
Знам,че разликата в годините и в мисленето е голяма..но привличането е много по-силно..

Hilary_
08-25-2009, 12:31
Благодаря ти.. :-)
Знам,че разликата в годините и в мисленето е голяма..но привличането е много по-силно..

Няма за какво :-P Пак заповядай ... :-P :-) :-P

Onegirl321
08-25-2009, 12:32
Това няма особено значение, но както и да е. :-o
Кажи сега ти какво очакваш да излезе!?
Както каза Adda .. за връзка на този етап не може да се мисли.. Поне за сега ми се иска да имаме приятелски отношения и ако след време си запазим отношенията..може и да се получи нещо повече . :)

vagarious
08-25-2009, 12:37
Е ок.Ти си знаеш най-добре, но въпреки всичко внимавай.Тези неща не са за подминаване(големите ви различия на този етап). :)

RaZzer
08-25-2009, 12:39
Съжелявам..грешката е моя.Забравила съм да напиша,че те не са заедно от няколко дни. :)

Той е скъсал с нея и на другия ден вече иска друга... Въпросът е ти искаш ли да си с такова момче? (Нали се сещаш, че дори и да стане нещо след 2-3-5 месеца ти ще си зарязаната и друга ще е тази, която той ще гледа през прозореца на колата) :?

Onegirl321
08-25-2009, 12:56
Е ок.Ти си знаеш най-добре, но въпреки всичко внимавай.Тези неща не са за подминаване(големите ви различия на този етап). :)
ОК,ще внимавам :) Мерси!

peteto_love
08-25-2009, 13:12
Не мисля,че ние може да определим какви са намаренията на този МЪЖ спрямо теб.Лоши или добри,това може да разбереш само ти ако е искрен с теб.Важното е дали този човек,ще държи на теб,дали ще те обича и уважава.Може би,след няколко години подобна разлика във възръстта би била добра за теб и би имала красива и успешна връзка...Приятелката му г/д на колко беше? Не се впускай в такава връзка най-добре.Това момче или мъж се нуждае от много по сериозни и различни неща,от тези които ти можеш да му дадеш.Трябва да се пазиш,да не те използва само за с**с.Това е срещано явление при повечето момчета дори на много по-малка възръст.Съветвам те да си намериш някой по-подходящ за теб,защото в почечето случаи малките момичета страдат.

Presley
08-25-2009, 13:18
Абе я стига с тея глупости дали си търси втори баща и раэни такива идиотщини.Щом има прилив на емоции при среща с него,това е прекрасно.
Майната им на годините.Let it be love.НО важното е да опиташ да остановиш истински контакт с това момче.3ащото само с усмимки,погледи и поэдрави няма да стане нищо повече.Пък и не го энаеш какъв е и дали ако си полафите 10 минути няма емоционалните приливи да секнат. ;]
Първо направи работата с контактуването,после вече ще мислиш эа ЕВЕНТУАЛНО раэвитие на отношенията в каквато и да е насока.

Onegirl321
08-25-2009, 13:22
Абе я стига с тея глупости дали си търси втори баща и раэни такива идиотщини.Щом има прилив на емоции при среща с него,това е прекрасно.
Майната им на годините.Let it be love.НО важното е да опиташ да остановиш истински контакт с това момче.3ащото само с усмимки,погледи и поэдрави няма да стане нищо повече.Пък и не го энаеш какъв е и дали ако си полафите 10 минути няма емоционалните приливи да секнат. ;]
Първо направи работата с контактуването,после вече ще мислиш эа ЕВЕНТУАЛНО раэвитие на отношенията в каквато и да е насока.
Благодаря ти за мнението.. :)
Аз съм малко от по-срамежливите и трудно се отпускам,но ще трябва да намеря начин..и да завържем някакъв разговор с него. :)

stanislafchety
08-25-2009, 13:34
колкото и да го харесваш.. по добре не се занимавай с него
извинявай ама ти на 15 той на 28 то наистина като бащта .. замисли се добре