PDA

View Full Version : ПРОБЛЕМ с гаджето !!!



d3nii
08-25-2009, 15:20
Здравейте .. имам един проблем който ми е малко трудно да разреша .. таа значи историята е следната :
Гаджето ми отиде на море с приятели .. там беше и една наша обща приятелка с която тои е имал заигравки (целували са се .. а може и още да има .. нз ) .. след като се върна от морето аз разбрах за тези неща .. разбрах също , че тои няколко пъти е ходил да спи у тях заедно с др приятели ( нещо като купонче ) .. където те отново са имали заигравки ... когато говорих с него тои се казваше , че не помнел многоо и че бил пян и т.н .. сега не иска да се откаже от мене и само ми говори как ме обичал , как се бил променил , как ще направи всичко за мене и к'во ли още не .. сега незнам какво да правя .. защото това не е 1 път в който тои да ми изневерява .. + т'ва момичето ми беше някога най-добра приятелка .. таа сега незнам как да постъпя .. с него или без него ??? :?:?:? :( :( :(

vagarious
08-25-2009, 15:22
Мм по-вероятно е с него, но без нея.
Поговори с него и си изяснете всичко и си прецени дали да дадеш шанс.А твойте чувства към него силни ли са или..?!

d3nii
08-25-2009, 15:25
Еми след това не са много силни .. простоо аз с момичето няма да се занимавам повече .. но незнам дали ще си заслужава да бъда пак с него :( :?

vagarious
08-25-2009, 15:27
Ами виж сега - от една страна направил го е веднъж, направил го е втори път, следователно ще има и трети, четвърти... :( Поради тази причина не си заслужава.Но пак ти казвам - ако ти си сигурна, че искаш да си с него, трябва да си имаш винаги едно на ум.Няма как просто.Ако ли пък не- ами сложи края и така ще е по-добре и за двамата предполагам.

d3nii
08-25-2009, 15:30
Ами аз сложих края .. но той продулжи да ме търси и аз реших , че ако бъдем известно време приятели ще е по добре .. :? от колкото да му нямам доверие за нищо и да се прецака всичко ..

woshata
08-25-2009, 15:31
Без него.. никой от безгръбначните от мъжки пол не заслужава да му търпиш изневерите. Той може много неща да казва, но дали са истина ? Заебвай..

d3nii
08-25-2009, 15:33
:) :)

d3nii
08-25-2009, 15:34
Добре но той все пак не се отказва дори и да съм му казала че няма да сме заедно :? :? :?

vagarious
08-25-2009, 15:35
Еми добре си постъпила.Така тъкмо ще разберете дали сте един за друг.Дано всичко да е наред. :) :-)

d3nii
08-25-2009, 15:36
А какво да правя с момичето :? .. да поговора ли с нея защо е направила така или да не се занимавам :?:?

woshata
08-25-2009, 15:38
Зарежи, да се занимаваш, значи да даваш знак, че ти дреме. Според мен не трябва.. :-o

d3nii
08-25-2009, 15:39
Добрем :) :) :P

vagarious
08-25-2009, 15:40
Нее остави я.Не се занимавай и все едно не се е случило.Ако пък някой ден ти се отдаде тази възможност, смисъл някой да подхване тая тема, чак тогава изкажи негативното си мнение.И според мен я отпиши от листа с приятелките ти. :)

yoanamp3
08-25-2009, 15:49
Мислиш ли че искаш да ходи6 с 4овек, който се напива и ти изневерява с твои приятелки!! но ако наистина се е променил бива да помислиш дали ще повтори грешките си пак!!!!

ImmortalForever
08-25-2009, 17:40
Зарежи ги и двамата!

ChimeRa
08-25-2009, 18:38
Зарежи ги и двамата!

Ей, като ти гледам коментарите...Джас-прас, хоп-троп и всичко става ей така с вълшебната пръчица. Ехо...в розов свят ли живееш? Хората имат проблеми и ги споделят. Светът не е приказка. Съжалявам, че ти разбих мечтите. Забавница.

RaZzer
08-25-2009, 18:38
Ако можеш да продължиш напред - продължи, ако не - остави го да те търси известно време и му обяснявай, че искаш за сега да сте само приятели... ако след време не спре да те търси - може би е искрен!

ImmortalForever
08-26-2009, 05:03
Зарежи ги и двамата!

Ей, като ти гледам коментарите...Джас-прас, хоп-троп и всичко става ей така с вълшебната пръчица. Ехо...в розов свят ли живееш? Хората имат проблеми и ги споделят. Светът не е приказка. Съжалявам, че ти разбих мечтите. Забавница.

Ало, 10 мнения не те правят ВИП, по-спокойно..Повечето тука са fake.ще свикнеш..Забавница..За мен това е разрешението..По-спокойно, ще умъртвиш много неврони....

dimitar_ak
08-26-2009, 05:10
Позабавлявал се е на морето, ама хората казват, че морския флирт не се брои за изневяра.

mechtaq_za_teb
08-26-2009, 06:45
На твое място аз не бих останала с него. Разбирам да се съмняваш в него да не ти изневери, но съвсем друго е , когато вече го е направил. Каквото и да ти говори, това няма да му попречи историята да се повтори. Ако той държеше толкова на теб не би ти изневерил.

cookie66
08-26-2009, 06:54
Зарежи ги и двамата няма какво да му мислиш

8992LIGHTER
08-26-2009, 06:57
неа му се кланяш я го прати на майната му пък да видим няя ли да ти тича след гъза ... тва показва колко ти е верен .. да иде на някъде за малко и да не може без момиче брейййййй .... ти може да си го искаш ... обаче не си кукла да те заменя със друга когато теб те няма ... дръж се малко на положение :?

sladkalady
08-26-2009, 06:59
Зарежи ги и двамата!
+1

ChimeRa
08-26-2009, 16:59
Ало, 10 мнения не те правят ВИП, по-спокойно..Повечето тука са fake.ще свикнеш..Забавница..За мен това е разрешението..По-спокойно, ще умъртвиш много неврони....


Ало?....*пръщене*
Ало?....Не те чувам...
Каза ли нещо? Както и да е...Едва ли съм пропуснала нещо интересно. Клишетата ти мога да ги чуя и доста други "забавници" .

Ало? *отново пръщене*
Ало? Там ли си?

*Абонатът не е на линия или е твърде малоумен, за да разговаря с вас. Моля, опитайте отново ( с някой по-умен).*

Апф...

baby07
08-26-2009, 18:46
aa vii ot kolko vreme ste gadjeta??? :o

ByK
08-26-2009, 19:19
с него , но без нея .. проличало си е колко ти е била приятелка ;)

NothingSpecial
08-26-2009, 23:28
Вероятно имаш чувства към момчето .. не е толкова лесно да го зарежеш .. 1 път поцелувал се .. ала бала .. добре,ама втори път пак да прибегне до това .. не можеш вечно да му прощаващ и да те прави на шматка .. Тегли му шута и си намери свястно момче ! :) [/i]

GentiBoy
08-27-2009, 00:12
Вероятно имаш чувства към момчето .. не е толкова лесно да го зарежеш .. 1 път поцелувал се .. ала бала .. добре,ама втори път пак да прибегне до това .. не можеш вечно да му прощаващ и да те прави на шматка .. Тегли му шута и си намери свястно момче ! :) [/i]
+1

sLadkaTa_LoRi
08-27-2009, 01:18
Ало, 10 мнения не те правят ВИП, по-спокойно..Повечето тука са fake.ще свикнеш..Забавница..За мен това е разрешението..По-спокойно, ще умъртвиш много неврони....


Ало?....*пръщене*
Ало?....Не те чувам...
Каза ли нещо? Както и да е...Едва ли съм пропуснала нещо интересно. Клишетата ти мога да ги чуя и доста други "забавници" .

Ало? *отново пръщене*
Ало? Там ли си?

*Абонатът не е на линия или е твърде малоумен, за да разговаря с вас. Моля, опитайте отново ( с някой по-умен).*

Апф...

ChimeRa.. на теб нещо или ти липсва.. или ти е в повече моето момиче.. не се намираш на детската площадка, расъждавай малко, а ако не ти се отдава, просто си седи мирна и не пускай подобни коментари, че да се чудя къде съм попаднала ;)

По темата.. няма защо да се занимаваш повече с тях. Щом ти е изневерил
(а и не само веднъж) ще го повтори със сигурност и не си струва да търпиш унижението ;) Едва ли би се променил толкова лесно.. или може би го променя факта, че в момента не е на няколко водки ;)

Hilary_
08-27-2009, 01:27
Колкото и да ти е трудно го остави ... няма да е псоледен път, в който "няма да си спомня" ... :? :? Понякога просто не си заслужава нервите ... :?

П.С. А тая мърла заслужава само едно ама айде ше си замълча ... :?

Sh@d0w
08-27-2009, 04:36
Колкото и да ти е трудно го остави ... няма да е псоледен път, в който "няма да си спомня" ... :? :? Понякога просто не си заслужава нервите ... :?

П.С. А тая мърла заслужава само едно ама айде ше си замълча ... :?

+

Ти самата каза че това не е първия път в който "ти е изневерявал".Самя си си виновна,че още първия път си му простила и не си го зарязала :?

valdesbg
08-27-2009, 05:27
А щом ти излиза с тия оправдания работата е ясна. Пак ще идат на купонче и пак няма да си спомня. И какво като ти е била най-добра приятелка?

Виждаш че тоя човек не държи на себе си, не държи и на теб. За чий трибувеник го търпиш още?

thespark
08-27-2009, 07:33
абе колко и да е пиян тва нзч .... аз съм бил на попара едвам одим и пак съм си бил верен на гажето :P мани ги фо прикат секи си помно сичко тва са фафли за децата

DevilWish
08-27-2009, 08:06
Вълка кожата си мени, но нрава не ;) Изводите ги оставям на теб ;)

ChimeRa
08-27-2009, 08:37
Ало, 10 мнения не те правят ВИП, по-спокойно..Повечето тука са fake.ще свикнеш..Забавница..За мен това е разрешението..По-спокойно, ще умъртвиш много неврони....


Ало?....*пръщене*
Ало?....Не те чувам...
Каза ли нещо? Както и да е...Едва ли съм пропуснала нещо интересно. Клишетата ти мога да ги чуя и доста други "забавници" .

Ало? *отново пръщене*
Ало? Там ли си?

*Абонатът не е на линия или е твърде малоумен, за да разговаря с вас. Моля, опитайте отново ( с някой по-умен).*

Апф...

[color=indigo]ChimeRa.. на теб нещо или ти липсва.. или ти е в повече моето момиче.. не се намираш на детската площадка, расъждавай малко, а ако не ти се отдава, просто си седи мирна и не пускай подобни коментари, че да се чудя къде съм попаднала ;)


На това му се вика забавление и въображение, sLadkaTa_LoRi. Не можем всички да живеем в скучния ти свят.
Ако искаш словесен двубой, моля на ЛС. Тъкмо може да измислиш нещо по-интересно от това да ми защитаваш някакви лигли, дето се правят на мн забавни. 8)

bogzfaggot
08-27-2009, 09:51
Ем всичко се връща скъпа моя дени ;]

marti93
08-27-2009, 15:38
Ами виж сега - от една страна направил го е веднъж, направил го е втори път, следователно ще има и трети, четвърти... :( Поради тази причина не си заслужава.Но пак ти казвам - ако ти си сигурна, че искаш да си с него, трябва да си имаш винаги едно на ум.Няма как просто.Ако ли пък не- ами сложи края и така ще е по-добре и за двамата предполагам.
+1
дръж го изкасо бе мацка как така ще се подиграва с тебе ,постави му ултиматом или ти или му биеш шута :shock: :-x

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
08-27-2009, 17:22
хах,що тряа го търпиш да ти изневерява,а ти да си му вярна,щот е прието,че мъжа има повече права ли? Кво значи той да си хойка а ти да не можеш...накарай го да ревнува..ходи по копончета ,тва онва,флиртувай и с други момчета,за да го накараш да ревнува и да знае какво ти е ..после нещата дано се променят към добро..дано той се промени..
айде успех :)

eminemfenka
08-27-2009, 19:15
От приятелки пази се..

d3nii
08-27-2009, 19:21
емии дам на всички се връща .. :)

bogzfaggot
08-27-2009, 20:31
емии дам на всички се връща .. :)Имах впредвид че в момента на тебе ти се връща сичко ;]

d3nii
08-27-2009, 20:44
Защо пък на мен :?:?:? ..

bogzfaggot
08-27-2009, 21:00
Защо пък на мен :?:?:? ..Хаха май не позна коя съм ;] досети се

valdesbg
08-27-2009, 21:03
На гатанки ли ще сииграете.. Щото има един раздел специално за простотийки(игрички) :-o

tedi_hi91
08-27-2009, 21:12
Като ти е изнверил трябва да го попиташ дали изпитва нещо към това другото момиче. Ако каже "Да" е ясно че си казвате "Чао" и това е. Ако каже "Не" си оправяте взаимоотношенията и това е . Това ти го казвам, защото съм се убедила, че за момчетата е като инстинкт да си разпръснат семето колкото се може по-далеч. Момичетата не сме така. Ние като изневеряваме го правим просто както трябва. Имам в предвид че винаги има някакви чувсва. Друг е обаче въпроса, че криво дърво се изправя, крив човек-никога. Така, че си прецени сама. :)

d3nii
08-27-2009, 21:20
ХОРАА достатъчноо приключих всичко с него от одавнаа просто събирах мнениее ;dd ..