PDA

View Full Version : Не трябва да надценяваме любовта.. а да я примем такава..



anonimchetou
08-29-2009, 07:47
Почти във всяка една тема някой се оплаква че е наранен.. Друг се пита има ли любов.. Третия страда.. Всеки се оплаква "защо трябва да страдам.. той/тя ме нарани.. " и т.н. и т.н.. Други пък са напълно отчаяни от любовта чудят се дали тя изобщо съществува. Аз лично съм се питала всички тези неща.. Но замисляте ли се че това е любовта.. ? Не можем винаги да сме щастливи нали? Как мислите ако всичко беше розово и прекрасно то любов ли щеше да е? Не мислите ли че именно това е любовта Щастие ... но и СЪЛЗИ и БОЛКА.. ? Не трябва да надценяваме любовта.. защото тя е такава.. носи незабравими моменти но и много тъга.. ако я надценим.. то тогава това ще е една от най-големите ни грешки. Трябва да я приемем такава каквато е не мислите ли?

fire_cat
08-29-2009, 07:53
Любовта винаги е изпълнена с препядствия. Почти винаги има някой наранен. Ако всичко беше идеално и нямаше трудности - това нямаше да се нарича живот. Чрез сълзите и болката ние израстваме, учим се да ценим нещата и да внимаваме в бъдеще. Любовта трябва да се приеме такава, каквато е всъщност - това е напълно вярно. Не можем да я моделираме според това, което искаме. Трябва да се научим да живеем добре с това, което имаме.

m0n4yyy
08-29-2009, 08:24
освен това ако сте забелязали, когато нещата вървят съмнително добре винаги ще писне на един от двамата, и тогава всеки ще започне да издребнява и от най- малкото нещо да прави проблем

GreenMimss
08-29-2009, 10:20
Само аз ли не вярвам в любовта :-|

Jeuelle
08-29-2009, 10:27
Открихте топлата вода :)

Priceless
08-29-2009, 10:30
Е любовта е част от живота. А живота определено не е лесен. Минаваш през всякакви изпитания, болки ... По пътя си нараняваш, забравяш, прощаваш... Така е - не е лесно. Но и никой не е обещал, че ще бъде.

w0sh
08-29-2009, 10:31
Дрън дрън, че пляс.

FiRe_LaDy
08-29-2009, 10:35
Лошите моменти ни карат да оценяваме хубавите.Ако нямаше сълзи и страдание,и всичко беше прекрасно...щеше да ни омръзне.Понякога дори хубавите моменти ни се виждат още по-хубави след някоя караница и т.н. и т.н. ....

irony
08-29-2009, 10:37
да любовта не е безгрешна , като всички нас .. Точно това я прави интересна и земна :)