PDA

View Full Version : Страх ме е за момичето ми !



Sagurry
08-29-2009, 17:41
Изнервен съм до краен предел ... как може през всичкото това време да не ми е казала ?! ... :-x Аз излизам с една групичка хора между който е и гаджето ми (много се обичаме и държим един на друг). Днес ми каза, че ще ми каже нещо, но да го приема добре, щото била дреболия. :x Ходила е с един пич он наща групичка, който не понасям и не навиждам (чудех се що се мъкне само с нас). Каза ми също, че той още я кара да ходят и много я тормози. Как може да не забележа, че и досажда пред самия мен ?! Страх ме е ... той е много по-голят от мен и много по-силен. Целия е в мускули и е доста по-добре с годинките от мен. Мамка му ... :( той я е карал да се видят някоя вечер на саме! Веднага се ядосах, но не го показвах. Шибания идиот не знае, че ходиме. Побърквам се! Рещих да ми кажа, че тя е с мен и ме обича - следователно да я остави на мира ... но той не е такъв да слуша. Страх ме е, че може да и направи нещо ако я види някъде сама ... много ме е страх. Тя не иска нищо повече от тва да е с мен, но той е момче на 20-21 мамкаму! Какво правят на такава възраст ?! Изнасилват и отвличат ... искам да го пребия като куче, но няма как просто ... немога да го сплаша. Той е бахти изрода честно ... ще ме убие като едно нищо. Имам познат който си пада бо пребивания и заплашвания, но пък той му е много добър приятел. Страх ме е толкова, че ми треперят ръцете ... тя е едва на 14-15 не може да се защити. Баща му на тоя е полицай, така че и полиция не помага. Мислех, да си намеря пистолет и да го заплаша ... незнам но ви казвам, че той е станал такъв, че е само въпрос на време да я веде сама :( Към кой да се обърва по такъв въпрос ? Давайте предложения моля ви !

Mayweather
08-29-2009, 17:45
аххахахахах "мислех да си намеря пистолет..." :Д :Д Ае момче,то това да не е като да си намериш хляб от магазина... :Д Спирай малко филмите и отивай да тренираш нещо,за да не се плашиш от такива ситуации...а в конкретния случай,просто не му се прави на този и нищо няма да ти направи... ;)

Sagurry
08-29-2009, 17:53
ПРЕЗ ГЪЗА МИ Е КАКВО ЩЕ МИ НАПРАВИ НА МЕН, НО С НЕЯ КАКВО ЩЕ СТАНЕ ?

Mayweather
08-29-2009, 17:55
еми да речем можеш да уведомиш родителите и,а те ще решат най-добре какво трябва да се направи... :)

DevilWish
08-29-2009, 17:56
Не я оставяй да излиза сама ;) Бъди винаги с нея или тя да е винаги с приятелки.Все да има кой да я изпрати до тях ако е късно вечерта ;) Бъди с нея ,когато той е около вас и му покажете ,че сте заедно.
Не знам, кофти ситуация ,но не вярвам да вземе да я насилва ;) :С

LadyDi
08-29-2009, 17:59
Подай жалба в полицията.

111111111
08-29-2009, 18:02
Няма кво да търсиш пистолети и такива глупости,остави на нея избора. Ако избере него,значи не е държала на теб достатъчно, а ако избере да остане с теб,ще се убедиш какво си за нея :)

Sagurry
08-29-2009, 18:05
Тя не иска да е с него ... но както казах той много иска да е с нея ! Ще реша ... незнам обаче кво ще направя.

TomR
08-29-2009, 18:10
ПРЕЗ ГЪЗА МИ Е КАКВО ЩЕ МИ НАПРАВИ НА МЕН, НО С НЕЯ КАКВО ЩЕ СТАНЕ ?
Виж сега пич.
Не са яките момчета на 21 години, които бият и изнасилват, а тъпанарите, които са винаги са се притеснявали от такива, като тях и в един момент почнат да тренират, станат машини и започнат да се мислят за голямата работа и ходят и бият наред.
От горния ти пост стигнах до извода, че ти искаш да го пребиеш. Защо?
Защото сваля момиче, за което не знае, че е заета?
Това мисля, че доста момчета го правят.
След като досега не е направил нещо значи всичко е наред.
Проблема е в равнивите приятели, защото представи си, че беше обратното и ти беше по-коравия...
Ей затова аз се нервя, когато някой тъпанар реши, че трябва непременно нещата да се решават с бой...
Ти даже не си говорил с него...
Само се замислете й вие, които му давате съвет. Тук жертвата не е тоя човек, а другия който просто си сваля някакво момиче... Пистолет ще ми търсиш... Защо? Защото си ревнив страхливец ли?
Искаш съвет от мен? - Насилието не е решение и никой не може да застави момичето да прави каквото и да е, а ако се опита има органи на реда, които трябва да се осведомят...

ПП: Нищо лично с епитетите. Не те познавам, но от поста ти бях притеснен... А аз много се нервя на ревниви приятели, защото не веднъж съм загазвал заради някой, който бил решил, че нещо приятелката му и в един светъл момент без да имаш представа, защо някакви мизерници ти се правят на Господ...

l0lz
08-29-2009, 18:14
Хвани двама- трима френдове, земете бухалките и знаеш кво да правиш. 8-)

Python5
08-29-2009, 18:33
За какво ти е пистолет - изкорми го с нож, прасето!

Така ще се гърчи и ще умира бавно.

m0n4yyy
08-29-2009, 18:42
А ЗАЩО ?!?!?! За да спаси приятелката си ли?!?! Ако иска толкова да я запази да я изпраща до тях всяка вечер и да е до нея !!!

Sagurry
08-29-2009, 18:45
Когато си бесен не мислиш какво може да се направи, освен да се излееш всичко на някой. Сега ще обясна. Не съм ревнив ... просто не обичам приятелите ми да се гаврят с момичето, за което съм направил много повече неща, от едно натискане и забиване! Човек, нямаш си представа какво е тя да ти казва такова нещо, и да виждаш, че цялата трепери! Как може да го накарам да се откаже от нея ако не го изплаша или поставя в трудна ситуация ?! И аз въобще не одобрявам боевете, заради такива недоказани неща. Виждам, че я е страх ... предупреди ме да не го нервя, че после ще стане зле. Били са заедно няма и месец след което съм се появел АЗ :grin: ... та ако найстина не знае, като разбере, че аз съм човека, който накара момичето му да го зареже много ще се ядоса. Повтарям не ми пука дали ще ми направи нещо, но той е психопат!
Виждам притеснението й ... осещам го.

Sagurry
08-29-2009, 18:47
Аз така или иначе съм по цял дан с нея, но това не е проблем за него да я намери и в тях ... точно за това съм толкова притеснен!

vampirekiss
08-29-2009, 19:06
Това с пистолета си беше пресилено.Ако си на 15-16 (не разбрах на колко си) дори и базука да му извадиш едва ли много ще го трогнеш.Иии всъщност мисля,че прекалено много се притесняваш.Тоя нито е заплашвал гаджето ти,нито я преследва непрекъснато (щом сам не си се усетил),а и е на 20.Мислиш ли,че толкова голямо впечатление му е направила твойта хубавица щом е на 14-15?Може може ,но не мисля,че ще вземе вече толкоз да се вманиачава в нея и да почне даже да й посяга.

Малко филми надушвам тука и не взимай проблемите толкова насериозно както и самия себе си.Това,че ще вземеш 1 пистолет,бъди сигурен,никой няма да впечатлиш.Ако му направиш нещо без той да ти е направил най-много да паднеш в очите на околните и ти да излезеш кривия.Не се заяждай без достатъчно основателна причина с батковците за да не ти събират чарковете по асвалта.

lovercho93
08-29-2009, 19:24
ПРЕЗ ГЪЗА МИ Е КАКВО ЩЕ МИ НАПРАВИ НА МЕН, НО С НЕЯ КАКВО ЩЕ СТАНЕ ?
Виж сега пич.
Не са яките момчета на 21 години, които бият и изнасилват, а тъпанарите, които са винаги са се притеснявали от такива, като тях и в един момент почнат да тренират, станат машини и започнат да се мислят за голямата работа и ходят и бият наред.
От горния ти пост стигнах до извода, че ти искаш да го пребиеш. Защо?
Защото сваля момиче, за което не знае, че е заета?
Това мисля, че доста момчета го правят.
След като досега не е направил нещо значи всичко е наред.
Проблема е в равнивите приятели, защото представи си, че беше обратното и ти беше по-коравия...
Ей затова аз се нервя, когато някой тъпанар реши, че трябва непременно нещата да се решават с бой...
Ти даже не си говорил с него...
Само се замислете й вие, които му давате съвет. Тук жертвата не е тоя човек, а другия който просто си сваля някакво момиче... Пистолет ще ми търсиш... Защо? Защото си ревнив страхливец ли?
Искаш съвет от мен? - Насилието не е решение и никой не може да застави момичето да прави каквото и да е, а ако се опита има органи на реда, които трябва да се осведомят...

ПП: Нищо лично с епитетите. Не те познавам, но от поста ти бях притеснен... А аз много се нервя на ревниви приятели, защото не веднъж съм загазвал заради някой, който бил решил, че нещо приятелката му и в един светъл момент без да имаш представа, защо някакви мизерници ти се правят на Господ...

Напълно съм сагласен с теб!Няма смисал да се стига до пистолети, хладни оръжия и тн...Най-много да те вкарат в някое ТВУ...последвай съвета на TomR ;]

loveisgonee
08-29-2009, 19:51
В една компания сте,ти си с приятелката си там,а той нито веднъж не е разбрал , че тя ти е приятелкаа.. вие като сте сред хора седите на 1 метър разстояние ли ?

Thefrostless
08-29-2009, 21:21
). Каза ми също, че той още я кара да ходят и много я тормози.

Кво го гледаш, щом става въпрос за приятелката ти? Взимай нещо и му пръсни каскета от бой. Как може да тормози гаджето ти? Ти пишка ли имаш или путка?
Аз за моята приятелка на всеки бих скочил ,ако е затрашена независимо от възръстта . Просто не тря ти пука , в такива моменти главата се откача от тялото и започваш да мислиш само с ръце ,крака и мускули

TomR
08-29-2009, 21:44
). Каза ми също, че той още я кара да ходят и много я тормози.

Кво го гледаш, щом става въпрос за приятелката ти? Взимай нещо и му пръсни каскета от бой. Как може да тормози гаджето ти? Ти пишка ли имаш или п***а?
Аз за моята приятелка на всеки бих скочил ,ако е затрашена независимо от възръстта . Просто не тря ти пука , в такива моменти главата се откача от тялото и започваш да мислиш само с ръце ,крака и мускули
На този пост му казвам аз "Добре дошли в средновековието"
Не казвам да не защитавате приятелките си, а да не бъдете животни.
Не са страшни културистите, боксьорите или който и да е... страшните са "смелите" малоумници, които си мислят, че само тяхната гледна точка е правилна...
Затова има убийства и побои...

amk933
08-29-2009, 21:48
Само не разбрах какво като баща му е в полицията. Повярвай един обикновен редови полицай няма никаква власт, ама никаква. ;)

TheNewReligion
08-30-2009, 00:37
Не изпреварвай събитията. Момичето е на 14-15, а този е на 21. Какво е правило едно дете с млад мъж? :? Безмозъчни хора. ТомР написа всичко, което мисля и аз.

gentlelover
08-30-2009, 00:53
Ехооооо параноя?!?!! Я се успокой и слушкай какво ти пее радиото (TomP) нищо няма да и направи ;) пък и тиа мусколестите най - лесно падат стига да знаеш къде трябва да ги удариш ;)
НЕ НА НАСИЛИЕТО!

mrtn
08-30-2009, 09:47
В една компания сте,ти си с приятелката си там,а той нито веднъж не е разбрал , че тя ти е приятелкаа.. вие като сте сред хора седите на 1 метър разстояние ли ?
Наистина как не е разбрал? Странно, може да има някакво обяснение.Ами опитай с добро, бъди винаги с нея за да не е сама, или кажи на приятелката ти да приказва с родителите си, те са длъжни да знаят за такива работи!

marti93
08-30-2009, 11:25
не му прави нищо ,кажи му че е заета и я изпращай до тях ..пък и тя не е достатъчно категорична ,да му каже че не го желае по никакъв начин ..да се надяваме че ще я остави

coffee44
08-30-2009, 13:20
Имам познат който си пада бо пребивания и заплашвания, но пък той му е много добър приятел.

Помоли този твой познат да поговори с приятеля си. Да му каже, че момичето е заето и прочие да не се занимава с нея. Спрете да излизате за известно време с тази групичка, в която е и той и предполагам ще я позабрави. Избягвайте го не му обращайте внимание :) Това е според мен успех :wink:

П.п. Извинявай за въпроса, но ми стана много интересно ако не искаш не отговаряй. Приятелката ти девствена ли е ? Защото не мога да си обясня какво толкова ще харесва 21 годишен мъж в едно 15 годишно момиче. Какво друго в нея го кара толкова много да я иска че да я преследва :?

mitternacht
08-30-2009, 13:33
еми да речем можеш да уведомиш родителите и,а те ще решат най-добре какво трябва да се направи... :)


Първоначално се учудих какво прави някой, по-голям дори от мене, с детенце на 14 години :? Странно е... не би трябвало да се занимаваме с децата...

Авторе, виж, аз ако бях.... абе... спирали са ме да не правя простотии :-o Но не е това подхода.Всъщност, за това не се бях сетил-че може да поговориш с родителите и.Но!Само в случай, че той знае, че тя е заета и че и е неприятно с него и я тормози по някакъв начин.

Ужас... 14 годишни...
:?

radybt
08-30-2009, 15:30
Няя друг начин освин да му кажете,че се обичате

sweety_blondy
08-30-2009, 15:40
Това с пистолета си беше пресилено.Ако си на 15-16 (не разбрах на колко си) дори и базука да му извадиш едва ли много ще го трогнеш.Иии всъщност мисля,че прекалено много се притесняваш.Тоя нито е заплашвал гаджето ти,нито я преследва непрекъснато (щом сам не си се усетил),а и е на 20.Мислиш ли,че толкова голямо впечатление му е направила твойта хубавица щом е на 14-15?Може може ,но не мисля,че ще вземе вече толкоз да се вманиачава в нея и да почне даже да й посяга.

Малко филми надушвам тука и не взимай проблемите толкова насериозно както и самия себе си.Това,че ще вземеш 1 пистолет,бъди сигурен,никой няма да впечатлиш.Ако му направиш нещо без той да ти е направил най-много да паднеш в очите на околните и ти да излезеш кривия.Не се заяждай без достатъчно основателна причина с батковците за да не ти събират чарковете по асвалта.



+1

vikipf
08-30-2009, 15:48
Нея как не я е било страх, като е ходил с нея. Та тя е само на 14... Кой знае колко е отракана : D

Говоря глупости. Какво и да е, не мисля, че той щом толкова иска да е с нея би я наранил. Явно има някви чувства към нея и според нем не би я наранил. Разбери го, той е отхвърлен и иска да си я върне, защото мисли, че и тя още не го е преживяла, щом е сама (както той мисли). Искам да кажа, че няма за какво да се страхувате, защото все пак той е в неведение, а и очевидно е влюбен все още в нея.

Dimana99
08-30-2009, 15:51
Нищо няма да и направи на нея! А ти не го закачай

loveUpeps4o
08-30-2009, 15:52
Като го видиш тоя силния скочи му, захапи го за сънната артерия и му я откъсни ! :o :D

Rhype
08-30-2009, 17:30
Приятели - бабанки нямаш ли 8) Там е истината ;)

sweetchef
08-30-2009, 17:34
Тя трябва да му покаже,че за нея друг освен теб няма!!! :) Само игнор друго не мисля,че ще помогне щом не слуша :D :)

mArChEtYy
08-30-2009, 21:43
Изнервен съм до краен предел ... как може през всичкото това време да не ми е казала ?! ... :-x Аз излизам с една групичка хора между който е и гаджето ми (много се обичаме и държим един на друг). Днес ми каза, че ще ми каже нещо, но да го приема добре, щото била дреболия. :x Ходила е с един пич он наща групичка, който не понасям и не навиждам (чудех се що се мъкне само с нас). Каза ми също, че той още я кара да ходят и много я тормози. Как може да не забележа, че и досажда пред самия мен ?! Страх ме е ... той е много по-голят от мен и много по-силен. Целия е в мускули и е доста по-добре с годинките от мен. Мамка му ... :( той я е карал да се видят някоя вечер на саме! Веднага се ядосах, но не го показвах. Шибания идиот не знае, че ходиме. Побърквам се! Рещих да ми кажа, че тя е с мен и ме обича - следователно да я остави на мира ... но той не е такъв да слуша. Страх ме е, че може да и направи нещо ако я види някъде сама ... много ме е страх. Тя не иска нищо повече от тва да е с мен, но той е момче на 20-21 мамкаму! Какво правят на такава възраст ?! Изнасилват и отвличат ... искам да го пребия като куче, но няма как просто ... немога да го сплаша. Той е бахти изрода честно ... ще ме убие като едно нищо. Имам познат който си пада бо пребивания и заплашвания, но пък той му е много добър приятел. Страх ме е толкова, че ми треперят ръцете ... тя е едва на 14-15 не може да се защити. Баща му на тоя е полицай, така че и полиция не помага. Мислех, да си намеря пистолет и да го заплаша ... незнам но ви казвам, че той е станал такъв, че е само въпрос на време да я веде сама :( Към кой да се обърва по такъв въпрос ? Давайте предложения моля ви !
Абе на колко си? :-D

lubomirky
08-30-2009, 23:12
Изнервен съм до краен предел ... как може през всичкото това време да не ми е казала ?! ... :-x Аз излизам с една групичка хора между който е и гаджето ми (много се обичаме и държим един на друг). Днес ми каза, че ще ми каже нещо, но да го приема добре, щото била дреболия. :x Ходила е с един пич он наща групичка, който не понасям и не навиждам (чудех се що се мъкне само с нас). Каза ми също, че той още я кара да ходят и много я тормози. Как може да не забележа, че и досажда пред самия мен ?! Страх ме е ... той е много по-голят от мен и много по-силен. Целия е в мускули и е доста по-добре с годинките от мен. Мамка му ... :( той я е карал да се видят някоя вечер на саме! Веднага се ядосах, но не го показвах. Шибания идиот не знае, че ходиме. Побърквам се! Рещих да ми кажа, че тя е с мен и ме обича - следователно да я остави на мира ... но той не е такъв да слуша. Страх ме е, че може да и направи нещо ако я види някъде сама ... много ме е страх. Тя не иска нищо повече от тва да е с мен, но той е момче на 20-21 мамкаму! Какво правят на такава възраст ?! Изнасилват и отвличат ... искам да го пребия като куче, но няма как просто ... немога да го сплаша. Той е бахти изрода честно ... ще ме убие като едно нищо. Имам познат който си пада бо пребивания и заплашвания, но пък той му е много добър приятел. Страх ме е толкова, че ми треперят ръцете ... тя е едва на 14-15 не може да се защити. Баща му на тоя е полицай, така че и полиция не помага. Мислех, да си намеря пистолет и да го заплаша ... незнам но ви казвам, че той е станал такъв, че е само въпрос на време да я веде сама :( Към кой да се обърва по такъв въпрос ? Давайте предложения моля ви !
Абе на колко си? :-D


Ще е изненадващо ако каже повече от 15.. Или поне т'ва с пистолета би го казал само човек на толкова. Ама след това идва въпроса какво ще прави 21 годишен в компания, в която има 14-15 годишни :?

bZzZ96
08-31-2009, 01:29
Какво от това , че баща му е полицай?И моя баща е полицай,но като се събрахме в класната стая 10-тина хлапета и пребихме едно момче и щяха да ни изключат от даскалото , като звъннах на тате за помощ той ми каза "Оправяй се сама"...Както и да е , кажете на тази глупава мутра,че вие сте заедно и че нямате намерение да се разделяте , ако ви тормози го създиш за психически (ако има и физически) тормоз и приключваш историята !

therichbitch
08-31-2009, 16:19
не си ли се замислял,че може пък тя да му е дала повод и как така като е във вашта компания, няма да знае,че ходите, според мен не я жали толкова много, пък и той нищо лошо не е направил, сваля "свободно" момиче, поне така си мисли, което не го прави виновен, и пак казвам, може твойта приятелка да му е въртяла очички и той кво да я гледа само ли ,момче е се пак

Ufff
08-31-2009, 17:52
Нищо няма да и направи на нея! А ти не го закачай

Neopitom3na
08-31-2009, 18:24
пази я :wink:

deFakto
08-31-2009, 18:28
Ми който го е страх ,да не ходи в гората ! :smt023

ceballos1990
01-19-2010, 12:54
относно автора почти съм като теб с малката разлика ,че не се страхувам кой сваля моята приятелка а по точно тя какво ще направи,покаже,реагира и тн.тЪ познато ми е до болка въпреки че аз съм на 20 години.Относно човекът не му се плаши жалък е аз лично мразя хора тип моето си е мое чуждото общо така ,че ако ти направи проблем му кажи ,че е жалък нещастен млад мъж който пипа където вече е заето с което само се принизява в очите на другите успех.и си пази момичето и бъди и от твоя страна само нейн.

antifashionshit
01-19-2010, 13:13
del. стара тема

LovelyGirl
01-19-2010, 13:24
Темата е стара.

ifilinnchica
01-20-2010, 08:08
Не я оставяй да излиза сама ;) Бъди винаги с нея или тя да е винаги с приятелки.Все да има кой да я изпрати до тях ако е късно вечерта ;) Бъди с нея ,когато той е около вас и му покажете ,че сте заедно.
Не знам, кофти ситуация ,но не вярвам да вземе да я насилва ;) :С
+1

awerw
01-20-2010, 16:49
Изнервен съм до краен предел ... как може през всичкото това време да не ми е казала ?! ... :-x Аз излизам с една групичка хора между който е и гаджето ми (много се обичаме и държим един на друг). Днес ми каза, че ще ми каже нещо, но да го приема добре, щото била дреболия. :x Ходила е с един пич он наща групичка, който не понасям и не навиждам (чудех се що се мъкне само с нас). Каза ми също, че той още я кара да ходят и много я тормози. Как може да не забележа, че и досажда пред самия мен ?! Страх ме е ... той е много по-голят от мен и много по-силен. Целия е в мускули и е доста по-добре с годинките от мен. Мамка му ... :( той я е карал да се видят някоя вечер на саме! Веднага се ядосах, но не го показвах. Шибания идиот не знае, че ходиме. Побърквам се! Рещих да ми кажа, че тя е с мен и ме обича - следователно да я остави на мира ... но той не е такъв да слуша. Страх ме е, че може да и направи нещо ако я види някъде сама ... много ме е страх. Тя не иска нищо повече от тва да е с мен, но той е момче на 20-21 мамкаму! Какво правят на такава възраст ?! Изнасилват и отвличат ... искам да го пребия като куче, но няма как просто ... немога да го сплаша. Той е бахти изрода честно ... ще ме убие като едно нищо. Имам познат който си пада бо пребивания и заплашвания, но пък той му е много добър приятел. Страх ме е толкова, че ми треперят ръцете ... тя е едва на 14-15 не може да се защити. Баща му на тоя е полицай, така че и полиция не помага. Мислех, да си намеря пистолет и да го заплаша ... незнам но ви казвам, че той е станал такъв, че е само въпрос на време да я веде сама :( Към кой да се обърва по такъв въпрос ? Давайте предложения моля ви !

BULL SHIT стреляй :smt071 :razz: яко се едно 4ета субтитри на някой екшън :lol:

moneycomeme
01-20-2010, 16:54
Влюбен си и за това се филмираш здраво.Бъди смел,отиди при него и с риск да стане някоя бъркотия кажи,че момичето е с теб и да не я закача!За нея не се тревожи...не мисля,че би и посегнал...общо взето съветвам те да рискуваш...;]

loliii
01-20-2010, 17:25
Шибания идиот не знае, че ходиме.
Как така ти, гаджето ти и този "шибан идиот" сте в една компания, но той не е разбрал, че ходите!? В какво по-точно ви се изразява ходенето?
Значи първо - нормално е тва момче като харесва приятелката ти да я зарибява и да я кара да се виждат насаме и т.н. Имам чувството, че ако вашето "ходене" беше по-явно той нямаше да се занимава с нея изобщо, защото щеше да знае, че е заета. Тъй, че би трябвало наистина да му покажете, че сте заедно. А и твойта приятелка няма ли уста да си каже, че е заета!? ...
Второ - това, че я харесва не означава, че ще я нападне и изнасили!! Предполагам, че е някой здрав като бик и почти толкома умен, но това не означава, че ще се стигне до там. На момичетата им се случва постоянно някой идиот, който се мисли за гъзар, защото е блъскал хапчета, да им ходи след гъза и дори да става досаден, понякога и плашещ.... Ама в 99.99 % от случаите като му кажеш 2-3 пъти изключително ясно, че не щеш дори да те доближава, ще схване.
Трето - тия пистолети хич не ми ги споменавай повече. Ще го застреляш ли? Мислиш, че имаш смелост за това? И като го застреляш какво ще кажеш на полицията - "той харесваше гаджето ми.." !???? Ай стига глупости.
Заключителна част : Показвате на всички много ясно, че ходите и наистина се харесвате и не искате никой друг да ви се меси. Гаджето ти заявява на оня пръч, че е грозен и тъп и не ще да се занимава с него. /Тва да не го казва точно така! / Ти преставаш да си мислиш, че с пистолети всичко се постига, защото човек убива, не пистолетът.... А ти не можеш да убиеш.

bebkata
01-20-2010, 17:43
Шибания идиот не знае, че ходиме.
Как така ти, гаджето ти и този "шибан идиот" сте в една компания, но той не е разбрал, че ходите!? В какво по-точно ви се изразява ходенето?
Значи първо - нормално е тва момче като харесва приятелката ти да я зарибява и да я кара да се виждат насаме и т.н. Имам чувството, че ако вашето "ходене" беше по-явно той нямаше да се занимава с нея изобщо, защото щеше да знае, че е заета. Тъй, че би трябвало наистина да му покажете, че сте заедно. А и твойта приятелка няма ли уста да си каже, че е заета!? ...
Второ - това, че я харесва не означава, че ще я нападне и изнасили!! Предполагам, че е някой здрав като бик и почти толкома умен, но това не означава, че ще се стигне до там. На момичетата им се случва постоянно някой идиот, който се мисли за гъзар, защото е блъскал хапчета, да им ходи след гъза и дори да става досаден, понякога и плашещ.... Ама в 99.99 % от случаите като му кажеш 2-3 пъти изключително ясно, че не щеш дори да те доближава, ще схване.
Трето - тия пистолети хич не ми ги споменавай повече. Ще го застреляш ли? Мислиш, че имаш смелост за това? И като го застреляш какво ще кажеш на полицията - "той харесваше гаджето ми.." !???? Ай стига глупости.
Заключителна част : Показвате на всички много ясно, че ходите и наистина се харесвате и не искате никой друг да ви се меси. Гаджето ти заявява на оня пръч, че е грозен и тъп и не ще да се занимава с него. /Тва да не го казва точно така! / Ти преставаш да си мислиш, че с пистолети всичко се постига, защото човек убива, не пистолетът.... А ти не можеш да убиеш.

+1 :?

buuu
01-20-2010, 18:04
скачайй му на капачкитеее !!!! и да е батка и да е шматка пак ши са гърчи :shock: :lol:

buuu
01-20-2010, 18:05
ае ти на колко си е маняк ?!?!

soul1199
01-20-2010, 19:26
Не я оставяй да излиза сама ;) Бъди винаги с нея или тя да е винаги с приятелки.Все да има кой да я изпрати до тях ако е късно вечерта ;) Бъди с нея ,когато той е около вас и му покажете ,че сте заедно.
Не знам, кофти ситуация ,но не вярвам да вземе да я насилва ;) :С на същото мнение съм

NaGaStYlE
01-20-2010, 19:52
до няква степен,се едно описваш мен ... да неси от Етрополе ?

SoStarstruck
01-20-2010, 20:16
Хора,не разбрахте ли,че темата е стара..?

sunshinepp
01-20-2010, 20:23
имам гадното чувство , че яко си се филмирал.. :?

Bixel
01-20-2010, 20:26
играй лефт 4 деад 2

gia_sena_mono
01-20-2010, 20:28
Аз нищо няма да те посъветвам.
Но не ми стана ясно как така този не знае,че ходите.Вие не се ли прегръщате,целувате,коагто излизате?Не се ли носят слухове - тоя ходи с тая,оня с оная?Или пък тя крие,че ходите?Или пък крие,за да не пострадаш? Не разбирам.

056
01-22-2010, 21:43
скачайй му на капачкитеее !!!! и да е батка и да е шматка пак ши са гърчи :shock: :lol:

++ е ЛЕК .. бургазлия.. :grin:

SoStarstruck
01-22-2010, 21:46
Темата е стараааа,нарочно ли още пишете ..?!? :D

danibebi
01-23-2010, 10:04
Темата е стараааа,нарочно ли още пишете ..?!? :D

:D :D :D

kombarka
01-23-2010, 11:34
За какво ти е пистолет - изкорми го с нож, прасето!

Така ще се гърчи и ще умира бавно.

Егати садистите 8-) .. Изгледай някой трилър и ще знаеш какво да правиш. 8)