PDA

View Full Version : наследствено ли е?(за момичета)



surcegirl
08-30-2009, 10:09
Имам един въпрос наследствено ли е според вас размерът на бюста?Ето мойто мнение според мен не е!Зависи от фигурата!Майката на баща ви е с малък бюст,но аз приличам повече на татко!Майка ми е по-малък от този та майка си(другата ми баба)!Съжелявам за родословното дърво :) !Споделете мнението и защо етака според вас?
И моля не е заключвайте! :)

Neopitom3na
08-30-2009, 10:21
Зависи..

AraBella
08-30-2009, 10:26
Наистина зависи.При мен например всички баби са с големи бюстове,майка ми също,но голямата ми сестра има малки гърди.

martini
08-30-2009, 12:12
Да,зависи.Мисля,че често е наследствено.При мен и баба ми,и майка ми и по-голямата ми сестра са с голям бюст,който и мен не е подминал...

TraPPed
08-30-2009, 13:33
мило момиче ....кой ти знае как се комбинират гените....

travmiriaN
08-30-2009, 13:45
Да, размерът на гърдите се определя основно от наследствеността. Обаче генетиката може да бъде доста сложна и може да си унаследила гените, които определят размера на гърдите ти, не само от майка ти, но също и от страна на баща ти или от по-далечни роднини, които дори не познаваш. Поради това размерът на гърдите на много момичета е различен от този на техните майки или сестри. Запомни, че гърдите са нормални, независимо дали са малки, големи или средни.
Почти еднакво с кръвните групи , може да си с кръвна група на Дядо си или Баба си . Например майка ми и бащами са с А+ А+ аз съм 0-лева. Шанса за това е 12.5%

sweetchef
08-30-2009, 17:19
При всяка е различно :)

zagadkataa
08-30-2009, 18:48
аз лично съм наследила големите си гарди от майка ... и 2те и сестри и маика и са с големи гарди даже доста ... но не винаги е така .. както е обяснено по нагоре !

shell
08-30-2009, 18:58
зависи-както се омешат гените

uBo
08-30-2009, 18:59
само кат видях името на темата мислех че ще някаква ебавка от рода на наследствено ли е да си бременна :D :D
ами мисля че е наследствено за бюста де :lol: :lol:

ivanstef
08-30-2009, 19:02
Да,зависи.Мисля,че често е наследствено.При мен и баба ми,и майка ми и по-голямата ми сестра са с голям бюст,който и мен не е подминал...

Скромна...

surcegirl
08-30-2009, 19:06
Е,сега знаем как се забременява... :D И още един въпрос...може ли гените за бюста да се омесени с някоя баба и да има от тези на някоя лелея и т.н или са взети само от един човек...вероятно :)

travmiriaN
08-30-2009, 21:50
НЕ , може едната гърда да е супер голяма а другата да я няма . тва вече е от Леля-ти и Вуйна ти - Кръстосване при непълно доминиране

ПП: естествено че са взети само от един човек - било то от майкати , бабати или леляти.

Впрочем познавам едно момиче с бая големи цици - майка и и леля и са учителки , Майка и няма голям бюст а леля и е бая надарена.. тъй че ..

your_secret
08-30-2009, 21:55
Аз се надявам да съм се метнала на майка ми, щото тя носи най-големия размер D 8-)

gree_girl
08-30-2009, 22:05
Според мен е наследствено. Но ако момичето се занимава със спорт ... зависи, защото нали спорта не позволява те да растат много до колкото знам.

TomR
08-30-2009, 22:09
Интересно е да отбележа, че учените още не са съвсем наясно как гените влияят на поколението и защо винаги е различно. Така че мисля, че тези постове тук са напълно безсмислени.

ПП: Виждал съм момичета с малки цици от майки с големи и обратното, а съответно и момичета с големи и майки с големи и отново обратното...

therichbitch
08-30-2009, 22:11
ами майка ми има сравнително малък бюст, майка й също, а аз не, но примерно майката на баща ми е с голям бюст, тъй че вероятно е наследствено,но въпросът ти трябваше да се ограничи до може би 2 поколения, майка и баба, защото ако гледаме до пра-пра-пра-пра-пра-пра и т.н. баба ти , от всичките тия все ще има някоя с голям бюст и можеш да кажеш,че на нея си се метнала, е да, ама не, трябва да гледаш само майка ти и баба ти и тогава говориш за наследственост / поне по- пряка де, то иначе пак си е, гените са гени, но все пак/ ;)

RoseDawn
08-30-2009, 22:14
Всички баби са с големи,сестрата на майка ми също,но майка ми е с малки и аз също,но не просто малки а никакви :(

BePoHuKa
08-30-2009, 22:15
Аз се надявам да съм се метнала на майка ми, щото тя носи най-големия размер D 8-)Ооо не искаш според мен :? И да, наследствено е :)

therichbitch
08-30-2009, 22:45
е, те на повечето баби, ако не са били равни като млади, са големи

surcegirl
08-31-2009, 08:05
gree_girl написа

Според мен е наследствено. Но ако момичето се занимава със спорт ... зависи, защото нали спорта не позволява те да растат много до колкото знам

Е,ако е някой енергичен спорт с голямо натоварване,скачане...да.Но с плуването?!То развива всички мускули и оформя за супер фигура...
Някъде бях чела,че момиче е тренирало плуване и тогава се развила в гръдния кош! :P

elf4o
08-31-2009, 13:30
Имам един въпрос наследствено ли е според вас размерът на бюста?Ето мойто мнение според мен не е!Зависи от фигурата!Майката на баща ви е с малък бюст,но аз приличам повече на татко!Майка ми е по-малък от този та майка си(другата ми баба)!Съжелявам за родословното дърво :) !Споделете мнението и защо етака според вас?
И моля не е заключвайте! :)Не е наследствено всичко е много относително въпрос на гени е,но ако искаш да имаш голям бюст вземаи много противозатъчни :-D или си го увеличи с операция :-D

BlackWings
08-31-2009, 17:22
Наследствено е , но може гена да е рецесивен.

Демек да не се наследи задължително от майка ти или майката на баща ти , ами от роднини още по-назад в родословното дърво , чийто ген го е имало в родителите ти , но не се е проявил.

Не се гледа само пряката наследственост.

Също както е възможно и от двама родители със сини очи да се роди дете с кафеви. Не е задължително да ги е наследило от съседа :wink: Просто е проявило рецесивен ген.

deFakto
08-31-2009, 18:45
ако баща ти по-линия на зетя ти относно балдъзата на брата на сестрата на чичо ти има големи очи ,следователно ти ще имаш хубава коса .. :smt023

gree_girl
09-01-2009, 11:05
gree_girl написа

Според мен е наследствено. Но ако момичето се занимава със спорт ... зависи, защото нали спорта не позволява те да растат много до колкото знам

Е,ако е някой енергичен спорт с голямо натоварване,скачане...да.Но с плуването?!То развива всички мускули и оформя за супер фигура...
Някъде бях чела,че момиче е тренирало плуване и тогава се развила в гръдния кош! :P

сама виж дали плувкините са с големи гърди. Гърди и гръден кош са 2 различни понятия. И да, от плуването гръдния кош се развива, разширява се, гърдите-не.

Rofl4e
09-01-2009, 11:55
напълно възможно е.. ;)

и все пак може да има изключение..

nefchi_bs
09-01-2009, 12:16
Не се притеснявайте,затова хората са измислили силикона..

eveto_xx
09-01-2009, 12:20
Наследствено, ненаследствено. Абе, който си има гърди, си ги има. Наследил ги е я от баба, я от майка. Като напълнееш, и те напълняват.

zobdog
09-01-2009, 13:25
не ве де шии наследствено главния виновник,че са ти малки цицките е продавачката в магазина до вас

ivanstef
09-01-2009, 15:10
gree_girl написа

Според мен е наследствено. Но ако момичето се занимава със спорт ... зависи, защото нали спорта не позволява те да растат много до колкото знам

Е,ако е някой енергичен спорт с голямо натоварване,скачане...да.Но с плуването?!То развива всички мускули и оформя за супер фигура...
Някъде бях чела,че момиче е тренирало плуване и тогава се развила в гръдния кош! :P

сама виж дали плувкините са с големи гърди. Гърди и гръден кош са 2 различни понятия. И да, от плуването гръдния кош се развива, разширява се, гърдите-не.

Гърдите не са аквадинамични... затова им ги режат! :D :D :D

Sunny_stz
09-01-2009, 20:28
Наследствено е!Но може да наследиш на баба си ,на майка си,дядо си ,зависи!!!

tsoko
09-01-2009, 20:40
Имам един въпрос наследствено ли е според вас размерът на бюста?Ето мойто мнение според мен не е!Зависи от фигурата!Майката на баща ви е с малък бюст,но аз приличам повече на татко!Майка ми е по-малък от този та майка си(другата ми баба)!Съжелявам за родословното дърво :) !Споделете мнението и защо етака според вас?
И моля не е заключвайте! :)

Ами напълно възможно да е наследствено.Както и доста други неща може да са наследствени,но не е задължително всичко да наследиш от майка си.Не знам на какъв принцип е наследяването,трябва да каже специалист по генно инжинерство!:)
Ми някога бозата е била по качествена или по лоша нз :-D !

iveta_bebeto
09-02-2009, 06:12
moite sa kato na maika .. bi trqbvalo da sa nasledstveni gledaite formata im ne goleminata goleminata ve4e zavisi kakvo qde6 kolko qde6 i kak ti go vuspriema organizma za6totov gurdite nai ve4e ima maznini

malka_sladkka
09-02-2009, 09:11
Имам един въпрос наследствено ли е според вас размерът на бюста?Ето мойто мнение според мен не е!Зависи от фигурата!Майката на баща ви е с малък бюст,но аз приличам повече на татко!Майка ми е по-малък от този та майка си(другата ми баба)!Съжелявам за родословното дърво :) !Споделете мнението и защо етака според вас?
И моля не е заключвайте! :)

мхм,наследтвено е :)