PDA

View Full Version : Когато...



ShtrudeL
09-04-2009, 21:41
Да бее,знам,че темата не е за този раздел,просто другите не ме кефят.

Чувствали ли сте се не на мястото си? Какво правите в такива моменти? Какво за вас е да се чувстваш не на място?

Например...Аз като седна в някое кафе се чувствам не на място,понеже мразя кафета. Все едно съм затворена в стъклен опушен буркан като между временно го тресат и удрят все едно с чукове (метафорично това са хората в кафето)

*П.П Шибани заглавия...*

Е?

LadyDi
09-04-2009, 21:42
Има едно-единствено място, на което се чувствам "на място". За съжаление, остана на 260 километра от тук :)

w0sh
09-04-2009, 21:47
аз като отида някъде, мястото се напасва, за да ми е добре на мен.

thespark
09-04-2009, 21:48
кафетата сукс 8-)

Still1ME1Still1HERE
09-04-2009, 21:50
Да бее,знам,че темата не е за този раздел,просто другите не ме кефят.

Чувствали ли сте се не на мястото си? Какво правите в такива моменти? Какво за вас е да се чувстваш не на място?

Например...Аз като седна в някое кафе се чувствам не на място,понеже мразя кафета. Все едно съм затворена в стъклен опушен буркан като между временно го тресат и удрят все едно с чукове (метафорично това са хората в кафето)

*П.П Шибани заглавия...*

Е?Не си намерила хубаво кафене просто :D Има тихи спокойни кафенета,в които можеш просто да си пиеш кафето за 50-60 стинки,но добре направено,и да се наслаждаваш на тишината,тихата музика,цвета на кафето картините по стена,които са малко и много стари да се рееш в нищото и мислте ти ида се чувстваш добре радвайки се на малките неща мислейки си,че кафето е просто течност в пластмасова чаша и все пак ти е кефа да го пиеш :) Ех,добре че аз си имам поне такова кафенце :)

w0sh
09-04-2009, 21:53
Кафенета мафенета.

Всяко кафе е хубаво като поръчаш коняк с горещ шоколад.

ShtrudeL
09-04-2009, 21:55
Да бее,знам,че темата не е за този раздел,просто другите не ме кефят.

Чувствали ли сте се не на мястото си? Какво правите в такива моменти? Какво за вас е да се чувстваш не на място?

Например...Аз като седна в някое кафе се чувствам не на място,понеже мразя кафета. Все едно съм затворена в стъклен опушен буркан като между временно го тресат и удрят все едно с чукове (метафорично това са хората в кафето)

*П.П Шибани заглавия...*

Е?Не си намерила хубаво кафене просто :D Има тихи спокойни кафенета,в които можеш просто да си пиеш кафето за 50-60 стинки,но добре направено,и да се наслаждаваш на тишината,тихата музика,цвета на кафето картините по стена,които са малко и много стари да се рееш в нищото и мислте ти ида се чувстваш добре радвайки се на малките неща мислейки си,че кафето е просто течност в пластмасова чаша и все пак ти е кефа да го пиеш :) Ех,добре че аз си имам поне такова кафенце :)

Нека не обсъждаме моите нехаресвания,просто "споделих". Нищо не би могло да промени мнението ми за кафетата така или инече + това кафе не пия.
Няма тихи и спокойни кафенета колкото и да си говорим. А и не мога да стоя на един стол (на едно място) 2 часа по дяволите... Все едно съм в досаден час по математика.

w0sh
09-04-2009, 21:58
На кафе се сяда зимата, когато може да седнеш и да изпиеш нещо топло.

NaNa_SladuRana
09-04-2009, 21:59
за мен мястото не и важно,мога да се чувствам конфортно на всякъде с почти всеки,но си имам периоди,в които съм потисната и имам чувството,че това не е моя живот,че това не съм аз и усещам една постоянна липса,рутината почва да ме влудява иска ми се да съм на друго място,да водя др живот и да разкарам самотата от себе си. И да излизам и да си седя в нас пишейки мойте си глупости полза няма... Всичко минава с времето си

IndependentGirl
09-04-2009, 22:14
Чувствали ли сте се не на мястото си?
Да.. :?

Какво правите в такива моменти?
Или свиквам и се приобщявам към хората, мястото и ситуацията, или пък намирам начин да се измъкна и да напусна.. :-|

Какво за вас е да се чувстваш не на място?
Когато съм с хора, с които не се чувствам пълноценно в компанията им и на места, на които не искам да съм и не се чувствам комфортно.. :?

Still1ME1Still1HERE
09-04-2009, 22:33
Да бее,знам,че темата не е за този раздел,просто другите не ме кефят.

Чувствали ли сте се не на мястото си? Какво правите в такива моменти? Какво за вас е да се чувстваш не на място?

Например...Аз като седна в някое кафе се чувствам не на място,понеже мразя кафета. Все едно съм затворена в стъклен опушен буркан като между временно го тресат и удрят все едно с чукове (метафорично това са хората в кафето)

*П.П Шибани заглавия...*

Е?Не си намерила хубаво кафене просто :D Има тихи спокойни кафенета,в които можеш просто да си пиеш кафето за 50-60 стинки,но добре направено,и да се наслаждаваш на тишината,тихата музика,цвета на кафето картините по стена,които са малко и много стари да се рееш в нищото и мислте ти ида се чувстваш добре радвайки се на малките неща мислейки си,че кафето е просто течност в пластмасова чаша и все пак ти е кефа да го пиеш :) Ех,добре че аз си имам поне такова кафенце :)

Нека не обсъждаме моите нехаресвания,просто "споделих". Нищо не би могло да промени мнението ми за кафетата така или инече + това кафе не пия.
Няма тихи и спокойни кафенета колкото и да си говорим. А и не мога да стоя на един стол (на едно място) 2 часа по дяволите... Все едно съм в досаден час по математика.Имах същото мнение :D 1 към 1 даже.Мразех кафето бях пил някъв нес преди 12 години и не ми хареса и за тва.А сега разбрах колко видове яки и различни кафета има :) Както и тихи и яки кафенета.Пък и си е яко.Ше ти дойде времето и на тебе :D

ShtrudeL
09-04-2009, 22:36
Да бее,знам,че темата не е за този раздел,просто другите не ме кефят.

Чувствали ли сте се не на мястото си? Какво правите в такива моменти? Какво за вас е да се чувстваш не на място?

Например...Аз като седна в някое кафе се чувствам не на място,понеже мразя кафета. Все едно съм затворена в стъклен опушен буркан като между временно го тресат и удрят все едно с чукове (метафорично това са хората в кафето)

*П.П Шибани заглавия...*

Е?Не си намерила хубаво кафене просто :D Има тихи спокойни кафенета,в които можеш просто да си пиеш кафето за 50-60 стинки,но добре направено,и да се наслаждаваш на тишината,тихата музика,цвета на кафето картините по стена,които са малко и много стари да се рееш в нищото и мислте ти ида се чувстваш добре радвайки се на малките неща мислейки си,че кафето е просто течност в пластмасова чаша и все пак ти е кефа да го пиеш :) Ех,добре че аз си имам поне такова кафенце :)

Нека не обсъждаме моите нехаресвания,просто "споделих". Нищо не би могло да промени мнението ми за кафетата така или инече + това кафе не пия.
Няма тихи и спокойни кафенета колкото и да си говорим. А и не мога да стоя на един стол (на едно място) 2 часа по дяволите... Все едно съм в досаден час по математика.Имах същото мнение :D 1 към 1 даже.Мразех кафето бях пил някъв нес преди 12 години и не ми хареса и за тва.А сега разбрах колко видове яки и различни кафета има :) Както и тихи и яки кафенета.Пък и си е яко.Ше ти дойде времето и на тебе :D

Ахм,добре.

Кафе с под 5 лъжички захар не пия. Говорим за 3 в 1-то. Другото колкото и да му сложиш все ще ми горчи. Но не става въпрос за самото кафе...мога и спрайт и кола да пия все тая...

MakeMeLaugh
09-04-2009, 22:39
Добре:

1. Объркан раздел - и го знаеш.
2. Непълно заглавие - и го знаеш.
3. Не го правиш за 1 път и си стара - и го знаеш.

И аз как по-точно да реагирам..

Айде моля ти се, това да е за последно, не си глупаво момиче, спазвай поне елементарните нещица де.

Still1ME1Still1HERE
09-04-2009, 22:42
Кафе с под 5 лъжички захар не пия. Говорим за 3 в 1-то. Другото колкото и да му сложиш все ще ми горчи. Но не става въпрос за самото кафе...мога и спрайт и кола да пия все тая...Хаха,да забравих да кажа,че и аз кафе без мляко кафето почти не пия.А 3 в 1 си е достатъчно сладко,ако му сложа и захар става отврат.Иначе кафе с мялко или мляко с нес с по 4 лъжички захар особено второто.Капучино също е яко.Ако си от софия може да те заведа на кафе - аз черпя и ще ти взема 5-6 вида да си избереш :D И щи покажа и готино кафе :D

Snickers
09-04-2009, 22:44
мляко с нес + 6 лъжички захар :smt050 8-)

Di
09-04-2009, 22:44
ако не ми харесва,напускам

ShtrudeL
09-04-2009, 22:45
и си стара - и го знаеш.

Oo Не съм стара! ^^ (да разбрах)


И аз как по-точно да реагирам...

Съжали ме малко,няма да се разсърдя.


Айде моля ти се, това да е за последно

Ще се постарая. (Да не се лъжем,а и да не се подмазвам. (инече мога ^^))

ShtrudeL
09-04-2009, 22:46
Кафе с под 5 лъжички захар не пия. Говорим за 3 в 1-то. Другото колкото и да му сложиш все ще ми горчи. Но не става въпрос за самото кафе...мога и спрайт и кола да пия все тая...Хаха,да забравих да кажа,че и аз кафе без мляко кафето почти не пия.А 3 в 1 си е достатъчно сладко,ако му сложа и захар става отврат.Иначе кафе с мялко или мляко с нес с по 4 лъжички захар особено второто.Капучино също е яко.Ако си от софия може да те заведа на кафе - аз черпя и ще ти взема 5-6 вида да си избереш :D И щи покажа и готино кафе :D

Не съм от София,но и да бях - не, мерси.

NaNa_SladuRana
09-04-2009, 22:49
IndependentGirl прииска ми се да умра на алеята от подписа ти

TheBlueAvalanche
09-04-2009, 22:49
Кво правите бе, хора ? Момичето пита дали е имало момент, в който да сте се чувствали не на място, а не какво шибано кафе пиете !
Да, понякога, когато си пишем по скайп или говорим трима души, и другите двама започнат да говорят на тема, с която не съм запознат. Става ми някви тъпо. А пък да почна да питам въпроси по тая тема - не върви. Получава се някво гадно. Иначе по-специално място, което да не ми се струва гостоприемно, като изключим Българска Армия, няма.

ShtrudeL
09-04-2009, 23:06
IndependentGirl прииска ми се да умра на алеята от подписа ти

^_^

http://th08.deviantart.net/fs38/300W/f/2008/317/9/2/Wonderland_by_TomasGouveia.png

http://th03.deviantart.net/fs36/300W/f/2008/266/9/4/rainbow_by_whitenioon.jpg

IndependentGirl
09-04-2009, 23:11
IndependentGirl прииска ми се да умра на алеята от подписа ти
И на мен ми се е искало.. :( ..но виж, че има лъч светлина.. :---) :wink:

NaNa_SladuRana
09-04-2009, 23:14
IndependentGirl прииска ми се да умра на алеята от подписа ти
И на мен ми се е искало.. :( ..но виж, че има лъч светлина.. :---) :wink: точно да ме топли :lol:

IndependentGirl
09-04-2009, 23:19
IndependentGirl прииска ми се да умра на алеята от подписа ти
И на мен ми се е искало.. :( ..но виж, че има лъч светлина.. :---) :wink: точно да ме топли :lol:
:D

Sworty
09-05-2009, 00:01
Чувствали ли сте се не на мястото си? Какво правите в такива моменти? Какво за вас е да се чувстваш не на място?


Е?
Да чувствал съм се на много места не на мястото си, едно от местата ти го каза, кафетата заради цигарения дим, това не означава, че не ходя въобще, но гледам да се въздържам когато е пълно с хора, понеже знам, че повечето пушат.
Обикновенно в такива момента, търся място където ще ми е добре, в София няма такова но все пак :D
Чувството ми е все едно, обикновенно не е много приятно :-D

t0d1t0
09-05-2009, 06:16
зависи от кафетата... Иначе редовно си оЪ http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__burp.gif
най-хубаво ми е на разходка някъде... Нито пари се харчат , нищо! 8)

Bellatrix
09-05-2009, 06:42
И аз мразя кафетата. Миналата година на РД на една приятелка висяхме 4 часа и накрая и аз, и бившето гадже издивяхме на максимум. Опушено е, шумно е и човек не може да се размърда като хората на единия стол. Единственото, което можеш да правиш е да говориш, и то само ако не цепи твърде силна музика. Честно, не разбирам като започнат да се канят на срещи в кафетата. Какво толкова правят? За какво толкова говорят? Нали киснат на едно място и нищо не става...

lipsvashh_mi
09-05-2009, 16:59
мястото където съм не е важно..стига да съм с точните хора ще пригодя всяко място да си изкараме така както на нас ни е кеф и да го запомним :)
а по кафенета обичам да ходя доста..напоследък и по парковете се пристрастих и ми станаха като 2ри дом-лятото и пролетта особено :oops:

smiirnoff
09-05-2009, 17:04
мии .. на мене ми е гадно в градския транспорт, винаги мирише на гадно :Д .. и има много злобовидни сприхави старци .. понякога ме е страх от тях :Д 8-)

marti93
09-05-2009, 17:08
Чувствали ли сте се не на мястото си?
Да.. :?

Какво правите в такива моменти?
Или свиквам и се приобщявам към хората, мястото и ситуацията, или пък намирам начин да се измъкна и да напусна.. :-|

Какво за вас е да се чувстваш не на място?
Когато съм с хора, с които не се чувствам пълноценно в компанията им и на места, на които не искам да съм и не се чувствам комфортно.. :?
+1

Jumbie483
09-05-2009, 17:08
Има едно място в града, на което не се чувствам на място и това е центъра ни :D
Мразя, мразя, мразя някакви надути фуклички да ме гледат сякаш са нещо повече. Един път реших да ида до центъра да разгледам малко.. и попаднах на един травестит, който ми направи забележка, че съм се засмяла 8-)
Ами.. просто не мога се почувствам на място там. (за това мен на центъра почти не можеш да ме видиш..)
Какво правя ли.. ?! Ами най-лесното, което може да се прави.. Не ходя натам, освен ако не трябва да си купувам нещо, което не може да се намери НИКЪДЕ другаде в града.
А и имам късмета да попадна на такива приятели, които си избират много по-интересни места за забавление и т.н. Момчето с което излизам също одобрява ходенето по тези места..

m0n4yyy
09-05-2009, 17:17
Хах, и аз като отида с братчедка ми на кафе не се чувствам на място, нито пък на някое чалга парти .. ии въобще не се чувствам на място сред кифли. Кафетата за мен са за кифли (лично мнение). Нормално е. Момичетата на моите години ходят на токчета, а аз се движа в момчешка компания и играя футбол ( не съм обратна или мъжкарана, нито грозна). :D :D :D Всеки си има място в тоя живот .. на някой в кафенетата, други на игрището, трети едикъде си. :) :) Споко. Лошо е ако не се чувстваш на място никъде, тогава е страшно. :-o