PDA

View Full Version : е не мога



buzka
09-14-2009, 18:31
здравейте!!!Имам връзка с момче която е от доста време.От извесно време той иска свирка все се каня да го направя ,но щом дойде този момент все се отказвам немога и немога.Даите савет как се решихте вие как да се реша.Моля ви помагайте.Благодаря предварително!!!!!!!

Presley
09-14-2009, 18:35
На колко си ти и той на колко е ?

buzka
09-14-2009, 18:37
ми достатъчно сам голяма 22а тои е на 24

plmn
09-14-2009, 18:41
ми достатъчно сам голяма 22а тои е на 24

малки сте, за това не можете.

buzka
09-14-2009, 18:44
аз искам наистина отговор който може да ми помогне а не тия тъпи заключения като на plmn

plmn
09-14-2009, 18:50
аз искам наистина отговор който може да ми помогне а не тия тъпи заключения като на plmn

къв НЕтъп отговор искаш на тая тъпа тема? като дойдел момента не можела и не можела ! и ние с кво да помогнем? насила да ти го набутаме в устата? е не

buzka
09-14-2009, 18:57
ми така кажи кат ти е тъпо не пиши по добре

Hilary_
09-14-2009, 19:03
хмм .. добре ти искаш ли да го направиш? Какво те спира .. гнус те е, страх те е, че ще те помисли за еди каква си, нямаш м удоверие .. какво?? :-o

ne0bladana
09-14-2009, 19:09
Спокойно , няма какво да се притесняваш .. лапай си на воля и му прави кефа :grin: :-P

fflorinaa
09-14-2009, 19:11
и аз все казвах " аа не немога , немога " , ама като ми упря до устата ,захапах и то не било кой знай ко .. :P

buzka
09-14-2009, 19:11
хмм .. добре ти искаш ли да го направиш? Какво те спира .. гнус те е, страх те е, че ще те помисли за еди каква си, нямаш м удоверие .. какво?? :-oа ето и един човек.Ми незнам все се отказвам незнам кво да очаква може би като ще му доставя ли удоволствие ,да не збаркам нещо а трябва ли да ме е гнус гадно ли е

Azlan
09-14-2009, 19:12
лелеее мислех ,че на мойта възраст всички са напред с мтрела ама явно си има още много бавни ! :D

plmn
09-14-2009, 19:14
и аз все казвах " аа не немога , немога " , ама като ми упря до устата ,захапах и то не било кой знай ко .. :P

ии тая па захапала АХАХАХАХ тва да не ви е наденица бате

buzka
09-14-2009, 19:15
лелеее мислех ,че на мойта възраст всички са напред с мтрела ама явно си има още много бавни ! :Dми да не ми се е налагало досега имах все несериозни връзки

Hilary_
09-14-2009, 19:18
хмм .. добре ти искаш ли да го направиш? Какво те спира .. гнус те е, страх те е, че ще те помисли за еди каква си, нямаш м удоверие .. какво?? :-oа ето и един човек.Ми незнам все се отказвам незнам кво да очаква може би като ще му доставя ли удоволствие ,да не збаркам нещо а трябва ли да ме е гнус гадно ли е

. .за очакването ами предполагам, че да му стане хубаво смисъл .. малко иронично и тъпо звучи ама е така ... и най - вече и на тебе да ти стане приятно .. да го вижда в погледа ти и усеща ..

.. за бъркането .. ами никой не се е родил научен .. гледай само да не го захапеш много силно, че до колкото знам боли доста там .. 8-) между другото разрови се в гугъл има разни статии с "техники" за една хубава свирка няма много да ти помогнат, но все пак .. :)

.. ами след като си толкова време с него не мсиля, че трябва да те е гну .. до колктоо знам това си е чисто и натурално (така да се каже 8-) ), а всеки знае какви неща си слагаме в устата всеки ден .. 8-) така, че не мисля, че трябва да те е гнус от това .. даже имаше разни храни, които подобряваха вкуса на спермата ама не мога да ти кажа точно какви .. не съм обръщала внимание .. не ми се е налагало .. 8-)

п.с. малко дълго стана, но дано съм ти помогнала .. ако има нещо питай .. ии нали знаеш всичко става с желание .. първия път няма да е толкова добре, но по - натам и на двама ви ще се увеличава удоволствието (или поне така се предполага) ..

fflorinaa
09-14-2009, 19:19
и аз все казвах " аа не немога , немога " , ама като ми упря до устата ,захапах и то не било кой знай ко .. :P

ии тая па захапала АХАХАХАХ тва да не ви е наденица бате

направо като бейби кренвиршче си го мятам из устата :P :P

ne0bladana
09-14-2009, 19:21
Абе пробвай и ще видиш .. някои го мислят за гнусно , други - не ! Според мен след време няма да ти прави впечатление :P И ако не ти хареса не се притеснявай да му кажеш .. той би трябвало да те разбере : ) Успехх :)

plmn
09-14-2009, 19:22
и аз все казвах " аа не немога , немога " , ама като ми упря до устата ,захапах и то не било кой знай ко .. :P

ии тая па захапала АХАХАХАХ тва да не ви е наденица бате

направо като бейби кренвиршче си го мятам из устата :P :P

RAWR! :-)

Hilary_
09-14-2009, 19:22
и аз все казвах " аа не немога , немога " , ама като ми упря до устата ,захапах и то не било кой знай ко .. :P

ии тая па захапала АХАХАХАХ тва да не ви е наденица бате

направо като бейби кренвиршче си го мятам из устата :P :P

:shock: :shock: :razz:

m0n4yyy
09-14-2009, 19:24
Щом не искаш недей, той ще те разбере ако наистина те обича. И аз не бих правила свирки, не, че ме е гнус, а просто не е полезно. :) :)

buzka
09-14-2009, 19:24
еи хилари мн.ти благодаря за човешкия отговор ако всички бяха като теб................отново мерси

Hilary_
09-14-2009, 19:25
еи хилари мн.ти благодаря за човешкия отговор ако всички бяха като теб................отново мерси

пак заповядай мацка ... :-P ии успех ... :-D :-)

BuzkatA
09-14-2009, 19:34
въх още една Буза :X

Biskfitka
09-14-2009, 19:42
Няма не мога-стига да има желание всичко може 8-)

graceless
09-14-2009, 20:18
ми достатъчно сам голяма 22а тои е на 24
Не си личи че се 22-годишна
Елементарни правописни грешки правиш
:(

Biskfitka
09-14-2009, 21:10
Щом не искаш недей, той ще те разбере ако наистина те обича. И аз не бих правила свирки, не, че ме е гнус, а просто не е полезно. :) :) :lol: :lol: :shock: кое не е полезното?

krasivia
09-14-2009, 21:11
Гладувай една седмица , след това го намажи със сладко и .. Приятна вечеря

Youth_boy
09-14-2009, 21:13
Никой никого не кара да прави каквото и да било,щом толкова много те отвръщава (не знам защо) оралният секс просто не го правиш.Нито си първата нито последната която,не харесва да прави свирки щом не те кефи просто не го прави.Друг е въпроса ако твърдо си решила,че искаш да угодиш на приятелят си тогава си направи някаква сметка,какво губиш и какво печелиш,вероятно за губене тук не може да иде реч,за печелене също едва ли,най-много от към емоционалната гледна точка,а нищо чудно и да се възбудиш.Не позволявай на моралните предразъдаци да ти попречат но в същото време обръщай внимание на претенциите и мирогледа си,как асоциираш секса,как искаш той да става,коментирай го с интимният ти партньор,всичко се постига просто човек трябва да има желание а не нещата да стават един вид автоматично и по принуда.

ladykeisy
09-14-2009, 21:21
ми достатъчно сам голяма 22а тои е на 24
Не си личи че се 22-годишна
Елементарни правописни грешки правиш
:(
Не гледай елементарните правописни грешки ,че и ти ги правиш ;)
Относно темата: Според мен ,когато не искаш да правиш нещо - просто не го прави ,но ако имаш желание - опитай.При първата свирка ,която правих на гаджето ми ,ако паметта не ме лъже - беше зле.Той след това ми казваше как му харесва и какво иска да правя ,за да му е хубаво.Мисълта ми е ,ако твоя приятел много обича да му духат - опитай ,няма от какво да те е гнус ,а пък ако има - накарай го да се измие много хубаво преди да започнеш.Така ще си по-сигурна .Относно това ,че ще се притесняваш дали ще му хареса или не ,нямам отговор ,защото само той би могъл да ти го даде .Аз мисля ,че трябва и той да ти помогне малко ,за да няма разочаровани и засрамени ,а просто взаимно удоволствие.Успех !

buzka
09-15-2009, 08:27
благодаря на всички за изчерпателните отговори

gangsterpimp
09-16-2009, 09:21
Аъе ко са праис я мо лапау нема да омрес. :x

Amateur
09-16-2009, 22:57
Еми как,ако не се чувстваш готова не се насилваи!!!Пробвайте 69 :oops: