PDA

View Full Version : Как да махна боята?



twilightHeart
09-16-2009, 15:26
Здравейте, всички! Съжалявам, ако се повтаря темата, но търсачката нищо не намери. Преди два месеца си направих лилави кичури и до скоро изглеждаха червени. Оня ден се мазах с изсветляващ крем и свали доста от боята, но пак се вижда и сега изглежда розова. Става въпрос, че в даскало има страшно гаден нов правилник и класната неска ме накара утре да съм с естествен цвят. Знаете ли освен с руса боя (щото иначе съм руса) как мога да махна лилавата боя? Моля ви помогнете ми!

Luscious_Heart
09-16-2009, 16:12
Не ти ли каза този, който ти ги прави? (Ако е на фризьор било)
Или пък нещо да пише в упътването, ако сама си ги правила.

Нямам идея, освен това , което каза ти - да си ги изрусиш само кичурите. :D Утре иди на фризьор, а класната за 1 ден едва ли ще ти прави проблем, ако е толкова страшно, вържи я или я защипи по някакъв начин да не се виждат толкова (ако са малко).

monttitty
09-16-2009, 16:52
А ако не ги махнеш кво ще стане.....ще то го отскубне ли!? :shock:

twilightHeart
09-16-2009, 16:53
В даскало въведоха обществено полезен труд и ще тряя се правя на градинар или чистачка. :D

monttitty
09-16-2009, 16:58
Моля!?Ти сериозно ли бе???
Само заради неви тъпи кичури които даже са на ТВОЙТА коса :x :!:

twilightHeart
09-16-2009, 17:01
Моля!?Ти сериозно ли бе???
Само заради неви тъпи кичури които даже са на ТВОЙТА коса :x :!:
Съвсем сериозно говоря... Да и аз не мога да разбера кво ги е*е дали иам кичури или не или дали съм боядисана... Тъпа работа. Забраниха и момчетата да са с дълга коса (егати аз такиа харесвам) и освен тва не мое с къси панталонки, не мое да влизаш в даск с цайси (слънчеви де)... Абсурд пълен и още куп такиа глупости са измислили. :o

monttitty
09-16-2009, 17:08
^^Мале...то скоро навсякъде ще стане така...много е тъпо
Ааа бтв..ти в кое си

twilightHeart
09-16-2009, 17:09
Аз съм в 45-то и то май навсякъде е така. Има нови правилници.

monttitty
09-16-2009, 17:16
Еми на мен косата си ми е нопмална аз съм от 51во и съм заек но вчера гледах,че си имаше момчета с дълги коси...

Marge
09-16-2009, 18:03
Недей да ги махаш, кажи им да ти предлжат как да ги махнеш, като не можеш, кажи им че всичко си пробвала, и на фризьор си ходила ама няма как и те ще млъкнат или ще си направите един хубав скандал и ти ще излезеш права
ако ти стиска де..

sarityy
09-17-2009, 12:24
В даскало въведоха обществено полезен труд и ще тряя се правя на градинар или чистачка. :D само си търсят поводи да ви карат да чистите :x нас миналата година като слагаха дограмите ни караха да чистим..и отделно тая година зайците от първия ден ги почнаха да косят..да разнясят..да чистят ...