PDA

View Full Version : Искам съвет...!!!



jadnazaplut
09-18-2009, 06:58
Здравейте н всички !
Вчера се регистрирах тук от доста време само чета темите ви и отговорите... И мисля че бихте ми помогнали с някой друг съвет ...
От 5 месеца си имам приятел .. И мисля че нещата вървят доста сериозно ... Сехуалния ни живот е пулноценен ... Редовно ... Не прекаляваме...До такава степен че да ни омръзне ... От моя гледна точка мисля че го задоволявам по сякакъв един начин и доста добре ... Така го осещам и така го чуствам когато му доставям удоволстие .... И все пак той го показва ... Няма ли сме спорове спрямо секса кои какво иска или не ... съвсем открити сме .... Но вече два пъти го хващам на тъмно скришом след като си легна да се самозадоволява .... И двата пъти бях в цикъл ... Но дори и да съм в цикъл аз също го желая тогава ... Винаги се грижа за това да му доставя удоволствие дори и той на мен да не може .... А когато стана да видя какво става веднага се крие ... Знам че самозадоволяването е нормално ... Не мога да разбера защо го прави толкова скришно като че ли е грях ... А по този начин се чуствам изолирана ...
Споделете ми какво мислите , и какво бихте ме посъветвали ...
Благодаря предварително !!!

Extremescream
09-18-2009, 07:01
Mисля,че след края на изречението се пише една точка.
Ми правете го като си в цикъл тогава.Той сигурно знае,че и ти искаш и се крие за да не ти е гадно на теб,че той иска секс и ти искаш,ама не може

jadnazaplut
09-18-2009, 07:09
Пробвали сме ... На него не му е приятно по време на цикъл да правим секс ... А преди да го хвана пак ... Да го кажа направо ... Направих му свирка от която викаше от кеф ... Не е бил толкова незадоволен или да жадува за секс

krem4et0
09-18-2009, 07:26
Това, че си ял торта, не значи че не може да поискаш сладолед. Аз за тия работи не питам. Моята половинка не иска да правя нищо, когато съм на червено, защото не било честно спрямо мен (за него да има оргазъм, а за мен-не). Сам си е казвал, че понякога тогава мастурбира. Е, не ми е приятно и по-добре да не знам. Но и аз мастурбирам понякога, въпреки че съм правила секс преди....2-3 часа. Нещата просто се усещат различни. Не ревнувай от ръцете му. Прост го помоли това да става по-дискретно и да не знаеш.

zagadkata
09-18-2009, 09:59
Това, че си ял торта, не значи че не може да поискаш сладолед. Аз за тия работи не питам. Моята половинка не иска да правя нищо, когато съм на червено, защото не било честно спрямо мен (за него да има оргазъм, а за мен-не). Сам си е казвал, че понякога тогава мастурбира. Е, не ми е приятно и по-добре да не знам. Но и аз мастурбирам понякога, въпреки че съм правила секс преди....2-3 часа. Нещата просто се усещат различни. Не ревнувай от ръцете му. Прост го помоли това да става по-дискретно и да не знаеш. az sam na sa6toto mnenie :-D :-D

CaMoTeH
09-18-2009, 10:51
Когато моята приятелка е в цикъл не иска дори и да я бутам. Тогава и аз се самозадоволявам, защото сеска ми липсва тогава :) Това си е нещо нормално 8)

jadnazaplut
09-18-2009, 10:51
защо гледате как съм го писала ... вместо да дадете мнение по темата ...

jadnazaplut
09-18-2009, 10:56
не мисля че се гледат пунктоационните грешки а това което си писал и чакаш отговор на въпрос си или съвет
отркии друга тема как да пишем тогава :?

Passi0n
09-18-2009, 13:24
защо гледате как съм го писала ... вместо да дадете мнение по темата ... Защото...
Не...
Си...
Го...
Написала...
Правилно.
+1 :D .......

glamouros
09-18-2009, 16:03
Остави го да си се самозадоволява момчето. Какво лошо има. За мен това е префектния начин. Може би иска МАЛКО усамотение и ще е хубаво ако му го дадеш без да се впрягаш толко. Ако проблема е СЕРИОЗЕН сам ще поговори с теб! :)

banan4i
09-18-2009, 16:14
като го видиш се включи и ти 8-)

plum
09-18-2009, 16:25
като го видиш се включи и ти 8-)
+1

:P

travmiriaN
09-18-2009, 18:17
ем като нещеш да го гледаш иди ти му прасни една :? :?

monincetyyy
09-18-2009, 19:02
Това, че си ял торта, не значи че не може да поискаш сладолед. Аз за тия работи не питам. Моята половинка не иска да правя нищо, когато съм на червено, защото не било честно спрямо мен (за него да има оргазъм, а за мен-не). Сам си е казвал, че понякога тогава мастурбира. Е, не ми е приятно и по-добре да не знам. Но и аз мастурбирам понякога, въпреки че съм правила секс преди....2-3 часа. Нещата просто се усещат различни. Не ревнувай от ръцете му. Прост го помоли това да става по-дискретно и да не знаеш.
А така. 8)