PDA

View Full Version : Отново..



Di
09-19-2009, 20:47
Да.Отново се сдухах,една седмица всичко мина незабелязано бързо,не я усетих просто.Една седмица без да я чуя..Една седмица в която не мислех за нищо..И сега кво,лайно..Сам,по моя желание отново,искащ да бъда с нея,но не по начина който тя иска..Бих дал всичко,ще си отрежа краката само за да я видя за една секунда..А като се сетя че сега някой друг е с нея,радва и се,целува я и какво ли още не,направо ми се свива всичко..Никоя няма да е като нея и го знам..Никоя няма да ми се обажда в 4 сутринта за да посрещне изгрева с мен..Никоя няма да ме иска така,както тя..И всеки ме лъже 'ще ти мине',няма да ми мине..Не ме ли виждат,съсипах се.. Няма го онова самочувствие,което беше преди,пълна отрепка съм.. Както и да е,сега ще се натъпча с активия,дкоато не повърна..Едва ли някой ще го прочете,но..
Mariah Carey - We Belong Together

vikipf
09-19-2009, 20:51
Звучиш като момиче. Стегни се малко.

И ЩЕ ТИ МИНЕ. На всеки му минава. И аз си мислех, че няма да ми мине, но се случи. Е, не е както преди всичко, обаче пак ми мина. И на теб ще ти мине.

sexy_for_you
09-19-2009, 20:51
Не искам да прозвучи като успокоение,но аз прочетох твоето душевно излияние.Съчувствам ти.Наистина.Не знам как да ти помогна.Баналните забрави я,тя не заслужава,има толкова момичета,в повечето случаи не помагат.Дори времето не е способно да заличи раните,но все пак остава единствено да чакаш.Да чакаш да се появи друга,която ще те обича истински и ще те накара така да се влюбиш,че да забравиш старата любов и всичко ще се нареди.Чакаш :) И без това нямаш друг избор.Начините да се разведриш предполагам са ясни-купони,излизания,приятели, ови запознанства.... много алкохол и чалга 8-) . Успех.

ShtrudeL
09-19-2009, 20:51
Колко драматично

tuzaro
09-19-2009, 20:52
аз си мислех че си момиче майна. :lol:

Di
09-19-2009, 20:54
много алкохол и чалга :razz:
засега е обратното ;; много чалга и алкохол

sexy_for_you
09-19-2009, 21:00
много алкохол и чалга :razz:
засега е обратното ;; много чалга и алкохол

е дано помогне :D :D ;)

chefo9309
09-19-2009, 21:02
искащ да бъда с нея,но не по начина който тя иска.А като се сетя че сега някой друг е с нея,радва и се,целува я и какво ли още не,направо ми се свива всичко..Никоя няма да е като нея и го знам...
хах...прекалено познато чувство... http://www.vbox7.com/play:1c0d0081 ...поздрав за вс, които се чувстват така... :( :? :?

Di
09-19-2009, 21:07
тая песен.. :-#

DARGON
09-19-2009, 21:08
бий си 2 чикий освободи всичкия тестостерон събрал се в теб.. след това побягай малко и си 6 ;)

sweet_sorcerer
09-19-2009, 21:09
Режи вените :-o

Di
09-19-2009, 21:11
ако ще ми се правите на оригинални и забавни,не струвате
ако няма кво да кажете подминавате..

sweet_sorcerer
09-19-2009, 21:17
Ми какво да ти кажем,батка?Както някой каза,държиш се като момиче...Я се стегни малко.Загубил я бил,дрън-дрън.Ми ще има и др след нея,колкото и да не ти се вярва сега.Ние какво можем да кажем - нали уж "ще ти мине" било лъжа?Повръщай си там активията и влез малко в ред...

Di
09-19-2009, 21:18
Ми какво да ти кажем,батка?Както някой каза,държиш се като момиче...Я се стегни малко.Загубил я бил,дрън-дрън.Ми ще има и др след нея,колкото и да не ти се вярва сега.Ние какво можем да кажем - нали уж "ще ти мине" било лъжа?Повръщай си там активията и влез малко в ред...
няма и да прочета тва дет си написал.. не ми пука кво казваш

sweet_sorcerer
09-19-2009, 21:20
Ми като не те интересува ко се пънеш?

Hilary_
09-19-2009, 21:21
"ще си отрежа краката само за да я видя за една секунда.."
Недей да прибягваш до такива мерки .. ще ти трябват .. 8-)

"Никоя няма да е като нея и го знам.."
Кога опозна всички момичета по света, че да го казваш .. :-o

"Никоя няма да ми се обажда в 4 сутринта за да посрещне изгрева с мен.."

Да .. може би ще седи цяла нощ с теб за да го посрещнете заедно .. :wink:

"И всеки ме лъже 'ще ти мине',няма да ми мине..Не ме ли жидват,съсипах се.."
Сам се заблуждаваш, че няма да ти мине .. :? Съсипваш се, защото се предаваш .. недей!!! :(

"пълна отрепка съм.."
Не си .. ако беше нямаше да ги има и гореспоменатите хора, които се опитват да ти помогнат .. много малко хора наистина заслужават да бъдат наречени "отрепки" .. :? Не те познавам, но съм убедена, че ти не си .. :)

"Както и да е,сега ще се натъпча с активия,дкоато не повърна.."

Пробвай с шоколад .. помага ... (личен опит) :D

п.с. готина песничка ..

:-({|=

w0sh
09-19-2009, 21:22
Аз си мислех че си жена.

Никой нормален мъж не харесва лейди гага, траверса.

ShtrudeL
09-19-2009, 21:25
"ще си отрежа краката само за да я видя за една секунда.."
Недей да прибягваш до такива мерки .. ще ти трябват .. 8-)

"Никоя няма да е като нея и го знам.."
Кога опозна всички момичета по света, че да го казваш .. :-o

"Никоя няма да ми се обажда в 4 сутринта за да посрещне изгрева с мен.."

Да .. може би ще седи цяла нощ с теб за да го посрещнете заедно .. :wink:

"И всеки ме лъже 'ще ти мине',няма да ми мине..Не ме ли жидват,съсипах се.."
Сам се заблуждаваш, че няма да ти мине .. :? Съсипваш се, защото се предаваш .. недей!!! :(

"пълна отрепка съм.."
Не си .. ако беше нямаше да ги има и гореспоменатите хора, които се опитват да ти помогнат .. много малко хора наистина заслужават да бъдат наречени "отрепки" .. :? Не те познавам, но съм убедена, че ти не си .. :)

"Както и да е,сега ще се натъпча с активия,дкоато не повърна.."

Пробвай с шоколад .. помага ... (личен опит) :D

п.с. готина песничка ..

:-({|=

И двамата май май трябва да се лекувате. Оо

Di
09-19-2009, 21:25
^ти май за ПР не си чувал,се тая..
хилари,активията ми помогна доста да ти кажа :) мерси

Hilary_
09-19-2009, 21:37
И двамата май май трябва да се лекувате. Оо[/b]

.. поне нашето е лечимо докато твоето няма оправия!! 8-)

ShtrudeL
09-19-2009, 21:40
И двамата май май трябва да се лекувате. Оо[/b]

.. поне нашето е лечимо докато твоето няма оправия!! 8-)

Бих казала същото за вас,но ще прозвучи невярно и изтъркано. Аз няма от какво да се лекувам.

Di
09-19-2009, 21:42
И двамата май май трябва да се лекувате. Оо[/b]

.. поне нашето е лечимо докато твоето няма оправия!! 8-)

Бих казала същото за вас,но ще прозвучи невярно и изтъркано. Аз няма от какво да се лекувам.
ходи врътни овцата на ШТрудел и занеси на личния лекар..

fc
09-19-2009, 21:55
[b]Никоя няма да ми се обажда в 4 сутринта за да посрещне изгрева с мен Даде ми бруталната идея :)

fc
09-19-2009, 21:59
Да ве сега ще отговоря сериозно. Има само един начин да си решиш проблема. Аз съм същия, сутрин и вечер когато си лягам, нещо ми става, когато съм в легнало положение и се едно се влюбвам ли не знам какво става... Само по един начин се оправям и то е когато излизам на вън с приятели и се забавлявам ( така се разсейвам и забравям за такива работи) Трябва да излизаш всеки ден!!!

chefo9309
09-19-2009, 22:06
"ще си отрежа краката само за да я видя за една секунда.."
Недей да прибягваш до такива мерки .. ще ти трябват .. 8-)

"Никоя няма да е като нея и го знам.."
Кога опозна всички момичета по света, че да го казваш .. :-o

"Никоя няма да ми се обажда в 4 сутринта за да посрещне изгрева с мен.."

Да .. може би ще седи цяла нощ с теб за да го посрещнете заедно .. :wink:

"И всеки ме лъже 'ще ти мине',няма да ми мине..Не ме ли жидват,съсипах се.."
Сам се заблуждаваш, че няма да ти мине .. :? Съсипваш се, защото се предаваш .. недей!!! :(

"пълна отрепка съм.."
Не си .. ако беше нямаше да ги има и гореспоменатите хора, които се опитват да ти помогнат .. много малко хора наистина заслужават да бъдат наречени "отрепки" .. :? Не те познавам, но съм убедена, че ти не си .. :)

"Както и да е,сега ще се натъпча с активия,дкоато не повърна.."

Пробвай с шоколад .. помага ... (личен опит) :D

п.с. готина песничка ..

:-({|= хах съгласен съм, но колкото и да е вярно...просто така се чувства в момента...и аз съм се чувствал така и дори още се чувствам...ама ади да не сменяме темата...

LoveRetroMusic
09-20-2009, 20:09
Ох, в същото положение съм ... Дано да се оправиш скоро, дано да се съберете .. (hug)

Neopitom3na
09-20-2009, 20:31
охх това, което прочетох беше супер мило... но ще се наложи да се стегнеш!

Di
09-20-2009, 20:40
Днес тя ме потърси..Отговорих и,но не беше същото,сякаш не се познавахме..А я познавам до болка и в същото време незнам нищо за нея..И наистина когато съм сред компания забравям за чувството че ми липсва..Но не мога без нея,родени сме един за друг,колкот и банално да звучи.. :-#

ShtrudeL
09-20-2009, 20:49
...И аз съм слабохарактерна ама чак такива тъпизми не съм говорила май.

Re5peC7
09-21-2009, 09:30
Защо нападате така момчето? Има май само един отговор, че не сте се влюбвали толкова колкото той е в момента, защото ако бяхте, щяхте да знаете какво е и как любовта те кара да излезнеш от кожата си и да правиш неща които никога не си мислил, че ще сториш... ама и вашето време ще дойде :)

ShtrudeL
09-21-2009, 09:40
Защо нападате така момчето? Има май само един отговор, че не сте се влюбвали толкова колкото той е в момента, защото ако бяхте, щяхте да знаете какво е и как любовта те кара да излезнеш от кожата си и да правиш неща които никога не си мислил, че ще сториш... ама и вашето време ще дойде :)

Айде бе...сигурно.
Знам колко хубаво и в същото време отвратително е.
Тва не означава,че трябва да се разнежвам толкова на думи. Това,което е написал ми изглежда неискрено и моментно. На всичкото отгоре преувеличава. Все едно е лигав романтичен филм от най-лигавите. Не знам. Явно съм толкова хладнокръвно,че не ми го побира главата,как може наистина да мислите тва,което пишете. Все си мисля,че не е така в реалността. Дано,дано е така както си мисля.
Кво значи да излезеш от кожата си в такъв момент и нужно ли е изобщо? Че аз съм била толкова...объркана,загрижен а,тъжна,отчаяна и т.н с кофти емоциите,но в същото време толкова ъъм апатична отвън с толкова празно изражение,че едва ли би си помислил,че ми е тъжно освен ако не си кажа също толкова спокойно и хладнокръвно. (говоря за наистина реалния живот)

Di
09-21-2009, 09:43
След като не знаеш какво ми е,що коментираш?
Да не би да си в мозъка и в мен че да знаеш какво ми е?!

ShtrudeL
09-21-2009, 09:46
Аз не коментирам това какво ти е.
Казвам,че така като си го написал,оставам с впечатленията,че си голямо мрънкало недоволно от живота.

Di
09-21-2009, 09:49
Недоволен съм,но не съм мрънкало..
Просто трябваше да кажа всичко което ми беше в главата..
Едва ли ще ме разбереш..

Re5peC7
09-21-2009, 09:50
Права си, че има голяма разлика между истинския живот и този във форума. Тук никой не те познава и не те вижда, затова е по-лесно да показваш слабостите си, както каза ти, и да казваме каквото и да е било без да мислим за някакви последствия след това. Но има различни хора, някои както в истинския живот, така и тук продължават да показват колко "корави" са и колко всъщност са над тези неща, ама това въобще не е показване на сила, понеже силния човек знае да преценя и балансира нещата, а този форум е точно за изливане на душата, нещо което разтоварва и ти помага. Тук се пише за да си помогнеш, не за да се докажеш пред някой, който не познаваш и виждаш :)

ShtrudeL
09-21-2009, 09:58
За да си помогнеш? Мисля,че един човек може да си помогне и без да пише по форуми. Всъщност авторите на дългите теми знаят отговорите на въпросите си,просто искат да ги чуят и от другите.
Ако например автора на една такава тема си я прочете като страничен зрител,веднага би разбрал какво да прави например и ако трябваше и да отговори,щеше да отговори по същия начин както би го направил и човек,който не е замесен в историята.
И всички,които изказват мнението си по дългите теми,дори с малко не могат да помогнат,ако ти сам не си помогнеш. Те дават "съветите си" въз основа на личния си "опит" и именно страничното виждане.Не могат да погледнат през очите на автора...по точно не искат. И аз сега не мога,но мога да кажа какво мисля за Di от начина по който го е написал. Не искам да съм крайна,просто така изглежда.

shmurkam
09-21-2009, 10:11
Да.Отново се сдухах,една седмица всичко мина незабелязано бързо,не я усетих просто.Една седмица без да я чуя..Една седмица в която не мислех за нищо..И сега кво,лайно..Сам,по моя желание отново,искащ да бъда с нея,но не по начина който тя иска..Бих дал всичко,ще си отрежа краката само за да я видя за една секунда..А като се сетя че сега някой друг е с нея,радва и се,целува я и какво ли още не,направо ми се свива всичко..Никоя няма да е като нея и го знам..Никоя няма да ми се обажда в 4 сутринта за да посрещне изгрева с мен..Никоя няма да ме иска така,както тя..И всеки ме лъже 'ще ти мине',няма да ми мине..Не ме ли виждат,съсипах се.. Няма го онова самочувствие,което беше преди,пълна отрепка съм.. Както и да е,сега ще се натъпча с активия,дкоато не повърна..Едва ли някой ще го прочете,но..
Mariah Carey - We Belong Together
След дъжд качулка.
Издънил си се и тва е, приеми го, ти си некадърник, тя няма да се върне, освен, ако не е тъпа.

LoveRetroMusic
09-21-2009, 10:44
^^ WTF?

Re5peC7
09-21-2009, 11:05
Помага, да! :) Помага, защото казваш всичко каквото ти е и по-този начин не го задържаш в себе си..един вид изпускаш малко парата. Права си за това, че авторите на дългите теми знаят отговорите на въпросите си и искат да го чуят просто от другите, но нима като чуеш и от някой друг, че това е правилния път това не ти помага? Не се ли чувстваш малко по-сигурна в мислите и разсъжденията си, както сега аз подкрепих твое изказване?

ShtrudeL
09-21-2009, 11:08
Помага, да! :) Помага, защото казваш всичко каквото ти е и по-този начин не го задържаш в себе си..един вид изпускаш малко парата. Права си за това, че авторите на дългите теми знаят отговорите на въпросите си и искат да го чуят просто от другите, но нима като чуеш и от някой друг, че това е правилния път това не ти помага? Не се ли чувстваш малко по-сигурна в мислите и разсъжденията си, както сега аз подкрепих твое изказване?

Когато знам нещо и съм права,не ми е нужно ничие друго одобрение. Чувствам си се сигурна и без да ме подкрепяш. И виж...щом искаш толкова да си кажеш всичко отвори си един текстов документ и си излей "мъката".

ByK
09-21-2009, 11:09
:(

Re5peC7
09-21-2009, 11:13
Когато знам нещо и съм права,не ми е нужно ничие друго одобрение. Чувствам си се сигурна и без да ме подкрепяш. И виж...щом искаш толкова да си кажеш всичко отвори си един текстов документ и си излей "мъката".
С теб не се спори явно :) ..ама има време живота да те поочука ;)

П.С. Сега разбирам и избора ти на аватар, право в десятката браво! \:D/

valdesbg
09-21-2009, 11:19
Роско - не че нещо ама кво ти пречи Щрудела?

Автора че мрънка като момиче, че и по зле - факт. Ама се нервя когато спрете да мислите и се филмирате. Затова пиша.

ShtrudeL
09-21-2009, 11:20
Когато знам нещо и съм права,не ми е нужно ничие друго одобрение. Чувствам си се сигурна и без да ме подкрепяш. И виж...щом искаш толкова да си кажеш всичко отвори си един текстов документ и си излей "мъката".
С теб не се спори явно :) ..ама има време живота да те поочука ;)

П.С. Сега разбирам и избора ти на аватар, право в десятката браво! \:D/

До доста погрешни изводи стигаш. И сигурна съм,че не разбираш избора ми на аватар.

ShtrudeL
09-21-2009, 11:21
Автора че мрънка като момиче, че и по зле - факт. Ама се нервя когато спрете да мислите и се филмирате.

Нали!

Re5peC7
09-21-2009, 11:22
До доста погрешни изводи стигаш. И сигурна съм,че не разбираш избора ми на аватар.
Мога да кажа, че се отнася същото и за теб, но хайде да не спамя в темата на момчето повече :)

ShtrudeL
09-21-2009, 11:24
Да не се лъжем...не ти пука за темата на момчето.

Re5peC7
09-21-2009, 11:35
Роско - не че нещо ама кво ти пречи Щрудела?

Ами, всъщност не ми пречи и това не е заяждане, въпреки, че тя си мисли май точно това, понеже ми играе контра на всяко мое мнение без да се опита да види смисъла, ама както и да е :)


Да не се лъжем...не ти пука за темата на момчето.

Ами ако се замислиш, май точно за това започна нашата..ммм..дискусия?

ShtrudeL
09-21-2009, 11:38
Именно,че виждам смисъла,който не ми харесва,го оспорвам. ^
Според моята гледна точка,твоята не ми харесва.

Бтв...и аз не се заяждам. Обичам да си изказвам мнението ^ Нищо лично.

slun4ice_90
09-24-2009, 11:00
Е,ако това ще те успокой и аз съм на т'ва дередже...Буквално съсипана,заради момче обаче. :-o Не усетих,кога хлътнах толкова.Лошото е,че няма надежда за мен ха.При теб дано нещата стоят по-добре и се наредят.Аз си легнах снощи в 12 и до 2 часа мислех за него и плаках.И днес е така.Ам,свикнах с болката,радостта е малко. 8) :-o