PDA

View Full Version : Смях без причина...



Filmiran
09-23-2009, 15:03
Здравейте, сладури 8-) 8-)
Таа значи :-)

Имам проблем 8-) . По принцип в час си се държа примерно, старая се да не преча на никого и винаги се фокусирам върху ученето, не създавам проблеми, но сега в новия клас (аз съм зайчи) и имаме по 4 часа английски на ден и по някое време ми ставаа ссууупер смешно и почвам да се кикотя много мошну (но тихо 8-) ), но очевидно няма НИКАКВА причина.. :О
Наистина, няма причина..всички си пишат, всичко е нормално, но изведнъж ми става супер смешно и нее разбирам защоо..
Госпожата е много добра, тя не ме усеща, защото се кикотя супер тихо, но много я уважавам и наистина не искам да преча на никого, там съм да се уча все пак, но просто се получава и нее знам от къде 8-)
Опитах се да си мисля за гадни неща, но не мога да се фокусирам и няма никакъв ефект..

Някой има ли подобен проблем? :-o
И някакви предложения как да се справя.. защото наистина, просто НЕ ЗНАМ защо ми става смешно, но ми е супер смешно.. 8-)

Сигурен съм, че знаете какво да ви стане супер смешно по време на час и да не знаете кво да правите.. е аз съм така всееки час през последните дни 8-)
Айде, пишете!

Peace out, bro :-)

Filmiran
09-23-2009, 15:12
ьаьаь и аз се смея мн жестоко ама мн силно за някфи тъпи работи ама хипер тъпи и кат почна да са смея целия клас почва :Д:Д:Д ся обаче вече несам заек и пак са смеят е днеска доста се посмяха и кат ми е хипер тъпо от вътре ми идва смях и се смея :Д:Д:Д ама то попринцип от учителитеАз не искам да развалям часа и се старая коолкото се може по-тихо да се смея.

LoveRetroMusic
09-23-2009, 15:37
О, да можех да се смея и за тихо. Сядам до двама образи, които постоянно говорят глупости. А зад мен още един по-ненормален, ама скоро ще ги преместят, така че ще мога да внимавам. 8-)

Знаеш ли кои се смеят без причина ? :D

ThePowerOfLove
09-23-2009, 15:42
На мен ми се случва ама много рядко :D

courtney
09-23-2009, 16:27
Случва ми се непрекъснато, не се безпокой, има още като теб. 8-)
Днеска в един от часовете сигурно 15 минути без спиране се сцепвам да се смея е така, няма никва причина, просто ми става смешно и се разревах по едно време и не можех да спра и само хълцах и се опитвах да си заглуша смеха, накрая си наврях юмрука в устата (тва винаги съм си мислела, че помага), от което тая до мене ме вижда и прихва и тя и вече като я гледам как се смее продължавам и аз и така целия час... Аз по принцип си се хиля на всичко и не е странно, ама като почна да рева от смях, вече положението е трагично. :lol:

Иначе не знам кво да те посъветвам, и аз от време на време се фокусирам върху предмета, ама като ме хване някоя такава криза и квото и да правя да я спра само си влошавам положението.
*Между другото съм забелязала, че ако прихна така обаче никой не ме чуе или не ми обърне внимание, след малко ми минава и се успокоявам.. Обаче ако някой се разхили заедно с мене и ме подкукуроса (ебати сложната дума) допълнително, тогава вече се побърквам. Та ако успееш нещо такова да направиш.. 8-)

NqkfaNikakva21
09-23-2009, 16:49
ах, Жореееее :D 8-)

Sasha2k8
09-23-2009, 16:53
И на мен ми се случва често. И се спирам само като се излегна на чина и не поглеждам към никой и си мисля как ако не се спра ще вбеся учителката.

elito0o0o0
09-23-2009, 16:59
Ми аз кво да кажа? :lol: В миналото даскало .. с миналия ми клас ,който много ми липсва.. :( .. Всеки час съм се хилила... АМА ВСЕКИ! И то не тихо.. ако почна тихо ще стане още по смешно и тогава ше зема да избухна в смях със сълзи а пък тогава вече става трагично :lol: Понеже моя смях е мноого заразителен и аз като почна да се хиля и почне и целияя клас и после и учителката .. ии .. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ужас ужас.. Сега като съм в ново даскало.. нов клас иии слушам,но понякога пак ми става смешно 8-) 8-)

Сори ,ама не мога да ти помогна!.. аз съм по – зле и от теб със смеха :lol:

PurpleDream
09-23-2009, 17:21
хаха миналата година както си чета най- спокойно доклада по история пред целия клас и започвам да се смея като ненормална, ама пред целия клас и аз нз защо никой не ме разсмиваше, доклада ми не беше смешен, но все пак аз стоях пред целия клас превита и се смея 8-) много добре знам какво ти е и преди ми се е случвало де, ама така че никой не разбира иии кво може да направиш излез от стаята насмей се и се върни или си се насмей в стаята, щом никой не те усеща няма проблем 8-)

LittleDude
09-23-2009, 17:32
нз аз попринцип мн са хиля... Някой да са изцепи в час и направо не мога да си пеома въздух... От толкоз учене са побъркахме :lol:

deadfish
09-23-2009, 17:49
Смехът е хубаво нещо 8-)
Помоли да отидеш до тоалетната ,или нещо такова и се насмей.


аха и през това време в тоалетната влиза някоя чистачка или директор и чува как някой се хили като луд :lol: после ще искат да те пращат по психолози :razz: :razz: :lol: :razz:

MoonFruit
09-23-2009, 17:59
Същата съм ве хора майко кат ми стане супер тъпо сядам и почвам да се смея истерично! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

clever
09-24-2009, 10:52
Смехът е хубаво нещо 8-)
Помоли да отидеш до тоалетната ,или нещо такова и се насмей.


аха и през това време в тоалетната влиза някоя чистачка или директор и чува как някой се хили като луд :lol: после ще искат да те пращат по психолози :razz: :razz: :lol: :razz:психиатри ;) :D

аз пък съм с нови учители и както съм си на 1 чин точно пред носа им ии като кажат нещо смешно аз се хиля ..... ама те не ми се карат :lol:
поглеждат ме като слънчице или се усмихват .. хаха а няколко от класа ми се подхилкват отстрани :lol: :lol:
споко .. не си болна :lol: хили се ! Смехът е здраве ;)
:razz: :razz:

bloodyF
09-24-2009, 11:53
ьаьаь и аз се смея мн жестоко ама мн силно за някфи тъпи работи ама хипер тъпи и кат почна да са смея целия клас почва :Д:Д:Д ся обаче вече несам заек и пак са смеят е днеска доста се посмяха и кат ми е хипер тъпо от вътре ми идва смях и се смея :Д:Д:Д ама то попринцип от учителите

+1 :lol: :lol:

а аз де да минавах с тихо хилене..вчера щях да припадна вече...не можех да си поема въздух :lol: :lol:

yan4etyy
09-24-2009, 13:36
да на мен също ми се е случвало... също когато някой каже няква шега и аз после си се смея и не мога да се спра! :D

Tempest
09-24-2009, 14:15
мдаа.. ритард ;) иди на психиатър, може да прекараш няколко месеца в диспансер, ама... кво ти пука, нали ти е забавно без причина :)

tonie__
09-24-2009, 14:16
^мдаа ;)

FuCkInBuBbLeGuM
09-24-2009, 14:39
Ооо намерих и аз събратя. В предишното ми даскало в часовете по математика умирах от смях... смея си се тихо, обаче мойта фр ме вижда и тя се разхилва, след тва тия зад/пред нас и става мазало :lol: . Насмей си се и тва е... не знам как да го спреш се ще има нещо, което ще те разсмее.

Tempest
09-24-2009, 14:42
взимай депресанти! :-o

Sanguis
09-24-2009, 14:43
Наистина не си единствена!Днес за пореден път ми се случи да се разхиля ей така,без причина :lol: Малко ме изгледаха странно,но се свиква 8-) Но повечето пъти заедно с другарката ми по чин се смеем на безсмислени неща :-D Действително е по-забавно,когато не си единствения истерично хилещ се :P

Filmiran
09-24-2009, 16:33
ах, Жореееее :D 8-)Тая тема е сериозна бе.. 8-)

Та значи тва да излезна на тоалетна и да се насмея не става, защото аз само се смея като съм в час, в смисъл, просто самата атмосфера ме разсмива, въпреки че няма НИЩО смешно.

А и моята фр, коят седи до мен като ме види и тя само цъка и ми се очудва на простотията и това още повече ме разсмива и не знаам кво да правяа..
Днес пак беше същото, вдигна ме да чета 1 текст и четях мн странно, защото на моменти просто си личеше, че едвам се сдържам :-o
не бе, сериозно, хора..сякаш ми има нещо 8-)

Момче съм между другото 8-)

sunset_light
09-24-2009, 17:16
О,аз съм имала такива моменти.
Просто ако тръгна да се смея си бия шамари.
Пробвай. хД
Преди 2 години в час по БЕЛ тръгнах да се хиля,ама доста силно,запушвах си устата и пак нееее,продължих да се хиля ,цялата почервенях и като видях съученичката до мен как ме гледаше странно и очудено още повече ме разсмя.. :D :D :D
Пробвай с шамарите .
С вода надали ще стане,само можеш да се задавиш. хД
Мисля че хормоните всъщност има голям дял от този проблем.
Човек когато съзрява му се бутат яко хормоните и простооооооооо.. :razz:

NecroSadisticSadomiziers
09-24-2009, 17:18
Абе като вадя червата на някой и аз почвам да се хиля като идиот, ама то моето си е с причина.

LittleDude
09-24-2009, 17:28
на неска нз ко ми стана по биология, избухнах в идиоски смях boaxuaxuo :razz: и ма изгониха :oops:

bori96
09-24-2009, 17:47
Може да е от напрежението и притеснението (ако има такива) за това, че си нова (предполагам). Иначе да не си мислиш за нещо, че да ти става смешно?

YourStar
09-24-2009, 18:02
Научи се да се контролираш.

AFT
09-24-2009, 18:29
Ех, спомени. И аз като бях в 8 клас много се смеех с другарчето до мен. Разликата, че ние имахме причина (почти) винаги. И все пак, смеехме се почти през целия ден, не знам как ни изтраяха учителите.
Авторе, спокойно, като свърши 8 клас няма да ти е до смях. ^^

TheBlueAvalanche
09-24-2009, 20:50
Авторе, спокойно, като свърши 8 клас няма да ти е до смях. ^^
Хохохооо, зловещо грешно е това. От 8 клас в новия клас всеки ден имам по над 1 астрономически час само хилене, просто се скъсваме. Понякога до там изпадаме в истерия, че само като се погледнем почваме да се хилим по над минута без да спираме. Или пък като един започне да се смее, всички започваме. Е, не говоря за целия клас, а групички по няколко дебила. Но смехът е здраве, все пак. А ако е без причина си за психиатрична клиника :)

zagadkataa
09-24-2009, 21:21
Смехът е хубаво нещо 8-)
Помоли да отидеш до тоалетната ,или нещо такова и се насмей.

хаха аз съм го праила тоя номер уж до кенефа .. затфарям вратата и са заливам от смях ама супер шумно ,, и после да вращам и целия клас ми са смей и аз са чудех кво има .. после чак ми казаха де :razz: :razz:

nefchi_bs
09-25-2009, 08:44
Гонили са ме от час заради смеене,не мисля че правиш нещо лошо или лошо на някои..

clever
09-25-2009, 12:50
ее напомнихте ми за един епизод на Д-р Хаус където колегата му негър взе нещо да се смее без причина... дори когато пациентката им умираше :lol:
после се оказа че е болен от тежка болест ... всъщност се е бил заразил от един истеричен полицай :lol: така че не винаги смехът е признак на здраве за жалост.... :D :D
:lol: :lol:

tArIkAt
09-25-2009, 19:55
И аз имах тази година такъв период :D Излизам навън и с едно момиче от блока искаме да си напишеме на листи,желанията които мислиме да напишем (за кандидатстване) и аз и диктувам : 9 ФЕГ пр:чуждоезиков - ФЕ;2 ЧЕ-НЕ и почвам да се хиля като ненормален и тя след мене :lol:

fifinkathefreak
09-25-2009, 21:02
Да,знам го тоя номер.

Съвет от личен опит - мисли си за някой човек,когото ненавиждаш и който те е ядосвал(но не натъжавал) и като се разгневиш няма да ти е смешно;)

elito0o0o0
09-25-2009, 22:21
ьаьаь и аз се смея мн жестоко ама мн силно за някфи тъпи работи ама хипер тъпи и кат почна да са смея целия клас почва :Д:Д:Д ся обаче вече несам заек и пак са смеят е днеска доста се посмяха и кат ми е хипер тъпо от вътре ми идва смях и се смея :Д:Д:Д ама то попринцип от учителите

+1 :lol: :lol:

а аз де да минавах с тихо хилене..вчера щях да припадна вече...не можех да си поема въздух :lol: :lol: +1 :lol: :lol: И аз по някой път съм така.. напраоо още малко ще умра от смях.. в буквалния смисъл! :lol:

adskoty
09-27-2009, 15:17
Не си единствена,а исках и аз като теб да мога да се фокусирам вурху ученето и да се смея тихо!!! :D :D :D :D :D :D :D

meche95
09-27-2009, 17:22
нз аз попринцип мн са хиля... Някой да са изцепи в час и направо не мога да си пеома въздух... От толкоз учене са побъркахме :lol: 0о0о да 3 часа подред рускии как няа да се смея :D :D :D :D :D

Mar7i
09-27-2009, 20:06
Случвало ми се е :D Не е много приятно всички започват да те гледат все едно си луд :? 8-)

y0uRfav0ritedRuG
09-27-2009, 20:16
Аз така се разхилих на един изпит :lol: :lol: Госпожата ме пита дали съм добре :lol: Просто си влязох в стаята и ми стана смешно, нищо че въобще не беше смешно, а напротив 8-)

asp1r1n94
09-27-2009, 20:19
ами и аз както си седя се присетя за нещо смешно и какво да правя... :D :D

travmiriaN
09-27-2009, 20:51
и аз не спирам да се смея :lol: :lol: :lol: :lol: незнам на какво се дължи това ама абсолютно всеки час се кикотя като ненормален.. стоя си пиша си тема или решавам задачи и по едн0 време почва лудия смях ..
целия клас започват да се смеят и тогава виж к'во става ... незнам на какво се дължи тва но е хубаво .

btw = ако зад мене седнат образите на класа ще се разболея от смях , един път по ЗИП Химия седнах до тях и направо паднах от смях на земята :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol:

meche95
09-28-2009, 05:18
0о0о ами аз миналатра годинаа по ФИЗИКА :shock: :shock: тя ме изпиътва на дъската а аз само се усмихвам и се смеяя ама как няма да се смея тя госпожата кво ли не правеше :D :D салто с химикалка...слагаше си очилата на обртано аз забравих всичко чертежи и не спирам да се смея :D :D :D поглеждам към класа само 2ма се смеят другите ме гледат тъпо0оо ии след часа ме питат кво ти стана ти в ред ли си бее :lol: :lol: :lol: :D :D

sunset_light
09-28-2009, 13:00
0о0о ами аз миналатра годинаа по ФИЗИКА :shock: :shock: тя ме изпиътва на дъската а аз само се усмихвам и се смеяя ама как няма да се смея тя госпожата кво ли не правеше :D :D салто с химикалка...слагаше си очилата на обртано аз забравих всичко чертежи и не спирам да се смея :D :D :D поглеждам към класа само 2ма се смеят другите ме гледат тъпо0оо ии след часа ме питат кво ти стана ти в ред ли си бее :lol: :lol: :lol: :D :D
:razz: :razz: :razz: И на мен би ми станало смешно,но аз като почна няма спирка!!
:razz:

SuperFresh
09-28-2009, 15:54
деам няква зараза е това и аз както теб като бях зайче по 4 часа английски на ден .. просто абволютно всеки час се скъсвахме от смях без причина просто незнам как да го обясня .. 2 години след това, пак е така, пак се смееем постоянно и всички ни се дразнят но няма какво да се направи имам чувството че съм болен просто се смея ... нонстоп :D

lllXayclll
10-13-2009, 09:20
Смени дилъра ;)

CoNviCt
10-13-2009, 13:23
ем и аз се смеех много ама като ме изпита даскалката и ми стана много тъжно :P

inasne
10-17-2009, 11:54
да не влизаш напушен в часовете,бе,сладур? :D :D

Zarity
10-17-2009, 12:37
Аз по приницип си се хиля непрестанно без причина. :D И не съм единствена от класа ми всъщност,не за друго господина по бел ни определи като олигофрени :D Това е в кръвта на учениците,не се притеснявай,само гледай много да не ядосваш даскалите.

BERCUT
10-17-2009, 14:40
Смехът при нас е ЗАБРАНЕН!

cherrygloss
10-17-2009, 15:32
Все едно слушам себе си.Ама то смехът е здраве.А иначе се смея докато господина не ми се скара,нямам спиране :razz:

matty7
10-17-2009, 16:53
Смехът е хубаво нещо 8-)
Помоли да отидеш до тоалетната ,или нещо такова и се насмей.

ми аз съм го правила тва... излизам и пред вратата се раздирам от смях и падам вече на пода и по едно време нещо ми секна смеха и чувам как от вътре ония се хилят групово и започвам още по силно.. и както съм си легнала и си тропам с крака от смях класната отваря врата и ме помита с нея и само ме гледа е така: :shock: и следващото което направи беше: :razz: и малко се поуспокоихме и влизаме двете сега в стаята, ама явно сме изглеждали като пияници и класа,ама, вече леш долу...


иначе много се хиля, ама не спирам! ааа леле а в междучасие попаднете ли с мене - просто няма как да не се насерете от смях :lol: :lol: и в такива случай любимата ми реплика е "ии за кво се смеем сеа?! " 8-) 8-) 8-)

e_r_d
10-17-2009, 19:24
ох аз съм същата :D като почна да се смея немога да спра и то за нищо
:D :D

gilotinator
10-17-2009, 19:37
Аз пък много сериозен,обаче стане ли смешно,дори и наи-дребното и направо...Оня ден не6то се смяхме в час и като продължих в часа по англ контролна праихме и аз постоянно на моменти почвам че щяха да ме изгонят :D

petiam
10-17-2009, 20:22
Смехът е хубаво нещо 8-)
Помоли да отидеш до тоалетната ,или нещо такова и се насмей.

ми аз съм го правила тва... излизам и пред вратата се раздирам от смях и падам вече на пода и по едно време нещо ми секна смеха и чувам как от вътре ония се хилят групово и започвам още по силно.. и както съм си легнала и си тропам с крака от смях класната отваря врата и ме помита с нея и само ме гледа е така: :shock: и следващото което направи беше: :razz: и малко се поуспокоихме и влизаме двете сега в стаята, ама явно сме изглеждали като пияници и класа,ама, вече леш долу...


иначе много се хиля, ама не спирам! ааа леле а в междучасие попаднете ли с мене - просто няма как да не се насерете от смях :lol: :lol: и в такива случай любимата ми реплика е "ии за кво се смеем сеа?! " 8-) 8-) 8-)


само като го чета се смеяя :D :D :D

1.аз веднъж гледах смешките HA HA HA и дадоха някфа адски готина смешка и почнах да се хиля като луда. След това паднах от фотьойла и започнах да тупам по пода :lol: :lol: :lol:

2. вървя си из центъра и си ям вафлата. част от нея падна, а аз извиках - изпищях ! :D :D :D После си вървя и се сещам и почнах да се смея ..... :lol: :lol: :lol:


има и мн. др.

NightGuardian
10-17-2009, 20:31
Да ви имам проблема.Смехът е най-хубавото нещо у човека 8-)

DevilWish
10-18-2009, 16:22
Леле имам едно момче в класа :))))))))))) Както си седи и като почне да се хили да тропа по чина ,да вика ,никой не може да го спре.Поне 10 минути не спира :))) Не знам как не го гонят от час :)) Отделно ,че всички покрай него се разсмиваме :)))

WhitEShadoW
10-18-2009, 16:45
Хах, на мен ми се случва всеки ден да се смея просто ей така, без причина. Достатъчно е да погледна някой, за да ме напуши смях. :razz:

BloomF
10-19-2009, 16:49
Ми аз като имам зор да се хиля мога да намеря на всичко смешната страна, било то урок, човек или учител... И така квото ми скимне го споделям със съседката по чин и почва смеха.

UNITED
10-19-2009, 17:38
И аз постоянно се смея без причина в час :razz: дори когато учителите ме изпитват и ми пишат двойка започвам да се смея още повече.. от началото на годината до сега имам вече 3 забележки в бележника :razz: и се мъча да не се смея и за гадни неща мисля,ноооо..... не се получава :razz:

deni15
10-19-2009, 18:29
И аз като бях 8ми клас полудявах с тоя английски.Постоянно се лигавех в час ,а като ме изпитваше незнаех нищо щото аз не съм от най-учените и тaka ..пък на др.година взех мн да и отговарям а понякога не карах и час и сега сме в "перфектни"отношения :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

teenems
10-19-2009, 20:26
еми ние от къде да знаем защо се смееш ? като стария лаф
Седи седи и на магарето чуш вика !
че и ти така.
еми съсредоточи се малко повече ,ясно ми стана колкооо се съсредоточаваш .

1994_gabi_94
10-21-2009, 13:02
дам целия ми клас миналата година разликата е че ние учихме по 4 часа немски на ден и целия клас се смееше много и на всичко и то без причина

clever
10-21-2009, 13:12
Смехът при нас е ЗАБРАНЕН! :shock:

Xeon
10-21-2009, 15:36
Пример също съм аз, ама аз съм 9ти клас. Днеска по Английски на втория чин кат' ме 'фана един смЕх се просълзих и г-жата ми каза, че тревата ми била некачествена. :shock: :booooomb:

racegirl
10-21-2009, 17:54
О,това е всеки час с една приятелка се хилим като ненормални,даже някой път без причина се хилим на другите ни съученици :D :-D :-D

matty7
10-24-2009, 16:21
Леле имам едно момче в класа :))))))))))) Както си седи и като почне да се хили да тропа по чина ,да вика ,никой не може да го спре.Поне 10 минути не спира :))) Не знам как не го гонят от час :)) Отделно ,че всички покрай него се разсмиваме :)))

тоя да се казва случайно Мартин?? :lol: :lol: :lol:

bebe7o0oyYy
10-24-2009, 16:43
Ooo ii men kato me nabie na smqxx :D stawa loshoo :D po angliiski sedq s edna fr .. syper zabawna :D iii nsh si goworim iii mi stawa syper smeshno .. ama e taka ot nihsto :D smis nsh osobeno ne sme kaazali iii az weche pochwam da se xilq amaa titanichno xilene :D iii tq do mene e zabila glawa na china i se trese ot smqx :D:D ii g-jata: Eii momicheta.. q po spokoino.. kwo ste pili dneska ?! :D
Inache kato sme w edna fr w nas iii prez noshta k1m 2/3 ni xwashta lydata iii az i kazwam: kartoF iii i dwete se t1rkalqme ot smqx p0 legl0ty :D az daje padnax :razz: :razz:

NiKeTyY
10-24-2009, 19:13
ами аз сядам с мойта най-добра фр почти по всички предмети и все ръсим некви глупости и се смеем постоянно....преди ни караха да излизаме извън стаята или ни изпитваха ама вече учителите ни свикнаха и нищо не ни казват :grin: :D

DevlLady666
10-25-2009, 13:05
оо хиля се с причина и без..слаед 3,4 часа немски умирам да се хиля само някой като ми покаже пръст..съветвам те в междучасията да си се насмееш и в часа ще ти е по-добре..в нашия клас има мнооого изцепки и всеки час нещо ше те разсмее..особено като стоя до шута на класа.. :D :D :D

kriki
11-13-2010, 08:59
От около седмица отново започнах да се смея без причина :Д точно си мислех че съм започнала да се контролирам ноо не! :Д С една приятелка от моя клас се смеем на ВСИЧКО без абсолютно никаква причина или на някакви супер тъпи неща ! :Д :Д Всичи си мислят,че всеки ден пушиме трева и ни гледат странно,а аз се питам как е върможно да не им е смешо..?! :д Вчера се редя на лавката и мойта фр отива до тоалетната и аз останах сама и смехът ме похити.. беше ужасно..не можех да спра и всички ме зяпаха ;д като дойде моя ред не можах да кажа и 1 дума и накрая се отказах ;дд

XheroineX
11-13-2010, 09:02
аз и мойте мацки се смеем през всички часове дори веднъж щяха да ни изгонят от час :lol: :lol: :lol:

130995
11-13-2010, 09:22
чи то и аз се хиля без причина без значение в кой час сме :lol: :lol: :lol:

valio95
11-15-2010, 18:30
смееш се без причина = психиатър

zviar7539
11-15-2010, 19:00
Здравейте, сладури 8-) 8-)
Таа значи :-)

Имам проблем 8-) . По принцип в час си се държа примерно, старая се да не преча на никого и винаги се фокусирам върху ученето, не създавам проблеми, но сега в новия клас (аз съм зайчи) и имаме по 4 часа английски на ден и по някое време ми ставаа ссууупер смешно и почвам да се кикотя много мошну (но тихо 8-) ), но очевидно няма НИКАКВА причина.. :О
Наистина, няма причина..всички си пишат, всичко е нормално, но изведнъж ми става супер смешно и нее разбирам защоо..
Госпожата е много добра, тя не ме усеща, защото се кикотя супер тихо, но много я уважавам и наистина не искам да преча на никого, там съм да се уча все пак, но просто се получава и нее знам от къде 8-)
Опитах се да си мисля за гадни неща, но не мога да се фокусирам и няма никакъв ефект..

Някой има ли подобен проблем? :-o
И някакви предложения как да се справя.. защото наистина, просто НЕ ЗНАМ защо ми става смешно, но ми е супер смешно.. 8-)

Сигурен съм, че знаете какво да ви стане супер смешно по време на час и да не знаете кво да правите.. е аз съм така всееки час през последните дни 8-)
Айде, пишете!

Peace out, bro :-)

Еми много ясно като имаш по 4 часа език на ден ,ще изперкаш.Иди при психиатър да се прегледаш.

WaterLilly
11-15-2010, 19:13
Най-обикновена лигавщина.