PDA

View Full Version : Хммм..проблем ! :)



Magichkaa_
09-30-2009, 16:29
Здравейте..
Проблемът ми е такъв,че харесвамм едно момче от моя клас.Съшност това не е точно проблема,де..Проблемът е,че той си има приятелка и я обича или поне така твърди.Тя..е просто едно лапе,което не знае какво иска!Прави го на шматка,сърди му се за щяло и не щяло,удря го..а той я ОБИЧА.Даже вчера ми писа в скайп"Вече с Дани почти скъсахме,не исках да свършва така,защото я обичам,но.."Та да се върнем на това,че го харесвамм и.....това пречи!Не мога да се съсредоточа в час,защото съм заета да го гледам и следя всяко негово движение.Да гледамм,с кого говори,дали е тъжен,заради онази,дали мисли за нея #-o ](*,)
Не мога повече така! :? Знам,че решенията на моя проблем са два:
1.Да се опитвам да го забравя-С Ваши Препоръки,моля.Тъй като сама скоро няма да успея,все пак сме от един клас.
2.Да правя опити да се сближим и да стане нещо по между ни,което едва ли ще стане.[пак с Ваши съвети]С Даниела ходят от близо 4-5 месеца.като се има напредвид,че тя иска да скъсат,а той не иска..
Е,вие сте наред.Мнения,съвети,препор ки..

fenastz
09-30-2009, 16:35
Ами изчакай да скъса с оназ и се сближи с него - утешавай го, оставайте повече време заедно (НИКАКЪВ СКАЙП ЕЙ !!!) и може да го спечелиш :)





ПП: ако не стане, пиши едно Лично, че съм самотен сега 8-)

Magichkaa_
09-30-2009, 17:00
Хораа,кажете нещоо.. :o :?

Luci
09-30-2009, 17:06
Ами според мене или трябва да си го избиеш от главата, както ти сама казваш, или да чакаш евентуално да скъсат и да действаш :)

lubomirky
09-30-2009, 17:17
Накарай го да излизате по-често. Сега тъкмо става по-студено и ще имаш причина да се гушиш в него.. Хващай се за най-малките възможности ;)

kAlpaZan
09-30-2009, 17:38
Накарай го да излизате по-често. Сега тъкмо става по-студено и ще имаш причина да се гушиш в него.. Хващай се за най-малките възможности ;)

+1 :)

п.п. само внимавай с това утешаване и всичко останало да започне да те приема като обикновенна приятелка без интерес за нещо повече .. защото тогава мисията ще бъде по трудна :D Успех :)

Crazytu
09-30-2009, 18:23
И аз съм за втория вариант .. изчакай да скъсат и действай .. :)

Magichkaa_
09-30-2009, 18:24
Ами да,ама ако не скъсат скоро ? :D Аз не мога да чакамм цяла година.. :?

Crazytu
09-30-2009, 18:27
Ее ако не скъсат скоро .. свободни момчета колкото искаш ..

kidwestern
09-30-2009, 19:06
а аз искам плюшено мече ма няма :(

LoveRetroMusic
09-30-2009, 19:11
а аз искам плюшено мече ма няма :(

http://training.alamopc.org/of//graphics/F20041201i37.jpg

Maliby
09-30-2009, 19:39
Първо - на колко години е това момче, защото според мен едва ли влага много в думата "обич" или не прави ясна разлика между харесване и любов. Иначе бих те посъветвала да не се отказваш, щом се кефиш на това момче - покажи му, че се интересуваш от него, че си готова да бъдеш до него. Незнам, доколко съветите ми са добри, защото обикнове аз съм от по-директните хора и когато чувствам нещо директно го изказвам или ако не го правя очевидно.
Важно е да го подкрепяш, да му засвидетелстваш, че ти пука по няккъв начин за него, по-различен от приятелския, да му отвориш очите ;)

GabisiTa
09-30-2009, 20:13
Не може ли просто да си харесаш друго момче? :-o

ShtrudeL
09-30-2009, 20:14
а аз искам плюшено мече ма няма :(

http://training.alamopc.org/of//graphics/F20041201i37.jpg

И аз го искам това! Оо Има перка на главата! ^_^ Как може да забиват перки в главите на мечки?

LeMoi
09-30-2009, 20:53
Ами изчакай да скъса с оназ и се сближи с него - утешавай го, оставайте повече време заедно (НИКАКЪВ СКАЙП ЕЙ !!!) и може да го спечелиш :)





ПП: ако не стане, пиши едно Лично, че съм самотен сега 8-)
+1 И подчертавам без скайп.. :)

PurpleDream
09-30-2009, 21:34
ее което и решение да избереш пак няма да се съсредоточаваш в час....мисля, че това е най- големия ти проблем..

Magichkaa_
10-01-2009, 11:51
На 14 сме.. Не знам дали влага чувства в думата обич,но според мен наистина много я харесва.Искам да го забравя,не знам как,но искам.Писна ми постоянно да съм нацупена заради това.Едно,че не мога да се съсредоточа[както вече казах]друго,че си скапвам настроението,започвам да гледам в една точка,да си мисля всякакви простотии,спирам да говоря,в час хич ме няма-или спа,или лежа,или мисля..изолирвам се оот всички,а по-принцип съм доста общителна.А и на всичкото отгоре най-добрата ми приятелка от класа е в болница,оперираха я от апандесит!Само на нея и споделих,че го харесвам,защото само на нея имам пълно доверие..И сега,когато я няма,и когато няма с кого да говоря по-този въпрос ми е още по-мъчно..Просто не може вече така.Искам да сме заедно,но колко трябва да се боря срещу течението..
Моля ви просто за съвети как да го забравя.Методи.. и аз не знам вече.Трудно си харесвам момче,даже много трудно,така,че съвети от сорта "тръгни с някой друг" не приемам.Не искам да тръгна с някого и да измъчвам и него,и себе си.

LoveRetroMusic
10-01-2009, 12:04
а аз искам плюшено мече ма няма :(

http://training.alamopc.org/of//graphics/F20041201i37.jpg

И аз го искам това! Оо Има перка на главата! ^_^ Как може да забиват перки в главите на мечки?

един циганин се разкарваше с така перка :lol: