PDA

View Full Version : Падам си по приятеля на една моя не много добра приятелка...



dubstep
10-07-2009, 12:52
Ммм дааааааа за първи път ми се случва,но се случи и сега незнам
какво да правя :-D излязох на кафе с една приятелка..и тази моя приятелка е приятелка с една друга..която аз не харесвам. става дума за лигаво момиче с огромно самочуствие..та както и да е..дойде
с приятеля си - седнаха при нас:) ... Приятеля и ми се наби на око
и реших да се запозная с него..но се отказах.
отправихме си няколко погледа... и тои ми протегна ръка
да се запознаем. запознах ме се,а оная неговата е толкова ревнива
че почна да се цупи. тя си пада малко мъжкарана..на токчета е с две глави по висока от него :grin: ......и така после няколко дена след това се засичахме само по улиците..тои се усмихва и поздравява..
отначалото го намирах за мнн сладко и симпатично момче,но от два дена мисля все за него . и незнам какво да правя :Д
нито номер имам,нито скайп..нито има от кой да го получа ..;)
и така иначе аз имам приятел от две години,който ми изневери преди два месеца..и сега се караме постоянно...разделяме се сабираме се.
даже преди малко отново се разделихме.
лично аз нямам мн приятели,бях в чужбина,..миналата година си дойдох..и си нямам никой тук...освен гроба на баба ми..... :(
Не ми е мн розав живота и така.......научихте и нещо за мен;)
А тея които имат намерение да се излигавят ..защото неможе да няма такива..само на тях ще им кажа. ..рано или късно и вие ще сетиде на моята черга..все тая за какво !
А на останалите..помагайте че си ебало майката :oops:

fenastz
10-07-2009, 13:08
Пази Се От Приятелки :grin:

Kukumqvka
10-07-2009, 13:11
Нали има приятелка,кво очакваш?

dimitar_ak
10-07-2009, 13:25
Забранения плод е сладък нали? До тук не мога да ти помогна с нищо. Това, което имаш с момчето е просто "бегло познанство", сиреч би те поздравил ако те види на улицата. Нямаш основание да очакваш каквото и да било.

LeMoi
10-07-2009, 14:56
Лигли с голямо самочувствие НЕ ! Намери си други приятели :-)

Linns
10-07-2009, 15:05
Ааааааааааааааааааааааааа а :booooomb:

Гаджетата на приятелките са off limits !

RaZzer
10-07-2009, 15:10
Първо си реши проблема в собствената връзка - помисли добре дали искаш да продължаваш да си с това момче, с което си в момента и ако не - си наложи да прекратиш взаимоотношенията си с него поне за известно време, колкото да не се съберете отново след 2 дни...

Относно приятеля на това момиче - не мисля, че държанието му е израз на проява на някаква симпатия към теб - всяко момче поздравява и се усмихва като види някого :? А и мисля, че е по-добре да не се превръщаш в момичето, което е разбило твоята връзка (т.е. тази, с която ти е изневерил приятеля ти...) :)

machoka
10-07-2009, 15:12
Ти ръчички нямаш ли си, та желаеш чужди и заети устни да те гъделичкат влажно?

mon4eto
10-07-2009, 16:39
Ако държиш на приятелката си не предприемай нищо , ако не действай , но имай в предвит ,че ако държи на нея , нямаш шанс. Айде успех ;)

PurpleDream
10-07-2009, 16:51
зарежи гаджето си, имате ебати връзката....
не закачай момчето щом е заето...

MiChKoO
10-07-2009, 18:13
Приятели малко познати много Помисли приятелка или позната ти е това момиче и действай .

- Края на сегашната ти връзка се вижда :?

Rapture
10-07-2009, 18:28
Майкоооооо замисли се малко по въпроса приятно ли е да ти изневеряват и т.н. след като на тебе ти се е случило и после ходи се опитвай да разваляш някакви връзки.приятелят ти ти е изневерил ,простила си му нали,кво искаш сега???ти тва момче изобщо не го познаваш НО вече СИ започнала да мислиш за него
НАПЪЛНИ СИ УШИТЕ С БАРУТ И СИ УДАРИ ГЛАВАТА В СТЕНАТА!!!

asp1r1n94
10-07-2009, 18:37
Веднъж се живее.. 8)

machoka
10-07-2009, 18:46
Веднъж се живее.. 8)

dда бе, за това живейте не 2 живота като полу-идиоти, ами един живот като кръгъл идиот.