PDA

View Full Version : Аз



ShtrudeL
10-10-2009, 19:37
По принцип не бихте ме разбрали,затова винаги когато искате да оспорите мое изречение се връщайте отново на основното. (в зелено)
Та по принцип смея да кажа,че от 1-2 години съм изключително умно (всъщност винаги съм била) и по-точно еволюирало същество над много работи. Основния ми "проблем" е еднообразието,с което си мислех,че съм свикнала до онзи ден.(По принцип съм ужасно постоянна във много работи)
Та както си се возих най-приспивно в троеля на път за даскало (7:40) и си слушах мелодийката от "Красавицата и звяра",а досадните лелички ме гледаха злобно от време на време все едно съм историческа забележителност с дефект,пък Слънцето (заслужава си главната буква) доста нахално ме гушваше и приспиваше...та точно в този момент,когато минавах всеки ден по един и същ път и виждах всеки ден Слънцето,досадните лелички и мириса на утрото една доста ужасяваща мисъл/емоция ме блъсна в главата. Оо Не знам защо,но някакво ужасно деградирало чувство ми удари много гаден шамар. Оо Аз естествено понеже съм хладнокръвно и умно човече,не се разревах (макар,че и това можеше да стане).
Отново осмислих как вече преживях евтините Ви емоции и чувства и колко отчаяно се чувства съществото ми. Помислих си й че състоянието ми се дължи на факта,че ужасно ми се спеше,но уви не беше заради това.
Сега ми е странно и искам да си пиша с някой тъп като вас,за да се почувствам още по-умна.

inkaka
10-10-2009, 19:39
хехехе от поста ти стигам до извода, че проблемите ти излизат от факта, че най-вероятно си грозна и нещастна :(

TheGirlNextDoor
10-10-2009, 19:41
xa-xa :-o

sh3_1s_7h3_0n3
10-10-2009, 19:41
Aз пък си мислех, че като се прибера няма да има повече 'еднообразие', ще ми е по-интересно, ще се случват повече неща... пък то... Вървя по същите улици като преди 4 месеца, срещам същите хора, говорим за същите неща... нищо, ама нищо не се е променило, с изключение на факта, че има няколко-стотин нови боулинга и чалга пиано бар. :-o
Това еднообразие ми гризе душичката... и май ще се взимат радикални мерки. :o

ShtrudeL
10-10-2009, 19:41
Доста депресирано звучи "проблемите". Поне да са в кавички.
И о не се чувствам нито грозна,нито нещастна.
А ти си идиот.

inkaka
10-10-2009, 19:43
E това, че ти не се чувстваш грозна, не те прави негрозна :Р

ShtrudeL
10-10-2009, 19:47
Напротив.
Виж например... ако знаех,че ще ме разбереш,то непременно щеше да е така. Всичко се върти около това,което аз знам. Добре,че съществувам. <3

sh3_1s_7h3_0n3
10-10-2009, 19:47
E това, че ти не се чувстваш грозна, не те прави негрозна :Р

Не, обаче теб те прави безпочвено заядлив, което вече е досадно.

desitoyoy
10-10-2009, 19:49
Ми еднообразието понякога писва... Радвам се, че се чувстваш умна и красива и аз имах такива времена, но сега се чувствам тъпа като галош. Радвай се на живота...

PurpleDream
10-10-2009, 19:50
какво бихме правили без теб... не знам, добре че те има :D

inkaka
10-10-2009, 19:51
Всъщност нямах намерение да се заяждам. Искреното ми мнение, че за да пишат подобни неща, има основателна причина.
Пък дори да е прозвучало заядливо, от самото мнение на авторката е доста ясно, че едва ли очаква по-различни отговори. :)

MaLkaTa_LaDy
10-10-2009, 19:51
Първо и най-важно - В ЖИВОТА НЯМА ПРИНЦИПИ! Така че не ми казвай какво става Попринцип. Принципи и правила търси в точните науки, не тук.
Второ не се ли замисляш, че щом Попринцип никой не те разбира, проблема е в теб? Или ще продължаваш да твърдиш, че ти си правата и истинската, а всички други на този свят - криви...?
Или пък още една възможност е ти да нямаш възможността да се изразяваш добре. Мда, някои хора просто са неспособни да го правят.
И нататък да продължа с твоят... ъм... проблем. Та така де еднообразието е единственото нещо, на което на не му е нижно нищо, за да разцъфне. От което мога да си направя извода, че просто ти не правиш нищо, нямаш социално поведение и нека да не стигам свърде далеч, но навярно и нямаш приятели. Щом се оплакваш на хора, които не могат да ти помогнат, вместо да споделиш на приятелите си. Мила, намери си живот. Не е страшно да си човек. Човек ли казах? Извинявам се, ти си по-умна от всичко на света, по-непредсказуема и по-добра. Ти си бог! Нали така? А ние простосмъртните си позволяваме да се бъркаме в твоята сива вселена. Не ни е срам... Осъзнай се и стъпи на земята.

Di
10-10-2009, 19:52
:razz:

ShtrudeL
10-10-2009, 19:52
Не казвам,че съм красива. Не искам да съм красива. Оо Но не съм грозна.
Чара е нещо красиво. Има разлика.

inkaka
10-10-2009, 19:54
Хахаха щом сама за себе си най-доброто, което може да кажеш е, че си "чаровна", очевидно е че си грозничка :(

BigFakeSmile
10-10-2009, 19:54
Напротив.
Виж например... ако знаех,че ще ме разбереш,то непременно щеше да е така. Всичко се върти около това,което аз знам. Добре,че съществувам. <3

амм..аз за първи път те виждам във форума, но по начина, по който пишеш, разбирам от кои хора си :D
таа...не че да се заяждам..ама милсенето ти не е много нормално, не смяташ ли?
кое те кара да мислиш, че всички тук са тъпи...или ти си нещо над другите, нещо уникално (то верно че секи уникален) и така..
като живееш в твой свят в който само ти си умна и т.н. , нищо не постигаш и няма да постигнеш
П.П. аз пък съм убедена, че имаш някъде дълбооко в себе си комплекси, или някво друго подобно чувство, което те гризе (макар да не осъзнаваш) и те кара да мислиш по този начин

sh3_1s_7h3_0n3
10-10-2009, 19:55
MaLkaTa_LaDy
, дори ако имаш истински приятели, не може ли да ти е писнало от 'еднообразието' на останалата част? Имам предвид не от приятелите ти, но от всичко друго, което те заобикаля?! :-o

ShtrudeL
10-10-2009, 19:56
Първо и най-важно - В ЖИВОТА НЯМА ПРИНЦИПИ! Така че не ми казвай какво става Попринцип. Принципи и правила търси в точните науки, не тук.
Второ не се ли замисляш, че щом Попринцип никой не те разбира, проблема е в теб? Или ще продължаваш да твърдиш, че ти си правата и истинската, а всички други на този свят - криви...?
Или пък още една възможност е ти да нямаш възможността да се изразяваш добре. Мда, някои хора просто са неспособни да го правят.
И нататък да продължа с твоят... ъм... проблем. Та така де еднообразието е единственото нещо, на което на не му е нижно нищо, за да разцъфне. От което мога да си направя извода, че просто ти не правиш нищо, нямаш социално поведение и нека да не стигам свърде далеч, но навярно и нямаш приятели. Щом се оплакваш на хора, които не могат да ти помогнат, вместо да споделиш на приятелите си. Мила, намери си живот. Не е страшно да си човек. Човек ли казах? Извинявам се, ти си по-умна от всичко на света, по-непредсказуема и по-добра. Ти си бог! Нали така? А ние простосмъртните си позволяваме да се бъркаме в твоята сива вселена. Не ни е срам... Осъзнай се и стъпи на земята.

Не,не ...Зеленото...ЗЕЛЕНОТО по дяволите!... Оо
Прекалено сте глупави,за да давате каквито и да е съвети. А и аз не търся помощ,нито съм депресирана,нито нещастна,нито се оплаквам. Оо Наистина...
ЗЕЛЕНОТО Оо

inkaka
10-10-2009, 19:56
MaLkaTa_LaDy
, дори ако имаш истински приятели, не може ли да ти е писнало от 'еднообразието' на останалата част? Имам предвид не от приятелите ти, но от всичко друго, което те заобикаля?! :-o

една мъдрост гласи "интелигентните хора никога не скучаят"!

MaLkaTa_LaDy
10-10-2009, 19:59
MaLkaTa_LaDy
, дори ако имаш истински приятели, не може ли да ти е писнало от 'еднообразието' на останалата част? Имам предвид не от приятелите ти, но от всичко друго, което те заобикаля?! :-o


...но навярно и нямаш приятели. Щом се оплакваш на хора, които не могат да ти помогнат, вместо да споделиш на приятелите си.

sh3_1s_7h3_0n3
10-10-2009, 19:59
MaLkaTa_LaDy
, дори ако имаш истински приятели, не може ли да ти е писнало от 'еднообразието' на останалата част? Имам предвид не от приятелите ти, но от всичко друго, което те заобикаля?! :-o

една мъдрост гласи "интелигентните хора никога не скучаят"!

айде сега ще си разправяме мъдрости от средновековието. (:

дай нещо по-модерно. Тия клишета толкова са дъвкани... че ги приемаш на прима-виста и не им обръщаш внимание даже на смисъла, което от своя страна нито може да те засегне, че си неинтелигентен, нито да те накара да се замислиш как да не скучаеш. (:

Re5peC7
10-10-2009, 20:00
дразниш ме!

MaLkaTa_LaDy
10-10-2009, 20:01
[quote=MaLkaTa_LaDy]Първо и най-важно - В ЖИВОТА НЯМА ПРИНЦИПИ! Така че не ми казвай какво става Попринцип.

Червеното, червеното, не не не, гледай червеното!!!!! Как може да има толкова глупави хора, които да не гледат червеното?!?! Не, не, не... :razz:

sh3_1s_7h3_0n3
10-10-2009, 20:03
MaLkaTa_LaDy, трябва ли пък винаги да се оплакваме на приятелите ни? (: Те да не са бездънни кофи за душевните ни терзания? Колко по-лесно е да изпишеш куп дори безсмислени реда пред някакви непознати и да 'коментираш' нещо с тях без да те е грижа, че можеш да ги 'натовариш' или нещо от сорта.. ((:

inkaka
10-10-2009, 20:05
Чак пък от Средновековието. Честно казано, аз не се сещам кой ги беше казал тези думи, ако ти знаеш, ще благодаря, ако ме осветлиш. :Р
И като цяло, какъв е смисълът да се опитваме да даваме съвети, на човек, който дори не иска такива.
Най-забавното в случая е да я обиждаме и да гледаме резултата.

ShtrudeL
10-10-2009, 20:05
Напротив.
Виж например... ако знаех,че ще ме разбереш,то непременно щеше да е така. Всичко се върти около това,което аз знам. Добре,че съществувам. <3

амм..аз за първи път те виждам във форума, но по начина, по който пишеш, разбирам от кои хора си :D
таа...не че да се заяждам..ама милсенето ти не е много нормално, не смяташ ли?
кое те кара да мислиш, че всички тук са тъпи...или ти си нещо над другите, нещо уникално (то верно че секи уникален) и така..
като живееш в твой свят в който само ти си умна и т.н. , нищо не постигаш и няма да постигнеш
П.П. аз пък съм убедена, че имаш някъде дълбооко в себе си комплекси, или някво друго подобно чувство, което те гризе (макар да не осъзнаваш) и те кара да мислиш по този начин

Аз и не искам да мисля нормално. Оо Като вас. Оо Тва ще е някаква ужасна съдба Оо
П.П Всеки...ВСЕКИ има комплекси. Не знам точно моя какъв е ама не ми пречи така или инече. Оо
Всъщност осъзнавам колко много не ме интересува живота на другите и мнението им. Оо А май искам. Оо Просто наистина гледам на всички като на просто устроени.

ShtrudeL
10-10-2009, 20:08
И като цяло, какъв е смисълът да се опитваме да даваме съвети, на човек, който дори не иска такива.
Най-забавното в случая е да я обиждаме и да гледаме резултата.

Наистина какъв е смисъла,като не ги искам,понеже са абсурно тъпи. И наистина,защо се опитвате да се докажете напразно,че имате мнение за помощ. Оо
Човеко,няма как да се обидя от "Ти си комплексарка/ограничена/повърхностна/нещастна,тъпа" и т.н...Някак си казано от устите на идиоти не ми звучи достоверно и никога не съм се обиждала.
До сега само един виртуален човек е успявал да ме обиди за мое добро,за което пък му благодаря за обидата. Оо

Presley
10-10-2009, 20:08
Да се срещнем в "Инкогнито",мили,
и да эабравим какво е било.
Още утре със иэгрев от свила
миналоно ще си е отишло.

Ще живеем славно в таэи вила
и дрехите ще эабраним -
но каквото и да ни се случи,
маските не ще свалим.

Инкогнито отишла Пепеляшка
и прекарала славна нощ.
В таэи вила веселяшка
винаги е полунощ.

Инкогнито ще живеем прекрасно,
така че не питай "докога".
Чакам те на място лесно
с фалшив паспорт и малко трева.

Да се срещнем в "Инкогнито",мили,
и да напуснем Рая.
Аэ ще паэя твоята тайна,
ще я паэя чак до Края.

Инкогнито в
"Инкогнито" -
там всеки ден е нов.
Инкогнито в
"Икогнито" -
лъжата е любов.

PurpleDream
10-10-2009, 20:09
щруделкее ти си черната овца в стадото :razz:

ShtrudeL
10-10-2009, 20:10
MaLkaTa_LaDy, трябва ли пък винаги да се оплакваме на приятелите ни?

Всъщност не трябва да се оплакваш на никой. Тва е проява на слабост,слабохарактерност и лигащина. "Мразя" и на мен да ми е оплакват.

ShtrudeL
10-10-2009, 20:10
щруделкее ти си черната овца в стадото :razz:

Радвам се,за което.

ShtrudeL
10-10-2009, 20:13
Presley тва не става. Виж това. Гениално е.

Чакалнята на гарата,
закъсал съм с цигарите
минутите оказват съпротива.
Картинката е старата -
два куфара, китарата .
Завръщам се,
но всъщност си отивам.

Смениха се сезоните,
съблякоха се клоните
сега октомври слънчев е обаче.
Препълнени пероните,
очакват ни вагоните.
Аз смея се,
но всъщност плача.

В купето пак съседите,
дотягат със беседите.
Бюфета ми предлага топла бира
че весел съм не гледайте -
усмивката на кредит е.
Възкръсвам уж,
но всъщност днес умирам.

Запалиха фенерите,
с неонова феерия,
щом залезът помръкна неусетно.
Търсете - ще намерите,
аз търсих - друг намери я ...
Щастливец съм,
но всъщност съм несретник.

Защо ли огледалото
посърнало е цялото
и себе си не мога да позная?
От Черното и Бялото
е почнало началото.
Започвам уж,
но всъщност съм накрая

Звездите са угаснали
ех, май не сме пораснали ,
да плача за това не ми прилича.
Угаснали - пробляснали,
звездите са във нас, нали?
Аз мразя ги,
а всъщност ги обичам.

Тежко на повалените -
кръвта напуска вените,
животът и без туй е бързотечен.
Денят е на спасените -
приветстват ги арените.
Спасен съм,
ала всъщност съм обречен.

Пазете карамфилите
на розите от жилото.
Последната целувка ме подсеща -
Ти питаш ме: "Боли ли те
следата от червилото?"
Боли ме!
Всъщност не усещам . . .

MaLkaTa_LaDy
10-10-2009, 20:13
MaLkaTa_LaDy, трябва ли пък винаги да се оплакваме на приятелите ни? (: Те да не са бездънни кофи за душевните ни терзания? Колко по-лесно е да изпишеш куп дори безсмислени реда пред някакви непознати и да 'коментираш' нещо с тях без да те е грижа, че можеш да ги 'натовариш' или нещо от сорта.. ((:
Приятелите са тези, които могат да те разберат, а не непознатите. А ако нямахме нужда, когато се оплакваме да бъдем разбрани, предполагам, че щяхме да говорим на всякакви неодушевени предмети и щеше да ни олеква.

inkaka
10-10-2009, 20:14
На мен колкото повече чета, толкова по-тъжно ми става за нея.
От всичко писано досега си личи колко асоциална е(следващият път в автобуса отстъпи място на някоя от леличките, вместо да се гледате една-друга лошо), сама си призна, че е грозна, което явно също е причина за неспособността да се интегрира с други хора. Най-вероятно девствена(всичката тая агресия...)
Очевидно единственият начин да се възприема като що-годе нормален човек е стандартната версия за подобни хора - да реши, че е "различна", че простите хора изобщо не разбират мисленето й, което се вижда и в смешно девиантския начин на писане.

Оплаква от еднообразния си мижав живот, говори за скуката и явно НАЙ-вълнуващото, което има да прави, е да дойде на форум и да пише бози :)
тъжно е

sh3_1s_7h3_0n3
10-10-2009, 20:15
...да, и щяха да ни мислят за луди, а ние всячески се опитваме да го прикрием говорейки с одушевени същества. :-o

ShtrudeL
10-10-2009, 20:15
Хахаха щом сама за себе си най-доброто, което може да кажеш е, че си "чаровна", очевидно е че си грозничка :(

Жалко,че не разбираш смисъла на "чаровно".
Страховете също могат да бъдат чаровни например,но няма как да го разбереш.

Presley
10-10-2009, 20:16
На мен онова,което аэ постнах повече ми харесва.Всъщност,обожавам го.
Това не го дочетох до край.

ShtrudeL
10-10-2009, 20:17
На мен колкото повече чета, толкова по-тъжно ми става за нея.
От всичко писано досега си личи колко асоциална е(следващият път в автобуса отстъпи място на някоя от леличките, вместо да се гледате една-друга лошо), сама си призна, че е грозна, което явно също е причина за неспособността да се интегрира с други хора. Най-вероятно девствена(всичката тая агресия...)
Очевидно единственият начин да се възприема като що-годе нормален човек е стандартната версия за подобни хора - да реши, че е "различна", че простите хора изобщо не разбират мисленето й, което се вижда и в смешно девиантския начин на писане.

Оплаква от еднообразния си мижав живот, говори за скуката и явно НАЙ-вълнуващото, което има да прави, е да дойде на форум и да пише бози :)
тъжно е

...ХАХАХАХАХАХХХХАХА х)
Мерс. Трябваше ми някой като теб.
Е добре де...как да не се чувствам умна при наличието на такива като теб?
Настроението ми всъщност е моментно и утре няма да е от значение. Просто имах нужда да ми погъделичкате самочувстието.

PurpleDream
10-10-2009, 20:18
Presley тва не става. Виж това. Гениално е.

Чакалнята на гарата,
закъсал съм с цигарите
минутите оказват съпротива.
Картинката е старата -
два куфара, китарата .
Завръщам се,
но всъщност си отивам.

Смениха се сезоните,
съблякоха се клоните
сега октомври слънчев е обаче.
Препълнени пероните,
очакват ни вагоните.
Аз смея се,
но всъщност плача.

В купето пак съседите,
дотягат със беседите.
Бюфета ми предлага топла бира
че весел съм не гледайте -
усмивката на кредит е.
Възкръсвам уж,
но всъщност днес умирам.

Запалиха фенерите,
с неонова феерия,
щом залезът помръкна неусетно.
Търсете - ще намерите,
аз търсих - друг намери я ...
Щастливец съм,
но всъщност съм несретник.

Защо ли огледалото
посърнало е цялото
и себе си не мога да позная?
От Черното и Бялото
е почнало началото.
Започвам уж,
но всъщност съм накрая

Звездите са угаснали
ех, май не сме пораснали ,
да плача за това не ми прилича.
Угаснали - пробляснали,
звездите са във нас, нали?
Аз мразя ги,
а всъщност ги обичам.

Тежко на повалените -
кръвта напуска вените,
животът и без туй е бързотечен.
Денят е на спасените -
приветстват ги арените.
Спасен съм,
ала всъщност съм обречен.

Пазете карамфилите
на розите от жилото.
Последната целувка ме подсеща -
Ти питаш ме: "Боли ли те
следата от червилото?"
Боли ме!
Всъщност не усещам . . .

абе това няква песен ли е, ако е песен искам име 8-)

inkaka
10-10-2009, 20:19
Мога да се закълна също, че най-вероятно има блог, в който пише авторска поезия. :o

ShtrudeL
10-10-2009, 20:20
Presley тва не става. Виж това. Гениално е.

Чакалнята на гарата,
закъсал съм с цигарите
минутите оказват съпротива.
Картинката е старата -
два куфара, китарата .
Завръщам се,
но всъщност си отивам.

Смениха се сезоните,
съблякоха се клоните
сега октомври слънчев е обаче.
Препълнени пероните,
очакват ни вагоните.
Аз смея се,
но всъщност плача.

В купето пак съседите,
дотягат със беседите.
Бюфета ми предлага топла бира
че весел съм не гледайте -
усмивката на кредит е.
Възкръсвам уж,
но всъщност днес умирам.

Запалиха фенерите,
с неонова феерия,
щом залезът помръкна неусетно.
Търсете - ще намерите,
аз търсих - друг намери я ...
Щастливец съм,
но всъщност съм несретник.

Защо ли огледалото
посърнало е цялото
и себе си не мога да позная?
От Черното и Бялото
е почнало началото.
Започвам уж,
но всъщност съм накрая

Звездите са угаснали
ех, май не сме пораснали ,
да плача за това не ми прилича.
Угаснали - пробляснали,
звездите са във нас, нали?
Аз мразя ги,
а всъщност ги обичам.

Тежко на повалените -
кръвта напуска вените,
животът и без туй е бързотечен.
Денят е на спасените -
приветстват ги арените.
Спасен съм,
ала всъщност съм обречен.

Пазете карамфилите
на розите от жилото.
Последната целувка ме подсеща -
Ти питаш ме: "Боли ли те
следата от червилото?"
Боли ме!
Всъщност не усещам . . .

абе това няква песен ли е, ако е песен искам име 8-)

О.О Ако аз бях автора (Богдан Дичев) на това,щях да те напсувам най-брутално. Оо Но,няма понеже не съм толкова проста.

PurpleDream
10-10-2009, 20:21
Presley тва не става. Виж това. Гениално е.

Чакалнята на гарата,
закъсал съм с цигарите
минутите оказват съпротива.
Картинката е старата -
два куфара, китарата .
Завръщам се,
но всъщност си отивам.

Смениха се сезоните,
съблякоха се клоните
сега октомври слънчев е обаче.
Препълнени пероните,
очакват ни вагоните.
Аз смея се,
но всъщност плача.

В купето пак съседите,
дотягат със беседите.
Бюфета ми предлага топла бира
че весел съм не гледайте -
усмивката на кредит е.
Възкръсвам уж,
но всъщност днес умирам.

Запалиха фенерите,
с неонова феерия,
щом залезът помръкна неусетно.
Търсете - ще намерите,
аз търсих - друг намери я ...
Щастливец съм,
но всъщност съм несретник.

Защо ли огледалото
посърнало е цялото
и себе си не мога да позная?
От Черното и Бялото
е почнало началото.
Започвам уж,
но всъщност съм накрая

Звездите са угаснали
ех, май не сме пораснали ,
да плача за това не ми прилича.
Угаснали - пробляснали,
звездите са във нас, нали?
Аз мразя ги,
а всъщност ги обичам.

Тежко на повалените -
кръвта напуска вените,
животът и без туй е бързотечен.
Денят е на спасените -
приветстват ги арените.
Спасен съм,
ала всъщност съм обречен.

Пазете карамфилите
на розите от жилото.
Последната целувка ме подсеща -
Ти питаш ме: "Боли ли те
следата от червилото?"
Боли ме!
Всъщност не усещам . . .

абе това няква песен ли е, ако е песен искам име 8-)

О.О Ако аз бях автора (Богдан Дичев) на това,щях да те напсувам най-брутално. Оо Но,няма понеже не съм толкова проста.

:lol: оке, благодарско :D

ShtrudeL
10-10-2009, 20:21
Мога да се закълна също, че най-вероятно има блог, в който пише авторска поезия. :o

Да се закълнеш в какво? Моля те, в живота си. Оо Ще е гениално да гледам как се самоубиваш в моя чест. Оо
*Както казах съм над много неща,включително и блогове с ревлива любовна "поезия".

inkaka
10-10-2009, 20:24
Щом казваш. :-D

Междудругото, в подписа си имаш правописни и пунктуационни грешки. И над граматиката ли си? :lol:

MaLkaTa_LaDy
10-10-2009, 20:25
...ХАХАХАХАХАХХХХАХА х)
Мерс. Трябваше ми някой като теб.
Е добре де...как да не се чувствам умна при наличието на такива като теб?[/quote]

Ти си за клиника, напълно сериозно ги говоря. Психолозите помагат с разговори до един етап, но на теб ти трябва хипноза, за да се оправиш. Да, определено мисленето ти е ненормално. Червеното, червеното... В живота няма норми. Червеното, червеното!!! По дяволите, няма как да не си забелязала червеното. Ако не си го прочела параноя трябва да те хване. Таа червеното е важно. След като вече си се убедила, че си прочела Червеното мога да продължа. Ясно е, че хората не те харесват. Това просто си пролича. Приятели нямаш, тотално ме убеди в това. Любов не изпитваш. Животът ти е скучен, еднообразен... Ами ти не живееш значи. Клиника, клиника, светва червена лампичка...

ShtrudeL
10-10-2009, 20:35
...ХАХАХАХАХАХХХХАХА х)
Мерс. Трябваше ми някой като теб.
Е добре де...как да не се чувствам умна при наличието на такива като теб?

Ти си за клиника, напълно сериозно ги говоря. Психолозите помагат с разговори до един етап, но на теб ти трябва хипноза, за да се оправиш. Да, определено мисленето ти е ненормално. Червеното, червеното... В живота няма норми. Червеното, червеното!!! По дяволите, няма как да не си забелязала червеното. Ако не си го прочела параноя трябва да те хване. Таа червеното е важно. След като вече си се убедила, че си прочела Червеното мога да продължа. Ясно е, че хората не те харесват. Това просто си пролича. Приятели нямаш, тотално ме убеди в това. Любов не изпитваш. Животът ти е скучен, еднообразен... Ами ти не живееш значи. Клиника, клиника, светва червена лампичка...[/quote]

Тъпа сте милейди. оО
Любов изпитвам в реалността. Но не мисля,че трябва да го показвам и доказвам тук. Оо Приятели не искам. Достатъчни са ми познатите. Не ми пречи. И се радвам,че съм с ненормално мислене.

MetalZone
10-10-2009, 20:36
[color=green]
Сега ми е странно и искам да си пиша с някой тъп като вас

И аз ли съм тъп в твойте очи?? :smt022 Коравосърдечно копеле си ти :smt022 :smt022 :smt022

yahhooo
10-10-2009, 20:38
има още хляб да ядеш докато се научиш да флуудиш

BigFakeSmile
10-10-2009, 20:42
''Не,не ...Зеленото...ЗЕЛЕНОТО по дяволите!... Оо
Прекалено сте глупави,за да давате каквито и да е съвети. А и аз не търся помощ,нито съм депресирана,нито нещастна,нито се оплаквам. Оо Наистина...
ЗЕЛЕНОТО Оо''

винаги са ми били смешни тези, които пишат тук (специални теми от тях, което зачи, че искат да ми се напише нещо) и казват, че не искат съвет. Да. Точно съвет искат те, ноне могат да си го признаят. Ти май страдаш от липса на внимание, не се лигави тук.

ShtrudeL
10-10-2009, 20:51
''Не,не ...Зеленото...ЗЕЛЕНОТО по дяволите!... Оо
Прекалено сте глупави,за да давате каквито и да е съвети. А и аз не търся помощ,нито съм депресирана,нито нещастна,нито се оплаквам. Оо Наистина...
ЗЕЛЕНОТО Оо''

винаги са ми били смешни тези, които пишат тук (специални теми от тях, което зачи, че искат да ми се напише нещо) и казват, че не искат съвет. Да. Точно съвет искат те, ноне могат да си го признаят. Ти май страдаш от липса на внимание, не се лигави тук.

И на мен са ми скучни тези с мнение като твоето. Оо

П.П Вече ми мина май ^

brokeninside13
10-10-2009, 21:00
ти
той
тя
то
ние
вие
те

NamelessRomantic
10-10-2009, 21:15
Ура.Щрудел отново се нарадва на внимание със пълните си глупости. :( Олицетворение на хората които си нямат друга работа...освен може би да се правят на велики и да се лигавят в стил седми клас.Ех,спомени...

Това да се брои спам,за да е в сила подписът ми.
Благодаря.

TheGirlNextDoor
10-10-2009, 21:18
нещо май преиграваш.. :)

Lincheto
10-10-2009, 21:24
ти
той
тя
то
ние
вие
те

И аз така мисля 8-)
Щрудел.. малко прекаляваш.

AFT
10-10-2009, 21:56
Защо влизаш във форума (в частност този раздел, защото в останалите не съм те засичала много)? Аз лично влизам по навик. Не пиша, чета по една-две теми и излизам. Просто няма нищо кой знае какво вече, изгубих и желанието си да споря с някой, който не знае, че "не знам" се пише отделно, че не всички момичета/жени са курви и не всички момчета/мъже са ебати тъпите същества и т.н. Но ти пък си сравнително нова (ако не броим онези предишни прояви), така че изключвам тази възможност - все още можеш да се измъкнеш! Може би искаш да се почувстваш по-умна, общувайки с retard-ите тук? Повярвай ми, трае доста кратко време, после усещаш как си се принизила на тяхното ниво и може би бавно вървиш към тяхното положение (доста тъжен момент бай дъ уей). Ако убиваш времето, то има доста по-добри начини да го правиш - гледай South Park / Family Guy / Happy Tree Friends / How I Met Your Mother / Friends / Malcolm in the middle / etc., решавай судоку, регни се във фейсбуук и решавай абсурдно идиотските тестове там с въпроси като "Коя зодия сте - рак, скорпион, везни, скорпион, водолей?", а ако измислиш и нещо, което не включва компютър въобще, толкова по-добре, Интернета е зло ( ;д ).

Абсолютна скука е днес, а?

darking
10-10-2009, 22:18
Толкова тъпа, че чак радва, лолз. Щруделче, не знам какъв ти е проблема, но бас ловя, че ще те бия по всички параметри(вкл. и интелектуално). Виждам, че виртуалното ти "Аз" има доста самочувствие, но дали така е наистина? Толкова отнесена в "виртуалния" свят май забравяш коя всъщност си ти. Между другото една снимка ще изобличи всичките ти 'комплекси', които могат даже да се догатнат от постовете ти. Самият факт, че имаш над хиляда поста и то само в този раздел означава, че имаш някакъв проблем. А и много мразя хора, които си самовнушават, че са такива, каквито не са, до такава степен, че почват да си вярват...

П.С И да, по-умен съм от теб. .... Доста.

П.С2 Чак сега обърнах внимание кога си се регистрирала. 1800 поста за има/няма два месеца..... Това показва колко "много" са твоите приятели. Лесно е в интерет, да, но като станеш от стола нещата стават доста по-различни ;)

Hilary_
10-11-2009, 07:14
:smt078

Priceless
10-11-2009, 08:01
Е то това беше върха на всичко просто.

Punisherrr
10-11-2009, 08:08
Няма да я бъде тая.