PDA

View Full Version : От какво зависи ?



kremen4eto
10-11-2009, 22:26
На възраст около 15, 16, 17, 18 момче иска секс от момиче, няма значение дали ходят. Когато момичето иска нещо повече от това и не преспи с него, интересът му засилва ли се или всичко зависи от хората, обстоятелствата и т.н.?

(не се случва около мен, просто искам мнения)

Nakadah
10-11-2009, 22:28
На възраст около 15, 16, 17, 18 момче иска секс от момиче, няма значение дали ходят. Когато момичето иска нещо повече от това и не преспи с него, интересът му засилва ли се или всичко зависи от хората, обстоятелствата и т.н.?

(не се случва около мен, просто искам мнения)

извинявай ма нищ не разбирам от твоя пост

Nellynka
10-11-2009, 22:32
На възраст около 15, 16, 17, 18 момче иска секс от момиче, няма значение дали ходят. Когато момичето иска нещо повече от това и не преспи с него, интересът му засилва ли се или всичко зависи от хората, обстоятелствата и т.н.?

(не се случва около мен, просто искам мнения)


E относително е , то си е до човек.
Малко глупав въпрос ми се струва .. незнам.

sl0w
10-11-2009, 22:45
Нормално е . Ще я изчукаш няколко пъти и щи омръзне ... Ще започнеш да искаш разнообразние .

Nakadah
10-11-2009, 22:49
Нормално е . Ще я изчукаш няколко пъти и щи омръзне ... Ще започнеш да искаш разнообразние .

автора е момиче бе пубер

pwnage
10-11-2009, 22:55
Зависи си от човека естествено. И обстоятелствата. Може и да искаш нещо сериозно,обаче ако знае как да те натисне само за секс с това ще си останате.

Hilary_
10-12-2009, 04:09
На възраст около 15, 16, 17, 18 момче иска секс от момиче, няма значение дали ходят.
оо напротив .. има значение!!!

Когато момичето иска нещо повече от това и не преспи с него, интересът му засилва ли се или всичко зависи от хората, обстоятелствата и т.н.?
Абе в повечето случаи им се засилва интереса до колкото съм чувала .. :D:D Но все пак си е относително ..

MaLkaTa_LaDy
10-12-2009, 05:49
Относително е, много зависи от момичето. [Най-вече от него.] Но пък бих казала, че ако тя знае как да привлече някой мъж, интересът му ще се засили. Момчетата обичат да ловуват, а не да им се поставя плячката в ръцете. Вероятно, защото се чувстват по-силни.

GregoryHouse
10-12-2009, 12:42
Едни им е интересно докато не разберат че няма да им пуснеш,други им е интересно докато им пуснеш, а на 3ти изобщо не им пука. Това са вариянтите.

kkaammii
10-12-2009, 12:52
За истинска и смислена връзка може да се говори чак като минеш двайсетака. Преди това всичко е измислено и се върти около секса. Има малки изключения, ама аз говоря за масата.

RaZzer
10-13-2009, 17:41
На възраст около 15, 16, 17, 18 момче иска секс от момиче, няма значение дали ходят. Когато момичето иска нещо повече от това и не преспи с него, интересът му засилва ли се или всичко зависи от хората, обстоятелствата и т.н.?

(не се случва около мен, просто искам мнения)

Ако момичето откаже секс не се знае какво ще стане (т.е. зависи от човека), но ако момичето приеме - почти сигурно е, че ще си остане само секса (намаляват шансовете за по-сериозно обвързване)...

scanadal
10-13-2009, 17:48
Понякога сексът води до любов,казват.
П.П.Да бе,а Дядо Коледа ми донесе едно порше за рожденния ден 8-)

Glamour92
10-14-2009, 09:21
Понякога сексът води до любов,казват.
П.П.Да бе,а Дядо Коледа ми донесе едно порше за рожденния ден 8-)
Може,може
(а пък един мармот завива шоколада със станиол) 8-)

sladkish_14
10-14-2009, 09:28
Зависи от човека и обстоятелствата.По скоро момичето трябва да бяга надалече от такива.

tihichkoto
10-14-2009, 09:44
На възраст около 15, 16, 17, 18 момче иска секс от момиче, няма значение дали ходят. Когато момичето иска нещо повече от това и не преспи с него, интересът му засилва ли се или всичко зависи от хората, обстоятелствата и т.н.?

(не се случва около мен, просто искам мнения)
Все едно някоя ми е дала като съм бил на тези години, даже и да съм искал сериозна връзка. Едно е да искаш, друго е да получаваш. Жените за разлика от момчетата, винаги си получават това, което искат. В момента не давам нищо от себе си и не желая нищо от никой и така ми е най-добре.

kremen4eto
10-14-2009, 17:39
tihichkoto на теб може и да не са ти давали, но аз познавам много момичета които не виждат нищо лошо в това - щом иска защо пък не? Или някой допускат грешката да са лесни ... може момчето да си е заслужавало, но момичето точно в този момент да не е искало нищо сериозно и да си е пропиляло шанса.

Обаче много ме дразни това, че едно момиче дори и да преспи с едно момче не го приема като повърхностен, напротив - хлътва (е не винаги де). Докато едно момиче бъде ли лесно, момчето после я приема за несериозна и губи интерес и изобщо е*ало си е мамата :D ...

Аз затова винаги съм искала да съм момче :)