PDA

View Full Version : Проблем с пениса - болест или алергия



DoktorNegur
10-15-2009, 20:24
Правих секс с приятелката ми с Durex ултра тънките и нямах проблеми. След няколко дни пак правихме секс със Durex Love 3+1. Но този път пробвахме и без презерватив. Можех да го вкарам до половината и започваше да ме боли - незнам дали защото не беше достатъчно влажна или от мен е проблема. Но така де в крайна сметка си правихме секс с презерватив. Проблема дойде след това. Появиха ми се като червени пъпчици по главичката и кожичката около нея. Не ме болят, но по скоро като сърбеж го усещам, но някак си приятен сърбеж не мога точно да обясня. Сега минаха 2 дена и има подобрение. Въпроса ми е ако на някой му се е случвало или някой който разбира - дали може да е алергия към презерватива или съм го протрил при опита без презерватив ? Благодаря на всички, които са си направили труда да го прочетат

BlueParadise
10-15-2009, 20:38
Това ми се е случвало ПОНЕ 2 или 3 пъти...не се безпокой...така става като го протъркаш...ще мине

Re5peC7
10-15-2009, 21:26
хммм...мен ме съмнява ама нещата са много спорни, ако не ти е проблем отиди при генеколог

CMEX
10-15-2009, 22:55
Тва е една гъбичка Млечница/Candida дето се получава при ниска хигиена и след приемане на антибиотици. Получавало ми се е преди години, лекува се с разни мазила

GabisiTa
10-16-2009, 06:42
Може да е протриване, но за по-сигурно върви на лекар да те прегледа.

Parallel
10-18-2009, 00:52
Партньорката ти е имала бяло течение.Изобщо не се притеснявай :)

Bombshell
10-18-2009, 01:09
Тва е една гъбичка Млечница/Candida дето се получава при ниска хигиена и след приемане на антибиотици. Получавало ми се е преди години, лекува се с разни мазила
ИЛИ просто си го миЙ с топла вода и сапун 1-2(най-много)пъти на ден... :)

IvPenev
10-18-2009, 01:11
Мий го с вряла вода :) 8)

Bombshell
10-18-2009, 01:12
Не с вряла бе брат, ти луд ли си...
Пфф и за сапуна да добавя само, да не е неккъв тежък брат, че може да станат още некви простотии...
Некви "БЕБЕ" ползвай... :)

Parallel
10-18-2009, 01:13
Красная Линия.

sweet_fantasy_f
10-18-2009, 01:36
Тва е една гъбичка Млечница/Candida дето се получава при ниска хигиена и след приемане на антибиотици. Получавало ми се е преди години, лекува се с разни мазила

+1, не е лошо да я накараш да отиде на гинеколог и каквито хапчета й изпишат, да ти изпишат и на теб, защото иначе няма да се отървете от това. За теб не е проблем, но при момичетата е ужасно неприятно.
Вярно е, че се получава от ниската хигиена, но в случаите с антибиотиците е тооооолкова нечестно :(

BePoHuKa
10-18-2009, 03:26
хммм...мен ме съмнява ама нещата са много спорни, ако не ти е проблем отиди при генеколог :razz: :razz: :razz: само да те светна-мъжете ходят на уролог, жените на гИнеколог ;)

Pesenta
10-18-2009, 08:41
Като за начало ... темата е за друг раздел , но не ми влиза в работата , така че да се отнесем сериозно по проблема. И аз също като теб имах този проблем и да гъбички са . Поради ниска хигиена когато бях малък. Проблема си го имаше и до преди няколко години , но започнах да си го мия редовно с топла вода както вече споменаха и антибактериален сапун за кратко време ще си като нов :smt023

BePoHuKa
10-24-2009, 17:28
Партньорката ти е имала бяло течение.Изобщо не се притеснявай :)Бялото течение не е нещо нормално и понякога може да бъде симптом на инфекция. ;)

Vain
10-24-2009, 19:50
Не ми се вярва да е само протриване. Най-вероятно приятелката ти има някаква инфекция и ти си я прихванал.

t0d1t0
10-24-2009, 20:17
хммм...мен ме съмнява ама нещата са много спорни, ако не ти е проблем отиди при генеколог :razz: :razz: :razz: само да те светна-мъжете ходят на уролог, жените на гИнеколог ;)
е ми ако е хермафродит? Къде се ходи? :lol:



PS-сега се сетих за оная тема... "a" за броими да беше , "an" - не броими :lol: А бе кааааааааакто и да е, липсва ми практиката малко :lol:

BePoHuKa
10-27-2009, 00:59
хммм...мен ме съмнява ама нещата са много спорни, ако не ти е проблем отиди при генеколог :razz: :razz: :razz: само да те светна-мъжете ходят на уролог, жените на гИнеколог ;)
е ми ако е хермафродит? Къде се ходи? :lol:



PS-сега се сетих за оная тема... "a" за броими да беше , "an" - не броими :lol: А бе кааааааааакто и да е, липсва ми практиката малко :lol:

За това пък как се сети?? :razz: Ох хора,хора..тоз пуст английски ще ви побърка!! :D Не става въпрос за броими или не броими, а за това дали започва с гласна или със съгласна! Не помниш ли? A boy, an apple? Ако е множиствено число, няма да има нито, a нито an. ;)

:D А хермафродита сигурно ходи на гинеролог. ;)

sifon4o
05-20-2010, 22:49
Тва е една гъбичка Млечница/Candida дето се получава при ниска хигиена и след приемане на антибиотици. Получавало ми се е преди години, лекува се с разни мазила

ОК, а с какво точно? :-o Бях на антибиотици до вчера, а и така се случи че последния път не можах да се измия, но това е единичен случай - попринцип смятам, че имам добра хигиена.. Иначе имам абсолютно същите симптоми като автора и сега е зле положението..

NuclearAttack
05-21-2010, 06:35
Ходи до илиянци и си вземи нов ;)

sifon4o
05-21-2010, 09:23
....

transformable
05-21-2010, 10:29
И аз имам този проблем.. Който знае как да го оправя ЛС.. 8)

wladk0yyy
05-21-2010, 11:01
[quote=Re5peC7]хммм...мен ме съмнява ама нещата са много спорни, ако не ти е проблем отиди при генеколог :razz: :razz: :razz: само да те светна-мъжете ходят на уролог, жените на гИнеколог ;)
е ми ако е хермафродит? Къде се ходи? :lol:


:lol: :lol: Искаш да кажеш уролог ??
Или си някой тъпанар. Иначе по темата отиди на лекар и на мен ми се е слу1вало. Лекува се с антибиотици или с промивка . Имаше някакво лекарство точно за такъв вид възпаления ама му забравих името :)

banan4ireloaded
05-21-2010, 12:02
Красная Линия.

по-скоро белая линия ще му помогне :D :D :D
по темата споко прави каквото ти казаха горните потребители :) :)

YourDream
05-21-2010, 14:37
Партньорката ти е имала бяло течение.Изобщо не се притеснявай :)Бялото течение не е нещо нормално и понякога може да бъде симптом на инфекция. ;)

Бялото течение е повод за притеснение...Ако е имала инфекция е възможно да си се заразил.Най-добре дса отидеш на лекар.Най-вероятно не е нищо сериозно и ще се оправиш бързо и лесно .

musiclife
05-21-2010, 16:25
Да , наистина се получава при ниска хигиена /нищо лично/ . При мен се беше получило лятото от горещината , но след интензивно миене минава . :) В никакви случай не го мии с вряла вода , веднъж докато се къпех по погрешка си пуснах отплата вода и болката беше ужасна :)

sifon4o
05-21-2010, 19:24
Само от интензивно миене минава? Ами ок ще пробвам 2-3 дена и ще видя, ако има резултат, ама ме съмнява, защото си е доста тежко положението...