PDA

View Full Version : Защо се получава така?



shmim4ety
10-16-2009, 20:14
Здравейте, пускам тази тема тук защото в момента нямам с кой да споделя, а и бих желала да чуя мненията ви. Много е просто харесвам едно момче.. :D и миналата година му казах а той каза че не съм негов тип. И това беше общо взето, но аз още го харесвам. А той харесва....една от моя клас. Вярно е че изглежда по-добре, но по характер който и да питаш ще ти каже че е ужасна. до нея и един час неможеш да се задържиш. немога да разбера защо винаги се получава така, той харесва тези които изглеждат по-добре но не ги познава. сигурна съм че ако ме опознае ще ме хареса. но той гледа само външноста. мъжкият характер ли е устроен така или в мен нещо не е наред????

Hilary_
10-16-2009, 20:15
тц .. явно този момък е решил да заложи на външността нищо не можеш да направиш по въпроса .. :-o

IndependentGirl
10-16-2009, 20:25
Не се занимавай с него.. повърхностен е.. и не си заслужава просто.. :?

LoveRetroMusic
10-16-2009, 20:31
Всеки е различееееен, едни гледат само външния вид, други и двете ..

desitoyoy
10-16-2009, 20:57
честно казано, не знам как изглеждаш, ама май си пекана по характер тъй че не си губи времето с идиото

Sh@d0w
10-17-2009, 05:09
мъжкият характер ли е устроен така

аха

shmim4ety
10-17-2009, 06:58
Ние с него си пишем по скайп и много ми харесва как ми говори и се обръща към мен, но ми е малко неудобно защато винаги аз започвам разговора. Там "как си", "ко пр" и така ама снощи се скарахме и съм му много бясна ама още го харесвам, просто немога да продължа напред. Незнам как да му се харесам, защото не се старая особено...като гримове и глупости, просто съм себе си, както ме харесват приятелите ми и се надявах и той да ме хареса, но явно съм грешала. Но като ми казвате да не се занимавам с него....аз просто незнам как да го направя. Постоянно ме разсмива и още повече ми харесва. Някой ще ми каже ли поне как мога да си го върна поне като приятел, а нататака ще му мисля.

sladkish_14
10-17-2009, 07:51
Аз много се дразна от такива изрази 'ама тя е еди - каква си,ужасна,ку*ва', еми щом си я е харесал нея, тя ще е.Примири се, че не харесва външния ти вид и следователно няма привличане от негова страна.Единствения начин по който би могла някак си да му покажеш характера си, е да дружиш с някой от неговото обръжение, да се засичате и от време на време да си говорите.Той те е отрязал,просто го зарежи и ти.Като харесва другата да се оправя с нея, независимо че е ужасна. :?

kali1395
10-19-2009, 23:58
Не казвам ,че трябва да променяш себе си заради някого ,но няма да навреди някой ден ей-така в скайп да го помолиш да се видите като приятели и да се издокараш малко повечко и разкрасиш.Ако наистина постигнеш добър резултат във външния си вид ,то тогава той може би ще погледне на теб по различен начин и ще му се харесаш.Оттам нататък го впечатлявай с характер.

FromAutumToAshes
10-20-2009, 05:28
You've been officially punk'd

PsychologicalDisorder
10-20-2009, 11:20
щото аз така съм предопределил. http://forums.data.bg/style_emoticons/default/icon_evil2.gif

Kukumqvka
10-20-2009, 11:24
Свиквай с реалността .. оО

scyLLa
10-20-2009, 11:36
еми аз да ти кажа бих предпочел хубаво момиче с тъп характер пред момиче с хубав характер, но грозно като кон (говоря попринцип)
А иначе в твоя случай заеби го потърси си друг .....

elysunny
10-20-2009, 12:26
азз мисля, че тойй ако продължаваа така ще съжалява много след година- две ... ще си блъскаа главата в стената ...

Все пакк тяя колкото и да е хубаваа както яя описваш красотата и се скрива по някъв начин от характераа ... 0стави го да я опознае и ше се откаже от нея пък после действай ти ... да те опознае и така :)

NightGuardian
10-20-2009, 13:49
Момчетата се влюбват с очи , а момичетата с уши...

Приеми факта и не хленчи , търси друг! 8)

mArChEtYy
10-20-2009, 14:06
Свиквай с реалността .. оО
хах да така е за съжаление :)

t0d1t0
10-20-2009, 14:48
тоя ич не става...

lllXayclll
10-20-2009, 19:26
Ще отговоря с въпрос.
Когато се разхождаш по улицата с добре изглеждащо момче(момиче) как се чувстваш докато другите мацки(пичове) ти испиват твоята придобивка с поглед?
А как ще се чувстваш с човек забил поглед в земята, докато минава като призрак покрай обществото?

shmim4ety
11-07-2009, 13:10
Аз не искам други хора да гледат моята придобивка, за мен е достатъчно аз да знам какво имам. Да свикна с реалноста? Да, опитвам се, но да го забравя и да продължа напред...това за мен е невъзможно. Вечер немога да спа само да си мисля за него...някфи тъпи фантазийки за него и мен, то това нормално, ама да се "разкрася" или да се "издокарам" не искам. Знам едно за него, той е женкар. Тръгва да сваля сяка с 5 тона грим и кършеща гъз. Но пред хората които са му приятели и познати е мил. Кофти е защото аз за него съм недобре изглеждащото момиче от съседната класна стая. И да бих му писала здр, как си, но сека някак...ме е срам или по-точно изпивам вина след онази малка караница. Той така не ми и прости...

ScarletBite
11-07-2009, 13:17
придобивка
WTF?!? :shock:

Авторке, нали знаеш, че колкото повече отблъскваш един мъж, той толкова повече се върти около теб?Ти си даденост, при това ми изглеждаш обикновена - не си интересна.Тя е суперготина, но отблъсква околните - и я вземе, че лекичко го допусне до себе си... - нямаш шанс просто 8)

shmim4ety
11-07-2009, 15:34
:D :D :D :D :D суперготина :D даа ок, супер готина е за тези които не я познават. Тя ревла, реве за всичко. Не че на някой му пречи, има и такива по-чувствителни. Но проблема е че тя го прикрива, тя се прави на суперготина. Казва че харесва едно, а всъщност виждаш друго. Тя мисли че всички и завиждат, но всички говореха зад гърба и. Аз изобщо не одобрявам това, ама аз лично си я мразех и не го криех от хората. обмислях да и кажа истината, за да го разбере. Ама когато и казах всички очакваха да се промени, да се открие, за да си има приятелчета, а тя вместо това почна още повече да се прай, се едно не сме говорили. Още повече я намразих и това е ситуацията сега. Да тя е суперготина на външен вид, а това за допускането на момче....те не си говорят. смисал харесват се но не си го признават. яд ме е че той се хвърля да забива мацки които не познава. той никое момиче не познава, но си прави сметките от пръв поглед. както и ти която ме наричаш безинтересна. Изглеждам ти така,но ти неможеш да си сигурна, защото не ме познаваш. Разбирасе и ако се опознаем пак може да си на това мнение, но не се знае.

ScarletBite
11-07-2009, 17:22
:D :D :D :D :D суперготина :D даа ок, супер готина е за тези които не я познават. Тя ревла, реве за всичко. Не че на някой му пречи, има и такива по-чувствителни. Но проблема е че тя го прикрива, тя се прави на суперготина. Казва че харесва едно, а всъщност виждаш друго. Тя мисли че всички и завиждат, но всички говореха зад гърба и. Аз изобщо не одобрявам това, ама аз лично си я мразех и не го криех от хората. обмислях да и кажа истината, за да го разбере. Ама когато и казах всички очакваха да се промени, да се открие, за да си има приятелчета, а тя вместо това почна още повече да се прай, се едно не сме говорили. Още повече я намразих и това е ситуацията сега. Да тя е суперготина на външен вид, а това за допускането на момче....те не си говорят. смисал харесват се но не си го признават. яд ме е че той се хвърля да забива мацки които не познава. той никое момиче не познава, но си прави сметките от пръв поглед. както и ти която ме наричаш безинтересна. Изглеждам ти така,но ти неможеш да си сигурна, защото не ме познаваш. Разбирасе и ако се опознаем пак може да си на това мнение, но не се знае.
Всички очакват от нея едно, но тя прави друго.Не й пука от хорското мнение.Нейното име е в устите на злобарките по-често от нормалното.Рядко показва истинските си емоции.Това ако не я прави интересна - здраве му кажи.
Honey, самият факт, че злобееш толкова към това момиче, говори доста красноречиво за характера ти.В теб, в начина ти на мислене и в маниера ти на изразяване, виждам едно напълно обикновено момиче.А обикновеното е всичко, но не и интересно, съжалявам. 8) Не подценявай усета ми за хората! 8)
А това с "не ме познаваш, не говори", се изтърка отдавна. :wink:
Ако се опознаем, какво повече ще разбера за теб?Че слушаш всякаква музика и харесваш Twilight?Че си добра приятелка и че можеш да пазиш тайна?Че обичаш да обикаляш магазините, но мразиш кифлите?Че в желанието си да се направиш на "тежко" момиче, често се случва да отблъснеш момчето, което е тръгнало да те сваля, макар че всъщност тайно обожаваш да те свалят?Че се дразниш, когато останалите се прехласват по нещо у някого, което на теб ти липсва или което ти смяташ за "глупаво" или "маловажно"?Че ненавиждаш "курвите", които "посвещават живота си на това да изглеждат секси, амъ ни съъъъ... и съ пустуянну на диетъъ... пффф..." (нещо, което аз разбирам като момичета, които се поддържат). Че обожаваш да обсъждаш тъпотията на другите с приятелките си?Oh, please... :lol: Близо ли съм? :lol:

shmim4ety
11-07-2009, 17:55
Никък даже... :? :( освен че харесвам Twilight друго нищо не си познала. И да мразя к****те дето се посвещават да бъдат секси. Май това оцели. Ааа и да са на диета?! Може би, но аз съм в 6 клас. ОМГ аз съм дете, както и другите моми4ета около мен. Диета в 6 клас не звучи като нещо което някой с обикновенни интелектуални възможности би направил, но има и такива. Разбирам да спортуваш за да се поддържаш в форма, което и аз правя разбира се. Не тези моми4ета го правят за да бъдат забелязани. Демек не мислят за себе си и как те се възприемат, а как другите ги възприемат.

ScarletBite
11-07-2009, 17:57
Никък даже... :? :( освен че харесвам Twilight друго нищо не си познала. И да мразя к****те дето се посвещават да бъда секси. Май това оцели.
Да, за другите няма да признаеш, освен ако не те заплаша с нож... ама не съм психопатка, тъй че... :P

cinderella_gugutka
11-07-2009, 17:57
ем харесай си някой по свястен

shmim4ety
11-07-2009, 18:04
Никък даже... :? :( освен че харесвам Twilight друго нищо не си познала. И да мразя к****те дето се посвещават да бъда секси. Май това оцели.
Да, за другите няма да признаеш, освен ако не те заплаша с нож... ама не съм психопатка, тъй че... :P

Нищо де заплаши ме, пак няма да го призная. Тук споделям проблемите си. Ако излъжа няма смисъл да пиша :)

ScarletBite
11-07-2009, 18:12
Нищо де заплаши ме, пак няма да го призная. Тук споделям проблемите си. Ако излъжа няма смисъл да пиша :)
Ууупс... :grin: Издаде се...
Както и да е.Можеш да излъжеш, тъй като това не е пряко свързано с проблема ти.
И отново - не подценявай усета ми за хората. 8)

shmim4ety
11-07-2009, 18:19
Сега ще кажа "нямах предвид това" ама звучи някак глупаво. Аме все пак нямах предвид това :D Вярваш или не не съм такава за каквато ме мислиш. И не подценявам усета ти за хора. Може и понякога да си права, но в случея не си. Мисля да приключим този разговор, щото сандвичите ми подгизнаха, а и всеки има право на мнение. И смятам да уважа твоето. Ок, аз съм безинтересно моми4е, което оби4а да говори за тъпотията на другите.

ScarletBite
11-07-2009, 18:22
Айде бон апети.

Irenchety
11-07-2009, 18:24
За съжаление рядко са момчетата които се вглеждат във вътрешната красота на момичетата и мога да кажа, че повече гледат външната красота.Но всъщност май накрая се оказва, че големите красавици имат голямо самочуствие и всъщност в повечето случаи красотата им е само вънщна, но има и изключения де.Та всъщност в днешно време момчетата гледат само външните качества, а в редки случаи се взират в душата..

MaLkaTa_LaDy
11-07-2009, 18:51
По това, че на теб и на разни други хора не ви харесва нейният характер, реши, че той не е хубав?! Това, че дадено общества има ограничени разбирания, не значи, че всички трябва да са с такива.