PDA

View Full Version : Държа се като глупачка



NeopitomeNa
10-18-2009, 16:21
Имам огромен..наистина огромен проблем.
НЕ съм малка вече,а още не съм се научила как да се държа с момчетата.Нямам голям опит с тях,което може би също ме смущава,но...
Чак не знам откъде да започна - срам ме е когато харесвам някого да му го кажа в очите,когато го видя пък се държа грубо като пълен кретен и така май отблъсквам момчетата от мен..единственото момче,което мога да кажа че ми е било гадже с нечовешки мъки успя да издържи това,че аз съм толкова срамежлива и...нерешителна в това отношение,че чак му се чудя как издържа момчето...
По принцип съм душата на компанията,организиран,под реден човек,забавен и най - вече приятелите ми знаят че могат да разчитат на мен за каквото и да е.Толкова хора съм сватосвала,а самата себе си не умея.
Ето сега дори харесвам момче,което виждам всеки ден,но когато го видя се панирам.става пълен блокаж и или го отминавам безучастно или когато той дойде да се закачи с мен (защото и той ме харесва) аз се държа грубиянски.Сигурна съм че скоро ще му писне,а аз после си блъскам главата в стената като идиот..охххх...ужас

haritov
10-18-2009, 16:23
ми няма се държиш грубянски ?

LoveRetroMusic
10-18-2009, 16:23
никой не може да ти помогне ..
просто се отпусни и се дръж
както се държиш с приятелите си ;]

Kukumqvka
10-18-2009, 16:27
никой не може да ти помогне ..
просто се отпусни и се дръж
както се държиш с приятелите си ;]

+1.Нищо не може да се направи :?

ScarletBite
10-18-2009, 16:33
Дишай, издишай!
Запомни - плячката си ти, той е ловецът!Това е закодирано дълбоко в мъжката природа.Не ти, а той трябва да се опитва да ти се хареса.От теб се иска единствено да му покажеш, че си струва да се бори за теб - къде с намеци, къде с погледи, къде с начин на поведение... 8-)
Бъди естествена...
Най-силното оръжие на една жена е нейната самоувереност, казват хората.
Е, няма лошо в това да си по-свенлива.Лекото изчервяване и плахото пърхане с клепки имат своя чар.Така дори можеш да го накараш да се чувства силен и важен и с това да го привлечеш към себе си.Обаче прекалената свитост вече става досадна...
И не се дръж грубо!
Успех, sunshine :-)

NeopitomeNa
10-18-2009, 16:36
Дишай, издишай!
Запомни - плячката си ти, той е ловецът!Това е закодирано дълбоко в мъжката природа.Не ти, а той трябва да се опитва да ти се хареса.От теб се иска единствено да му покажеш, че си струва да се бори за теб - къде с намеци, къде с погледи, къде с начин на поведение... 8-)
Бъди естествена...
Най-силното оръжие на една жена е нейната самоувереност, казват хората.
Е, няма лошо в това да си по-свенлива.Лекото изчервяване и плахото пърхане с клепки имат своя чар.Така дори можеш да го накараш да се чувства силен и важен и с това да го привлечеш към себе си.Обаче прекалената свитост вече става досадна...
И не се дръж грубо!
Успех, sunshine :-)

mersi :-)

insane7
10-18-2009, 17:04
Просто спри да се държиш грубо и бъди такава каквата си и при приятелите си. И аз съм срамежлив човек, но трябва да вярваш повече в себе си и да се отпуснеш. Няма да дойде края на света, ако се издъниш за нещо.. стават такива неща. Успех.

fc
10-18-2009, 17:06
Проблема ти е на психическа основа. Докато не си кажеш Стоп, няма и да ти се получават нещата. Няма да се промениш от един път, но се упражнявай !

balu4ka
10-18-2009, 17:17
никой не може да ти помогне ..
просто се отпусни и се дръж
както се държиш с приятелите си ;]


Пробвай наистина да се отпуснеш..

FromAutumToAshes
10-18-2009, 17:26
Да да.. знаем ви колко сте срамежливи всичките.

PsychologicalDisorder
10-18-2009, 17:33
ок.

Hilary_
10-18-2009, 17:37
Докато мислиш по този начин естествено, че няма да си намериш никой .. сама казваш каква си и какво НЕ трябва да правиш .. остава само малко да положиш усилия (а повярвай м идоста повече са ти коствали да осъзнаеш всички тези неща) .. :? Съвета ми е .. положи усилия да не оставаш в това положение ... и ще видиш, че не е толкова трудно и ще ти хареса .. 8-) успех .. :-)

asp1r1n94
10-19-2009, 09:27
ми и аз съм бил така с момичетата :oops: ,но се опитвам да се държа естествено... до колкото е възможно за мен :D

sasha_90
10-19-2009, 10:02
Нямаш опит и това,май,най-много ти пречи.Така ли е?Ако съм права,нетрябва да се притесняваш.Никой не се е родил научен!Учим се,докато сме живи.

Slave4You
10-19-2009, 12:56
никой не може да ти помогне ..
просто се отпусни и се дръж
както се държиш с приятелите си ;]
Така е.. не мисля, че някой може да ти каже "формула";)
Иначе с времето ще отмине.. колкото повече мислиш, как да оправиш това, толкова повече ще се паникьосваш, така че карай го по-спокойно и от само себе си ще видиш как ще започнеш да се държиш по-добре.