PDA

View Full Version : Любов



Scouser
10-19-2009, 15:19
Здравейте, миналата година на 17 октомври за 1-ви път се видях с моето момиче. Излязохме, с цел тя да ми помогне да сваля братовчедка и, а аз се влюбих в нея. Признах и го и на 18-ти вече бяхме заедно. Тя е от едно село близко до нашият град, а на 18-ти аз отидох там и то бяха едни разходки, абе страшно чувство. Тя не беше като днешните момичета, с нея можех да правя всички най-обикновенни неща, а и изпитах всички най-яки чувства, които включва любовта. Е, мина 1 месец и на 17 ноември аз нещо се бях ядосал, а тя разлигавила, овиках я, доста я обидих без да се замисля за абсолютно нищо и тя взе, че ми каза така ли ще приключим, а аз не мислех да късаме, но в гнева си го изрекох и си тръгнах :? :? След това нашите си дойдеха от Испания и купони и прочие, въобще не мислех за нея, а след това Коледа, нова година и така. Дойде януари месец обаче и аз осъзнах какво съм загубил, и то за абсолютно нищо. Опитах всичко, което знам и мога, а вярвайте ми то не е малко, защото винаги съм знаел как да се държа мило с едно момиче. Любовни писма, цветя, бонбони във формата на сърце такива извинения със сълзи съм и давал, а тя не иска и не иска да прости, също и на колене я молех да се върне при мен и и казах обичам те, а тя се разплака каза, че ще помисли и на другия ден ми каза, че не може да ми прости и да ми даде 2-ри шанс. Променила се и не е същото момиче. На 17 октомври тая година обиколих всички места, на който ходихме преди 1 година.. :(, а на 18 отидох във селото. Писах и смс, че съм пред тях и съм дошъл да си припомня какво беше едно време и да направя разходка по уличките, а и казах да не излиза, защото знаех, че е болничка и и пожелах приятен ден. Поседях 1 час на пейката пред тях, след това тръгнах на разходка, за жалост не бях забравил пътя и намерих абсолютно всички наши специални места, улиците по-който сме вървели ръка за ръка, полянката на която седяхме тогава и там ни беше първата целувка, писах и смс, че съм точно там, разбира се тя не ми отговоря на съобщенията и никога не го е правила, откакто се разделихме и после какъв рев, хора идея си нямате.. Не зная какво да правя с живота си, т.е провалих се тотално вече. Зная, че по-принцип целият ми живот е пред мен , но дори ако единственият начин да я усещам е болката, то тогава съм готов да страдам цял живот.. Толкова я обичам... тя ми е всичко, хора.. :( Ще говорите, че съм някакъв тийн, който не знае какво е любов и прочие, вярвайте ми изпитал съм го, не ви пиша, за да очаквам да ми помогнетe, защото само чудо може да я върне при мен, а пиша, колкото да се оплача на някой, защото няма на кого..
Преди няколко дни видях тема за "недоизживяната любов" , е моята е същата..
Благодаря на тези, които приемат темата ми на сериозно..

fc
10-19-2009, 15:27
Абе болен мозък, това първата ти аверка ли е? Нещо много си се филмирал, намери друга и ще ти мине. Скочил си на първата удобна и айде, обичал я...

Scouser
10-19-2009, 15:28
Ха, смешко. Знаех си, че така ще стане. Не съм на 15, и вярвай ми не ми е 1-та, но е първото сериозно момиче, на което съм попадал. Много обичате да говорите ей така, колкото да кажете нещо..

anonimchetou
10-19-2009, 15:30
аз пък ти съчуствам. Правил си доста мили неща.. А на колко години си .. а тя ?

Kukumqvka
10-19-2009, 15:32
Ще ти мине .. успокой се,малко.Не е чак такава драма :)

Scouser
10-19-2009, 15:32
На 18 съм, а тя е на 16. Съответно тогава бяхме на по 17 и 15.

desitoyoy
10-19-2009, 15:33
Малко прилича на филм ама лошо няма...само ми е странно как за един ден я обикна толкова много...не ви знам нощта между 17 и 18 какво сте правили...иначе хубава историйка и много романтична...напиши разказ или стихотворения...хем няма да иде на вятъра историята, хем ще ти олекне

PsychologicalDisorder
10-19-2009, 15:34
така е, майна... колкото повече падаш в краката ѝ, толкова повече се отрича от теб. тва е цялата истина. има и някои изключения, ама са рядкост. тва да се скараш с момиче и после да ѝ искаш прошка, не е работа.

InloveAgain
10-19-2009, 15:35
Ами какво да ти кажа ..знаеш,че винаги осъзнаваме какво имаме чак когато го загубим. :( Същото е и при теб..Не знам според мен причината,за да не ти е дала втори шанс е някаква друга ,защото да не можеш да простиш някаква обида,която според мен не е била някаква непростима..е тъпо..ако искаш сподели как точно си сее държал може заради това да е . Излишно е да ти казвам,че с времето ще я забравиш,защото според мен това не е вярно ,а и както виждам е минало доста време без промяна.Наистина това,което ти се е случило особено с неизживяната любов е много тъжно,но понякога нещата не зависят от нас :(.

Scouser
10-19-2009, 15:36
Малко прилича на филм ама лошо няма...само ми е странно как за един ден я обикна толкова много...не ви знам нощта между 17 и 18 какво сте правили...иначе хубава историйка и много романтична...напиши разказ или стихотворения...хем няма да иде на вятъра историята, хем ще ти олекне

Не я заобичах толкова силно от първия миг, в който я видях, просто така се изказах, иначе всичко стана постепенно. Не ме разсмивай, не ме бива много, много в писанията..

fc
10-19-2009, 15:40
Ха, смешко. Знаех си, че така ще стане. Не съм на 15, и вярвай ми не ми е 1-та, но е първото сериозно момиче, на което съм попадал. Много обичате да говорите ей така, колкото да кажете нещо..

Смешко ще викаш на някой друг. В нейните очи ти изглеждаш отчаян. Тя не иска отчаян мъж до себе си. Тя иска мъж на място със самочувствие, което на теб ти личи, че ти липсва. ( Нямаше да и се молиш ако беше със самочувствие)

Scouser
10-19-2009, 15:46
Хубаво. Не съм казал, че съм силен, напротив дори зная, че съм слаб характер, но защо трябваше да се нахвърляш веднага в-ху мен..

Neftochimic
10-19-2009, 15:52
Здравейте, миналата година на 17 октомври за 1-ви път се видях с моето момиче. Излязохме, с цел тя да ми помогне да сваля братовчедка и, а аз се влюбих в нея. Признах и го и на 18-ти вече бяхме заедно. Тя е от едно село близко до нашият град, а на 18-ти аз отидох там и то бяха едни разходки, абе страшно чувство. Тя не беше като днешните момичета, с нея можех да правя всички най-обикновенни неща, а и изпитах всички най-яки чувства, които включва любовта. Е, мина 1 месец и на 17 ноември аз нещо се бях ядосал, а тя разлигавила, овиках я, доста я обидих без да се замисля за абсолютно нищо и тя взе, че ми каза така ли ще приключим, а аз не мислех да късаме, но в гнева си го изрекох и си тръгнах :? :? След това нашите си дойдеха от Испания и купони и прочие, въобще не мислех за нея, а след това Коледа, нова година и така. Дойде януари месец обаче и аз осъзнах какво съм загубил, и то за абсолютно нищо. Опитах всичко, което знам и мога, а вярвайте ми то не е малко, защото винаги съм знаел как да се държа мило с едно момиче. Любовни писма, цветя, бонбони във формата на сърце такива извинения със сълзи съм и давал, а тя не иска и не иска да прости, също и на колене я молех да се върне при мен и и казах обичам те, а тя се разплака каза, че ще помисли и на другия ден ми каза, че не може да ми прости и да ми даде 2-ри шанс. Променила се и не е същото момиче. На 17 октомври тая година обиколих всички места, на който ходихме преди 1 година.. :(, а на 18 отидох във селото. Писах и смс, че съм пред тях и съм дошъл да си припомня какво беше едно време и да направя разходка по уличките, а и казах да не излиза, защото знаех, че е болничка и и пожелах приятен ден. Поседях 1 час на пейката пред тях, след това тръгнах на разходка, за жалост не бях забравил пътя и намерих абсолютно всички наши специални места, улиците по-който сме вървели ръка за ръка, полянката на която седяхме тогава и там ни беше първата целувка, писах и смс, че съм точно там, разбира се тя не ми отговоря на съобщенията и никога не го е правила, откакто се разделихме и после какъв рев, хора идея си нямате.. Не зная какво да правя с живота си, т.е провалих се тотално вече. Зная, че по-принцип целият ми живот е пред мен , но дори ако единственият начин да я усещам е болката, то тогава съм готов да страдам цял живот.. Толкова я обичам... тя ми е всичко, хора.. :( Ще говорите, че съм някакъв тийн, който не знае какво е любов и прочие, вярвайте ми изпитал съм го, не ви пиша, за да очаквам да ми помогнетe, защото само чудо може да я върне при мен, а пиша, колкото да се оплача на някой, защото няма на кого..
Преди няколко дни видях тема за "недоизживяната любов" , е моята е същата..
Благодаря на тези, които приемат темата ми на сериозно..

разбирам как се чувстваш и аз с едно момиче бях направил подобна грешка :>
ти си си виновен за това ти положение...
въпреки това живота продължава ;)
Успех!

ESPRIT
10-19-2009, 15:55
Мисля че си направил достатъчно и си опитвал достатъчно, щом не поддава, явно това е краят.
Но fc е прав, че жените не обичат слабохарактерни мъже. Може би си попрекалил с молбите и е станало досадно.

Neftochimic
10-19-2009, 16:01
+ тва, ако изпитваше, някакви чувства към теб, дори и малки, щеше да те отразява поне малко :>

Zarity
10-19-2009, 16:05
Найстина ме разчувства темата и мога само да кажа,че това момиче явно много губи.Ноо живота продължава. :wink:

fc
10-19-2009, 17:10
Хубаво. Не съм казал, че съм силен, напротив дори зная, че съм слаб характер, но защо трябваше да се нахвърляш веднага в-ху мен..
Когато се научиш да бъдеш мъж на място със силен характер, момичетата ще идват при теб... ( не става за 1 ден или 1 месец, изисква много време )

needforhelpzz
10-19-2009, 17:19
начи на 17 октомври си я видял и си харесвал друга ама на 18 сте били заедно щото си се влюбил в нея. Ето го и моят съвет


ТЪП СИ КАТО Г Ъ З ХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХА


-ди ейджънт

sasha_90
10-19-2009, 17:21
Защо не бяха всички мъже като теб.Да се извиняват по такъв мил начин....

Scouser
10-19-2009, 17:40
начи на 17 октомври си я видял и си харесвал друга ама на 18 сте били заедно щото си се влюбил в нея. Ето го и моят съвет


ТЪП СИ КАТО Г Ъ З ХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХА


-ди ейджънт

Нач***й си го. Тъпак, ти ако знаеш за какво живееш?

ПС: fc, разбирам те какво искаш да ми кажеш, но както самият ти каза, това не може да стане изведнъж и много добре го зная.. Предполагам всеки силен характер преди е бил слаб.. :)

haritov
10-19-2009, 17:43
начи на 17 октомври си я видял и си харесвал друга ама на 18 сте били заедно щото си се влюбил в нея. Ето го и моят съвет


ТЪП СИ КАТО Г Ъ З ХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХА


-ди ейджънт

Нач***й си го. Тъпак, ти ако знаеш за какво живееш?

ПС: fc, разбирам те какво искаш да ми кажеш, но както самият ти каза, това не може да стане изведнъж и много добре го зная.. Предполагам всеки силен характер преди е бил слаб.. :)



много гняв има в теб млад джедай медитирай повечко

мощта на силата от спокойствието идва не от омразата и гнева

scyLLa
10-19-2009, 17:51
Не мога да си обесня КАК МОЖЕ ДА И КОЛЕНИЧИШ :shock: :shock: Никога недей да коленичиш пред който и да е най-малко пред момиче

Scouser
10-19-2009, 17:59
Не мога да си обесня КАК МОЖЕ ДА И КОЛЕНИЧИШ :shock: :shock: Никога недей да коленичиш пред който и да е най-малко пред момиче

Такова е разбирането на днешното поколение. Аз пък не виждам абсолютно нищо срамно да коленичиш пред най-близкия си човек на тази планета? Ти ако виждаш - не ме засяга.. :)

scyLLa
10-19-2009, 18:07
Не мога да си обесня КАК МОЖЕ ДА И КОЛЕНИЧИШ :shock: :shock: Никога недей да коленичиш пред който и да е най-малко пред момиче

Такова е разбирането на днешното поколение. Аз пък не виждам абсолютно нищо срамно да коленичиш пред най-близкия си човек на тази планета? Ти ако виждаш - не ме засяга.. :)
Разбира се, че вески си го тълкува по различен начин, но аз лично не бих коленичил пред момиче да не ми е Бог че да и коленича
П.С Ако ми е най-близкия човек би трябвало да не ме кара да коленича

Scouser
10-19-2009, 18:10
Е така е. :) Аз дори го намирам за романтично, ти го намираш за нечовешко. Окей, няма проблем. :)

Хепи дейс.

moneycomeme
10-19-2009, 18:26
Да,тази тема,която си чел беше моята и наистина докато четях твоята се сетих,колко си приличат нашите...Какво да ти кажа...Понякога за много нелепи неща се случват други големи,които преобръщат живота ни..Остави я,щом си опитал всичко,не можеш да накараш насила човек да те обича.. :) Бъди щастлив,че си го изживял.Относно това,че е била различна от всички момичета,едно ще ти кажа само-във всяко ,,типично,, момиче се крие по едно друго уникално девойче,което може би само 1 човек през живота и може да го преоткрие и изкара на бял свят... :) и въпросното девойче винаги си отива заедно със загубата на този единствен човек...

Scouser
10-19-2009, 18:36
Да,тази тема,която си чел беше моята и наистина докато четях твоята се сетих,колко си приличат нашите...Какво да ти кажа...Понякога за много нелепи неща се случват други големи,които преобръщат живота ни..Остави я,щом си опитал всичко,не можеш да накараш насила човек да те обича.. :) Бъди щастлив,че си го изживял.Относно това,че е била различна от всички момичета,едно ще ти кажа само-във всяко ,,типично,, момиче се крие по едно друго уникално девойче,което може би само 1 човек през живота и може да го преоткрие и изкара на бял свят... :) и въпросното девойче винаги си отива заедно със загубата на този единствен човек...

Много, много истина има в този пост. Благодаря.

ESPRIT
10-19-2009, 18:36
Да,тази тема,която си чел беше моята и наистина докато четях твоята се сетих,колко си приличат нашите...Какво да ти кажа...Понякога за много нелепи неща се случват други големи,които преобръщат живота ни..Остави я,щом си опитал всичко,не можеш да накараш насила човек да те обича.. :) Бъди щастлив,че си го изживял.Относно това,че е била различна от всички момичета,едно ще ти кажа само-във всяко ,,типично,, момиче се крие по едно друго уникално девойче,което може би само 1 човек през живота и може да го преоткрие и изкара на бял свят... :) и въпросното девойче винаги си отива заедно със загубата на този единствен човек...

Ей много хубаво си го казала.

ifilin4ica
10-19-2009, 19:35
Никога не падай прекалено ниско, защото човекът отсреща ще те помисли за слаб :)
Приеми, че можеби всичко между вас е приключило и гледай напред. Живот и здраве ще срещнеш друго момиче, което ще те направи още по-щастлив :)

П.С.Не съм очаквала, че ще напиша такова нещо :D разчувства ме супер много :-D
А да, и още нещо...колкото повече се извиняваш и оправдаваш на някое момиче, то още повече ще те тъпче и пренебрегва. Момичетата сме задници...и то големи 8-)

Scepticism
10-19-2009, 19:57
колкото и да си мислиш че в случея най-голямата загуба е тя много се лъжеш.. много повече си изгубил.. къде ти е достойнството а? за него сети ли се? всяко момиче обича малко да и гъделичкат самочувствието с малки жестове от страна на момчето , но ти направо си се олял.. как не се сети за момент че ставаш жалък за нея? и естествено че няма да ти отговаря на смс-ите.. тя сигурно направо се задушава от теб..
успокой се малко.. като искаш се излагай ама запази малко лигави идеи и за следващата..

Neftochimic
10-19-2009, 21:52
Не мога да си обесня КАК МОЖЕ ДА И КОЛЕНИЧИШ :shock: :shock: Никога недей да коленичиш пред който и да е най-малко пред момиче

Такова е разбирането на днешното поколение. Аз пък не виждам абсолютно нищо срамно да коленичиш пред най-близкия си човек на тази планета? Ти ако виждаш - не ме засяга.. :)

м, като ти е толкова близка защо не е с теб сега и даже не те отразява вече?
помъчи се още 1-2 пъти и пак, ако не те отразява... не виждам смисъла да продължаваш да я търсиш и т.н.
явно не те иска вече :>

iashxui
10-19-2009, 22:19
ox аз пък мисля че тя въобще не те обича и някви такива и че ти си бил много влюбен в нея а тя не толкова ;] и щом да сте скъсали за нещо такова дребно значи не са и били толкowа силни чувствата .. се пак се правят компромиси и прошки :х нито те е отразявала нито нищо (: няма какво да му мислиш една година не те е търсила .. жалко че още страдаш за нея :[~

vesito0
10-20-2009, 10:02
в живота има грешки, за да има и прошка..
нещата, които се прощават трудно са наистина малко.. Понякога с думи нараняваме хората, които обичаме, повече от колкото с действия, но трябва да простиш, за да ти простят!
Пък и не мисля, че има безгрешни хора..

lllXayclll
10-20-2009, 19:49
Споко бе пич, ще си намериш друга "играчка" стига да искаш и можеш ;)

huksy
10-20-2009, 19:51
Когато нямаш това, което обичаш... трябва да обичаш това, което имаш!