PDA

View Full Version : Моля дайте съвет, не знам вече какво да предприема



tujnataistoriq
10-19-2009, 17:42
Моята тъжна история

Здравейте, аз съм на 17 години и искам да споделя моята история.

Така, имам приятелка от 1 година. Винаги сме неразделни, обичаме се много и просто всичко между нас вървеше по мед и масло както се казва, никакви спънки, никакви пречки, просто си бяхме двамата и си се кефехме взаимно – разходки в парка, кино, ходене по магазините и т.н.

Всичко обаче се промени преди 2 месеца. Тогава бяхме на една хижа. Там имаше едно момче, което знаех че я харесва отдавна, но не мислех че е нещо сериозно. Тъй като аз имах малко работа, трябваше да обикалям там наоколо хижата се оказа така че те останали насаме за няколко часа – като се връщам, оп неприятна изненада. Моето момиче се целуваше с тоя грозник. Като ме видя веднага го отвлъсна и се разпката, не можех да говоря с нея цял ден, тя се заключи в хижата и плачеше.

Вечерта ми отвори врата най-накрая и седнахме да поговорим. Изяснихме си някой неща, тя ми каза че имало нещо между тях преди време, но искала да бъде само с мен и аз и повярвах.

И сега се пренасяме до преди 1 седмица. Пак бяхме само двамата на някаква разходка из парка, но тя се държеше много странно, странеше от мене не искаше да говори, абе странна работа.

Аз я питам какво става, защо го прави това, тя не ми казва нищо, вика училищни проблеми с оценките нещо такова.

Водих я по магазинте, купувах и дрехи, какви ли изненади не и правих и тя още се държи така, не знам вече какво да мисля да не би пак да е станало нещо между нея и оня тип от хижата, просто не издържам и се чудя какво да правя, защо не ми говори? За финал вие сте смешни и може да си пърдите под мишниците owned.

haritov
10-19-2009, 17:45
джедайско зеленясало пръц в устата ти

Presley
10-19-2009, 18:14
ГОВОРИ С НЕЯ БЕ.

NamelessRomantic
10-19-2009, 21:00
Никакво говорене.Веднага секира.Очевидно е к-у-р-в-а и не те заслужава - още повече,че ако простиш може да те вземе за мекушав и отново да те направи балък.За изневяра оправдание няма,а като го направи пак ще ти е още по-зле.Не си струва.

Най ме дразнят такива,ей....

П.П. Последния ред не ми хареса,ако очакваш помощ можеш поне да попиташ учтиво.

Глупак.Написах пост само защото ми е жал за теб.

iashxui
10-19-2009, 22:25
ми тя неиска да говори с него не четеш ли ;д

таа незнам тя каква е но аз правя така като нещо е направил моя и се инатя и не му говоря и се държа студено в случая само дет тя се е издънила

или просто неиска да е с теб :\
и бтл ти явно мн я обичаш за да и простиш това което е направила един вид изневеря и то пред очите ти :X

FromAutumToAshes
10-20-2009, 05:51
Никакво говорене.Веднага секира.Очевидно е к-у-р-в-а и не те заслужава - още повече,че ако простиш може да те вземе за мекушав и отново да те направи балък.За изневяра оправдание няма,а като го направи пак ще ти е още по-зле.Не си струва.

Най ме дразнят такива,ей....

П.П. Последния ред не ми хареса,ако очакваш помощ можеш поне да попиташ учтиво.

Глупак.Написах пост само защото ми е жал за теб.

Съгласен съм с теб. Само послеписа не ми хареса нещо, преполагам го е написал за тия които ще тръгнат да нападат и обиждат ;)

lubomirky
10-20-2009, 06:24
Тая тема е ебавка, както и още 4-5. Пише ги някъв дебил, който се надява да има приятелка и да има пари, за да я води по магазините. ;)

vesito0
10-20-2009, 09:48
Тая тема е ебавка, както и още 4-5. Пише ги някъв дебил, който се надява да има приятелка и да има пари, за да я води по магазините. ;)

на пръв поглед и на мен така ми се струва ..

PsychologicalDisorder
10-20-2009, 11:20
хващаш я и ѝ късаш главата. http://forums.data.bg/style_emoticons/default/icon_evil2.gif

Sh@d0w
10-20-2009, 12:59
хващаш я и ѝ късаш главата. http://forums.data.bg/style_emoticons/default/icon_evil2.gif

Много добър подход....да не си от малашевци? :? Аман от "мозъци".Или кажи нещо смислено или просто не пиши,на интересен ли се правиш?

PsychologicalDisorder
10-20-2009, 13:13
хващаш я и ѝ късаш главата. http://forums.data.bg/style_emoticons/default/icon_evil2.gif

Много добър подход....да не си от малашевци? :? Аман от "мозъци".Или кажи нещо смислено или просто не пиши,на интересен ли се правиш? xD поне аз бих направил така.
:) http://forums.data.bg/style_emoticons/default/icon_evil2.gif