PDA

View Full Version : Защо ?! /към мъжката половина / xD



sladkish_14
10-21-2009, 07:04
Защо момчетата бягат от истинската любов ?!
Защо обичат дадено момиче до болка, но не предприемат нещо, за да оправят нещата, а прибягват към по - лесния начин - просто намери друга?
И защо за Бога като не им се получава и с другите пак продължават по същия начин ?
Толкова ли ви е страшна истинската любов и това да обичате истински ?? Толкова ли ви се `живее` ?

scyLLa
10-21-2009, 07:09
Че разбира се че ни се "живее" има време за истинска любов после цял живот деца ще гледам и пари ще давам пфууу ...

BlueCat
10-21-2009, 07:23
Аз познавам доста момчета, които биха направили всичко за приятелките си, склонни са ня всякакви компромиси, за да бъдат с тях. Не си права.

KiNgGRaND
10-21-2009, 07:32
Не си права.

+

smurfa
10-21-2009, 08:55
Не си права.

+100 % si prav brato

Tempest
10-21-2009, 08:59
Защо момчетата бягат от истинската любов ?!
Защо обичат дадено момиче до болка, но не предприемат нещо, за да оправят нещата, а прибягват към по - лесния начин - просто намери друга?
И защо за Бога като не им се получава и с другите пак продължават по същия начин ?
Толкова ли ви е страшна истинската любов и това да обичате истински ?? Толкова ли ви се `живее` ?

ми за всеки "живеенето" е различно.. на мен ми се живее с момиче, което е готово за сериозна връзка, а такива... рядко се намират :?

haritov
10-21-2009, 09:18
гледай женени с деца

FromAutumToAshes
10-21-2009, 09:41
Това което си написала е пълна глупост :?

nestea95
10-21-2009, 09:47
Това, което си написала, не се отнася за всички момчета.
Някои, като мен, търсим момиче, което да обичаме, да бъде с нас дълго, а не за ден-два. За жалост, нашата задача е по-трудна.

IndependentGirl
10-21-2009, 10:08
Еми момчета.. можеш ли да ги разбереш.. 8-) Иначе и аз съм си ги задавала тези въпроси.. ама нещо отговори не намирам.. :-|

miss_asi
10-21-2009, 11:31
Не си права.

+

t0d1t0
10-21-2009, 11:38
апф ...ЖЕНИ... Все недоволни... http://img.zamunda.net/pic/smilies/thumbsdown.gif

InloveAgain
10-21-2009, 11:54
И все пак .. не е така..
Познавам момчета,които се опитват да получат момичето,в което са влюбени по хубав и добър начин и когато видят,че нещо не им се получава,не се отказват,а просто мислят какво трябва да променят,за да успеят ;). Не всички привягват към 'търсене не друга' или поне не тези,които наистина са влюбени :).

vesito0
10-21-2009, 12:00
сигурно до сега си попадала само на такива момчета затова милисш така ..

LittlePrincess
10-21-2009, 12:06
Е то и много от момичетата само се чудят освен с гаджето си с още кой да са. За всеки е различно

Marinchety
10-21-2009, 14:21
Това което си написала е пълна глупост :?
момиче съм, но познавам момчета, които са по свестни и всеотдайни от маса момичета 8)

Scouser
10-21-2009, 14:40
Ако ти наистина мислиш така, както си го написала, значи си в голяма грешка. :) Всеки човек е различен, затова на такива въпроси не може да се даде отговор. Един ще направи това, което ти си написала, а друг ще направо точно това, което ти си искала. :)

YaNcHeToOo
10-21-2009, 16:33
И все пак .. не е така..
Познавам момчета,които се опитват да получат момичето,в което са влюбени по хубав и добър начин и когато видят,че нещо не им се получава,не се отказват,а просто мислят какво трябва да променят,за да успеят ;). Не всички привягват към 'търсене не друга' или поне не тези,които наистина са влюбени :).

lubomirky
10-21-2009, 16:37
Това което си написала е пълна глупост :?

Като ти гледам коментарите излиза, че в Бургас само аз и ти искаме сериозни момичета 8-)

lubomirky
10-21-2009, 16:46
ти си момиче, не си към нас ;дд

smiirnoff
10-21-2009, 17:00
гледай филма Bachna Ae Haseeno и ще разбереш
и не си много права о.О
не обичам знаменателите (дано го разбереш)

smiirnoff
10-21-2009, 17:03
Аз съм от Бургас и искам сериозно момче ,писна ми от футболисти .. 8-)

офф, тя се опита да 'НАМЕКНЕ', че щом като тя е от Бургас, и вие сте от Бургас ..
иска един от вас двамата :Д

компренде ?! :Д

zero
10-21-2009, 17:07
УоУ ... все едно ме описа с тази тема :shock:

lubomirky
10-21-2009, 17:10
Аз съм от Бургас и искам сериозно момче ,писна ми от футболисти .. 8-)

офф, тя се опита да 'НАМЕКНЕ', че щом като тя е от Бургас, и вие сте от Бургас ..
иска един от вас двамата :Д

компренде ?! :Д

си, сеньорита ;д

sladur4etyYy
10-21-2009, 17:51
всичко е индивидуално. аз например съм момиче, но и на мен ми се ''живее''. изобщо не ми е до любовни драми и дълбоки чувства в момента. а и след последното ми разочарование от човек от мъжки пол съвсем ми се отщя да се разправям със ''сериозни'' връзки (засега).

umri
10-21-2009, 18:00
Защо момчетата бягат от истинската любов ?!
Защо обичат дадено момиче до болка, но не предприемат нещо, за да оправят нещата, а прибягват към по - лесния начин - просто намери друга?
И защо за Бога като не им се получава и с другите пак продължават по същия начин ?
Толкова ли ви е страшна истинската любов и това да обичате истински ?? Толкова ли ви се `живее` ?
Това е законът. Какво означава да не предприемат нещо? Ако момче обича или поне харесва определено момиче опитва с нея и, ако тя му се направи на интересна или го одреже... какво да се мъчи? Момичета безкрай. Няма вариант "ако не им се получава с другите" с 5 други няма да се получи, но с 6-тата ще стане. Законът! В момента косвено си представяш проблема, защото вероятно те е яд на някое момче... я по-добре кажи точно какво има вместо да представяш нещата толкова абстрактно като включваш в едно число всички момчета. Но определено момчетата, които се вглъбяват в едно момиче, въпреки че тя го реже.. са нещастници.. за какво да се бори? Кажи какъв е сценарият.

revolver
10-21-2009, 18:03
Не си права ! Аз съм готов на много неща за приателката ми!

gret4ety
10-21-2009, 18:07
Защо момчетата бягат от истинската любов ?!
Защо обичат дадено момиче до болка, но не предприемат нещо, за да оправят нещата, а прибягват към по - лесния начин - просто намери друга?
И защо за Бога като не им се получава и с другите пак продължават по същия начин ?
Толкова ли ви е страшна истинската любов и това да обичате истински ?? Толкова ли ви се `живее` ?
А това за определено момче ли става на въпрос ... Щото не всички момчета са така

fc
10-21-2009, 18:22
От къф зор да се занимавам с няква пикла дето грам не оценява това което правя за нея?

Един съвет за тая дето ми се дърви:
Свободна си тук им достатачно курви!

tuzaro
10-21-2009, 18:25
щото имаме достойнство, кур за бившите.

UNITED
10-21-2009, 18:39
На мен ми се Ебе в момента.... след някоя друга годинка ще мисля за любов :-) :oops:

UNITED
10-21-2009, 18:40
щото имаме достойнство, "мъжки полов орган" за бившите. :razz: :razz: :razz: :razz:

smiirnoff
10-21-2009, 18:44
На мен ми се е** в момента.... след някоя друга годинка ще мисля за любов :-) :oops:


ъъ, ето го най - логичния отговор до сега :Д (не е сарказъм, съвсем сериозно говоря :Д )

UNITED
10-21-2009, 18:48
На мен ми се е** в момента.... след някоя друга годинка ще мисля за любов :-) :oops:


ъъ, ето го най - логичния отговор до сега :Д (не е сарказъм, съвсем сериозно говоря :Д )

:-|

sladkish_14
10-21-2009, 18:54
Не си права ! Аз съм готов на много неща за приателката ми!

Да то така винаги казвате.И той така казваше 2 години пред мене, пред нашите, пред тяхните и накрая както `tuzaro` каза 'мъжки полов огран' .. Всъщност не затова си/ви зададох тези въпроси, а защото все по - често виждам как се разпадат дългите връзки и на мой приятелки.Среща труден момент и решава да си тръгне и по , по - лесния начин да си намери нова, въпреки че не си прави сметка , че и с нея няма да е розово.Загърбва дълга връзка и после край.

Както в една песничка : Как да повярвам в любовта щом за мъжете тя просто нищо не струва. Често са неискрени и на влюбени в нас се преструват , омайват с безброй лъжи найвните ни души безмилост .. обещават цял живот да са верни до гроб .. ВСЕ ПРАЗНИ ДУМИ :-({|=

tuzaro
10-21-2009, 18:57
тузаро винаги е прав майна, иди при него да ти даде много любов майна.

Tempest
10-21-2009, 22:19
Както в една песничка : Как да повярвам в любовта щом за мъжете тя просто нищо не струва. Често са неискрени и на влюбени в нас се преструват , омайват с безброй лъжи найвните ни души безмилост .. обещават цял живот да са верни до гроб .. ВСЕ ПРАЗНИ ДУМИ :-({|= [/i]

ае... мъжете да си глеат раотата... тва е масата... вие минавате през масата, изграждате си мнение за момчетата като цяло.. и после - уй, ама голем.. ама тоя уй е за нас - нормалните момчета.. които, да не повярваш, търсят любов... и какво е любовта по принцип? Какво е любовта след като го чувам като "здрасти" и "чао"?! Или търсим една илюзия, за която само говорят, че съществува... колко долни сме били.. ХА! Защо все търсим грешките в другите?! Що не погледнем в своята паница веднъж?!!? Щото ни е срам да си признаем грешката... И ся знам, че умниците тука ше се изкажат малоумно и ше се направят на гъзенца, пък всъщност в живота и 2лв не струват...


п.с. айде със здраве

fenastz
10-22-2009, 13:31
Защо момчетата бягат от истинската любов заблуда ?!
Защо обичат дадено момиче до болка не, но не предприемат нещо, за да оправят нещата, а прибягват към по - лесния начин - просто намери друга?
И защо за Бога като не им се получава и с другите пак продължават по същия начин ?
Толкова ли ви е страшна истинската любов и това да обичате истински ?? Толкова ли ви се `живее` ?

ohluv
10-22-2009, 14:10
Защо момчетата бягат от истинската любов ?!
Защо обичат дадено момиче до болка, но не предприемат нещо, за да оправят нещата, а прибягват към по - лесния начин - просто намери друга?
И защо за Бога като не им се получава и с другите пак продължават по същия начин ?
Толкова ли ви е страшна истинската любов и това да обичате истински ?? Толкова ли ви се `живее` ?
Щот е по-айляк 8)

kroasandvi4
10-22-2009, 14:40
Щото както момичетата са попадали на тъпаци,дето ги зарязват,така и момчетата са попадали на пачи,дето са им изневерявали от "безинтерес".
Защитен механизъм.

Shely
10-23-2009, 10:59
я пак? 8-)

Viche
10-24-2009, 22:18
Не всички момчета са еднакви,винаги има и изключения.. :)

Pesenta
10-24-2009, 22:22
МИла ... изчакай малко ... това че ти си претърпяла 1 или пвоече любовни разочарования не означава че всички момчета се страхуват от любовта

Nikneg
10-25-2009, 05:26
Еми намери ми момиче ,което е умно,мило,с хубаво чивство за хумор,да обича спортуването,авантюрите,ра зходките,романтиката,да е винаги усмихната,а и може не винаги да се съгласява с мен и да не вика на всичко да... :)
ДА знае какво точно иска и да споделя всичко с мен. Може да не е мн красиво, но ако има горните качества ша се влюбя !! :oops:

mindfreaker2
10-25-2009, 07:00
Абе я стига сте спорили ами си преместете чсорниците с час назад 8-)