PDA

View Full Version : Cvetna bremennost



me&u
10-27-2009, 21:54
Zdraveite :) Predi 2 meseca po4nah s hpv vaksinite sre6tu rak na mato4nata 6iika. Po pricip sa 3 - purvite dve se davat prez 1 mesec interval a poslednata sled polovin godina. Predi okolo 6 sedmici mi slojiha purvata vaksina i cikalut mi ot togava ne e idval. Ve4e mi slojiha i vtorata. Zakusnqva mi s pove4e ot 2 sedmici i se samnqvam da ne sum bremmenna. pravih si 3 testa i trite sa otricatelni no predi 2 dena mi doide no e mn malko i postoqnno mi spira. I ideq si nqmam dali kogato si v cvetna bremennost testovete sa polojitelni.Molq vi pi6ete va6eto mnenie. Mn sajelqvam ako vaprosa mi e unikalno glupav no sum mn pritensena i sqkakvi gluposti mi minavat prez glavata. Mislq si 4e mi zaskuqva zaredi vaksinite koito mi slagaha no nemoga da sum sigurna i tezi dni 6te putursq mnenieto na doktor. Blagodarq predvaritelno i se izvinqvam za latinicata no ne sum v bulgariq i komputara mi nqma kirilica.

Pesenta
10-27-2009, 21:59
Мила, ако тестовете са отрицателни значи не си бременна, е ако тестовете са били надежни(примерно SureCheck).Цветната бременност се изразява в това да си бременна и същевременно да ти идва ежемесечния цъкъл. Тестовете биха отчели това следователно не си бременна :) Ако имаш някакви съмнения отиди на гинеколог :)

hamilcar
10-28-2009, 06:25
От много време насам писането на кирилица е задължително. Поради тази причина темата се заключва.