PDA

View Full Version : Къде е причината?



kukla_69
10-31-2009, 14:36
здравейте..искам да ви попитам къде или каква е грешкaта..значи с гаджето ми решихме да го направихме в колата my..само че той като тръгна да го вкарва изведнъж му спадна..после опитахме пък и не стана..вие казахте че се е притеснил..после бяхме в тях на леглото и пак стана по същия начин..мина се време..и аз my изневерих с едно момче и с него се получи страхотен секс :oops: ..къде може да е причината за това че не ми се получава с него..? :? :? :neutral:

Madeyed
10-31-2009, 14:39
дефектен е :D

AlokiNn
10-31-2009, 14:41
Не го възбуждаш достатъчно?

txm
10-31-2009, 14:46
Често срещан проблем при момчетата. Всичко е наред докато не се съблечете. Явно се притеснява много, от притеснителните е. По добре поговори с него и се опитай да разбереш притеснен ли е и от какво се притеснява. Ако не се притеснява, да потърси лекарска помощ.

Macallan
10-31-2009, 14:48
диагноза - проблеми със самолета
лечение - полвин кило ракия

kukla_69
10-31-2009, 14:50
Често срещан проблем при момчетата. Всичко е наред докато не се съблечете. Явно се притеснява много, от притеснителните е. По добре поговори с него и се опитай да разбереш притеснен ли е и от какво се притеснява. Ако не се притеснява, да потърси лекарска помощ.

не е от притеснителните...а възможно ли е че го е страх да не може да ме задолови и от това да се паникьосва ? ;д

LovelyGirl
10-31-2009, 14:56
Това, че не е от притеснителните, не означава, че не може да му се случи.

GodLovesYou
10-31-2009, 15:25
просто неможе да се отпусне

Kandrobs
10-31-2009, 15:26
Не го възбуждаш достатъчно?

И аз съм на това мнение....

txm
10-31-2009, 15:28
Има много неща, които могат да му повлият. Да изживява труден момент, под влияние на медикаменти и тем подобни. А може и просто да е в период на трудно възбуждане и да му трябва повече време да се възбуди.

Pesenta
10-31-2009, 15:55
здравейте..искам да ви попитам къде или каква е грешкaта..значи с гаджето ми решихме да го направихме в колата my..само че той като тръгна да го вкарва изведнъж му спадна..после опитахме пък и не стана..вие казахте че се е притеснил..после бяхме в тях на леглото и пак стана по същия начин..мина се време..и аз my изневерих с едно момче и с него се получи страхотен секс :oops: ..къде може да е причината за това че не ми се получава с него..? :? :? :neutral:съжалявам за 2 неща
1.за момчето че на такава възраст му пада
2.Че си толкова тесногърда и безочлива и не си му го казала в очите че му изнаверяваш ... и аз да бях на мястото на "бившия" ти и аз нямаше да се губя времето с тебе ... прсто прахосване на материал :-x :x

Kandrobs
10-31-2009, 16:21
здравейте..искам да ви попитам къде или каква е грешкaта..значи с гаджето ми решихме да го направихме в колата my..само че той като тръгна да го вкарва изведнъж му спадна..после опитахме пък и не стана..вие казахте че се е притеснил..после бяхме в тях на леглото и пак стана по същия начин..мина се време..и аз my изневерих с едно момче и с него се получи страхотен секс :oops: ..къде може да е причината за това че не ми се получава с него..? :? :? :neutral:съжалявам за 2 неща
1.за момчето че на такава възраст му пада
2.Че си толкова тесногърда и безочлива и не си му го казала в очите че му изнаверяваш ... и аз да бях на мястото на "бившия" ти и аз нямаше да се губя времето с тебе ... прсто прахосване на материал :-x :x

Yeah! Прав си

kukla_69
10-31-2009, 19:06
здравейте..искам да ви попитам къде или каква е грешкaта..значи с гаджето ми решихме да го направихме в колата my..само че той като тръгна да го вкарва изведнъж му спадна..после опитахме пък и не стана..вие казахте че се е притеснил..после бяхме в тях на леглото и пак стана по същия начин..мина се време..и аз my изневерих с едно момче и с него се получи страхотен секс :oops: ..къде може да е причината за това че не ми се получава с него..? :? :? :neutral:съжалявам за 2 неща
1.за момчето че на такава възраст му пада
2.Че си толкова тесногърда и безочлива и не си му го казала в очите че му изнаверяваш ... и аз да бях на мястото на "бившия" ти и аз нямаше да се губя времето с тебе ... прсто прахосване на материал :-x :x

сори..ама не смея да му го кажа в очите какво съм направила..защото ще ми е супер гадно..а и още съм с него.. ;х

Hilary_
10-31-2009, 19:11
..мина се време..и аз my изневерих с едно момче и с него се получи страхотен секс :oops:
:shock: :shock: мисля, че коментара тук е излишен .. :?

..къде може да е причината за това че не ми се получава с него..
В това, че не го желаеш а спиш с друг?? В това, че явно не го предразполагаш достатъчно?? Момчето може да се е притеснило и ти какво реши?? Да му изневериш .. колко мило .. :?

п.с. даа даа знам, че пак някой ше се заяде с мен за това, че не тряя да те получавам .. спестете си го!!! :? :?

Love_Boy
10-31-2009, 19:36
Много ясно че ще спиш с друг след като наму му липсва необходимата твърдост.

Parallel
10-31-2009, 21:21
Еми според мен патока му е мръсна мекица,и може да го използва само за шал зимата.

kukla_69
11-01-2009, 17:39
някакви ..други СЪВЕТИ или мнения ? ;д

YouKnowImBetterThanYou
11-01-2009, 17:48
Може да е девстен и да се е притеснил много, сега ако разбере, че и първата, с която е бил му изневерява може и да се отврати от жените и да му причиниш тежък психологически проблем до края на живота. :( Горкия, не те заслужава! За бой си! :o Щял е да му стане ако си му дала повече време или пък ако беше опитала да му го дигнеш със свирка примерно. Съвсем насериозно ти говоря!

godfate
11-01-2009, 18:09
Не мисля че е редно да му изневеряваш защото имате проблем със сексуалния си живот. И предполагам че си доста некадърна за да си решиш проблема по този начин вместо да го обсъдите по между си ... :-o :-o

Bellatrix
11-01-2009, 18:28
Тъпа си. Толко ли не можеш да го отпуснеш, да го възбудиш и предразположиш. Мъжете ги е по-страх от първия път, отколкото жените. Имат нужда да са спокойни. Ти уста имаш ли да му духаш? Тяло да го съблазниш?
Не... веднага изневеряваш. Пф.

RoCkSpOt
11-01-2009, 18:39
здравейте..искам да ви попитам къде или каква е грешкaта..значи с гаджето ми решихме да го направихме в колата my..само че той като тръгна да го вкарва изведнъж му спадна..после опитахме пък и не стана..вие казахте че се е притеснил..после бяхме в тях на леглото и пак стана по същия начин..мина се време..и аз my изневерих с едно момче и с него се получи страхотен секс :oops: ..къде може да е причината за това че не ми се получава с него..? :? :? :neutral:
поредната курва :-x

Pesenta
11-01-2009, 18:40
здравейте..искам да ви попитам къде или каква е грешкaта..значи с гаджето ми решихме да го направихме в колата my..само че той като тръгна да го вкарва изведнъж му спадна..после опитахме пък и не стана..вие казахте че се е притеснил..после бяхме в тях на леглото и пак стана по същия начин..мина се време..и аз my изневерих с едно момче и с него се получи страхотен секс :oops: ..къде може да е причината за това че не ми се получава с него..? :? :? :neutral:съжалявам за 2 неща
1.за момчето че на такава възраст му пада
2.Че си толкова тесногърда и безочлива и не си му го казала в очите че му изнаверяваш ... и аз да бях на мястото на "бившия" ти и аз нямаше да се губя времето с тебе ... прсто прахосване на материал :-x :x

сори..ама не смея да му го кажа в очите какво съм направила..защото ще ми е супер гадно..а и още съм с него.. ;х[b]е хубаво ти си знаеш ама най е добре да му кажеш нема да те пребие ... много :D . Зарезвай го и тва е

CrAzYanDlaZy
11-01-2009, 20:12
Не мисля че е редно да му изневеряваш защото имате проблем със сексуалния си живот. И предполагам че си доста некадърна за да си решиш проблема по този начин вместо да го обсъдите по между си ... :-o :-o

именно

тъпо е та се питаш къде е проблема

доста подло от твоя страна


:? :? :?

Momcho
11-01-2009, 21:12
Два варианта или се е сдухал нещо или не го кефиш. По-вероятно първото. Отделяте повече време на любовна игра. Ако имаш желание малко орална и сте готови. :)