PDA

View Full Version : Сериозна тема [забранено за мъже .. ;д]



Hilary_
11-29-2009, 16:27
Как сте "мои малки, сладки охлювчетаа" ?!? :grin:
(не е нужно да отговаряте попитах само от учтивост .. :D )

Понеже е неделя вечер реших, че си нямам друга работа за това искам да ви попитам за две ситуации, в които ако изпаднете какво бихте направили .. и между другото съм длъжна да спомена още в началото, че темичката е предимно за момичетата .. ;д

Въпросче номер 1: Ситуацията е следната .. представете си, че сте девствени и си имате приятел (мразя думата гадже 8-) ), който определено има опит в секса .. и е нормално след някой друг месец да го поиска от вас (въпрос на нужди 8-) ), а вие определено не се чувствате готови .. въпроса ми е бихте ли му позволили да спи за една вечер без никакво обвързване с друго момиче (чисто физически)?!?

Въпросче номер 2: Преди време започнах един спор с една приятелка, която твърдеше, че ако скъсат със сегашното й момче (той й е първия) и ако след време той й се обади само, защото му е долипсвало нейната малка ... (сещате се) тя би отишла по всяко време, за да задоволи нуждите му по простата причина, че някога й е бил първия .. въпроса ми е бихте ли го направили?!?

п.с. на тези, които не им харесва е излишно да казвам да не пишат ..
п.с. 2 Нека е ясно, че не питам за себе си, а просто защото ми е любопитно .. аз отдавна съм си отговорила на тези въпроси искам да разбера вашето мнение ...

Violenza
11-29-2009, 16:40
1. И какво като има опит? Ако му пука за мен, ще чака и няма да иска друга, ако иска - прав му път. Никога не бих позволила да бъде с някоя друга. Тези момичета сами се унижават и подценяват, позволявайки такова нещо.

2. Ясно е, че е индивидуално, но аз лично не мога да разбера логиката на приятелката ти, просто липсва такава. Какво като ми е бил първият, да няма цял живот да тичам след него, само защото ми е бил "първият".. нищо такова, разделили сме се и толкова, не бих тичала при него когато му скимне. Отделен е въпросът дали и на мен ми е скимнало, в такъв случай стоят по различен начин нещата.

mOBSCENE
11-29-2009, 16:41
Как сте "мои малки, сладки охлювчетаа" ?!? :grin:
(не е нужно да отговаряте попитах само от учтивост .. :D )

Понеже е неделя вечер реших, че си нямам друга работа за това искам да ви попитам за две ситуации, в които ако изпаднете какво бихте направили .. и между другото съм длъжна да спомена още в началото, че темичката е предимно за момичетата .. ;д

Въпросче номер 1: Ситуацията е следната .. представете си, че сте девствени и си имате приятел (мразя думата гадже 8-) ), който определено има опит в секса .. и е нормално след някой друг месец да го поиска от вас (въпрос на нужди 8-) ), а вие определено не се чувствате готови .. въпроса ми е бихте ли му позволили да спи за една вечер без никакво обвързване с друго момиче (чисто физически)?!? Не.Пък ако го направи - ножица.Много ми дреме ,че `не издържа`.Щом е с мен ще чака!

Въпросче номер 2: Преди време започнах един спор с една приятелка, която твърдеше, че ако скъсат със сегашното й момче (той й е първия) и ако след време той й се обади само, защото му е долипсвало нейната малка ... (сещате се) тя би отишла по всяко време, за да задоволи нуждите му по простата причина, че някога й е бил първия .. въпроса ми е бихте ли го направили?!? Не!Трябва на мен да ми е долипсвал неговия голям.. ;д

п.с. на тези, които не им харесва е излишно да казвам да не пишат ..
п.с. 2 Нека е ясно, че не питам за себе си, а просто защото ми е любопитно .. аз отдавна съм си отговорила на тези въпроси искам да разбера вашето мнение ...

camupa
11-29-2009, 16:41
Здравей :)
На първия ти въпрос ще отговоря така: Никога не бих го приела нормално и не бих се съгласила да спи с дурго момиче, ако ме обича досатъчно и държи на мен, ще чака докато аз самата не му се отдам...Ако пък не го направи, то тогава не е досатъчно достоен за мен самата ;)

На втория въпрос: Доста интересна ситуация... Честно казано не бих се върнала при него, само за да го задоволя отново, един вид ще се почувствам все едно съм 'на повикване', ако ме разбираш ;) Но ако примерно ми се обади и ми каже, че всичко иска да е както преди и аз самата не съм все още обвързана, нищо против... (стига да споделяме взаимни чувства :P)

Айде със здраве :-D
П.П "аз отдавна съм си отговорила на тези въпроси искам да разбера вашето мнение ... " Аз също искам да разбера твоето :P

anonimchetou
11-29-2009, 16:42
1. не няма такива работи "да си задоволи нуждите" ако ме обича ако иска да е с мен ще чака колкото е нужно.

2. тъпа логика е избарала твоята приятелка. Не бих се върнала да спя с него само защото той ми е бил първия.

Hilary_
11-29-2009, 16:46
П.П "аз отдавна съм си отговорила на тези въпроси искам да разбера вашето мнение ... " Аз също искам да разбера твоето :P

ъмм щом искаш ще ти кажа ..

За първия: Не бих позволила, съгласна съм с мненията до тук, че ако ме обича истински ще чака ако не така или иначе не бих легнала с някой, който не дава 5 пари за мен .. моето си е само мое!!! :oops:

За втория: Също не й разбирам логиката и за това започнахме да спорим иии съм на мнение, че колкото и да съм го обичала не бих се върнала само за едното е*ане при него.. :? :? Прекалено жалко ми се струва .. :?

camupa
11-29-2009, 16:50
;-)

Sigrina
11-29-2009, 17:14
И на двата въпроса отговорът е не :)

golqmumnik
11-29-2009, 17:27
Как сте "мои малки, сладки охлювчетаа" ?!? :grin: Супер съм,пандишпанче,благодаря, е попита. 8)
(не е нужно да отговаряте попитах само от учтивост .. :D )
Ъхъ.
Понеже е неделя вечер реших, че си нямам друга работа за това искам да ви попитам за две ситуации, в които ако изпаднете какво бихте направили .. и между другото съм длъжна да спомена още в началото, че темичката е предимно за момичетата .. ;дМи аз понеже съм си умник,смея да се намеся. 8-)

Въпросче номер 1: Ситуацията е следната .. представете си, че сте девствени и си имате приятел (мразя думата гадже 8-) ), който определено има опит в секса .. и е нормално след някой друг месец да го поиска от вас (въпрос на нужди 8-) ), а вие определено не се чувствате готови .. въпроса ми е бихте ли му позволили да спи за една вечер без никакво обвързване с друго момиче (чисто физически)?!?Сори майна,но това не е интимен приятел в пълния смисъл на думата,а просто приятелка от мъжки пол,с която се натискате по пейките.Аз съм по хардкор нещата 8)

Въпросче номер 2: Преди време започнах един спор с една приятелка, която твърдеше, че ако скъсат със сегашното й момче (той й е първия) и ако след време той й се обади само, защото му е долипсвало нейната малка ... (сещате се) тя би отишла по всяко време, за да задоволи нуждите му по простата причина, че някога й е бил първия .. въпроса ми е бихте ли го направили?!?Тя може да иска да ми задоволява нуждите,но вече ще е от миналото,пък не си падам по такива случайни изпълнения,майна.

п.с. на тези, които не им харесва е излишно да казвам да не пишат ..
п.с. 2 Нека е ясно, че не питам за себе си, а просто защото ми е любопитно .. аз отдавна съм си отговорила на тези въпроси искам да разбера вашето мнение ...

po0h
11-29-2009, 17:37
Как сте "мои малки, сладки охлювчетаа" ?!? :grin:
(не е нужно да отговаряте попитах само от учтивост .. :D )

Понеже е неделя вечер реших, че си нямам друга работа за това искам да ви попитам за две ситуации, в които ако изпаднете какво бихте направили .. и между другото съм длъжна да спомена още в началото, че темичката е предимно за момичетата .. ;д

Въпросче номер 1: Ситуацията е следната .. представете си, че сте девствени и си имате приятел (мразя думата гадже 8-) ), който определено има опит в секса .. и е нормално след някой друг месец да го поиска от вас (въпрос на нужди 8-) ), а вие определено не се чувствате готови .. въпроса ми е бихте ли му позволили да спи за една вечер без никакво обвързване с друго момиче (чисто физически)?!?

Въпросче номер 2: Преди време започнах един спор с една приятелка, която твърдеше, че ако скъсат със сегашното й момче (той й е първия) и ако след време той й се обади само, защото му е долипсвало нейната малка ... (сещате се) тя би отишла по всяко време, за да задоволи нуждите му по простата причина, че някога й е бил първия .. въпроса ми е бихте ли го направили?!?

п.с. на тези, които не им харесва е излишно да казвам да не пишат ..
п.с. 2 Нека е ясно, че не питам за себе си, а просто защото ми е любопитно .. аз отдавна съм си отговорила на тези въпроси искам да разбера вашето мнение ...



1 - зависи от много неща, но ако не се чувствам готова няма да го направя... все пак той ще ми е първият а аз за него една от всички... :)

2 - това според мен е унизително да си момиче резерва :)

ivcheto0o
11-29-2009, 18:04
1.да,не в важно с коя спи и колко е имал важно е коя оби4а.Това не е изневяра все пак (за мен изневяра е когато изневери6 със сърцето..)

2.аз не виждам никаква логика.

LovelyGirl
11-29-2009, 19:17
1.Определено не.

sssladuranka
11-29-2009, 19:17
1.He
2.He

XTREMEFREERIDE
11-29-2009, 19:20
И на двата въпроса отговарям с твърдо НЕ.Или е само моят човек или нямам нищо общо с него.И с това темата е изчерпана.

Glamm
11-29-2009, 19:46
И на двата въпроса отговорът е не :)

ElinoOor
11-29-2009, 19:48
1. Да..
2. Бих,но не защото ми е бил първи..

MyNameIsDidi
11-30-2009, 15:28
1.Ne bih mu pozvolila ... ako me obi4a she me 4aka kolkoto e nujno

2.Ne bih mu zadovolila nujdite shtom me e zarqzal da se ebe v guza :D

Biskfitka
11-30-2009, 15:44
1-Не.
2-Не,защото ми изглежда малко...еми не точно курвенско ама...обади ми се той и аз веднага трябва да отида да го задоволя.. :-o :? И кво като е бил първия-нали не е последен 8-)

cinderella_gugutka
11-30-2009, 16:01
1-да
2-не много ясно (трябва да го оби4ам страшно много все още за да го направя)

Zarity
11-30-2009, 16:12
1-не!
2-не!

:)

therichbitch
11-30-2009, 19:42
2 пъти "НЕ"

vellvet
11-30-2009, 19:50
1 не
2 не

Rofl4e
11-30-2009, 20:12
И на двата въпроса отговора ми е не. :)

macka123
11-30-2009, 20:43
1.Много ясно, че не бих се съгласила.Щом държа на този човек по пътя на логиката ако искараме по-дълго ще изпитам желание да спя снего.Ако той не може да изчака да стана готова,значи не ме заслужава.А ще искам да знам, че връзката ни е била чиста и не е спал с друга, докато е бил с мен.

2.За мен твърдо не.Първия си е първия, но не е последния(в повечето случаи де).Това, че е първия човек на когото съм се отдала така да го кажа, няма нищо общо с това да правим необвързващ секс след време.

kremen4eto
11-30-2009, 20:57
1 ... Ако позволя подобно нещо, то по тая логика за да не ми изневери до 1вия път трябваа си намеря девствен. Опитът няма нищо общо, всичко е до човека

2 ... Бих го направила, но ако съм обичала този човек и още имам чувства, въпреки че като се замисля попадах в такава ситуация и отказах, за да не се самонаранявам ;)

BePoHuKa
11-30-2009, 21:42
Как сте "мои малки, сладки охлювчетаа" ?!? :grin:
(не е нужно да отговаряте попитах само от учтивост .. :D )

Понеже е неделя вечер реших, че си нямам друга работа за това искам да ви попитам за две ситуации, в които ако изпаднете какво бихте направили .. и между другото съм длъжна да спомена още в началото, че темичката е предимно за момичетата .. ;д

Въпросче номер 1: Ситуацията е следната .. представете си, че сте девствени и си имате приятел (мразя думата гадже 8-) ), който определено има опит в секса .. и е нормално след някой друг месец да го поиска от вас (въпрос на нужди 8-) ), а вие определено не се чувствате готови .. въпроса ми е бихте ли му позволили да спи за една вечер без никакво обвързване с друго момиче (чисто физически)?!? Не.Пък ако го направи - ножица.Много ми дреме ,че `не издържа`.Щом е с мен ще чака!

Въпросче номер 2: Преди време започнах един спор с една приятелка, която твърдеше, че ако скъсат със сегашното й момче (той й е първия) и ако след време той й се обади само, защото му е долипсвало нейната малка ... (сещате се) тя би отишла по всяко време, за да задоволи нуждите му по простата причина, че някога й е бил първия .. въпроса ми е бихте ли го направили?!? Не!Трябва на мен да ми е долипсвал неговия голям.. ;д

п.с. на тези, които не им харесва е излишно да казвам да не пишат ..
п.с. 2 Нека е ясно, че не питам за себе си, а просто защото ми е любопитно .. аз отдавна съм си отговорила на тези въпроси искам да разбера вашето мнение ... +1000 И все пак ако той мен е зарязал, по никакъв шанс няма да се върна при него за да го задоволя ... не заслужава! 8-)