PDA

View Full Version : далии..



matty7
12-02-2009, 14:18
Имам въпрос към момчетата . Харесват ли ви момичета с чувство за хумор, дето да държат на сякви майтапи и да ги приемат, както и да правят такива. Момичета, които са "душата на компнията". Как ги възприемате?? Такива, дето са цапнати в устата, лудички, шашави .. Просто като пичка или бихте имали нещо по така с такъв тип момиче??

Знам че темата не блести от умнотия, за това ще преглътнем (с френдката с която спорим по този въпрос) кофти коментарите :) .

w0sh
12-02-2009, 14:25
Ъм.

Това е рядкост, защото за да си духовит, забавен и да носиш на майтап, трябва да имаш повече от 2 мозъчни клетки.

досега не съм срещнал такова момиче.

Sh@d0w
12-02-2009, 14:28
С чувство за хумор да,но чак "цапнати в устата" не мисля :?

golqmumnik
12-02-2009, 14:28
Срещал съм такива,дето се мъчат да са забавни,но пускат някакви абсолютно тъпи и безсмислени лиготии.Не ме кефят такива,майна.А пък аз като кажа някой наистина готин майтап,гледат като теле в аптека.Такива женки - на кафево. 8)

alexxxxx51
12-02-2009, 15:32
Знам че темата не блести от умнотия, за това ще преглътнем (с френдката с която спорим по този въпрос) кофти коментарите :) .
Темата е страшна :D

Ами аз искам точно такова момиче да имам до себи си :)

FromAutumToAshes
12-02-2009, 15:35
Чак "цапната", че да не млъква no thanks... Ама и да не е някой снобар, като и кажеш 1 лаф и да се насере права. Много такива момичета има( за примера който ти си дала) ;) И много хора ги харесват.

ToniStoraro
12-02-2009, 15:47
много зависи в какви граници ще бъде това нещо.

matty7
12-02-2009, 16:30
ъм, честно казано.. пуснах темата, щото аз самата съм такава /не да не млъквам и да се правя.. на мене си ми идва от вътре някак../ и с една приятелка се чудим какво точно е мнението на момчета (с мен се държат супер и ме уважават, но проблема е там, че им е много трудно да ми приазнаят че ме харесват (за тези които наистина ме харесват дее..) :-o ). за т'ва се чудим дали пък не ме смятат за една от тях просто :-o ама то при мене е и допълнително объркано :? , защото освен, че се забавлявам (а и всички около мен) ами и съумявам да разговарям с хората на секви теми. един вид колкото мога да бъда шашава, толкова мога да бъда и сериозна. а на всичко отогоре в училище (8 клас съм) хем ги ръся едни такива бисери, ако ме гледате отстрани ще решите че съм пълно хахо с което няма да ти е скучно, но пък е някво кухо един вид.. и в следващия момент съм отличничка и винаги всичко си знам и подготвям за училище....

та тук се чудим дали момчетата ме възприемат като едиН от тях или просто ги е страх от мене :-o .

ПП: сеа съм сериозна .

matty7
12-02-2009, 16:38
Срещал съм такива,дето се мъчат да са забавни,но пускат някакви абсолютно тъпи и безсмислени лиготии.Не ме кефят такива,майна.А пък аз като кажа някой наистина готин майтап,гледат като теле в аптека.Такива женки - на кафево. 8)

ами аз пък си падам по такива момчета, дет да можем де се надлафваме :lol: ..тръпка ми е :oops: . естествено много пъти примерно се е случвало на мене някой да ми се таша*а или да се опита прякор да ми лепне, но тва което аз правя е самоирония и по тоя начин не им пускам фъндъци 8-)

.. и за да те да оповергая ще ти кажа, че не се правя на забавна.. да кажем че просто съм артистична натура . Ии да шантава ме наричат, такова е първото впчетление, но това са хората които не познавата истински душевността ми :) .

dakata123
12-02-2009, 16:44
Ъм.

Това е рядкост, защото за да си духовит, забавен и да носиш на майтап, трябва да имаш повече от 2 мозъчни клетки.

досега не съм срещнал такова момиче.
Айде айде, има и умни и с чувство са хумор. Момичетата от моя клас носят на базици, щом почти вс. момчета си играем с презервативи и им ги подаваме и др глупости правим и още не са казали на директорката начи е добре. Е тя знае май ама нищо не казва, ама замесничката е мн смотана, неска прати едно момче при главната, когато го видя с кондома в ръка. Пак то и аз имах, ама го скрих 8-) 8-) и са оттарвах :-P :-P

valdesbg
12-02-2009, 16:50
По темата - такава девойка е златна мина. Т.е. предлага наистина много, обаче трябва да се потрудиш доста за нея. Не е от типа "две мили думи и е твоя". Точно защото общува много, контактува с много хора, и е свикнала на баналнитеопити за свалка. Затова трябва да включиш мозъка тии да измислиш нестандартен начин за свалка. А разбира се който не може веднага и лепва етикета кучка/ку*ва или нещо от сорта.

Какво мисля ли - че ще е перфектната половинка за мен. Къде се намират такива? :)

ToniStoraro
12-02-2009, 17:02
мислиш ли, че не се сетих, че говориш за себе си?
Виж, понякога е готино момичето да е такова, но ако това е непрекъснато и то по много - не, не ме кефи. Кажи първо долколко си такава и тогава можем да ти дадем съвет.

matty7
12-02-2009, 17:23
мислиш ли, че не се сетих, че говориш за себе си?
Виж, понякога е готино момичето да е такова, но ако това е непрекъснато и то по много - не, не ме кефи. Кажи първо долколко си такава и тогава можем да ти дадем съвет.

доколко.. доколко, ами когато усетя, че е точният момент и място :lol: най-общо казано. естествено това в моето ежедневие е доста често явление, ъмъ показността е за глупавите хора според мен. смисъл, не го правя за впчетлението на някого, а всъщност се оказва че съм спечелила всички... и от там идва един кофти проблем, мой.. с момчетата се прителявам адски много. имат ми доверие; споделят ми, което си е супер, но понякога (доста рядко впрочем) се случва да се влюбя в някой... и не мога да разбера какво му е истинското чувството към мене :-# и се опасявам, че ако попитам дали ме харесва ще проваля всичко :-o . ето в тая област съм леко въздух..

ToniStoraro
12-02-2009, 17:26
няма да провалиш нищо ако пробваш. В една друга тема беше казала, че се опитваш да спечелиш вниманието на някакъв от твоя клас. Там също ти написах, отнася се същото и за тук.

StAniTu
12-02-2009, 17:31
еми да допадат ми момичетаа с чуство за хумор малко лудички шашави цапнати в устата(наричайте ги както си искате) ама да си имат някаква мярка :) :)

12-02-2009, 17:33
Не, но се възбуждам от жени с мъди. Странно, нали?

ToniStoraro
12-02-2009, 17:34
абе, трябва да има мярка.

buuu
12-02-2009, 17:52
ooo sъщата работа съм 8-)

kombarka
12-02-2009, 18:25
Мамка му.. се едно аз съм я писала тая тема :shock:
Да ти кажа повечето момчета едва ли не ги е страх от нас 8) в смисъъъл контактни, забавни, различни... т.е. трудно се печелят. И повечето тиквеници се отказват още преди да са започнали.. мазна им баница :?

ПП е*ати рекламите 8-)

matty7
12-06-2009, 10:24
някакви други мнения :oops: ?? 8-)

buntar90
12-06-2009, 11:23
ем с това цапната в устата нмалко прекали :shock:

buuu
12-06-2009, 12:31
ама бунтарееее ти ся за ко го приемаш буквално :-D
ам наистина мазна им е баницата на тея момчета които се отказват много бурзо преди да са ни опознали :lol:

DarkBass
12-06-2009, 12:53
:D дай ми да забавлявам на мен .. и с непозната може би 30 тина мин да и видя интересите и под ножа хаху хихи :-o

buntar90
12-06-2009, 14:29
ама бунтарееее ти ся за ко го приемаш буквално :-D
ам наистина мазна им е баницата на тея момчета които се отказват много бурзо преди да са ни опознали :lol:
не го приемам буквално, ама съм си патил от момичета които са "цапнати в устата"
иначе да, бързо се отказваме понякога ( в повечето случай), но това е защото забравяме факта, че във всеки има нещо красиво и уникално, което обаче трябва да се потърси :)

matty7
12-08-2009, 16:26
ама бунтарееее ти ся за ко го приемаш буквално :-D
ам наистина мазна им е баницата на тея момчета които се отказват много бурзо преди да са ни опознали :lol:
не го приемам буквално, ама съм си патил от момичета които са "цапнати в устата"
иначе да, бързо се отказваме понякога ( в повечето случай), но това е защото забравяме факта, че във всеки има нещо красиво и уникално, което обаче трябва да се потърси :)

да, точно! това напоследък винаги го забравяте . . . 8)

DevilWish
12-08-2009, 16:32
Различни момчета различни идеали.