PDA

View Full Version : Намеци от половинката



torresinho
12-04-2009, 17:22
Еее ... писах преди седмица тема за едно момиче ... тръгнахме и много вървят нещата.Днес имахме пътуване надалеч и бяхме около 6 часа един до друг в автобуса .. целувахме се и заговорихме за секс.Тя НЕ е девствена и говорихме доста за това.На въпроса ми:Какво харесваш,когато правиш секс?,тя каза:Ще ти кажа,когато спиме заедно :)
Веднага дойде и въпроса за мен дали съм девствен и аз казах ДА.Тя каза нищо,ще го променим и аз казах да не очаква кой знае какви магии в първия ни път и тя каза:"Нали е с теб,това е най-важното".После говорихме кога е нормално да спят гаджетата .. и тя каза около месец ако нещата вървят,но каза:"Месец,ако още му нямам вяра" Попитах я:"На мен имаш ли" и тя каза:"Ти си човека,на когото вярвам най-много"

Позамислих се...намеква,че с човек,който харесва може да спи и месец след тръгването(месец правиме на Нова Година и ще сме заедно) ... после казва,че ще каже какво харесва и не казва АКО,а казва КОГАТО спиме ... тоест го очаква ...

ТОВА НАМЕЦИ ЛИ СА ОТ НЕЙНА СТРАНА МИ Е ВЪПРОСА ?

sifon4o
12-04-2009, 17:24
абсолютно очевидни :-D

torresinho
12-04-2009, 17:26
Ми смешно не виждам,девствен съм и от намеци не разбирам,затова питам :)

П.С. Не виждам фукня,никой не ме познава тука за да се фукам или казвай или си обирай партакешите и на село!

Roland
12-04-2009, 17:30
Само едно ще ти кажа зареди се с презервативи и БЪДИ ГОТОВ :grin: :grin: :grin:

mArMaLaDkA
12-04-2009, 17:31
Какви ти намеци, тя директно ти го е казала! :lol:

torresinho
12-04-2009, 17:32
Само едно ще ти кажа зареди се с презервативи и БЪДИ ГОТОВ :grin: :grin: :grin:Мерси,най-добрия коментар до туука :)

LovelyGirl
12-04-2009, 17:32
^^^ Така е :)

sifon4o
12-04-2009, 17:34
Какви ти намеци, тя директно ти го е казала! :lol:

Точно това е много очевидно направо не са си намеци, изобщо не се е опитала да ти загатне нещо :)

torresinho
12-04-2009, 17:36
Просто бях изненадан,защото ходиме от 4-5 дена .. затова питах :)

djuki
12-04-2009, 17:48
Просто бях изненадан,защото ходиме от 4-5 дена .. затова питах :)щом тя не е девствена пък и зависи от момичето може да го направите и на първия час

Axel_f
12-04-2009, 20:44
Какви намеци,бе пич? :lol: Ти ако това не разбираш, представям си, колко ще разбереш от истински намек :lol:

Иначе, да, честито, първият ти път наближава. Презервативи задължително, може и лубрикант. Успех!

BlueFace
12-04-2009, 20:51
Пич разрови се из google прочети някой неща ,погледни насоки дадени в статии и форуми и когато дойде момента не мисли много за какво тя очаква ,а се постарай да го направиш удовлетворително и за двама ви ;)

Metatron
12-04-2009, 23:38
Между девствен и глупав има огромна разлика.Това,че си девствен не означава,че не можеш да схванеш намеците на приятелката си.И за какви намеци говорим в случая,като тя направо ти го е казала-"като останем сами, ще променим това"-или нещо такова беше.Излишно е ние да ти обясняваме,кое ще се промени.Успех с първия път ;)
Бих казал Евала, по-добре не мисля, че можеше да се изкоментира :)
Направо си ти го е казала мацката, просто се остави на течението \:D/

WaKo
12-05-2009, 07:46
То намеци, намеци, ама тя само дето не те е хванала за х*я докато ти е намеквала. Ако имаше малко повече акъл да я беше опънал още на някоя от почивките докато сте пътували. Ама карай - взимай презервативи и се усамотявайте

dakata123
12-05-2009, 08:05
То намеци, намеци, ама тя само дето не те е хванала за х*я докато ти е намеквала. Ако имаше малко повече акъл да я беше опънал още на някоя от почивките докато сте пътували. Ама карай - взимай презервативи и се усамотявайте
Не се притеснявай, че на почивките не си я опънал, ще има и друга възможност. А щом казваш, че сте заедно от 5-6 дена мисля, че е по-добре така. Или тя те иска само за секса, или много и се прави с теб, за да заздравите отношенията си.
П.С. Дано да го иска за заздравяване на отношенията. 8-) 8-)

kot3nc3to
12-05-2009, 08:34
ем следващият път бъди по внимателен с намеците й туко виж изпуснеш някой важен момент от връзката ви :razz: а иначе за нова година-успех, дано се представиш добре и да го помниш дълго :)

torresinho
12-05-2009, 16:27
Zashto mi e lubrikant,kato imam prezervativi?Te ne sa li dostatu4no vlajni :?

Metatron
12-06-2009, 01:44
^Хаха... зависи...някой беше каза "ако ще влизаш в задния двор, никога неможе да е прекалено лизгаво" 8-)

xbow99
12-06-2009, 10:06
Брато,тва не са намеци,направо си ти го предлага момичето,така че давай ..

anichka12345678
12-06-2009, 10:13
Еее ... писах преди седмица тема за едно момиче ... тръгнахме и много вървят нещата.Днес имахме пътуване надалеч и бяхме около 6 часа един до друг в автобуса .. целувахме се и заговорихме за секс.Тя НЕ е девствена и говорихме доста за това.На въпроса ми:Какво харесваш,когато правиш секс?,тя каза:Ще ти кажа,когато спиме заедно :)
Веднага дойде и въпроса за мен дали съм девствен и аз казах ДА.Тя каза нищо,ще го променим и аз казах да не очаква кой знае какви магии в първия ни път и тя каза:"Нали е с теб,това е най-важното".После говорихме кога е нормално да спят гаджетата .. и тя каза около месец ако нещата вървят,но каза:"Месец,ако още му нямам вяра" Попитах я:"На мен имаш ли" и тя каза:"Ти си човека,на когото вярвам най-много"

Позамислих се...намеква,че с човек,който харесва може да спи и месец след тръгването(месец правиме на Нова Година и ще сме заедно) ... после казва,че ще каже какво харесва и не казва АКО,а казва КОГАТО спиме ... тоест го очаква ...

ТОВА НАМЕЦИ ЛИ СА ОТ НЕЙНА СТРАНА МИ Е ВЪПРОСА ?
няма намеци дерекно ти е казала ,че ще ти пусне :D

t0d1t0
12-06-2009, 10:16
Пгхахахахаха,по-точно трябва да питаш "Аз бавноразвиващ ли съм?" :lol:

BooBless
12-06-2009, 12:40
уаау 4-5 дена и говори се за секс :-o от доста време се познавате сиг .. :?

Korrnyy
12-06-2009, 12:45
Хахаха това НЕ са намеци :D Абсолютно нищо не намеква, а направо си ти го казва :D

DarkBass
12-06-2009, 13:07
няма намеци тука ... има заплашване с изнасилване :D :-D :lol:

m1nik
12-06-2009, 13:18
Axel_f:
Какви намеци,бе пич? Ти ако това не разбираш, представям си, колко ще разбереш от истински намек

Иначе, да, честито, първият ти път наближава. Презервативи задължително, може и лубрикант. Успех!

<<<< :) :) :)

Linns
12-06-2009, 13:58
Направо ти го каза ! :lol:

razores
12-06-2009, 17:01
Какви ти намеци, тя директно ти го е казала! :lol:



+1 :-D