PDA

View Full Version : Какво да направя, не знам...



Dizziness
12-08-2009, 18:49
Хора, набързо... моят приятел е с изкълчен крак и то сериозно, подут е доста, но аз все мислех, че преувеличава. Извиках го да дойде с мен да купим подарък на баща ми, понеже утре има рожден ден и той накуцваше още. След това бяхме в нас, гледахме тв, малко на PC, после той искаше секс, но бяхме в нас, а нашите не чукат, когато влизат в стаята и се случи един път замалко да ни хванат. Отказах му. По-късно той реши да тръгва, облече се, аз му хванах ръката и го дръпнах леко към мен, изведнъж почервеня целия, изръмжа направо (може би е свързано със сухожилията, не каза), изведнъж изчезна, целуна ме ей така с думите "благодаря за приятната вечер" (иронично). Писа ми смс след около 20 минс... : "Не ме търси повече, направо рухнах" ... :shock:

Какво да правя, хора? Изключил си е gsm-a, нашите не ме пускат да изляза. Връзката е сериозна повече от десет месеца и наистина се обичаме. Осъзнавам, че съм се държала отвратително и Ви моля за съвет! :(

br3akth3wind
12-08-2009, 18:57
Гадно. Има голям шанс да ти е приключила връзката. След 1-2 дена го потърси и ако не те иска не напъвай много. Разбирам го човека :D

PsychologicalDisorder
12-08-2009, 18:59
умри :oops:

br3akth3wind
12-08-2009, 18:59
А и я дай малко повече инфо. Как си се държала ти с него?

Dizziness
12-08-2009, 19:04
Ами... подцених това, че адски го боли крака. Отказах да изпълня желанията му. Той прави всичко за мен, а аз може би не всичко за него...

golqmumnik
12-08-2009, 19:13
Ами... подцених това, че адски го боли крака. Отказах да изпълня желанията му. Той прави всичко за мен, а аз може би не всичко за него...Не го заслужаваш неблагодарна кучка такава :?

Dizziness
12-08-2009, 19:19
golqmumnik -> Никът не ти ходи. 8)

golqmumnik
12-08-2009, 19:29
golqmumnik -> Никът не ти ходи. 8)
Не думай,май те жегнах,а,подло женско същество такова 8)

Linns
12-08-2009, 22:15
Да бееее, така се слага край на сериозна връзка.. :razz:

Вероятно е нещо моментно, потърси го утре.. ;)

Valento
12-08-2009, 22:51
Да бееее, така се слага край на сериозна връзка.. :razz:

Вероятно е нещо моментно, потърси го утре.. ;)
И аз така мисля , потърси го и му се извини ... мисля че има нужда .. а и защо си го тормозила като го е болял кракът .. знаеш ли колко е гадно да те боли глезена , да накуцваш да ходиш подире на някоя фуста ... малко си неблагодарна към това момче ... заслужава повече внимание !!!

PurpleDream
12-09-2009, 21:38
мързи ме да чета

assd
12-09-2009, 21:41
бегай ве, земи ме мене. и трите ми крака са чук!

Linns
12-09-2009, 22:34
^ :razz:

sunshinepp
12-10-2009, 05:56
емии малко си прекалила! .. може би и малко загриженост за състоянието му щеше да е добре.. разбирам го, че се е чувствал гадно, но 1 10 месечна връзка не може да приключи така, значи изчакай известно време и го потърси и ако всичко се оправи, грижи се за него малко повече все пак сте 2ма в тая връзка..малко егоистче си падаш :-D :) внимавай 8)

aloveyou
12-10-2009, 08:17
Да бееее, така се слага край на сериозна връзка.. :razz:

Вероятно е нещо моментно, потърси го утре.. ;)
И аз така мисля , потърси го и му се извини ... мисля че има нужда .. а и защо си го тормозила като го е болял кракът .. знаеш ли колко е гадно да те боли глезена , да накуцваш да ходиш подире на някоя фуста ... малко си неблагодарна към това момче ... заслужава повече внимание !!!

Напълно съгласна съм..!!!
Наистина го потърси и му се извини - 8) И ако ти "прости" - друг път не прави така 8)

alex4o
12-10-2009, 08:36
Да бееее, така се слага край на сериозна връзка.. :razz:

Вероятно е нещо моментно, потърси го утре.. ;)
И аз така мисля , потърси го и му се извини ... мисля че има нужда .. а и защо си го тормозила като го е болял кракът .. знаеш ли колко е гадно да те боли глезена , да накуцваш да ходиш подире на някоя фуста ... малко си неблагодарна към това момче ... заслужава повече внимание !!!

Съгласна съм и с двете,извини му се,когато се чуете,много гадно си се държала с него,но поне и ти го осъзнаваш! Станало му е гадно,че не го разбираш и че си го "тормозила",затова може би ти е изпратил такъв СМС,потърси го,но не забравяй да се извиниш! :)

Alli
12-10-2009, 19:59
Дъъ? какво се е държала лошо,защото е отказала да прави секс с него ли?Тва, че го боли кракът не значи,че тя трябва да изпълнява всяка негова прищявка... :x

dennsy
12-10-2009, 20:07
Странно .. :-o

krisito9212
12-11-2009, 12:04
Дъъ? какво се е държала лошо,защото е отказала да прави секс с него ли?Тва, че го боли кракът не значи,че тя трябва да изпълнява всяка негова прищявка... :xМислех,че съм само аз тази,която осъзнава че той е едно разглезоно момченце

BlueFace
12-11-2009, 15:05
Е да той човека е с подут крак и ти го викаш да идва с теб да обикаля ама той като си поиска секс ти не може да му го дадеш ...Много двулично :? :?