PDA

View Full Version : Какво подяволите да правя ????



mixtaype
12-09-2009, 09:34
Значи от доста време ми беше симпатично 1 момиче и наскоро на 1 купон нещо се погушкахме :) ма нищо повече почнах да я харесвам вече тя си имаше гадже ма се пак ... почнах скайп ала бала и след няколко дни направо и казах ако иска и има желание да излезем тия дни тя излезе от скайп :-D говорих с 1 нейна приятелка и тя ми каза че незнаела какво да ми каже и тн. както и да е после пак си лафихме ала бала се 1 нищо не съм я питал .. не бях в Сф. няколко дни и си писахме някви смс-и (тя беше 1) после имаше пак купон същия ден скъса с гаджето си .. и се забихме на сутринта се държеше се 1 нищо не е станало !?!? на др. ден разбрах че се е сдобрила с приятеля и май ... незнам незнам хора толкова е оплетено и направо незнам какво става и какво да правя нон стоп мисля за нея не искам да я плаша с чувствата си предполагам и тя има някакви ама..... в мен ли е проблема тя ли е странна ?? споделете мнение ..

valdesbg
12-09-2009, 09:40
Проблемите са >1 и всичките са в тебе :)

nymphadora
12-09-2009, 09:56
що да са в него?оная не знае кво иска и по-добре я махай =;
П.С Научи се да пишеш :D

valdesbg
12-09-2009, 09:59
Щото личи от километри че е отчаян и неориентиран и неграмотен. Девойката си знае какво иска.

nezabelejimata
12-09-2009, 10:15
Ммм за мен тя знае какво иска ама не е и той виновен. Според мен тя просто те използва ии не иска нищо сериозно така че я зарежи. Не мисля че трябва да бъдеш с нея, по това което си написал мисля че тя не е за теб. Естествено това е мое мнение. :-D :) :) :-) :-)

Marinchety
12-09-2009, 10:25
Научете се да пишете бе :booooomb: :booooomb: :booooomb:

mixtaype
12-09-2009, 10:46
като ви се проверяват грешки филология приятели... аз мисля че е друга целта на форума както и да е ... не съм отчаян просто съм много объркан какво да правя в следствие може би почвам да се отчаивам

aloveyou
12-09-2009, 11:13
Ммм за мен тя знае какво иска ама не е и той виновен. Според мен тя просто те използва ии не иска нищо сериозно така че я зарежи. Не мисля че трябва да бъдеш с нея, по това което си написал мисля че тя не е за теб. Естествено това е мое мнение. :-D :) :) :-) :-)

+++


като ви се проверяват грешки фиология приятели... аз мисля че е друга целта на форума както и да е ... не съм отчаян просто съм много объркан какво да правя в следствие може би почвам да се отчаивам

М`да,целта на форума е друг:да си помагаме..Но неграмотността ти привлича погледа повече :)

LadyDi
12-09-2009, 11:15
като ви се проверяват грешки фиология приятели... аз мисля че е друга целта на форума както и да е ... не съм отчаян просто съм много объркан какво да правя в следствие може би почвам да се отчаивам
Първо, думата е ФИЛОЛОГИЯ.
Второ, форумът е да си помагаме взаимно. А тей като гледам, ми се струва, че ти имаш по-голяма нужда някой да ти помогне по български език, отколкото в сферата на любовта.

А по конкретния ти проблем - разговор, разговор и пак разговор. Така се изчистват недоразумения. А така като гледам, доста неща не си доразбрал...

ManiaSpiritY
12-09-2009, 16:10
Заеби я- ако досега нищо не е предприела ,няма и да стане по-сериозна. :wink:

Zarity
12-09-2009, 16:15
Яко тъпа е,явно,зарежи тая история :)

SummerDream8
12-09-2009, 16:47
мм според мен не си струва.. един ден такаа а др онакаа.. разбирам че я харесваш мн ама... не си струва :) мое мнение ! :)

fc
12-09-2009, 16:53
Щото личи от километри че е отчаян и неориентиран и неграмотен. Девойката си знае какво иска.
точно така

FromAutumToAshes
12-09-2009, 16:54
Винаги ще има един лауреат по българска филология който да каже "Научете се да пишете". Чак сте смешни :)

SummerDream8
12-09-2009, 17:01
определено... аз не мога да ги разбера може ли такова нещо.. ми в даскало ше пишем какт тряа..че тука ако не пишем както си искаме..къде :) :)

BooBless
12-09-2009, 17:12
охх айде пак ,, Научете се да пишете " аве хораааа тука сме да си помагамее не да давате съвети кой да се учи да пише и кой не :? пфф за нищо не стават помощите и съветите тука ! има сиг няколко потребители ,които дават свястни коментари.. евала на тях :-)

а за проблема ...не познавам момичето .. мисля ,че те харесва,но явно е повече влюбена в другото момче .. дано се изясните
:smt059

peshost
12-09-2009, 17:15
Винаги ще има един лауреат по българска филология който да каже "Научете се да пишете". Чак сте смешни :)
А, я стига. Говорим за елементарна култура, правописни грешки не съм правил от втори клас, тъй че не си прав. Направо си е смешно на толкова години с правописните грешки още...
По проблема - явно тя не е сигурна какво иска, може би още има чувства към приятеля си. Редно е да не я притискаш и да изчакаш малко. След това ако нищо не стане й кажи какво чувстваш и се изяснете.

mixtaype
12-09-2009, 23:13
LadyDi ти най вече можеш спокоино да идеш някаде и да си пръснеш кривия череп гаден комплексиран урод както и всички останали ФИЛОЛОЗИ да подчертая !!!! не съм на изпит по български език така че мога да пиша както си искам така че е**** се в г***!!!!!

ЗА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ благодаря за разбирането добре че има и нормални хора който да помагат ...помогнахте наистина !! :)

LadyDi
12-09-2009, 23:15
Аз и съвет съм ти дала, ама явно не си дочел поста до тази част.

Ама си голям мъж да ме напсуваш като последния селянин. И какво, по-добре ли се чувстваш?

Whatever, то си е за теб. И неграмотността, и темперамента :)

mixtaype
12-09-2009, 23:44
ми по скоро ти ме напсува не се чувствам по добре и бях прочел коментара ти ! просто ми писна от хора който гледат нещо да нахранят а не да помогнат каквато е всъшност целта на форума !

LadyDi
12-10-2009, 05:34
Не съм те псувала. Цитирай къде те напсувах.
Отправих ти елементарна забележка, защото считам, че е недопустимо за млад човек да не умее да пише на родния си език. Ти защо се почувства толкова засегнат? Не мисля, че съм те "хранила", дори напротив, опитах се да ти помогна за двете неща, за които се нуждаеш от помощ - българския език и любовния ти проблем.

Някакъв напредък по някое от тях?

sunshinepp
12-10-2009, 05:38
Проблемите са >1 и всичките са в тебе :)

що пък в него.. :-o тая си го разиграва, като некъв парцал, после той е виновния :shock: боже до къде стигнахмее..
а по темата, човеко заеби я тая бе не си струва сляп ли си или не си, не знам ама ако искаш да бъдеш като послушно кученце.. продължавай! иначе .. я остави, да не би да е последната на тая земя!?

haritov
12-10-2009, 05:50
Тя си има приятел,а ти ако продължиш ще си имаш нерви!

mixtaype
12-10-2009, 07:28
ми то на там вървят нещтата то няма друг начин ако искам да не и досаждам и да не се мъча наистина трябва да се откажа ... сега трябва да мисля как да си я избия от главата защото постоянно е там и не иска да се махне което много ме измчва....

Stan4o123
12-10-2009, 07:38
Абе кво всички лаете за тези миризливи правописни грешки...Езикът е средство за комуникация,а не наука,всички мн грамотни станахте изведнъж...Жалко е да няма нито 1 награда за научни открития на българин,не че не може да пише някой си...В другите езици не е толкова фатално да направиш грешка,важното е да те разберат,а тука в България е просто равносилно на "анти-патриотизъм"...

По темата - Човек,виждам и знам,че и ти искаш да я нахраниш тъпата кучка,която ти дава надежди,въпреки че не иска нищо с теб,така че давай!!!

mixtaype
12-10-2009, 07:38
а по спора ни LadyDi не ми се говори вече , не съм се засегнал , проблемите ми са само 1 и вече споделих кой е . А ти продължаваш да говориш иронично явно обичаш да дразниш хората !

LadyDi
12-10-2009, 07:49
Така е :) Особено, когато ми се връзват.

valdesbg
12-10-2009, 08:14
Тъй, да се включа и аз в импровизираната ви дискусия и да отговоря на няколко въпроса поставени от потребителите.

Драги ми авторе - това че си опериран от чувство за хуимор си е твой личен проблем. Не прехвърляй вината у другите, затова че не можеш да общуваш качествено и ползвотворно. Точно Марина с нищо не те е обидила.

Опериран си и от интелигентност иначе нямаше да пускаш толкова дебилна тема, или поне нямаше да е толкова неграмотно и идиотски обяснена.

Ако имаш навършени 8 години нямаш никакво оправдание и извинение да не пишеш грамотно на български. Да добавя - навсякъде. На въпроса защо - няма да ти отговоря. А ако нямаш 8 навършени - връщай се обратно в 1 клас.

Относно проблемите ти - много са, ама наистина много. Това което си споделил е просто външно проявление на душевния ти хаос. Факта че се засягаш от съвсем невинни реплики пък е проявление на малкия ти опит(или липса на такъв изобщо) при общуването с хора. Неадекватния ти проблем пък е следствие от неопитността ти в контакти с момичета и неразбирането на отношенията момче-момиче. Пускането на тема и обясняването на проблема по идиотски начин е признак на ограничения ти словесен речник както и нисък коефициент на интелигентност. Неграмотно написаното пък е проявление на ниската ти езикова култура.

Викаш един е проблема, а :)

До потребителките които попитаха "Защо той е виновен?"

Защото има една приказка - "Не е луд, тозикойто яде баницата,а тоя дето му я дава." В нашиа случай автора се бута между шамарите, а щом е така нашата девойка що да не се възползва малко от предоставената възможност. Аванта никога не се отказва.

Драги ми авторе - преразгледай си поста, след това пусни един пак толкова неграмотно написан по адрес на майка ми и евентуално на майката на Марина. Така просто ще покажеш че всичко написано до тук е вярно.

И не забравяй - По добре да си мълчиш и да мсилим че си тъп, отколкото да си отвориш устата и да изчезнат всякакви съмнения.


GL&HF :)

SummerDream8
12-10-2009, 12:26
ми по скоро ти ме напсува не се чувствам по добре и бях прочел коментара ти ! просто ми писна от хора който гледат нещо да нахранят а не да помогнат каквато е всъшност целта на форума !

....от колко време се опитвам да кажа това... :? :? `секи обаче си знае неговата..ми няа!ше си пишем както ни е кеф ! който не писал със `сичките запетайки и ``кФо-та`` и вече незнае да пише и тн.. еми.. все критикувате.. тфа че целта на форума е друга.. кой го интерва :? :? :? погледнете се само.. :? :?

valdesbg
12-10-2009, 13:24
^
Пак ли ще дъвчем до болка познатата тема.

Простичко правило- уважавай себе си първо. След това околните. Ако държиш на себе си - това е задължителното елементарно условие. Mен ми е неприятно да чета нещо неграмотно написано и да се чудя какво ли е имал предвид автора на писанието.

А ако не държиш на себе си - за чий аз ще се занимавам с теб?

BigFakeSmile
12-10-2009, 13:30
.."направо и казах ако иска и има желание да излезем тия дни тя излезе от скайп"
^^ ето това показва, че дори и да има някакви намерениея каъм теб я е страх/срам/глупава е.
Ама и ти си глупав да и ходиш след г*за

soul1199
12-10-2009, 14:05
ами явно не знае,какво иска :?

mixtaype
12-10-2009, 21:02
LadyDi май vladesbg нещо те защитава :D обърни му внимание виж колко е начетено момчето ще си паснете :grin: мойто мнение за него си остава долна отрепка хАУхАУхухах !!!!


по темата свършен факт всичко беше изяснено.

valdesbg
12-10-2009, 21:04
А ние с Лейдито сме любвници отдавна, късно си се сетил да ни сватосаш :)

Иначе - време беше.

LadyDi
12-10-2009, 21:06
LadyDi май vladesbg нещо те защитава :D обърни му внимание виж колко е начетено момчето ще си паснете :grin: мойто мнение за него си остава долна отрепка хАУхАУхухах !!!!


по темата свършен факт всичко беше изяснено.
Просто си личи елементарната и повърхностна злобичка. Какво да ти кажа на това :)

Мен повече ме вълнува какво стана с момичето.

mixtaype
12-11-2009, 06:09
елементарната и повърхностна злобичка хахаха споко Ladi просто се забавлявам :D а с момичето просто не се занимавам повече сега сме си просто приятели така е и по добре

LadyDi
12-11-2009, 06:13
Поздравления. Най-удачния вариант.