PDA

View Full Version : срам :(



byby0202
12-09-2009, 18:24
Здравейте :) накратко историята:от първия учебен ден той ме е видял и постоянно ми се усмихваше абе разбрах,че има симпатии към мен,но аз тогава се занимавах с друг и не му обърнах желаното внимание.И от един месец някъде не мога да спра да мисля за него,много ми харесва,знам за него само,кой клас е от две седмици се опитвам да се престраша да отида и да се запозная с него,но кофтито е че той ходи с групичка от 10 човека и няма,как да отида и мн ме е срам,по принцип не съм толкова срамежлива,ноо просто ми замай главата. :( Питах сички фр никой не го познава за да ме запознае..и ми хрумна странната идея да му напиша бележка,вътре да пише `може ли скайп и т.н.`смисъл,дава ми скайпа си и после ще почнем да си говорим и ще се престраша да му кажа да излезем,но не мога просто ей така да отида,а й се се мъкне с тея :( Моля за съвет :)

dakata123
12-09-2009, 18:28
Здравейте :) накратко историята:от първия учебен ден той ме е видял и постоянно ми се усмихваше абе разбрах,че има симпатии към мен,но аз тогава се занимавах с друг и не му обърнах желаното внимание.И от един месец някъде не мога да спра да мисля за него,много ми харесва,знам за него само,кой клас е от две седмици се опитвам да се престраша да отида и да се запозная с него,но кофтито е че той ходи с групичка от 10 човека и няма,как да отида и мн ме е срам,по принцип не съм толкова срамежлива,ноо просто ми замай главата. :( Питах сички фр никой не го познава за да ме запознае..и ми хрумна странната идея да му напиша бележка,вътре да пише `може ли скайп и т.н.`смисъл,дава ми скайпа си и после ще почнем да си говорим и ще се престраша да му кажа да излезем,но не мога просто ей така да отида,а й се се мъкне с тея :( Моля за съвет :)
Щом др не се сешташ освен бележка пробвай.

infatuation
12-09-2009, 18:31
забелязала съм че и момчетата от нашия клас само се влачат заедно.. и да пишкат ходят заедно !! :shock: ... просто следващия път като го видиш му се оплези :D аз често го правя и после разпитват коя е тая шашавата.. просто секи път като го видиш се закачай с него и след известно време ако прояви и той интерес,ще се запознаете... нооо ако не ти обърне внимание няма смисъл и да се запознавате : ))

dakata123
12-09-2009, 18:33
забелязала съм че и момчетата от нашия клас само се влачат заедно.. и да пишкат ходят заедно !! :shock: ... просто следващия път като го видиш му се оплези :D аз често го правя и после разпитват коя е тая шашавата.. просто секи път като го видиш се закачай с него и след известно време ако прояви и той интерес,ще се запознаете... нооо ако не ти обърне внимание няма смисъл и да се запознавате : ))
++1 8-) 8-)

incarnati0n
12-09-2009, 18:35
значимостта на казаното в очите е много по-голяма...
За каквото и да се отнася.
Освен това.. Да си пишеш по Скайп с някого, когото харесваш, е като да го целуваш през стъкло. :?

Обмисли друг вариант.. . поне според мен така е по-добре :)

aloveyou
12-09-2009, 18:44
забелязала съм че и момчетата от нашия клас само се влачат заедно.. и да пишкат ходят заедно !! :shock: ... просто следващия път като го видиш му се оплези :D аз често го правя и после разпитват коя е тая шашавата.. просто секи път като го видиш се закачай с него и след известно време ако прояви и той интерес,ще се запознаете... нооо ако не ти обърне внимание няма смисъл и да се запознавате : ))

8-) 8-) 8-)

infatuation
12-09-2009, 18:53
съжалявам за спама ама...
aloveyou подписа ти ме закопа ! :lol: тоя форум е перфектен пример за това колко мили можем да бъдем българските чеда 8-)

slynchoo
12-09-2009, 18:53
въх..аз бях на твоето място миналата година :D
само че при мен беше малко по-различно..имах приятелка,която му имаше скайпа ии така.
Но нз защо,ама това с бележката не ми допада особено.Най-добре се пристраши и отиди да се запознаеш с него.

sunshinepp
12-09-2009, 18:57
попитай го дали хапе! :shock:

Valento
12-09-2009, 19:00
Ахахаха дружинката е преди всичко .. в нащо даскало 8 човека ходиме с един до WC по негова покана "момци ай до кенеф" и тълпата тръгва ...
по темата :
Мацка няма нищо срамно да се запознаете ... 10 15 20 човека да има с него тфа не е проблем , хващаш го за якенцето , "ела ти каем 2 думи " запознавате се , взимаш телефон , скайп , маилче ... и филма става .... важното е да се престрашиш да го дръпнеш настрани , другото вече от самосебеси ще стане !Опитай , няма да съжаляваш ... Успех

infatuation
12-09-2009, 19:13
e okay а обясни ми кво прайте сто човека в тоя кенеф,като на 1 му се ходи ? държите му го ? :?

Valento
12-09-2009, 19:18
e okay а обясни ми кво прайте сто човека в тоя кенеф,като на 1 му се ходи ? държите му го ? :?
Да , как позна :grin: ай страшна си ... не просто не ни се седи в часа а и си праиме разсходка из даскалото .... представи си 1 в клетката вътре а още 8 9 човека отвън пазят ... просто сме задружни и кадето и да сме ... сме заедно !!!

haritov
12-09-2009, 19:18
абеее бийш му два шамара притискаш го в ъгъла и му викаш скайпа
или живота

infatuation
12-09-2009, 19:26
пазят да не вземе някой да го изнасили или да му открадне гащите докаде пишка :lol: странни образи сте вие момчетата ;дд

anonymous546178
12-09-2009, 19:27
Пазят отвън ... Пък и трябва да си говори с някого, пикаенето е самотно занимание.

Valento
12-09-2009, 19:28
пазят да не вземе някой да го изнасили или да му открадне гащите докаде пишка :lol: странни образи сте вие момчетата ;дд
Учиме в даскало в което сме само момчета а момичетата се броят на пръсти .. гадайте кое е това училище в центъра на София

fluffka1
12-09-2009, 20:47
гадно е като постоянно е в група с други и никога не е сам... но може би все пак наистина трябва да се престрашиш.....късмет :-) :-) :-)

suckmycock
12-09-2009, 22:37
напиши си номера на телефона на едно листче и кажи на някои да му го даде! 8)

t0d1t0
12-09-2009, 23:02
Бахти... И цял живот ще чакаш ли? Действай! http://s.rimg.info/470600dc071be9925f60819c351ce9d8.gif

suckmycock
12-10-2009, 02:56
не е срамно да пойскаш! срамно е да ти откажат.... :grin: :grin: :grin:

BePoHuKa
12-10-2009, 03:03
не е срамно да пойскаш! срамно е да ти откажат.... :grin: :grin: :grin:Голямо успокоение :D


Абе просто му хвърляй някой друг закачлив поглед из коридорите, накрай го да те забележи.. след това след 1-2-3 дена отиваш при него и го заприказваш за нещо обикновено и така.. сгащи го на лафката или нещо такова 8-)

aloveyou
12-10-2009, 08:18
съжалявам за спама ама...
aloveyou подписа ти ме закопа ! :lol: тоя форум е перфектен пример за това колко мили можем да бъдем българските чеда 8-)

8-) 8-) 8-)

Tempest
12-10-2009, 08:22
Здравейте :) накратко историята:от първия учебен ден той ме е видял и постоянно ми се усмихваше абе разбрах,че има симпатии към мен,но аз тогава се занимавах с друг и не му обърнах желаното внимание.И от един месец някъде не мога да спра да мисля за него,много ми харесва,знам за него само,кой клас е от две седмици се опитвам да се престраша да отида и да се запозная с него,но кофтито е че той ходи с групичка от 10 човека и няма,как да отида и мн ме е срам,по принцип не съм толкова срамежлива,ноо просто ми замай главата. :( Питах сички фр никой не го познава за да ме запознае..и ми хрумна странната идея да му напиша бележка,вътре да пише `може ли скайп и т.н.`смисъл,дава ми скайпа си и после ще почнем да си говорим и ще се престраша да му кажа да излезем,но не мога просто ей така да отида,а й се се мъкне с тея :( Моля за съвет :)

все едно говориш за мене... от къде си? :D

byby0202
12-10-2009, 09:51
Здравейте :) накратко историята:от първия учебен ден той ме е видял и постоянно ми се усмихваше абе разбрах,че има симпатии към мен,но аз тогава се занимавах с друг и не му обърнах желаното внимание.И от един месец някъде не мога да спра да мисля за него,много ми харесва,знам за него само,кой клас е от две седмици се опитвам да се престраша да отида и да се запозная с него,но кофтито е че той ходи с групичка от 10 човека и няма,как да отида и мн ме е срам,по принцип не съм толкова срамежлива,ноо просто ми замай главата. :( Питах сички фр никой не го познава за да ме запознае..и ми хрумна странната идея да му напиша бележка,вътре да пише `може ли скайп и т.н.`смисъл,дава ми скайпа си и после ще почнем да си говорим и ще се престраша да му кажа да излезем,но не мога просто ей така да отида,а й се се мъкне с тея :( Моля за съвет :)

все едно говориш за мене... от къде си? :D Бургас :) :D а ти?

fire_cat
12-10-2009, 11:11
Ами освен ако няма никакъв начин да го попиташ насаме, по-добре го викни отделно и го питай.. Иначе с бележки е доста тъпо, съветвам те да не го правиш.

lilincituuuu
12-10-2009, 12:15
Издебни м0мент, в к0йт0 е сам.. ак0 трябва влез в т0алетната.. из0бщ0 ли не се 0тделя 0т групичката си.. :?

soul1199
12-10-2009, 14:16
абеее бийш му два шамара притискаш го в ъгъла и му викаш скайпа
или живота :razz: :razz: :razz: ох мъжа ми,недей,че си го представих,ох :razz: :razz: :razz: :razz:

Tempest
12-10-2009, 14:19
Здравейте :) накратко историята:от първия учебен ден той ме е видял и постоянно ми се усмихваше абе разбрах,че има симпатии към мен,но аз тогава се занимавах с друг и не му обърнах желаното внимание.И от един месец някъде не мога да спра да мисля за него,много ми харесва,знам за него само,кой клас е от две седмици се опитвам да се престраша да отида и да се запозная с него,но кофтито е че той ходи с групичка от 10 човека и няма,как да отида и мн ме е срам,по принцип не съм толкова срамежлива,ноо просто ми замай главата. :( Питах сички фр никой не го познава за да ме запознае..и ми хрумна странната идея да му напиша бележка,вътре да пише `може ли скайп и т.н.`смисъл,дава ми скайпа си и после ще почнем да си говорим и ще се престраша да му кажа да излезем,но не мога просто ей така да отида,а й се се мъкне с тея :( Моля за съвет :)

все едно говориш за мене... от къде си? :D Бургас :) :D а ти?

e, aз не съм от там.. е, уви, има една мацка от даскало, дето се опитва да ми бъде в полезрението...

suckmycock
12-10-2009, 17:59
съжалявам за спама ама...
aloveyou подписа ти ме закопа ! :lol: тоя форум е перфектен пример за това колко мили можем да бъдем българските чеда 8-)

8-) 8-) 8-)


и мене ме радва! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

dennsy
12-10-2009, 18:48
забелязала съм че и момчетата от нашия клас само се влачат заедно.. и да пишкат ходят заедно !! :shock: ... просто следващия път като го видиш му се оплези :D аз често го правя и после разпитват коя е тая шашавата.. просто секи път като го видиш се закачай с него и след известно време ако прояви и той интерес,ще се запознаете... нооо ако не ти обърне внимание няма смисъл и да се запознавате : ))

++! И извинявай,но това с бележката е супер тъпо ! :) Касмет

aloveyou
12-11-2009, 09:01
съжалявам за спама ама...
aloveyou подписа ти ме закопа ! :lol: тоя форум е перфектен пример за това колко мили можем да бъдем българските чеда 8-)

8-) 8-) 8-)


и мене ме радва! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

8-) :grin: радвам се :grin: 8-)

Metatron
12-11-2009, 13:18
забелязала съм че и момчетата от нашия клас само се влачат заедно.. и да пишкат ходят заедно !! :shock: ...)
:razz:
Еми, защо пък не 8-) то ако те е срам за нещо от приятелите ти....на къде си тръгнал тогава :)

По темата: Това с бележката ми е малко странно/можеби, защото го правехме като мнооого малки/, но бих предложил да видиш горе-доло кога по кой коридор минава в междучасията и така "случайно" да се засечете...от там на татък ако ще 20 човека да има ако наистина искаш да се запознаеш с този човек срамът ще изчезне :)
Успехче!

ThePowerOfLove
12-11-2009, 13:51
Това с бележката.. после и той ще трябва да те намери, за да ти отговори :? По-добре просто го питай ;) Не се притеснявай от другите.

cookie_master
12-11-2009, 15:33
Щом др не се сеШТаш освен бележка пробвай. :shock:

wersa4e
12-11-2009, 16:18
Накарай го да те забележи ;)

Bimmer
12-11-2009, 16:23
Aбе вие ташак ли си правите?!? Момчето е заинтересувано от момичето и ТЯ да ходи да се запознава с него?!? Като толкова й е навит тя да му се поусмихне няколко пъти палаво както каза някой преди мен и ако той не я потърси да се запознаят, е твърде бавен, тъп или се прави на голям. И в трите случая мацката не трябва да я ебе ми да продължава.
Лично мнение

balu4ka
12-11-2009, 18:00
Aбе вие ташак ли си правите?!? Момчето е заинтересувано от момичето и ТЯ да ходи да се запознава с него?!? Като толкова й е навит тя да му се поусмихне няколко пъти палаво както каза някой преди мен и ако той не я потърси да се запознаят, е твърде бавен, тъп или се прави на голям. И в трите случая мацката не трябва да я е** ми да продължава.
Лично мнение

+мхм

Beau
12-11-2009, 18:03
отрежи левия крак ...

pi4man
12-11-2009, 18:06
забелязала съм че и момчетата от нашия клас само се влачат заедно.. и да пишкат ходят заедно !! :shock: ... просто следващия път като го видиш му се оплези :D аз често го правя и после разпитват коя е тая шашавата.. просто секи път като го видиш се закачай с него и след известно време ако прояви и той интерес,ще се запознаете... нооо ако не ти обърне внимание няма смисъл и да се запознавате : ))

Да бе и ние сме така или за вода или до тоалетна се по 4-5 чоека :D :D :D

aniie
12-11-2009, 21:18
Ахахаха дружинката е преди всичко .. в нащо даскало 8 човека ходиме с един до WC по негова покана "момци ай до кенеф" и тълпата тръгва ...
по темата :
Мацка няма нищо срамно да се запознаете ... 10 15 20 човека да има с него тфа не е проблем , хващаш го за якенцето , "ела ти каем 2 думи " запознавате се , взимаш телефон , скайп , маилче ... и филма става .... важното е да се престрашиш да го дръпнеш настрани , другото вече от самосебеси ще стане !Опитай , няма да съжаляваш ... Успех

хахах ++

loliii
12-12-2009, 15:15
Ако те е срам да се запознаеш с него пред всичките му приятели, запознай се с всичките. Кажи два-три лафа да отбиеш номера и после го попитай за скайп.

Gigi1302
12-12-2009, 16:21
Хах, прекрасно е, че се движите на стада... Дано и решенията си не ги взимате на този принцип. А иначе, по много причини това с бележката не е особено подходящо. И не карай приятелки да му казват, че го харесваш и всякакви подобни. Досадно е. Според мен наистина или му подскажи за шувствата си с поглед, или се запознай с всички. Макар че, като се замисля, това с плезенето също е яко. :-D Успех!!

niichyyto
12-12-2009, 16:50
хммм .. ами на мен ми хареса идеята с плезенето :grin: :grin: а иначее какво като ходи с групичка , те сички момчета така ходят ии дори да го отделиш и групичката му ще разбере за сяка дума , която си казала , ама какво ти пукаа :-P :-P дръпни го , кажи му каквото имаш да казваш и после нещата сами ще се развият , освен ако той не се засрами илиии не знам и аз :Д:Д ако не стане , поне ще си опитала ии ще си си преодоляла срама :) :)

vilityyy96
12-12-2009, 18:29
Ахахаха дружинката е преди всичко .. в нащо даскало 8 човека ходиме с един до WC по негова покана "момци ай до кенеф" и тълпата тръгва ...
по темата :
Мацка няма нищо срамно да се запознаете ... 10 15 20 човека да има с него тфа не е проблем , хващаш го за якенцето , "ела ти каем 2 думи " запознавате се , взимаш телефон , скайп , маилче ... и филма става .... важното е да се престрашиш да го дръпнеш настрани , другото вече от самосебеси ще стане !Опитай , няма да съжаляваш ... Успех

хахах ++ ахахаха :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

iashxui
12-12-2009, 20:36
тва с бележката е мн тъпо ; )

DeteNaDiavola
12-13-2009, 07:15
това с бележката ми се вижда много тъпо.. човека ще си помисли че си поредната кифла, която предпочита скайп пред разговорите лице в лице, иначе каквото и да решиш.. късмет

mrtn
12-13-2009, 07:19
Издири го като е сам или направи някакъв намек, блъсни се в него, поискай му нещо..

GaBiIi__
12-13-2009, 11:19
постарай се да разбереш къде излиза кои кафета дискотеки и тн така като се засичате няколко пъти винаги можеш да го заговориш дори и в клуба докато се редите на бара за нещо :)

iveetyy
12-13-2009, 12:41
Все някъде трябва да го засечеш сам .. и тогава действай направо .. кви бележки , кви 5 лева .. ((;