PDA

View Full Version : Объркана съм ...



OffiCiaL
12-13-2009, 09:30
Здравейте на всички!Може би ще ви се стори глупаво,че се обръщам към вас за нещо,което би трябвало да знам какво да правя,но .... някой друг съвет ще ми е в полза!На 18 години съм,до снощи имах сериозна връзка от 2 години и половина и тя приключи по моя вина!Приятеля ми ме обича страшно много,държи се по най-прекрасния начин спрямо мен ... всичко от негова страна е перфектно!Но при мен я няма тръпката вече,няма го удоволствието да сме заедно,просто за мен е един навик!Не казвам,че не го обичам,ноо в мен има някаква промяна!Приятелки ми казват "Ти,луда ли си?!?Той е перфектен!Трябва да си с него!".Незнам просто...Да продължа напред без него в търсене на нова "любов" или да съм с човек,който съм сигурна,че ме обича,но не съм сигурна,че това е което сърцето ми иска #-o

Благодаря ви ! ;-)

Hilary_
12-13-2009, 09:38
Няма смисъл да си с него след като не го обичаш .. явно просто не ви е било писано да сте заедно .. една връзка се гради от двама не от един .. губи смисъла си .. :? :? Продължи напред .. :)

ToniStoraro
12-13-2009, 09:38
бъди с него още известно време. Може и да го заобичаш.

kyptumz
12-13-2009, 09:40
еми какво да ти кажа кофти ситуация :? отвоя стара ще е малко глупаво д апродалжиш с него щом вече я няма тръпката.
Просто връзка ако я продалжиш ще е че ти е жал да му го кажеш и да муго причинш,но и няма смисал една връзка да се градин на задалжения и тем подобни простотий.Рано или касно ако продалжава така то истинат аще изле наяве и тогава ще е мн по гадно.
Поне аз така мсля.
а и както казваш че те обича и даржи на тебе...просто няма смисал да го лажеш :)

balu4ka
12-13-2009, 09:46
бъди с него още известно време. Може и да го заобичаш.

Тя го обича ,но е загубила тръпката.Остави го най-добре нека не бъдеш егоистка,нека бъде щаслив с някоя друга ,от колкото да получава студенината ти и обърканите ти мисли.Нека и ти намериш това в което си сигурна и сърцето ти да прецени за най-добре .

ivcheto0o
12-13-2009, 09:56
сърцето ти знае наи-добре :) но аз мисля 4е 6том тръпката я няма...няма смисъл

Zarity
12-13-2009, 10:00
И аз бях в същота положение,само дето се осетих на време и връзката ни не продължи особено дълго...Щом не го обичаш,и за двамата е по-добре да не сте заедно

soul1199
12-13-2009, 10:00
Няма смисъл да си с него след като не го обичаш .. явно просто не ви е било писано да сте заедно .. една връзка се гради от двама не от един .. губи смисъла си .. :? :? Продължи напред .. :)

aloveyou
12-13-2009, 10:36
Щом не го обичаш,няма смисъл да си с него..Слушай сърцето си и сама реши дали да продължиш с него или не :)

MagnetiC
12-13-2009, 10:50
Според мен тръпката винаги се губи рано или късно.. не може да продължава вечно.. тръпката я има в началото, когато се опознавате и правите нови и нови неща заедно, тогава си и влюбена, след това се появява улегналостта и обичта, привързаността.. ти си решаваш дали да търсиш нова тръпка и след като тя изчезне отново да зарежеш човека и пак наново да я търсиш, или да продължиш в сериозните отношения с човека, с който сте се опознали и връзката ви е минала на 1но друго ниво... Замисли се само ако всеки загубил тръпката тръгне да търси нова, то няма да има връзки над 3-4 години... :/ Това е мое мнение... Липсва ти флирт, тръпка - лафи си с някой, майтапете се, флиртувайте, но всичко в границите на нормалното..

Sh@d0w
12-13-2009, 10:52
Няма смисъл да си с него след като не го обичаш .. явно просто не ви е било писано да сте заедно .. една връзка се гради от двама не от един .. губи смисъла си .. :? :? Продължи напред .. :)

Ще те съдя за авторски права ;д

По темата: слушай сърцето си,не приятелките ти ;)

fenastz
12-13-2009, 10:57
Съжалявам за приятеля ти :( кажи му, че всичко ще се оправи и че не го заслужаваш.

po0h
12-13-2009, 19:42
Според мен тръпката винаги се губи рано или късно.. не може да продължава вечно.. тръпката я има в началото, когато се опознавате и правите нови и нови неща заедно, тогава си и влюбена, след това се появява улегналостта и обичта, привързаността.. ти си решаваш дали да търсиш нова тръпка и след като тя изчезне отново да зарежеш човека и пак наново да я търсиш, или да продължиш в сериозните отношения с човека, с който сте се опознали и връзката ви е минала на 1но друго ниво... Замисли се само ако всеки загубил тръпката тръгне да търси нова, то няма да има връзки над 3-4 години... :/ Това е мое мнение... Липсва ти флирт, тръпка - лафи си с някой, майтапете се, флиртувайте, но всичко в границите на нормалното..

и според мен е така :)

fire_cat
12-14-2009, 11:51
Ти не слушай приятелките ти какво казват. Той може да е перфектен за тях, но за теб може да не е. По-добре се опитай да го забравиш и продължи напред. Няма смисъл да търсиш начини отново да се съберете - нищо няма да бъде както преди и само ще си загубиш времето.

daehuu
12-14-2009, 16:12
В... сходна ситуация съм.... И знаеш ли какво направих.. каза ми, че иска време... и и го дадох... а тя сега си търси друг..и това ме убива... :) По - добре се върни при него, ще видиш ,че с друг няма да е същото. Успех и дано се съберете отново