PDA

View Full Version : ...



biberinka
12-13-2009, 17:35
Тази година отидох в ново даскало и както попринцип става се запознах с един сладур, а после тоя сладур ми поиска скайпа в facebook аз разбира се му го дадох. Започнахме да си пишеме да се прегръщаме като се видиме пихме кафе заедно, НО има гадже :( от 2 години. Попитах го дали иска да сме заедно и той каза, че връзката му се разпада и иска свобода. Иска да сме заедно, но го е страх от тая кобра поне така си мисля и не само аз. Искам да сме заедно! Искам да я разкара оная и да бъде с мен! Какво да направя?

nymphadora
12-13-2009, 17:37
изнасили го и сбий оная.

SoulOfJustice
12-13-2009, 17:47
''Какво да направя ? ''
Направи си попара и намали малко тази пара ,
пусни си нещо различно от Мишо Шамара
не е изхода да бачкаш на сфетофар или на гара ,
ако е готин ще ти забележи чара , ако не ще те разкара..

Поунесох се , но да речем , че си егоист , немислиш ли , че ще нараниш някой чувства . Въпреки , че в живота си човек често наранява и е нараняван , помисли малко . А доколкото си разказала неможем да разберем ясно за ситуацията , ако той иска да е с теб , ще се постарае.

fenastz
12-13-2009, 17:55
Пребий я тая кyчка !!! :-x Разкраси й кyрвенското лице ! Как смее тя да стои между вас ?! :?

Snickers
12-13-2009, 17:59
'бах мама му
нищо не разбрах
;/

LadyDi
12-13-2009, 18:10
Страх го е от тая кобра? :lol:

Тя какво - ще му залепи ташаците с лепило за крака?

damatavzeleno
12-13-2009, 18:22
:( poznata istoriq.. podobna na moita, emi az go 4akah da skasa s neq, kato me uverqva6e 4e 6te bade s men sled tova,i znae6 li kakvo napravi toi - tragna s drugo momi4e..taka 4e na mom4eta vqra da nqma6 :?

MagnetiC
12-13-2009, 18:32
мисля, че не е правилно да тръгваш с него...
1) все пак и "оная кобра" има чувства, а 2 години връзка не е малко
2) щом е готов да зареже 2 годишното си гадже заради някфа дето се е появила от нищото, то какво ли те чака тебе ако ти ходиш с него и някоя се появи пак от нищото - тогава ти ще си "кобрата"
Аз лично не одобрявам такива постъпки! Струва ми се прекалено грубо да се изразяваш така за момиче, което не познаваш и чието дългогодишно гадже искаш да отнемеш!

danyrenesmee
12-13-2009, 19:19
Страх го е от тая кобра? :lol:

Тя какво - ще му залепи ташаците с лепило за крака?

Ох.. моля тее :lol: :lol: :lol: въздух не ми остана бее :lol: :lol: :lol:

sulley
12-13-2009, 19:24
"Вожд губи свои пера?" :razz: :razz:



Момиче-кокиче,не ставай курва в своите и в моите очи заради едно момче.
Щом не му стиска да си каже нещата честно,и то с човек,с който е прекарал 2 години,значи не заслужава и теми да пускаш за него.

LadyDi
12-13-2009, 19:26
Страх го е от тая кобра? :lol:

Тя какво - ще му залепи ташаците с лепило за крака?

Ох.. моля тее :lol: :lol: :lol: въздух не ми остана бее :lol: :lol: :lol:
Е, не си ли гледала "Двама мъже и половина" :)

Luciernaga
12-13-2009, 19:29
Бе, като му се разпадала връзката, да поговори с приятелката си и да решат какво да правят. Дотогава думите му си остават празни приказки, а ти ще си безумно глупава, ако му се вържеш. Хората от 2 години са заедно, в тази възраст може и да не е нещо чак толкова сериозно, но все пак. Ако е заинтересован и има желание да бъде с теб - ще си остави приятелката. Няма нужда ти да му тичаш подир гъза.

monituuu
12-13-2009, 21:55
:lol:

soul1199
12-14-2009, 07:45
мисля, че не е правилно да тръгваш с него...
1) все пак и "оная кобра" има чувства, а 2 години връзка не е малко
2) щом е готов да зареже 2 годишното си гадже заради някфа дето се е появила от нищото, то какво ли те чака тебе ако ти ходиш с него и някоя се появи пак от нищото - тогава ти ще си "кобрата"
Аз лично не одобрявам такива постъпки! Струва ми се прекалено грубо да се изразяваш така за момиче, което не познаваш и чието дългогодишно гадже искаш да отнемеш!

PsychologicalDisorder
12-14-2009, 07:46
:ДД

Madeyed
12-14-2009, 07:48
Страх го е от тая кобра? :lol:

Тя какво - ще му залепи ташаците с лепило за крака?
:razz: :razz: :razz: :razz: представи си само да го направи тая бих я метнал от 100ния етаж (най малко) ако го направи :razz: :razz: :razz: :razz: