PDA

View Full Version : Секс с момче/момиче от друга националност?



hoooodyhoooooo
12-20-2009, 14:53
Първо да започна, от Варна съм. И както може би всяко морско чадо знае, а и не само, през активния туристически сезон лятно време по курортите се изсипва огромен поток от чужденци. Естествено е доста от тях да искат да опитат всичко от коплексното ни туристическо предлагане, а именно - хапка, пийка и се стига до секс. Има и хора в този форум, които може би следват в чужда страна, или са ходили на почивки навън и са опитвали това-онова с чужденец/чужденка.

Та въпросът ми е - който има да сподели, нека разкаже някоя интересна история, впечетления, въобще да обменим опит.

А който не е - да си каже с коя националност би желал да пробва?

hoooodyhoooooo
12-20-2009, 14:58
Хайде да започна тогава. Бях в Германия, а там имах случай с едно момиче, което беше наполовина корейка - наполовина рускиня. Беше взела структурата на азиятките, леко дръпначи очички, мъничка, стегнат бюст и похотливостта на руските :)

Та това момиче дойде да й оправя нещо лаптопа, пийнахме греяно вино, искаше да й прехвърля българска музика...и от дума на дума се стигна до леглото. Момичето беше много вещо в занаята, тясна и много развратна, нищо не отказа ;) Иначе беше само за веднъж, после си останахме приятели, а тя тръгна с някав руснак над нас и той я пръскаше сигурно по 18 пъти на ден, изрода ;) Жалко само че беше с коефициент на интелигентност на термус момичето, иначе може би щеше да се получи нещо повече от еднонощна авантюра. :D

ScarletBite
12-20-2009, 15:04
Аз искам... с французин :oops: Какви легенди се носят за тези момчета... :oops: 8-)

anichka12345678
12-20-2009, 15:07
Хайде да започна тогава. Бях в Германия, а там имах случай с едно момиче, което беше наполовина корейка - наполовина рускиня. Беше взела структурата на азиятките, леко дръпначи очички, мъничка, стегнат бюст и похотливостта на руските :)

Та това момиче дойде да й оправя нещо лаптопа, пийнахме греяно вино, искаше да й прехвърля българска музика...и от дума на дума се стигна до леглото. Момичето беше много вещо в занаята, тясна и много развратна, нищо не отказа ;) Иначе беше само за веднъж, после си останахме приятели, а тя тръгна с някав руснак над нас и той я пръскаше сигурно по 18 пъти на ден, изрода ;) Жалко само че беше с коефициент на интелигентност на термус момичето, иначе може би щеше да се получи нещо повече от еднонощна авантюра. :Dхаха интересно кво ще рече тва термус момиче ? а по темата не съм била с чужденец,но може би бих пробвала с мулат като знам колко са надарени :D .Според мен няма значение от къде е човек,а какъв е като личност и характер.

Hilary_
12-20-2009, 15:21
мързеше ме да прочета цялата тема, но мога само да кажа по темата, че все още не са свършили хубавите ни момчета така, че първо те .. :wink:

hoooodyhoooooo
12-20-2009, 15:27
хаха интересно кво ще рече тва термус момиче ? а по темата не съм била с чужденец,но може би бих пробвала с мулат като знам колко са надарени :D .Според мен няма значение от къде е човек,а какъв е като личност и характер.

Aничке, говорим за девойка, която е ненадмината с простотията си. Заблудена, без грам интелект...

А иначе тоз мулатин цър...като ти изкара черната мамба...да видиш как плюе, плюе отровааа :P

revolver
12-20-2009, 15:31
Ако иска Вероника да ми разкаже историята ! Тя я зне а мен ме мързи да пиша !

П.С Вероника,става въпрос за нощната смяна :razz: :razz: :razz: :razz:

anichka12345678
12-20-2009, 15:36
хаха интересно кво ще рече тва термус момиче ? а по темата не съм била с чужденец,но може би бих пробвала с мулат като знам колко са надарени :D .Според мен няма значение от къде е човек,а какъв е като личност и характер.

Aничке, говорим за девойка, която е ненадмината с простотията си. Заблудена, без грам интелект...

А иначе тоз мулатин цър...като ти изкара черната мамба...да видиш как плюе, плюе отровааа :Pхахаха най-вероятно ще искам да го видя :D :D :oops: :oops: :oops: :oops:

DarityGirl
12-20-2009, 15:39
през мене са минали всякъкви,руснаци,турци,бъл ари,арменци,грузинци....

anichka12345678
12-20-2009, 15:44
през мене са минали всякъкви,руснаци,турци,бъл ари,арменци,грузинци....хах ха ,че ти някоя магистрална к*рва ли ?

DarityGirl
12-20-2009, 15:54
през мене са минали всякъкви,руснаци,турци,бъл ари,арменци,грузинци....хах ха ,че ти някоя магистрална к*рва ли ?

не,просто отговорих на въпроса.имала съм възможноста да обикалям зосто тези части на света...и са ми се лепвали доста хора от различни националности. :( бързаш със заключенията :?

golqmumnik
12-20-2009, 15:55
Рускините са супер лесни и пият водка като смокове,но също така са супер кухи.Предпочитам някоя африканка със супер стегнато тяло и походка на газела,супер възбуждащи са. :-)

anichka12345678
12-20-2009, 16:02
през мене са минали всякъкви,руснаци,турци,бъл ари,арменци,грузинци....хах ха ,че ти някоя магистрална к*рва ли ?

не,просто отговорих на въпроса.имала съм възможноста да обикалям зосто тези части на света...и са ми се лепвали доста хора от различни националности. :( бързаш със заключенията :? ем това че не си магистрална незначи че не си к*рва ,ама все тая :)

DarityGirl
12-20-2009, 16:06
през мене са минали всякъкви,руснаци,турци,бъл ари,арменци,грузинци....хах ха ,че ти някоя магистрална к*рва ли ?

не,просто отговорих на въпроса.имала съм възможноста да обикалям зосто тези части на света...и са ми се лепвали доста хора от различни националности. :( бързаш със заключенията :? ем това че не си магистрална незначи че не си к*рва ,ама все тая :)


а според теб какво значи?!? 8)

anika17
12-20-2009, 16:17
ами....аз бях в Чикаго мин. лято с баща ми, защото той имаше да урежда някаква работа за 3 седмици. С мен бяха още 2 приятелки, и с тях всяка вечер ходихме по клубовете. Запознах се с един американец, в последствие излизахме и правихме няколко пъти секс. Той никак не искаше да ме пуска да си тръгвам за Бг и на летището на връщане, дойдоха той и негови приятели, много пияни и започнаха да викат "Ani stay with us" "Ani i will marry you". Баща ми направо се побърка и в самолета през цялото време се заяждаше с мен и до днес ми напомня тази история с американеца.

sexypichaga
12-20-2009, 17:01
Значи аз го правих с една, беше от Сърбия, после обаче нали Косово стана отделна държава, и тя отиде в Косово.Сега какво да разправям?

britzy
12-20-2009, 17:05
ами....аз бях в Чикаго мин. лято с баща ми, защото той имаше да урежда някаква работа за 3 седмици. С мен бяха още 2 приятелки, и с тях всяка вечер ходихме по клубовете. Запознах се с един американец, в последствие излизахме и правихме няколко пъти секс. Той никак не искаше да ме пуска да си тръгвам за Бг и на летището на връщане, дойдоха той и негови приятели, много пияни и започнаха да викат "Ani stay with us" "Ani i will marry you". Баща ми направо се побърка и в самолета през цялото време се заяждаше с мен и до днес ми напомня тази история с американеца.
Доооооооста си разхайтена-за 3 седмици с некав чужденец,не се познаате ама секса е налице,боже,боооже.Аз със сериозно гадже изчаквам,па ти
АА айде по темата-бих искала с некой руснак,австралиец,некви такива :lol:

stefanov
12-20-2009, 17:15
Аз искам... с французин :oops: Какви легенди се носят за тези момчета... :oops: 8-)"Легендите", или по-скоро грозната реалност е, че поради различни обстоятелства французите се раждат с големи и безформени, "на 90 градуса изкривени" членове и дори лице от мъжки пол, като мен би казало, че секса с тях е неприятен. Предполагам, че е много по-готино да те опъва българин на задна, докато гледа мача и яде боб. :razz:

anika17
12-20-2009, 17:29
ами....аз бях в Чикаго мин. лято с баща ми, защото той имаше да урежда някаква работа за 3 седмици. С мен бяха още 2 приятелки, и с тях всяка вечер ходихме по клубовете. Запознах се с един американец, в последствие излизахме и правихме няколко пъти секс. Той никак не искаше да ме пуска да си тръгвам за Бг и на летището на връщане, дойдоха той и негови приятели, много пияни и започнаха да викат "Ani stay with us" "Ani i will marry you". Баща ми направо се побърка и в самолета през цялото време се заяждаше с мен и до днес ми напомня тази история с американеца.
Доооооооста си разхайтена-за 3 седмици с некав чужденец,не се познаате ама секса е налице,боже,боооже.Аз със сериозно гадже изчаквам,па ти
АА айде по темата-бих искала с некой руснак,австралиец,некви такива :lol:

не съм казала, че съм го направила от първия път с него. 3 седмици са предостатъчно време да опознаеш някого, ако искаш само секс от него, а аз не съм искала нищо сериозно, той го искаше :D

bathory
12-20-2009, 17:33
японец или кореец :D

sexypichaga
12-20-2009, 17:59
ами....аз бях в Чикаго мин. лято с баща ми, защото той имаше да урежда някаква работа за 3 седмици. С мен бяха още 2 приятелки, и с тях всяка вечер ходихме по клубовете. Запознах се с един американец, в последствие излизахме и правихме няколко пъти секс. Той никак не искаше да ме пуска да си тръгвам за Бг и на летището на връщане, дойдоха той и негови приятели, много пияни и започнаха да викат "Ani stay with us" "Ani i will marry you". Баща ми направо се побърка и в самолета през цялото време се заяждаше с мен и до днес ми напомня тази история с американеца.
Доооооооста си разхайтена-за 3 седмици с некав чужденец,не се познаате ама секса е налице,боже,боооже.Аз със сериозно гадже изчаквам,па ти
АА айде по темата-бих искала с некой руснак,австралиец,некви такива :lol:

не съм казала, че съм го направила от първия път с него. 3 седмици са предостатъчно време да опознаеш някого, ако искаш само секс от него, а аз не съм искала нищо сериозно, той го искаше :D
сега сериозно-мисля да ставам бизнесмен.Лада и БМВ 3ка си взех, лепенки им сложих, сега набирам момичетата.Пиши ми ЛС да се разберем :-D

anika17
12-20-2009, 19:13
не съм казала, че съм го направила от първия път с него. 3 седмици са предостатъчно време да опознаеш някого, ако искаш само секс от него, а аз не съм искала нищо сериозно, той го искаше :D
сега сериозно-мисля да ставам бизнесмен.Лада и БМВ 3ка си взех, лепенки им сложих, сега набирам момичетата.Пиши ми ЛС да се разберем :-D

ти не си ли оня същия, с тампоните? :-D
защо искаш да набираш момичета, като има и момчета?
:D
аз предлагам да си вземеш ладата и да се прибереш на село откъдето идваш.

ImmortalTechnique
12-20-2009, 19:48
Шведките рулират безапелационно :D :D Като цяло скандинавките - датчанки, норвежки, шведки, финландки. Рускините са лесни курветини, но стават. Представителки на бившия соц-блок - полякини, чехкини, словакини, същата работа.

Скандинавките са друга бира обаче, а най-якото е, че ако имат окосмение долу дори и пичките им са руси, а не като наште тука перхидролени блондинки.

mitternacht
12-20-2009, 19:59
ами....аз бях в Чикаго мин. лято с баща ми, защото той имаше да урежда някаква работа за 3 седмици. С мен бяха още 2 приятелки, и с тях всяка вечер ходихме по клубовете. Запознах се с един американец, в последствие излизахме и правихме няколко пъти секс. Той никак не искаше да ме пуска да си тръгвам за Бг и на летището на връщане, дойдоха той и негови приятели, много пияни и започнаха да викат "Ani stay with us" "Ani i will marry you". Баща ми направо се побърка и в самолета през цялото време се заяждаше с мен и до днес ми напомня тази история с американеца.
Доооооооста си разхайтена-за 3 седмици с некав чужденец,не се познаате ама секса е налице,боже,боооже.Аз със сериозно гадже изчаквам,па ти
АА айде по темата-бих искала с некой руснак,австралиец,некви такива :lol:

не съм казала, че съм го направила от първия път с него. 3 седмици са предостатъчно време да опознаеш някого, ако искаш само секс от него, а аз не съм искала нищо сериозно, той го искаше :D


А после се оплакват, че никой не ебава момичетата за 5 с'тинки и за нещо повече от обекти за секс.

Нека бъда справедлив и честен- така само се опетнява името на наистина сериозните и зрели по акъл девойки :)))))) Но това е друг въпрос и се отнася до други ценностни системи.

Нищо лично.




По темата- повечето народности са секси, не харесвам специално негърки.Но... унгарките, скандинавките, славянките... красиви са си.

ImmortalTechnique
12-20-2009, 20:01
Англичанките като цяло са грозни. Макар и рядко, 1 на 50 или 1 на 100 има ама яката тупалка и големи цици имат също.

anika17
12-20-2009, 20:19
ами....аз бях в Чикаго мин. лято с баща ми, защото той имаше да урежда някаква работа за 3 седмици. С мен бяха още 2 приятелки, и с тях всяка вечер ходихме по клубовете. Запознах се с един американец, в последствие излизахме и правихме няколко пъти секс. Той никак не искаше да ме пуска да си тръгвам за Бг и на летището на връщане, дойдоха той и негови приятели, много пияни и започнаха да викат "Ani stay with us" "Ani i will marry you". Баща ми направо се побърка и в самолета през цялото време се заяждаше с мен и до днес ми напомня тази история с американеца.
Доооооооста си разхайтена-за 3 седмици с некав чужденец,не се познаате ама секса е налице,боже,боооже.Аз със сериозно гадже изчаквам,па ти
АА айде по темата-бих искала с некой руснак,австралиец,некви такива :lol:

не съм казала, че съм го направила от първия път с него. 3 седмици са предостатъчно време да опознаеш някого, ако искаш само секс от него, а аз не съм искала нищо сериозно, той го искаше :D


А после се оплакват, че никой не ебава момичетата за 5 с'тинки и за нещо повече от обекти за секс.

Нека бъда справедлив и честен- така само се опетнява името на наистина сериозните и зрели по акъл девойки :)))))) Но това е друг въпрос и се отнася до други ценностни системи.

Нищо лично.




По темата- повечето народности са секси, не харесвам специално негърки.Но... унгарките, скандинавките, славянките... красиви са си.


според мен ти сам си опетняваш името с този ограничен начин на мислене.
какво ненормално има в това, да правя секс с някого, когото познавам от няколко дни и го харесвам?
ако момче прави секс с някоя от първата вечер е голям пич, ако го направи моммичето е к***а.
типичното разсъждение на комплексарите.
жените не сме ли хора?
не може ли да се забавляваме?
ако сме домакини и ви слугуваме сме супер и сме много "сериозни",
а ако си живеем живота, както ни харесва сме к***и, така ли?
доста ограничено изказване направи, не мислиш ли?

Farbat
12-20-2009, 21:12
Хайде да започна тогава. Бях в Германия, а там имах случай с едно момиче, което беше наполовина корейка - наполовина рускиня. Беше взела структурата на азиятките, леко дръпначи очички, мъничка, стегнат бюст и похотливостта на руските :)

Та това момиче дойде да й оправя нещо лаптопа, пийнахме греяно вино, искаше да й прехвърля българска музика...и от дума на дума се стигна до леглото. Момичето беше много вещо в занаята, тясна и много развратна, нищо не отказа ;) Иначе беше само за веднъж, после си останахме приятели, а тя тръгна с някав руснак над нас и той я пръскаше сигурно по 18 пъти на ден, изрода ;) Жалко само че беше с коефициент на интелигентност на термус момичето, иначе може би щеше да се получи нещо повече от еднонощна авантюра. :Dхаха интересно кво ще рече тва термус момиче ? а по темата не съм била с чужденец,но може би бих пробвала с мулат като знам колко са надарени :D .Според мен няма значение от къде е човек,а какъв е като личност и характер. аничка искаш ги големи а ааххах бих искал да пробвам с рускиня :grin:

anichka12345678
12-20-2009, 22:01
Хайде да започна тогава. Бях в Германия, а там имах случай с едно момиче, което беше наполовина корейка - наполовина рускиня. Беше взела структурата на азиятките, леко дръпначи очички, мъничка, стегнат бюст и похотливостта на руските :)

Та това момиче дойде да й оправя нещо лаптопа, пийнахме греяно вино, искаше да й прехвърля българска музика...и от дума на дума се стигна до леглото. Момичето беше много вещо в занаята, тясна и много развратна, нищо не отказа ;) Иначе беше само за веднъж, после си останахме приятели, а тя тръгна с някав руснак над нас и той я пръскаше сигурно по 18 пъти на ден, изрода ;) Жалко само че беше с коефициент на интелигентност на термус момичето, иначе може би щеше да се получи нещо повече от еднонощна авантюра. :Dхаха интересно кво ще рече тва термус момиче ? а по темата не съм била с чужденец,но може би бих пробвала с мулат като знам колко са надарени :D .Според мен няма значение от къде е човек,а какъв е като личност и характер. аничка искаш ги големи а ааххах бих искал да пробвам с рускиня :grin:ми може да се каже :oops: :oops: :oops: :oops:

seduction1mplex
12-20-2009, 22:09
Ходила съм с немец,но толкова кратко,че не се стигна до леглото (: Иначе,бих ходила с някви там стига да не са жълти,черни или сякви други,различни от белите,понеже съм расист. :-) И въпреки всичко за мен българите си остават най-красивите и мили момчета(понеже са си нашички) :-D

wilks
12-21-2009, 01:04
С англичанка и испанка съм бил
С англичанката в България, с испанката стана в Испания на една фиеста в Барселона.
Иначе съм ходил в Лондон няколко пъти, но на тяхна почва е друго. Тия техните жени там са животни, доста са агресивни, никакви задръжки, и като излизат в петък се напиват възможно най-бързо, след което само да ги заговори някой и вечерта свършва в кревата. Ако никой не ги заговори те тръгват из заведението и почват "small talks". На няколко пъти ми се случи да ме заговарят, но при мен се получи нещо като обратна реакция. А и те са доста различни от нас като манталитет и разбирания, и нямаше как да съм сигурен за последствията ако се бях навил...Абе странно е в общи линии там разбирането за секс, забавления, купони, и общуване между хората като цяло. Нищо общо с нашите тука.
Испанките са много отворени и социални. Напълно непознати те спират на улицата и почват да си говорят и държат с теб все едно се познавате от години. Няма предразсъдъци, няма тънки сметки. Важното е да се забавляват и да е весело за всички. :)

amk933
12-22-2009, 15:29
Разказвам историята от името на revolver, защото него го мързи и трябва да се къпе. 8-)

revolver:
Действието се развива в Истанбул, където уча зоология. И така докато си давахме нощно дежурство една вечер, аз и един от колегите имахме работа в едно от общежитията. Там срещнахме 2 испанки и една германка. Едната испанка беше Мария - с хипер хубавото тяло и много красива в лицето, та аз си я чуках нея, а колегата, Марто, да се мори там с другата испанка и германката. Останахме при тях до следващата сутрин и го правихме 7 пъти, последния някъде към 6 и нещо сутринта. После обратно на работа и ветеринарят ни вика: "Що не можете да ходите?" Ние:"Германките и испанките от инженерството..." 8-)

ПС: От тогава Марто, съквартирантът ми нон-стоп ми натяква, че ще горя в ада, щото гаджето, ако ме хване.... :oops: Ама трудно е, два месеца не се бяхме виждали и нещо се бяхме сдърпали и изведнъж се появява момиче със страхотно тяло и лице...няма как да се въздържиш. :D

Това беше историята на батко ви revolver деца... :D

revolver
12-22-2009, 15:44
Разказвам историята от името на revolver, защото него го мързи и трябва да се къпе. 8-)

revolver:
Действието се развива в Истанбул, където уча зоология. И така докато си давахме нощно дежурство една вечер, аз и един от колегите имахме работа в едно от общежитията. Там срещнахме 2 испанки и една германка. Едната испанка беше Мария - с хипер хубавото тяло и много красива в лицето, та аз си я чуках нея, а колегата, Марто, да се мори там с другата испанка и германката. Останахме при тях до следващата сутрин и го правихме 7 пъти, последния някъде към 6 и нещо сутринта. После обратно на работа и ветеринарят ни вика: "Що не можете да ходите?" Ние:"Германките и испанките от инженерството..." 8-)

ПС: От тогава Марто, съквартирантът ми нон-стоп ми натяква, че ще горя в ада, щото гаджето, ако ме хване.... :oops: Ама трудно е, два месеца не се бяхме виждали и нещо се бяхме сдърпали и изведнъж се появява момиче със страхотно тяло и лице...няма как да се въздържиш. :D

Това беше историята на батко ви revolver деца... :D

Много вулгарен език ползваш :razz: :razz: :razz:

П.С Благодаря че не разказа това за папагала и водните кучета :razz: :razz: :razz:

Azgalor
12-22-2009, 16:19
Очарта се много добра темичка ама за съжаление съм още малък (17 год) и още не съм имал такива авантюра като вас батковци и какички :) :-D :-D :-D

TheLastAngel
12-23-2009, 20:04
С турчин- хубаво беше и имат много добра хигиена .