PDA

View Full Version : Вашите мечти



black_baby
12-20-2009, 17:32
Темата е най-вече за хора които си имат гаджета. :) Та въпроса ми е имате ли мечти с вашата приятелка/вашия приятел и какви са те ? Чакам отговори :)

Valento
12-20-2009, 17:37
Темата е най-вече за хора които си имат гаджета. :) Та въпроса ми е имате ли мечти с вашата приятелка/вашия приятел и какви са те ? Чакам отговори :)
Не е амо до мечтите ... а е до дали си заслужава да мечтаеш за нещо ... днешно време всичко е роли ...

Korrnyy
12-20-2009, 17:41
Засега много, много, много искам да отидем заедно на море, някъде на почивка но само двамата... Ей така за няколко дена да си останем самички, да не ни тормозят ежедневните задължения, да си изключим телефоните и да се отдадем изцяло един на друг :P Искам да спрем да се караме за глупости...

Мечти с него имам многоо :) Но най-много искам просто да си е до мене :smt007

Assshley
12-20-2009, 17:42
Мечтаела съм си всичко да е наред и да имаме спокойствие .. всичко друго само ще си дойде .

black_baby
12-20-2009, 17:47
Засега много, много, много искам да отидем заедно на море, някъде на почивка но само двамата... Ей така за няколко дена да си останем самички, да не ни тормозят ежедневните задължения, да си изключим телефоните и да се отдадем изцяло един на друг :P Искам да спрем да се караме за глупости...

Мечти с него имам многоо :) Но най-много искам просто да си е до мене :smt007


При мен и приятеля ми това което искаш ти стана миналата година :grin: Бяхме заедно на моренце и си изкарахме просто НЕВЕРОЯТНО !!! :grin: Дано и при вас това стане :)

ShawnMac
12-20-2009, 17:54
Ами засега мечтата ми е да не се прецакат плановете за 31.12.2009г.
Да бъдем заедно и тоя ден да го запомним с много хубави неща :smt007
И най-важното - искам да бъдем все така щастливи и да се обичаме )))
:oops:

xoxi
12-20-2009, 17:56
Той определено има мечти за нас, но аз нямам. Живея иначе казано само за днес, не за утре или вчера. Но той сам призна, че е голям мечтател..

Korrnyy
12-20-2009, 18:02
При мен и приятеля ми това което искаш ти стана миналата година :grin: Бяхме заедно на моренце и си изкарахме просто НЕВЕРОЯТНО !!! :grin: Дано и при вас това стане :)

Мерсии :-)

black_baby
12-20-2009, 18:07
При мен и приятеля ми това което искаш ти стана миналата година :grin: Бяхме заедно на моренце и си изкарахме просто НЕВЕРОЯТНО !!! :grin: Дано и при вас това стане :)

Мерсии :-)

За нищо :)

XTREMEFREERIDE
12-20-2009, 18:22
О,да,много мечти. Искам да не се прецакат плановете за лагера т'ва лято.Да отидем на екскурзия в друга държава,където никой не ни познава и не разбират езика ни.Да дойде да спи в нас. 8-) Да бъда с него на Коледа (зная,че е семеен празник,но той обединява думите семейство и приятел за мен,затова..).Също така да ходим на палатки или на хижа.Всичко е само до време.

soul1199
12-20-2009, 18:37
чувствам се убидена,аз кат мечтая да имам приятел?! :booooomb: :(

black_baby
12-20-2009, 18:45
чувствам се убидена,аз кат мечтая да имам приятел?! :booooomb: :(


Извинявай ако съм те обидила :oops: Тогава сподели твоите мечти :) И дано скоро намериш :) И нали знаеш на Коледа стават ЧУДЕСА :oops:

miss_asi
12-20-2009, 18:47
Мечтая за адски много неща.Най-силно обаче искам да намеря Любовта,колкото и изтъркано да звучи.Чувствам потребност от Нея,когато Я изпиташ един път,после трудно запълваш празнотата,която оставя след себе си.Друг е въпроса,че съм на финалната права,но се чудя Той ли е човека?Наистина преживяхме адски много и просто ме боли е така да си кажем "Сбогом!".Мечтая всичко да е наред и живота ми да се подреди точно така както очаквам. :) (Адски невъзможна мечта!)

black_baby
12-20-2009, 19:00
Мечтая за адски много неща.Най-силно обаче искам да намеря Любовта,колкото и изтъркано да звучи.Чувствам потребност от Нея,когато Я изпиташ един път,после трудно запълваш празнотата,която оставя след себе си.Друг е въпроса,че съм на финалната права,но се чудя Той ли е човека?Наистина преживяхме адски много и просто ме боли е така да си кажем "Сбогом!".Мечтая всичко да е наред и живота ми да се подреди точно така както очаквам. :) (Адски невъзможна мечта!)

А ти чувала ли си че няма невъзможни неща? 8) Но все пак всичко с времето си :)

tuzaro
12-20-2009, 19:04
а който няма гаже кво да прави?

miss_asi
12-20-2009, 19:05
По принцип наистина казват,че няма невъзможни неща,но просто ситуацията,в която съм ме кара да мисля,че наистина е невъзможно ... :(

black_baby
12-20-2009, 19:12
а който няма гаже кво да прави?


Пак пише !!! 8)

hahavteen
12-20-2009, 20:00
Мечти и планове бол! За сега всички ни се сбъдваха. Това което най-много искам е да заминем при сестра ми в Кипър за 1 седмица. За съжаление този месец не успяхме :(
През март ще се премести в моя град и искаме да пообиколим музеите, галериите и замъците наоколо и той само за това ми говори! Много е ентусиазриан милия :grin: :D Иначе искаме голяма къща (той вече е намерил архитект, електротехник и всички необходими хора а той самия е строителен инжинер), скромна сватба след 3 години (каза че вече е замислил как и кога ще ми предложи хахаха :D ) и едно момченце (за името още не сме сигурни макар че Леонардо ни харесва и на двамата) :-D
Мечтите са безплатни нали така :D
Абе да сме заедно и да сме живи и здрави пък другото ще се нареди някак си.

t0d1t0
12-20-2009, 20:10
нямам мечти. Всичко което си пожелая си го сбъдвам. Реалист съм.

sh3_1s_7h3_0n3
12-20-2009, 20:13
Аз пък като един отявлен песимист смятам, че колкото по-големи са мечтите на двойките в този период, толкова по-твърдо е падането.

hahavteen
12-20-2009, 21:02
Аз пък като един отявлен песимист смятам, че колкото по-големи са мечтите на двойките в този период, толкова по-твърдо е падането.

О мен не ме е страх от "падане". Ако не се получат нещата ок ако станат пак ок. Но като си лежим и си гворим за такива неща е хубаво и не виждам защо да не се радвам на момента :)

Azgalor
12-20-2009, 21:14
Вечно да се обичаме и да няма кавги и безпорядаци за глупости :) 8) 8)

Priceless
12-20-2009, 21:23
Да ме чука на задна ..

ОМГ какви са тези въпроси? Мечтите са си мечти - МОИ или НАШИ са. ЛИЧНИ. Нещо, за което само двамата си знаем и като сме си само двамата - тогава обсъждаме.

Nakadah
12-20-2009, 23:34
:lol:

sh3_1s_7h3_0n3
12-21-2009, 11:12
Аз пък като един отявлен песимист смятам, че колкото по-големи са мечтите на двойките в този период, толкова по-твърдо е падането.

О мен не ме е страх от "падане". Ако не се получат нещата ок ако станат пак ок. Но като си лежим и си гворим за такива неща е хубаво и не виждам защо да не се радвам на момента :)

Не, не, не ме разбирай погрешно. Мнението ми не беше отправено към теб, въпреки че е точно след него и прозвуча все едно е като отговор на твоя пост. (: Просто... това е моя поглед на нещата и не си и помислям вече за планове или мечти, въпреки че около мен мноого такива тегнат. ((:

solvex
12-21-2009, 20:31
:) И нали знаеш на Коледа стават ЧУДЕСА
и аз нещо такова се надявам все не спирам да се надявам и мечтая особено вечер преди да заспя знам че всичко с времето си нооо не ми се иска да съм сама вече :?

BGbullet
12-21-2009, 20:52
а който няма гаже кво да прави?
Да мечтае за такова! Като мен :D

haritov
12-21-2009, 21:01
Темата е най-вече за хора които си имат гаджета. :) Та въпроса ми е имате ли мечти с вашата приятелка/вашия приятел и какви са те ? Чакам отговори :)

мечтата ми се сбъдна на 7 април сега се боря за да не мечтая отново

Dragunov
12-21-2009, 22:13
мечтата ми се сбъдна на 7 април сега се боря за да не мечтая отново
Коя мечта, да вземеш рунд в Bulfleet-a ли? Тая си я забрави. Come to the real life. :D

FancyGirl
12-21-2009, 23:04
Тайна .. :)

kitty1
12-22-2009, 06:34
Да имаме мечти с моя приятел...един ден да заживееме заедно :grin:

alex4o
12-22-2009, 10:41
Разбира се,че имаме.. :) Да се оженим,да имаме деца,да сме едно прекрасно семейство :)

suantito
12-22-2009, 13:37
Нямам мечти, имам планове 8)