PDA

View Full Version : кфо да напрая



NeOo123
12-21-2009, 22:23
уча в едно и сащо даскало с момичето в което сам влиубен от 5 дена направо като я видя ми спира сарцето. та мисалта ми беше какво да направя реди 1 ден и се разкрих и казах 4е испитвам 4увства кам нея
чудя се утре да я заговоря и да се опитам да я целуна ли дай те ми савет не ми пука че ще ми шибне някой шамар няма да ми е сефте помощ плс :(

bebkata
12-21-2009, 22:28
уча в едно и сащо даскало с момичето в което сам влиубен от 5 дена направо като я видя ми спира сарцето. та мисалта ми беше какво да направя реди 1 ден и се разкрих и казах 4е испитвам 4увства кам нея
чудя се утре да я заговоря и да се опитам да я целуна ли дай те ми савет не ми пука че ще ми шибне някой шамар няма да ми е сефте помощ плс :(

На колко си години?! :-o

NeOo123
12-21-2009, 22:29
на 17 тя е на 18 разликата ни е няколко месеца

NeOo123
12-21-2009, 22:37
маи няма да намеря подходящия савет тук :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

bebkata
12-21-2009, 22:57
Просто искам да знам на колко си , за да се опитам да те посъветвам нещо :(

bathory
12-21-2009, 22:58
5 дена? дева уби ме :razz:

golqmumnik
12-21-2009, 22:58
маи няма да намеря подходящия савет тук :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Отиваш до нея и й казваш:"Виж,искам да те питам нещо" и се доближаваш до нея и я целуваш,като я държиш за главата.Ако те отблъсне се отдалечаваш от нея и се държиш към нея както към другите момичета - просто любезно,но без влюбени погледи и докосвания.На другия ден й казваш,че искаш да й кажеш нещо важно.Кажи й:"Виж,аз наистина те харесвах,смятах,че си мило и чувствително момиче,но явно между нас нещата между нас няма да се получат,затова нека поне си останем приятели." Ако направиш това и се държиш уверено,имаш голям шанс,ако момичето те харесва поне малко.Не нахалствай,щото ще изгърмиш напълно.Това е единствения ти шанс.Айде,успех! 8)

bebkata
12-21-2009, 23:01
маи няма да намеря подходящия савет тук :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Отиваш до нея и й казваш:"Виж,искам да те питам нещо" и се доближаваш до нея и я целуваш,като я държиш за главата.Ако те отблъсне се отдалечаваш от нея и се държиш към нея както към другите момичета - просто любезно,но без влюбени погледи и докосвания.На другия ден й казваш,че искаш да й кажеш нещо важно.Кажи й:"Виж,аз наистина те харесвах,смятах,че си мило и чувствително момиче,но явно между нас нещата между нас няма да се получат,затова нека поне си останем приятели." Ако направиш това и се държиш уверено,имаш голям шанс,ако момичето те харесва поне малко.Не нахалствай,щото ще изгърмиш напълно.Това е единствения ти шанс.Айде,успех! 8)

Абе ти добре ли си ..!? Как ще отиде до нея , ще ѝ каже , че иска да я пита нещо и ще я хване за главата ?! :D :D :D Аз ако съм на нейно място ще избягам и няма да искам да го видя повече :-D :-D

FancyGirl
12-21-2009, 23:08
:? Научи се да пишеш, ако не успееш - гръмни се

golqmumnik
12-21-2009, 23:11
Абе ти добре ли си ..!? Как ще отиде до нея , ще ѝ каже , че иска да я пита нещо и ще я хване за главата ?! :D :D :D Аз ако съм на нейно място ще избягам и няма да искам да го видя повече :-D :-D
Мълчи,сектор момиче,не ги разбираш ти тея работи.Ходи гушкай плюшките,майна 8)

NeOo123
12-21-2009, 23:19
благодаря за савета ама още се колебая ако има някой др да ми допални самненията ще е добре

afkforlife
12-21-2009, 23:21
благодаря за савета ама още се колебая ако има някой др да ми допални самненията ще е добре



:smt064

NeOo123
12-21-2009, 23:26
:smt064[/quote]




?

Linns
12-22-2009, 07:47
Научно доказъно е 4е 5 дневната лиубов е 1 от наи тешките, сарцето ти се каса сигорно..


Аз мисля, че първо трябва да се научиш да пишеш грамотно и тогава да мислиш за любов ..

soul1199
12-22-2009, 14:10
след третата правописна грешка,спрях да го чета,а и тва за 5 дена са влюбиш-уникална простотия :razz:

danyrenesmee
12-23-2009, 10:51
ее,сигурно си диво влУбен в мацката от цели 5 днии.. не знам какво да ти кажа.. и как може.. на 17 си и "право"писа ти е уникален! 8-) 8-) 8-) 8-)

Azgalor
12-23-2009, 11:10
Абе ти добре ли си ..!? Как ще отиде до нея , ще ѝ каже , че иска да я пита нещо и ще я хване за главата ?! :D :D :D Аз ако съм на нейно място ще избягам и няма да искам да го видя повече :-D :-D
Мълчи,сектор момиче,не ги разбираш ти тея работи.Ходи гушкай плюшките,майна 8)
:razz: :razz: :razz:

Korrnyy
12-23-2009, 11:29
На 17 :-o

BloodyAmy
12-23-2009, 13:26
:lol:

Ами какво да направиш седни научи малко граматика. Пу, повечето дето пускате теми за сърцераздирателните ви истории и любовни проблеми сте неграмотни, пък искате да въртите любов..

Hilary_
12-23-2009, 19:24
:? Научи се да пишеш, ако не успееш - гръмни се

++

loliii
12-23-2009, 19:34
уча в едно и сащо даскало с момичето в което сам влиубен от 5 дена направо като я видя ми спира сарцето. та мисалта ми беше какво да направя реди 1 ден и се разкрих и казах 4е испитвам 4увства кам нея
чудя се утре да я заговоря и да се опитам да я целуна ли дай те ми савет не ми пука че ще ми шибне някой шамар няма да ми е сефте помощ плс :(
1. Пише се влЮбен.
2. Как реши, че си влюбен и как реши, че е точно от 5 дена?
3. Като си й се разкрил тя какво направи? Ако те е отблъснала или ти се е изсмяла в лицето, най-добре не прави нищо!
4. Като не ти пука дали ще ти забие шамар, когато я целунеш, защо просто не го направиш, ами пишеш тема тук?

NeOo123
12-26-2009, 12:43
не мислех че има хора които биха почнали да се заяждат с правописа на някой ! просто мислех да споделя и да чуя някой мнения .а за това че сам влюбен от 5 дена значи че испитвам различни чувства от харесване и симпатия ;)

ToniStoraro
12-26-2009, 14:02
за 5 дена успя да се влюбиш толкова? Еми толкова ли на 17 не можеш да идеш и да кажеш ми кефил ме, айде да те водя някъде или нещо такова?

cookie_master
12-26-2009, 17:05
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

VforVendeta
12-26-2009, 19:56
уча в едно и сащо даскало с момичето в което сам влиубен от 5 дена направо като я видя ми спира сарцето. та мисалта ми беше какво да направя реди 1 ден и се разкрих и казах 4е испитвам 4увства кам нея
чудя се утре да я заговоря и да се опитам да я целуна ли дай те ми савет не ми пука че ще ми шибне някой шамар няма да ми е сефте помощ плс :(


На нас момчетата ни хрумват всевъзможни глупости когато искаме да спечелим някое момиче, учудващо е! :shock:

Но аз ще ти издам една тайна 8-) . Жените най-лесно се печелят като първо леко подскажеш за чувствата си и после изведнъж започнеш да се правиш на незаинтересован, или на кратко да не има обръщаш внимание. 8)