PDA

View Full Version : Бившият ..



ku4kaa
12-25-2009, 18:46
С бившият ми късахме 2 пъти в рамките на 1 година и то заради мен. :smt022 Много съжелявах за глупавите си постъпки, но все още го обичам. Много се радвам, защото той ми споделя, че излизал с някакво момиче, но в същото време въобще не ми е приятно. До преди 1 седмица той незнаеше какво изпитвам към него. Един ден събрах смелост и реших да му призная какво чувствам. Мисля че и той ме харесва, но незнам как да се убедя. Днес преди да изляза на кафе му казах " Vsi4ko be6e idealno.Az te obi4ah i ti me obi4a6e...Eto,4e denqt koito ne iskah nikoga da idva-nastupi.A imenno denqt na na6ata razdqla... :S Mnogo plakah,stradah i ridah,no ti ne mi oburna dori i kap4ica vnimanie...Ot tova me zabolq nai-mnogo.Nali me obi4a6e?Kade iz4ezna lubota v koeto me obejdava6e,kade iz4eznaha milite 4ystva i nejnite slova...Omainite no6ti pulni s laski i nejni celyvki... :( Vsi4ko otide po-dqvolite...No vupredi vsi4ki grybi dymi i tonove obidi az vse o6te te obi4am i vinagi 6te te obi4am.Vupreki vsi4ko i vsi4ki i na tehen puk... Iskam da ti kaja samo edno-edni4ko ne6to,a to e: PrOsTi Mi,cHe VsE oShTe Te ObIcHaM... ", но като се прибрах той не ми беше писал нищо. Аз неможех да му кажа и здравей или да го попитам какво прави. Това ме съсипва адцки много.. Незнам как да поступя. Моля Ви помогнете ми ! Благодаря предварително! Може би ви занимавам с типичната история, но все пак незнам как да постъпя ...

vagarious
12-25-2009, 18:50
С кое как да постъпиш!? :shock:

Признала си му, не ти е отговорил(а може и да не е видял все още) и питаш как да постъпиш!?Ами прати го по дяволите и това е.Научете да губите.А ако той отново прояви интерес към теб - ок, тогава попитай как да постъпиш.Лично за мен, сега не трябва да правиш нищо, освен да се настроиш психически, че този човек не е за теб.

fire_magic
12-25-2009, 18:50
Е ти добре си му писала са ама може би ще е добре д аму го кажеш лице в лице сед като нети отговаря а и за нас да ни споделиш какви ужасни неща си направила за да скасате? :-o

0nem0retIme
12-25-2009, 18:51
Говорете лично-очи в очи.Така по реакциите му ще разбереш дали наистина и той все още те иска,защото по скайп не може да разбереш нищо.Може да не ти е писал,защото е объркан или защото не те иска вече.Може просто да е обиден(сама казваш,че вината е в тебе).Излезте и поговорете.

ivcheto0o
12-25-2009, 19:08
С кое как да постъпиш!? :shock:

Признала си му, не ти е отговорил(а може и да не е видял все още) и питаш как да постъпиш!?Ами прати го по дяволите и това е.Научете да губите.А ако той отново прояви интерес към теб - ок, тогава попитай как да постъпиш.Лично за мен, сега не трябва да правиш нищо, освен да се настроиш психически, че този човек не е за теб.

според мен не е трябвало да му пи6е6 а да му каже6 не6тата наживо и да види6 реакциите му.

ku4kaa
12-27-2009, 19:51
Не ми е до това, че ще го загубя. Мога да губя. Аз просто искам отново да сме заедно, защото много адцки много го обичам. Обещала съм му повече да не поступвам така с него. Преди време като му казах всичко той ми каза, че сега се зарибявал с друго момиче и за да покажа, че искам да съм с него просто трябва да му го докажа, да е се отказвам и т.н. Аз естествено обещах, но и ако не му бях обещала пак щях да го направя. Много се извинявам, че ви занимавам с мойте проблеми.

vagarious
12-27-2009, 19:55
Пфф да бее.. той да се зарибява с некви девойки, докато ти доказваш, че си го искаш обратно.Айде не.Според мен, не си заслужават усилията повече. :?

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
12-27-2009, 20:04
я ми дефинирай кво е понятието "любов" за теб,че използваш и харесване и любов,а то не е едно и също....
праиш ли разлика изобщо?


ай сиктир
Весели Празници!

soul1199
12-27-2009, 20:07
Говорете лично-очи в очи.Така по реакциите му ще разбереш дали наистина и той все още те иска,защото по скайп не може да разбереш нищо.Може да не ти е писал,защото е объркан или защото не те иска вече.Може просто да е обиден(сама казваш,че вината е в тебе).Излезте и поговорете.

FromAutumToAshes
12-27-2009, 20:19
я ми дефинирай кво е понятието "любов" за теб,че използваш и харесване и любов,а то не е едно и също....
праиш ли разлика изобщо?


ай сиктир
Весели Празници!


Alright that's the spirit :grin: :-D

Abigoria
12-27-2009, 21:51
На колко викаш си?

crazymm
12-27-2009, 22:56
казва ти, че не му е приятно с нея, за да ви върти и двете
не ти отговаря, защото е постигнал целта си
ако действа както си мисля, скоро пак ще те потърси..
просто пропусни тоя път, не ти трябва да се занимаваш с такива ;)

lubomirky
12-27-2009, 23:00
казва ти, че не му е приятно с нея, за да ви върти и двете
не ти отговаря, защото е постигнал целта си
ако действа както си мисля, скоро пак ще те потърси..
просто пропусни тоя път, не ти трябва да се занимаваш с такива ;)

щом са достатъчно тъпи да ги върти и двете защо да не го прави ;д

besgreshnyy1
12-28-2009, 08:30
С кое как да постъпиш!? :shock:

Признала си му, не ти е отговорил(а може и да не е видял все още) и питаш как да постъпиш!?Ами прати го по дяволите и това е.Научете да губите.А ако той отново прояви интерес към теб - ок, тогава попитай как да постъпиш.Лично за мен, сега не трябва да правиш нищо, освен да се настроиш психически, че този човек не е за теб.
Съгласна съм!!! :) :!: =;

Priceless
12-28-2009, 08:35
ай сиктир
Весели Празници!

+1 :D

newii
12-28-2009, 12:33
Излизайте .. кажи му го и очи в очи докажи му 2,3 пъти ако няма ответна реакция мисля че няма смисал да му лазиш в крката и да се чувства поласкан от това .. :-) късмет

awerw
12-28-2009, 12:41
ами нз аз така с едно моми4е не сме били заедно но я разбирам нали все след мен върви ослужва ми с тва онова но аз не я харесвам и така само ми досажда и по - добре недей го притеснявай може да размисли :)

ku4kaa
12-28-2009, 17:59
мерси, че все пак сте си направили труда да прочетете написаното от мен и да ми отговорите.. :-)