PDA

View Full Version : ПРИЯТЕЛИ.[НАЙ-ДОБРИ] ПРИЯТЕЛИ.



givemereasontolive
12-28-2009, 11:26
Здравейте.Надявам се да ми помогнете.

Ние сме група.7 момичета най-добри приятелки-И всеки ден с тях е като приказка.Толкова се смеем , до припадък :д . Всички си помогаме взаимно.И все пак , когато много рядко се случи да се скараме аз приемам това приятелство най - навътре.Аз ги сдобрявам.Гледали ли сте Bratz онова момиче с кестенявата коса , която накрая ги сдобри.Същата съм по характер.Но сега,сега всички се разделихме.Едната искала да бъде по - готина , да носи токчета , грим , незнам си какво ... ДРугата,дето твърдеше , че ми е заклета най-добра приятелка ся тръгне с една друга от друпата.Има едни близначки.Те постоянно са на село през събота и неделя.Приятелството ни е на край.Ккаво да правя.Обичам ги - те са най-добрите . :smt008 :smt014 [/i]

ivcheto0o
12-28-2009, 11:32
всяко приятелство има тежки периоди.Из4акаи да минат празниците,съберете се поговорете и може вси4ко да е постаромо :)

awerw
12-28-2009, 11:39
Кажи им "Ае се събереме си припомнин старите времена" :D ако не стане :o и стискай дупе 8-)

buuu
12-28-2009, 12:57
Братз вика :lol: :lol:
ем то неможе вечно да сте заедно ;ддд се някога ще се разделите :)

givemereasontolive
12-28-2009, 13:03
Братз вика :lol: :lol:
ем то неможе вечно да сте заедно ;ддд се някога ще се разделите :)

Само давам пример щоту като по-малка съм го гледала [-(
Ние станахме най-добри приятелки тази година след като се формира нов клас си допаднахме ... и никоя от нас няма намерение да се отказва ... или само аз нямама това намерение.. :-#
Въпроса е , че всеки път аз ги сдобрявам .. не че не ми харесва , просто се уморих да се боря .. :cry:

Zarity
12-28-2009, 13:08
СЕДЕМ момичета?И кво да не си очаквала да сте заедно вечно...Моля ти се... :-o
Все пак сте момичета....се ще се намери някоя дето да каже,че другата е кучка и да й открадне гаджето :D :D

Lucksy
12-28-2009, 13:11
Еми аз имах такъв случай. Бяхме си три приятелки неразделни, даже започнаха да ни подиграват, че постоянно ходим заедно. Те двете започнаха да странят от мен и това продължи цял месец. Накрая ми писна и си викам "Майната му". Сприятелих се с останалата част на класа и сега съм си по-добре. Те продължават да си се делят, но не ми пука. :P Поговори с тях и ги попитай защо така се държат..

fenastz
12-28-2009, 13:14
Боже, Боже, седем били и се търпите (http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=5270) 8-)

givemereasontolive
12-28-2009, 13:16
Боже, Боже седем били и се търпите 8-)

Оф,няма значение бройката.Просто през последните няколко месеца тази група се сформира сама .. никой даже не си е представял,че ще стане така.Даже на родетелската среща се олакаха от ''веселата компанийка'' :lol: Колко сме се смяли ... Ама във всяка връзка има караници неизбежно е !

fenastz
12-28-2009, 13:23
Боже, Боже седем били и се търпите 8-)

Оф,няма значение бройката.Просто през последните няколко месеца тази група се сформира сама .. никой даже не си е представял,че ще стане така.Даже на родетелската среща се олакаха от ''веселата компанийка'' :lol: Колко сме се смяли ... Ама във всяка връзка има караници неизбежно е !

Хах като ви наобиколи някой батко с вид на Енрике Иглесиас, групата бързо-бързо ще се разпусне според мен :D Избери си една, прави я БФФ, и си се движете на двойчица - това е съвета ми. :)

Lucksy
12-28-2009, 13:25
Боже, Боже седем били и се търпите 8-)

Оф,няма значение бройката.Просто през последните няколко месеца тази група се сформира сама .. никой даже не си е представял,че ще стане така.Даже на родетелската среща се олакаха от ''веселата компанийка'' :lol: Колко сме се смяли ... Ама във всяка връзка има караници неизбежно е !

Хах като ви наобиколи някой батко с вид на Енрике Иглесиас, групата бързо-бързо ще се разпусне според мен :D Избери си една, прави я БФФ, и си се движете на двойчица - това е съвета ми. :) Енрике Иглесиас беше добър пример :D 8)

givemereasontolive
12-28-2009, 13:28
ДРугата,дето твърдеше , че ми е заклета най-добра приятелка ся тръгне с една друга от друпата.

buuu
12-28-2009, 13:51
ем да е нали ти казах неможе вечно да сте заедно ..особено като сте 7 .. ще станат големи интриги :-D по хуу недей да се бориш както викаш//рано или късно секи ше се цепни от колектива и накрая сама ще останеш точно ти :? тка че моя съвет е да избереш 1 от момичетата която смяташ че наистина ти е приятелка и да движиш с нея ...мани ги тея 7 8 или 15 путки не е на добре раотата :lol:

JustAnotherGirl
12-28-2009, 13:57
СЕДЕМ момичета?И кво да не си очаквала да сте заедно вечно...Моля ти се... :-o
Все пак сте момичета....се ще се намери някоя дето да каже,че другата е кучка и да й открадне гаджето :D :D
точнооооооо

sladyr4etoo
12-28-2009, 14:32
СЕДЕМ момичета?И кво да не си очаквала да сте заедно вечно...Моля ти се... :-o
Все пак сте момичета....се ще се намери някоя дето да каже,че другата е кучка и да й открадне гаджето :D :D
точнооооооо +1 :-D

soul1199
12-28-2009, 14:40
всяко приятелство има тежки периоди.Из4акаи да минат празниците,съберете се поговорете и може вси4ко да е постаромо :)мхм

Sh
12-28-2009, 15:13
Съберете се, поговорете. Опитай се (ти) да направиш нещо по въпроса, но ако в замяна не получиш нищо, просто няма смисъл да се занимаваш, толкова са ти и приятелки...
Вие сте седем момичета, струва ми се, че рано или късно ще тръгнете по различни пътища. :)

sladur4etyYy
12-28-2009, 16:08
в кой клас сте? бас държа, че не сте в по- горен от осми (даже и осми ви е много). по- добре се примири и си намери нови дружки. нали не си се заблуждавала, че това ви приятелство ще издържи кой знае колко време?

0nem0retIme
12-28-2009, 16:28
Трудно е,когато имаш повече от една приятелка.
Не може всички от групата да си останете приятелки,както е било до сега.С възраста се появяват нови интереси,характерите ви започват да се развиват по по-различен начин.Може да станете напълно различни хора.Няма винаги да ви се припокриват интересите и на 7-те.Ще се разделите с времето.