PDA

View Full Version : егати гимназията



jacz
01-03-2010, 08:06
Здр.Преди няколко месеца както си се разхождах по коридорите в даскалотото ме срещнаха няколко момчета и започнаха да ми се подиграват че съм със загладена коса и че не съм изглеждал добрел.
И това се случваше всеки ден :shock:.Накрая се ядосах и започнах да си правя прически с гел, с пяна за коса и вода.Започнах да се обличам със рапърски блузи, дънки с готини графити,суитшъри и кецове.Но пък тогава започнаха да ми казват че съм много рошав, а учителите ми казваха че приличам на протак, гамен, че ша почна да са другирам и такива. :-x :-x


Моля пишете.

HanopkaH
01-03-2010, 08:51
Не им обръщай внимание или режи вените

hrisis
01-03-2010, 09:03
Защо трябва въобще да ти пука?!
И един съвет - не се променяй заради другите.
Никога няма да успееш да угодиш на всички, както сам каза нито те са доволни,
като си се променил, нито пък някой друг.
Изглеждай така, както ти се харесваш и да не ти пука. ;)

terezita97
01-03-2010, 09:14
Съгласна съм с hrisis!
Обличай се както искаш, и защо въобще ти пука?!
Другия път като се заядът с теб, им кажи, че и на теб не ти харесва как те се обличат и ги остави, не си заслужават. :)

aloveyou
01-03-2010, 09:20
Не им обръщай внимание = след време ще спрат 8)
И както вече казаха = "Не се променяй заради другите - направи го само за себе си,а не за да угодиш на някого"

balu4ka
01-03-2010, 09:21
Съгласна съм с hrisis!
Обличай се както искаш, и защо въобще ти пука?!
Другия път като се заядът с теб, им кажи, че и на теб не ти харесва как те се обличат и ги остави, не си заслужават. :)


Няма просто какво да добавя.Винаги трябва да бъдеш себе си .Не се интересувай от мнението на другите ;)

ivcheto0o
01-03-2010, 09:28
Защо трябва въобще да ти пука?!
И един съвет - не се променяй заради другите.
Никога няма да успееш да угодиш на всички, както сам каза нито те са доволни,
като си се променил, нито пък някой друг.
Изглеждай така, както ти се харесваш и да не ти пука. ;)

clever
01-03-2010, 09:45
Не им обръщай внимание или режи вените
8-)

DjBaloon
01-03-2010, 11:14
Не им обръщай внимание или режи вените
8-)

По дължина

ledenakrasota
01-03-2010, 11:17
Цаката е в това какво излъчваш и демонстрираш.Ако е ниско самочувствие е нормално,но ако покажеш,че не ти пука и им се присмееш и ти ще е друго нещо :)

Lucho
01-03-2010, 11:45
Да не ти дреме.

Zarity
01-03-2010, 12:49
Не им обръщай внимание или режи вените

SuNsHiNe6
01-03-2010, 13:22
Защо трябва въобще да ти пука?!
И един съвет - не се променяй заради другите.
Никога няма да успееш да угодиш на всички, както сам каза нито те са доволни,
като си се променил, нито пък някой друг.
Изглеждай така, както ти се харесваш и да не ти пука. ;) ;-)

punkOrNot
01-10-2010, 14:24
Еми раздай има 3 тупаника на тея дет те дразнят да видим дали после ще са същите.А учителите,не им обръшай внимание,те са старомодни искат да си загащен с вратовръзка и бяла ризка.Абе просто не се депресирай от такива неща,накарай ги да те оважават.[/b]

Chacho
01-10-2010, 14:41
Тея момчета дето са те срещнали да не те харесват та се интересуват от косата ти?

Girl08
01-10-2010, 14:44
Тея момчета дето са те срещнали да не те харесват та се интересуват от косата ти?
:D :D +1 и аз съм съгласна със всички останали не им обръщай внимание

YourSupergirl
01-12-2010, 18:51
Съгласна съм с hrisis!
Обличай се както искаш, и защо въобще ти пука?!
Другия път като се заядът с теб, им кажи, че и на теб не ти харесва как те се обличат и ги остави, не си заслужават. :)

+1

YourSupergirl
01-12-2010, 18:52
Тея момчета дето са те срещнали да не те харесват та се интересуват от косата ти?
:D :D +1 и аз съм съгласна със всички останали не им обръщай внимание
+2 хаха :D

Shadowsogirl
01-12-2010, 20:16
Кое показва, че ще станеш наркоман? Дрехите ли? Прическата? Аман от такива хора дето по външният вид всичко преценяват.

teenems
01-13-2010, 11:14
Здр.Преди няколко месеца както си се разхождах по коридорите в даскалотото ме срещнаха няколко момчета и започнаха да ми се подиграват че съм със загладена коса и че не съм изглеждал добрел.
И това се случваше всеки ден :shock:.Накрая се ядосах и започнах да си правя прически с гел, с пяна за коса и вода.Започнах да се обличам със рапърски блузи, дънки с готини графити,суитшъри и кецове.Но пък тогава започнаха да ми казват че съм много рошав, а учителите ми казваха че приличам на протак, гамен, че ша почна да са другирам и такива. :-x :-x


Моля пишете.


Ахах ебати завистливите педерунгели .
Еби им мамата .
Кво ти пука кво казват ем смей се и ти .
Или вероятно са по-големи и те е страх ?
Тогава просто да не ти пука.
Много хора са смеят на хипарите и рапърите,ама на мене са ми слабост :smt049 и като видях нЕкъв такъв ми се стопява сърцето :lol:
Колкото по-малко обръщаш внимание толкова повече ще се отегчат :)

cookie_master
01-13-2010, 12:34
:lol: :lol: :lol: :lol:

SK0RP10N
02-13-2010, 09:18
Е, какво,, на мен са ми викали как ли не - галфон, наркоман, гаден метъл, метълюга и какво ли още не.
Ама си чеша ташаците и ми не пука.
Keep walking