PDA

View Full Version : Проблем с жените...



loveandemotion
01-06-2010, 01:24
Не ми върви с тях изобщо :( Не знам на какво се дължи това...... нито съм глупав нито нищо :o може би защото не съм чалгар?! Всички винаги искат да са само приятели с мен нищо повече!? Бил съм най-добрия им приятел ала бала не искали да сме си разваляли отношенията и да минавали към нещо повече... моля за съвети.

Independeced
01-06-2010, 01:39
Не ми върви с тях изобщо :( Не знам на какво се дължи това...... нито съм глупав нито нищо :o може би защото не съм чалгар?! Всички винаги искат да са само приятели с мен нищо повече!? Бил съм най-добрия им приятел ала бала не искали да сме си разваляли отношенията и да минавали към нещо повече... моля за съвети.

Ами то когато дойте не пита , изчакай правилната и това е ... не виждам какъв съвет може да се даде в случая , както ти сам каза разбираш се с тях , не виждам какво може да те спре. Успех! :)

loveandemotion
01-06-2010, 01:57
Не ми върви с тях изобщо :( Не знам на какво се дължи това...... нито съм глупав нито нищо :o може би защото не съм чалгар?! Всички винаги искат да са само приятели с мен нищо повече!? Бил съм най-добрия им приятел ала бала не искали да сме си разваляли отношенията и да минавали към нещо повече... моля за съвети.

Ами то когато дойте не пита , изчакай правилната и това е ... не виждам какъв съвет може да се даде в случая , както ти сам каза разбираш се с тях , не виждам какво може да те спре. Успех! :)
До сега я чаках 10г подходящата колко ли ще трябва да чакам още 8)

izlishna
01-06-2010, 05:31
Не се отчайвай.. Може би ги предразполагаш така, че да те чувстват само като добър приятел и нищо повече.. Започни да флиртуваш с друга жена и тя ще те приеме като обожател, а не като приятел ;дд може да ти излезе късмета

LadyDi
01-06-2010, 08:25
До сега я чаках 10г подходящата колко ли ще трябва да чакам още 8)
Като станеш на 60 и не си я дочакал все още, може да се оплакваш.
Но на 17-18 да кажеш, че 10 години си чакал "подходящата" е смешно не мислиш ли?

cinderella_gugutka
01-06-2010, 08:43
като срещнеш подходяща нещата ще се променят.бъди търпелив

FromAutumToAshes
01-06-2010, 09:16
Не че нещо ама.. наколко си ?

loveandemotion
01-06-2010, 11:14
До сега я чаках 10г подходящата колко ли ще трябва да чакам още 8)
Като станеш на 60 и не си я дочакал все още, може да се оплакваш.
Но на 17-18 да кажеш, че 10 години си чакал "подходящата" е смешно не мислиш ли?
над 20 съм :) Никакви 17-18.

LadyDi
01-06-2010, 11:19
И над 20 да си. Едва ли от 10-годишен чакаш Единствената.

Lyubeto
01-06-2010, 11:21
Лейди , Не се знае :lol:

По темата съвет не мога да ти дам . Просто показвай на момичетата ,че ти допадат и искаш да си с тях . А не ,че можеш да си им много добър приятел . Приятелсвтото се показва след това .

едит: правА е правилното :-D

LadyDi
01-06-2010, 11:22
Лейди , Не се знае :lol:
Абе и ти си права.
Като гледам как НАЙ-ГОЛЯМАТА любов масово посещава хората на 15-16 години :)

Едит: Извинявам се, грешката е поправена :)

ivcheto0o
01-06-2010, 12:40
Не се отчайвай.. Може би ги предразполагаш така, че да те чувстват само като добър приятел и нищо повече.. Започни да флиртуваш с друга жена и тя ще те приеме като обожател, а не като приятел ;дд може да ти излезе късмета

ти я караш де те мисли само за приятел,какво о4акваш?!?

ivankooo
01-06-2010, 12:44
Направи си пластична операция и стани негър O:)

loveandemotion
01-07-2010, 00:16
Направи си пластична операция и стани негър O:)

Не си заслужава.

SaintLucifer
01-07-2010, 06:36
Над 20, страдащ от липса на внимание от противоположния пол и седнал да се оплаква в Teenproblem.... :razz: :razz: :razz:
Някак си, не вярвам да си толкова готин... :lol:

Най-много свалки стават по дискотеките, пробвал ли си? Не минавай с това "Не съм чалгар", има дискотеки, в които не пускат чалга и пак има готини хора... Току-виж от една вечер стане нещо повече.

loveandemotion
01-07-2010, 14:50
Над 20, страдащ от липса на внимание от противоположния пол и седнал да се оплаква в Teenproblem.... :razz: :razz: :razz:
Някак си, не вярвам да си толкова готин... :lol:

Най-много свалки стават по дискотеките, пробвал ли си? Не минавай с това "Не съм чалгар", има дискотеки, в които не пускат чалга и пак има готини хора... Току-виж от една вечер стане нещо повече.

Пробвал съм, но и там отказват :-x

moneycomeme
01-07-2010, 14:53
А може би защото не отваряш истински сърцето си за някое момиче....но някое,което наистина ти изглежда специално...Принципно от теб зависи дали да си имаш приятелка или не...явно просто не си достатъчно и настоятелен.. :)

DevilWish
01-07-2010, 15:39
А може би защото не отваряш истински сърцето си за някое момиче....но някое,което наистина ти изглежда специално...Принципно от теб зависи дали да си имаш приятелка или не...явно просто не си достатъчно и настоятелен.. :)
И така може да е ;) Но някой хора търсят целият си живот идеалната за тях полувинка ;)

loveandemotion
01-08-2010, 16:50
А може би защото не отваряш истински сърцето си за някое момиче....но някое,което наистина ти изглежда специално...Принципно от теб зависи дали да си имаш приятелка или не...явно просто не си достатъчно и настоятелен.. :)
И така може да е ;) Но някой хора търсят целият си живот идеалната за тях полувинка ;) Живота е кратък няма смисал.

Sladurcho
01-08-2010, 17:27
Ми спри да се държиш с тях като към много добри приятелки и може да се получи те като виждат че за теб са просто приятелки и те приемат теб като такъв и после иди и обеснявай че не искаш да си и просто приятел.... давай по смело.. то нали хуу отначало да се опознаете преди да тръгнете и т.н. ама ти явно прекалено мн чакаш и после вече е късно да и го кажеш

loveandemotion
01-08-2010, 21:50
Ми спри да се държиш с тях като към много добри приятелки и може да се получи те като виждат че за теб са просто приятелки и те приемат теб като такъв и после иди и обеснявай че не искаш да си и просто приятел.... давай по смело.. то нали хуу отначало да се опознаете преди да тръгнете и т.н. ама ти явно прекалено мн чакаш и после вече е късно да и го кажеш
Не се държа с тях като с добри приятелки :D става следното те имат тръпка в началото и после нещо умира :o не знам защо ? Казват ми че са загубили интерес 8-)

Hilary_
01-09-2010, 04:55
Не е до чалгата .. до теб е .. :-o Промени поведението си след като те имат само за приятел нещо куца в него .. :-o

loveandemotion
01-12-2010, 00:47
Не е до чалгата .. до теб е .. :-o Промени поведението си след като те имат само за приятел нещо куца в него .. :-o
не е до мен ;)

moneycomeme
01-12-2010, 03:13
Не мисля,че е проблем,че нямаш приятелка...на всеки му идва времетоо...недей да си губиш твоето в празни тревоги,ами живей...Айдее по-рядко влизай в този сайт и изобщо рядко сядай на компютъра...Тука я няма истината..Истината е някъде навън ;]] Ти сам ще усетиш с времето кое-как..Успеех !

ceballos1990
01-13-2010, 12:16
е ако се самосъжаляваш така повече ще помислят ,че си просиш вниманието на женската част но иначе за всеки влак си има пътници........